Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)

+56
Helen Grace Burton
Thanatos
Kevin Least
C. Scarlett Stanislaus
Luke Winchester
Mirabella LaPiere
Thalia A. Carter
Alyssa Lauren Franke
Zellana L. Tyler
Fenix Blume
Eryx von Dorff
Allen Jacques Harth
Mark William Trully
Terra M. Winchester
Steve J. Christensén
Leonard L. Carter
Robert Harris
Marcus L. Stanislaus
David Killer
Katherine M. von Dorff
Hanna Olıvıa Temple
David Tyler
Valentino R. Gavino
Nyks
Apollon
Alexis Kwon
Peter Karl Bouveir
Elena Martin
Zack Cliff Burton
Alexia Sophie Russell
William Maxwell
Claire Angel Deeply
A. Anna Bianca Sentius
Tiffany Trully
Summer Katherine Ramsey
Hektor Carter
Lara Adams
Edward J. F. Newgate
Clara Thompson
Ange Morgan Lamartine
Alex Nike
Cassandra Masen
Eduard Ryan Longrange
Serena Su Hanzadeoğlu
Hermia Aigian Cocteau
Cornelia Fackrell
Artemis
Satellite Morgan
Edward Kevin Hawke
Afrodit.
Apollon.
Defer Ezpas
Stella Fabiano
Rose Denise Harris
Lucianna Fackrell
Athena
60 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
YazarMesaj
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)   Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 11:40 pm

Iason:
Silah yapımı eğitmenisin. Yalnız duyurular bölümünden yeni sistemimizi bir kez daha okusan iyi olacak. Cevap vereceğin dersler olmayacak artık.
Nicole: Kılıç eğitmenisin.
Hanna: Sanat ve zanaat eğitmenisin.
Mark: Mitoloji tarihi eğitmenisin.
Yondaime: Canavarlara karşı korunma eğitmenisin.
Allen: Doğa bilimleri eğitmenisin.

David: Reddedildi. Reddedilen bir başvurunun tekrarlanması da reddedilme sebebin.
Peter: Sahip olduğun kullanıcı hatalarından dolayı başvurun reddedildi.

~

Aranılan Eğitmenler Listesi - Önem Listesine Göre

~ Okçuluk Teknikleri Sınıfı {2}
~ Şifa Sanatı Sınıfı {1}
~ Zeka ve Strateji Geliştirme Sınıfı {1}
~ Doğa Bilimleri Sınıfı {2}
~ Pegasus Binicilik Sınıfı {2}
~ Dövüş Sanatları Sınıfı {1}
~ Mitoloji Tarihi Sınıfı {1}
~ Büyü Teknikleri Sınıfı {1}

Kadrosu Tamamlanmış Olan Derslikler
*Eğitmen sayısı 1'den fazla olan derslikler için zümre başkanları seçilmiştir.
*Tek eğitmenli sınıfların eğitmenleri ve çok eğitmenli sınıfların zümre başkanları, dersliklerinin sistemlerini kararlaştırabilmemiz için pm yoluyla benimle iletişime geçsin.

~ Canavarlara Karşı Korunma Sınıfı {Z.B. Robert Harris}
~ Kılıç Antrenmanları Sınıfı {Z.B. Serena Su Hanzadeoğlu}
~ Silah Yapımı Sınıfı
~ Sanat ve Zanaat Sınıfı
http://olimpos.my-rpg.com
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)   Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Mayıs 20, 2011 12:36 am

Ad-Soyad: Claire Angel Deeply
Rp Puanı: 80
Güç Puanı: 83
Rütbe: Kıdemli
Statüler: Pegsus Dostu
İstenilen Mevki / İsteme Nedeni:

Büyü Teknikleri Sınıfı : Afrodit kızı olarak büyü benim işim diye düşündüm.
Eryx von Dorff
Dionysos'un Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Dionysos'un Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Eryx von Dorff

MesajKonu: Geri: Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)   Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Mayıs 20, 2011 2:02 am

Ad-Soyad: Eryx von Dorff
Rp Puanı:85
Güç Puanı:40-50
Rütbe:Dionysos Oğlu
İstenilen Mevki / İsteme Nedeni: ~ Doğa Bilimleri Eğitmeni (Şarap Yapımı). Bir Dionysos çocuğu doğa ile ilgili fazlasıyla bilgiye sahiptir. Eğitmenlik yapabilecek yeterlilikte olduğuma inanıyorum.
Fenix Blume
Apollon'un Çocuğu/Okçuluk Eğitmeni
Apollon'un Çocuğu/Okçuluk Eğitmeni
Fenix Blume

