Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Alışveriş ve biz (Anna ve ben) :D

YazarMesaj
Cornelia Fackrell
Poseidon'un Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Poseidon'un Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Cornelia Fackrell

Alışveriş ve biz (Anna ve ben) :D  Empty
MesajKonu: Alışveriş ve biz (Anna ve ben) :D    Alışveriş ve biz (Anna ve ben) :D  Icon_minitimeSalı Kas. 02, 2010 4:33 am

Kulübemden çıkmış markete doğru ilerliyordum. Anna ile markette buluşmaya karar vermiştik. Ben biraz üzerime kıyafet bakıcaktım. Kampa geldiğimden beri hiç alışverişe çıkmamıştım. Tabi alışveriş diyince aklıma Anna gelmişti ve ona da haber vermiştim. Beni kırmayıp geleceğini biliyordum. Onunla gezmek, alışveriş yapmak ve süslenmek çok eğlenceli oluyordu. Anna ile sevdiğimiz tarz genelde aynı olduğu içinde hiç zorluk çekmiyordum.

Markete geldiğimde etrafa bakındım. Anna henüz gelmemişti. Bende marketin önünde beklemeye karar verip etrafıma bakınmaya başladım. MArkete girip çıkan bir sürü melez vardı. Hepsi mutlu görünüyor, gülümsüyorlardı. Yanımdan tanıdığım bir kaç melezgeçerken bende gülümsedim ve selam verdim. Bir süre sonra Anna'nın geldiğini gördüm. O da beni arıyordu.

"Hey Anna burdayım." dedim, gülümsedim ve yanına doğru yürümeye başladım.

Alışveriş ve biz (Anna ve ben) :D
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Anna İle Alışveriş
» Alışveriş zamanı :)
» Alışveriş.
» Alışveriş ve Ben
» Alışveriş.