Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yaramazlık ve Ceza

2 posters
YazarMesaj
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

Yaramazlık ve Ceza Empty
MesajKonu: Yaramazlık ve Ceza   Yaramazlık ve Ceza Icon_minitimePtsi Kas. 08, 2010 5:38 am

18- Tarlalarda yaramazlık yaparken yakalanmanla ilgili bir rp yazacaksın.
Mekan: Tarlalar
Katılacaklar: Claire ve Tiff

Canım çok sıkılıyordu. Yapacak hiçbir şey yoktu. Aklıma Tiff geldi. Tiff çok iyi bir kızdı. Onunla dün tanışmıştık ve arkadaş olmuştuk. Apollon kulübesine gidip Tiff ile konuşmaya karar verdim. Hemen hazırlanmaya başladım. Üzerime güzel bir omzu açık bluz, onun altına etek ve topuklu ayakkabı giydim. Saçlarımı tarayıp açık bırakmaya karar verdim. Biraz makyaj yapıp biraz da parfüm sıkınca her zaman ki gibi çok güzel olmuştum. Bu kadar süslenmenin yeterli olduğuna kanaat getirdikten sonra kulübemden çıktım. Apollon kulübesine doğru gidecekten Tiff'i yalnız başına otururken gördüm. Acaba ne yapıyordu? Umarım bir işi yoktur diye düşündüm ve yanına gitim.

"Selam, nasılsın?" dedim ve gülümsedim.

O da bana gülümsedi.
Tiffany Trully
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Tiffany Trully

Yaramazlık ve Ceza Empty
MesajKonu: Geri: Yaramazlık ve Ceza   Yaramazlık ve Ceza Icon_minitimePtsi Kas. 08, 2010 5:53 am

Sabah eğitime gitmiştim. Uzun bir süre koşmuş, çok yorulmuştum. Eğitimden çıkıp kulübeme gittim. Üzerimi değiştirip yatağıma uzandım. Bugünkü eğitimimi düşünüyordum. İyi geçmişti ama yeterince iyi değildim. Daha çok çalışmalıydım. Biraz dinlendikten sonra çok bunalmaya başladım. Temiz hava almaya ihtiyacım vardı. Bunun için kulübemden dışarı çıktım ve güzel bir yer bulup oturdum. Havayı iyice içime çektim. Temiz hava çok iyi gelmişti. Etrafı izlemeye başladım. Herkes kendi halindeydi. Boş boş oturmaktan canım sıkılmaya başladı. Kardeşlerim akşama kadar gelmezdi. Ne yapabileceğimi düşünmeye başladım. Güzel bir macera yaşasam hiç fena olmazdı. Bunları düşünürken karşımda birden Claire belirdi. Geldiğini görmediğim için biraz korkmuştum.

"Selam, nasılsın?"

"Merhaba, iyiyim, sen nasılsın?" dedim.

Macera yaşamak için aradığım kişiyi bulmuştum. Şimdi yaşayacağımız macerayı bulmam gerekiyordu. Aklıma harika bir fikir geldi. Bugün çok eğlenecektik.
Claire Angel Deeply
Claire Angel Deeply

Yaramazlık ve Ceza Empty
MesajKonu: Geri: Yaramazlık ve Ceza   Yaramazlık ve Ceza Icon_minitimePtsi Kas. 08, 2010 6:07 am

"Bende iyiyim, sağol" dedim.

Tiff, sinsice gülümsemeye başladı. Ne düşündüğünü merek ettim çünkü bu gülümsemeyi tanıyordum. Aklıma ne zaman yapmamam gereken bir fikir geldiğinde ben de böyle gülümserdim. Kesin bir yaramazlık planlıyordu. Umarım öyledir çünkü benim canım çok yaramazlık yapmak istiyordu. Tiff'e ne planladığını sormaya karar verdim.

"Ne planlıyorsun?"

Büyük bir hefesle gülümsedim ve cevabını merakla beklemeye başladım.
Tiffany Trully
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Tiffany Trully

Yaramazlık ve Ceza Empty
MesajKonu: Geri: Yaramazlık ve Ceza   Yaramazlık ve Ceza Icon_minitimePtsi Kas. 08, 2010 6:22 am

Claire büyük bir şey plandığımı anladı. Dolayısıyla merak edip sormuştu. Kahkaha attım ve ayağa kalktım.

"Tarlada meyve yemeye ne dersin?" dedim ve tekrar kahkaha attım.

Onunda kahkaha attığını duydum ve cevabını beklememe gerek kalmadı.

"Hadi gel." dedim.

Tarlalara doğru hızlı hızlı yürümeye başladım. Claire de hemen yanımdaydı. İkimizde çok eğlenmeye başlamıştık. Tarlalarda değil meyve yemek dolaşmak bile yasaktı. Yakalanırsak ceza alacağımızı biliyorduk ama buna değerdi.
Claire Angel Deeply
Claire Angel Deeply

Yaramazlık ve Ceza Empty
MesajKonu: Geri: Yaramazlık ve Ceza   Yaramazlık ve Ceza Icon_minitimePtsi Kas. 08, 2010 6:47 am

Tarlaya vardığımızda sürekli birileri varmı diye etrafımıza bakınıyorduk. İkimizde yakalanmak istemiyorduk. Etrafta kimse yoktu. Çileklerin olduğu yere gidip çilekleri yemeye başladık. Çileklerin tatları o kadar güzeldi ki kelimelerle bu lezzeti tarif etmek imkansızdı. Kendimizi tutamayıp çok fazla çilek yemiştik. Daha fazla yiyemeyecektim. Kıyafetlerime baktım ve kirlendiklerini gördüm. Hiç üzülmedim çünkü buna değmişti. Tiff hala yiyordu. Bir süre daha yedikten sonra sonunda o da yemeyi kesti. Onun da üstü kirlenmişti. Birbirimize bakıp güldük.
Tiffany Trully
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Tiffany Trully

Yaramazlık ve Ceza Empty
MesajKonu: Geri: Yaramazlık ve Ceza   Yaramazlık ve Ceza Icon_minitimePtsi Kas. 08, 2010 7:23 am

Yeterince çilek yiyip güldükten sonra bu kadar eğlencenin yeterli olduğuna karar verdik. Şimdi tarlalardan yakalanmadan çıkmamız gerekiyordu. İkimizde sustuk ve etrafımıza baktık. Hiç kimse yoktu. Sessizce kulübelere doğru ilerledik. Her şey mükemmel gidiyordu. Yakalanmadan çabucak çıkalım diye koşmaya başladık. Tam tarlalardan çıkacaktık ki karşımıza birden Tanrıça Athena çıktı. Orada olduğunu son anda fark ettik ve kendimizi frenledik. Tanrıça Athena bize çok kötü bakıyordu. Şimdi hapı yutmuştuk.

Tanrıça Athena; "Burada bulunmak için geçerli bir nedeniniz varmı?" dedi.

Claire ile birbirimize baktık. İkimizde korkuyor, ceza alacağımızı çok iyi biliyorduk. Umarım daha kötüsü olmazdı.

"Özür dileriz Tanrıça Athena!" dedik Claire ile aynı anda.

Tanrıça Athena bize daha kötü bakmaya başladı. Bize ne yapacağını öğrenmek için merakla beklemeye başladık.

RP BİTMİŞTİR!

Yaramazlık ve Ceza
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yaramazlık Kanımızda Var (71/3)
» Yaramazlık da paylaşılır.
» Kardeşimle Yaramazlık
» Yaramazlık Kanımızda Var (71/4)
» Biraz Yaramazlık.