MesajKonu: Geri: Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)   Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Mayıs 20, 2011 4:00 am

Ad-Soyad: Fenix Blume
Rp Puanı: 95
Güç Puanı: 31 (Puanlamayla artıyor)
Rütbe: Apollon Çocuğu
Statüler: Çaylak, Ok&Yay Kullanıcısı, Pegasus Dostu
İstenilen Mevki / İsteme Nedeni: Okçuluk Teknikleri / En önemli nedeni Apollon Çocuğu olmam. Hem okçuluk ilgimi çekiyor. Eğitmenlik yapacak kadar bilgiye sahip olduğumu düşünüyorum.
Dövüş Sanatları / Dövüş sanatları da oldukça ilgimi çekiyor. Her melezin bu sanatı öğrenmesi gerekli. Okçuluk olmazsa bu da olabilir
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)   Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Mayıs 20, 2011 7:34 am

Ad-Soyad: Satellite Morgan.
Rp Puanı: Yüz.
Güç Puanı: Yüz.
Rütbe: Artemis Avcısı, Kulübe Lideri, Melez Danışmanı, Araba Yarışları Koordinatörü.
Statüler: Kahraman, Kılıç Kullanıcısı, Ok ve Yay Kullanıcısı, Silah Yapımcısı, Sanatçı, Yeteneğinde Uzman, Pegasus Dostu, Stratejide Uzman.

1-Ok ve Yay Kullanıcısı Eğitmenliği: Okçuluk Apollon çocuklarının ve Artemis Avcıları'nın işidir ki ben bir Artemis Avcısıyım. Doğal olarak ok kullanabiliyorum, hatta bu konuda uzmanım denebilir, konumumdan ve hevesimden dolayı. Zaten eğitmenlik ve öğrencilere bir şey öğretmek de güzel, eğlenceli bir şey, aksatmayacağımı da bilmenizi isterim.

2-Mitoloji Tarihi Eğitmenliği: Bir avcı olarak 12 Tanrıçalardan biriyle avlanıyorum, yani ilk olarak bu konuda çevrem var. Avcıların çoğu farklı tanrı(ça)ların çocukları olduğundan tam olarak bir kültür kaynaşması yaşanıyor denebilir kulübemizde. Ayrıca mitoloji sevdiğim bir şey ve dersle arkadaşlığı ayırt edebilirim.
http://www.platis.forummum.net
Zellana L. Tyler
Demeter'in Çocuğu/Şifa Sanatı Eğitmeni
Demeter'in Çocuğu/Şifa Sanatı Eğitmeni
Zellana L. Tyler

MesajKonu: Geri: Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)   Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Mayıs 20, 2011 9:09 am

Ad/soyad : Zellana L. Ryan
Rp puanı:90
Güç puanı:38
Statüler:Çaylak,Zeka ve Strateji
İstenen mevki/isteme nedeni: Yanii karada sadece zeka ve srateji öğrenmek az kalıyor. Bunun için kendimi uygun gördüm.Ayrıca ilgi çekici.
/ Şifa Sanatı Sınıfı: Deniz ile ilgili şifaları deniz tanrıçası olan bir melez iyi bilebilir. Hem bu konu baya ilgimi çekiyor. Hem eğitmen olmak çok isterim Tanrıçam.
Alex Nike
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Alex Nike

MesajKonu: Geri: Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)   Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Mayıs 20, 2011 8:34 pm

Ad-Soyad: Alex Nike
Rp Puanı: 90
Güç Puanı: 80
Rütbe: Hephaistos'un Çocuğu
Statüler: Kıdemli-Silah ve Zırh Yapımcısı-Kılıç Kullanıcısı
İstenilen Mevki / İsteme Nedeni: Mitoloji Tarihi. Uzun süredir fazla online olamıyorum ve yeni rpler yapmak istiyorum. Bu sayede sorumluluk alıp
fazla online olabilirim. Ayrıca araştırmacı bir ruhum vardır. Smile
Alyssa Lauren Franke
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Alyssa Lauren Franke

MesajKonu: Geri: Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)   Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 21, 2011 1:47 am

Ad: Alysaa Lauren Brooke
Rp puanı: 95
Güç puanı: -
Rütbe:Kahin
Stadü:Çaylak
İstenen mevki/İsteme nedeni:

-Mitoloji Bilimi eğitmenliği:Yani bir kahin olacakları ve herşeyi bilmek zorunda değil midir zaten? Mitoloji ile ilgili bütün bildiklerini melezleri alatabilir. Hem Mitoloji bilimleri eğitmenliği çok ilgili çekici. Zaten eğitmende olamak istiyordum.

- Okçuluk Teknikleri : Kurguma göre Apollon kızıyım. Apollon ve Artemis okçuluğu en iyi kullanan tanrı/tanrıçalar değil midir zaten ? Doğal olarak doğacak çocuklarıda bu konuda yetenekli olurlar. Kendimi uygun görüyorum buna.
Thalia A. Carter
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Thalia A. Carter

MesajKonu: Geri: Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)   Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 21, 2011 4:03 am

Ad-Soyad: Thalia A. Sparrow
Rp Puanı: 85
Güç Puanı: 27
Rütbe: Melez
Statüler: Çaylak,yeteneğinde uzman
İstenilen Mevki / İsteme Nedeni: Dövüş Sanatları (veya Sanat ve Zanaat).Çünkü Afrodit kızı olmama rağmen dövüş sanatlarına oldukça ilgim var(gerçek hayatta da).Aynı zamanda başarılıyım bu konuda.
veya
Sanat ve Zanaat dersinden de mezunum.Ayrıca gerçek hayatta da ders almıştım.
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)   Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi Mayıs 23, 2011 6:33 am

Claire: Büyü teknikleri eğitmenisin.
Eryx: Doğa bilimleri eğitmenisin.
Fenix: Okçuluk eğitmenisin.
Satellite: Okçuluk eğitmenisin.
Zellana: Şifa sanatı eğitmenisin.

Alex:
Uzun süredir sitede aktif olarak bulunmaman gerekçesiyle reddedildi.
Alyssa: Zellana karakterin eğitmen olduğundan ve dersliğinin tek sorumlusu olduğundan reddedildi.
Thalia: Dövüş sanatları kulübene uygun olmadığından, sanat sınıfı için de eğitmen aranmadığından reddedildi. Yeni derslik tercihleriyle tekrar başvuru yapabilirsin.

Aranılan Eğitmenler Listesi - Önem Listesine Göre

~ Zeka ve Strateji Geliştirme Sınıfı {1}
~ Pegasus Binicilik Sınıfı {2}
~ Doğa Bilimleri Sınıfı {1}
~ Dövüş Sanatları Sınıfı {1}
~ Mitoloji Tarihi Sınıfı {1}

Kadrosu Tamamlanan Dersliklerin Eğitmen Listesi

Canavarlara Karşı Korunma Sınıfı

~Robert Harris (Zümre Başkanı)
~Marcus L. Carter
~Yondaime Hokage

Kılıç Antrenmanları Sınıfı
~Serena Su Hanzadeoğlu (Zümre Başkanı)
~Leonard Luke Carter
~Nicole Avery Johnson

Okçuluk Teknikleri Sınıfı
~Satellite Morgan (Zümre Başkanı)
~Fenix Blume

Büyü Teknikleri Sınıfı
~Alexis Lavinia Montgomery (Zümre Başkanı)
~Claire Angel Deeply

Silah Yapımı Sınıfı

~Iason Carter

Sanat ve Zanaat Sınıfı

~Hanna Olivia Temple

Şifa Sanatı Sınıfı

~Zellana L. Ryan

*Robert, Serena, Satellite, Alexis, Iason, Hanna ve Zellana; Derslik sistemi hakkında konuşmadıklarım benimle pm ile iletişime geçsin.
Thalia A. Carter
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Thalia A. Carter

MesajKonu: Geri: Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)   Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 25, 2011 5:45 am

Ad-Soyad: Thalia Adelynn Rose
Güç Puanı: 27
Statüler: Çaylak,yeteneğinde uzman
İstenilen Mevki / İsteme Nedeni: Şifa sanatı sınıfının eğitmeni.Annem iksirlerle de uğraşıyor ben de de onun kızı olduğum için bu yetenek bende de var sayılıyor.

En son Thalia A. Sparrow tarafından C.tesi Mayıs 28, 2011 5:56 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
David Tyler
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
David Tyler

MesajKonu: Geri: Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)   Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 25, 2011 5:54 am

Ad-Soyad:David Carter
Güç Puanı: 70'i geçmiştir toplanınca
Rütbe: Athena çocuğu
Statüler:Kıdemli kılıç kullanıcısı pegasus dostu,yeteneğinde uzman,ok&yay kullanıcısı
İstenilen Mevki / İsteme Nedeni:Zeka ve strateji sınıfı:Annem athena bu sınıf athena çocuklarına göre ve ben en aktif athena çocuklarındanım şu an.
veya
Pegasus dosto:Bu sınıfı da merak ettiğim için eğitmeni olmak istiyorum.

Tanrıçam rplerim artık daha iyi olabilir.Klavye düzeldi.Sadece kendim yazımı düzeltmeliyim.Very Happy
Very Happy
Mirabella LaPiere
Demeter'in Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Demeter'in Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Mirabella LaPiere

MesajKonu: Geri: Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)   Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 25, 2011 9:57 pm

Ad-Soyad: Anna Maria Benson.
    Rp Puanı: 100 (Bknz; Atropos, Chione)
    Güç Puanı: +30 (puanlamayla artacak.)
    Rütbe: Demeter Çocuğu.
    Statüler: Çaylak, Sanatçı.
    İstenilen Mevki / İsteme Nedeni: Doğa Bilimleri Sınıfı. Ben bir Demeter kızıyım, doğanın bahşettiklerini benden daha iyi bilen birinin olduğunu düşünmüyorum. Üstelik severek anlatacağım bir ders. Gerek kurgusal açıdan gerek ise hem benim sevdiğim hem de karakterimin sevdiği bir konu.
Luke Winchester
Hermes'in Çocuğu/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Hermes'in Çocuğu/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Luke Winchester

MesajKonu: Geri: Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)   Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. Mayıs 26, 2011 10:07 pm

Ad-Soyad: Luke Ewelon
Rp Puanı: 100 (bknz: Sirius Marvin Maxmillan)
Güç Puanı: 35(50)
Rütbe: Hermes Çocuğu.
Statüler: -
İstenilen Mevki / İsteme Nedeni: Dövüş Teknikleri Sınıfı. Hızlıyım ve bir hırsız olmanın gerektirdiği nedenlerle insanların kritik darbe noktalarını iyi biliyorum. Temel ve ileri düzeyde hareketleri rahatlıkla uygulayabilirim.

Mitoloji Tarihi ile aram iyidir. Gerçekten geniş bir bilgi hazinem vardır.

En son Luke Ewelon tarafından Salı Mayıs 31, 2011 4:23 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

MesajKonu: Geri: Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)   Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Mayıs 27, 2011 1:53 am

Ad-Soyad: Lara Adams
Güç Puanı: 62
Rütbe:Afrodit çocuğu|Rp denetleyicisi
Statüler: Kıdemli|Pegasus dostu|Sanatçı|Kılıç kullanıcısı

Pegasus binicilik sınıfı =) Zaten eğitim almıştım.Siteye çoğu zaman giriyorum.Afrodit kızıyım,pegasuslarla da iyi anlaşabileceğimi düşünüyorum.

Olmazsa,

Mitoloji Tarihi Sınıfı =) Melez Kampı'nın kökenlilerinden biriyim.Yunan Mitolojisini severim,çoğu şeyi de biliyorum.

En son Lara Adams tarafından Cuma Mayıs 27, 2011 7:53 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com
Peter Karl Bouveir
Hephaistos'un Çocuğu/Kulübe Lideri
Peter Karl Bouveir

MesajKonu: Geri: Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)   Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Mayıs 27, 2011 3:12 am

Ad-Soyad: Peter Karl Bouveir.
Rp Puanı: 80
Güç Puanı: 33 (Artacak.)
Rütbe: Hephaistos çocuğu
Statüler: Kılıç kullanıcısı, Pegasus dostu, Ok&yay kullanıcısı, Yeteneğinde Uzman, Kılıç yapıcısı
İstenilen Mevki / İsteme Nedeni: Dövüş Teknikleri Sınıfı. Oldukça onlineım ve de profesyonel taekwondocuyum. Dövüş sanatları ile ilgili yeterince bilgim olduğunu düşünüyorum. KKurguma da uyuyor. Uzun zamandır istiyordum ama kabul edilmiyordu. Ama artık Chace'i kullanmamaya başladım. Göründüğü gibi avatar ve imzamı da kaldırdım. Sadece sevgili imzamı bıraktım o da siteye yeni gelenlerin benim karakterim hakkında bilgileri olsun diye.
Kabul edilirse çok mutlu olurum.
David Killer
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
David Killer

MesajKonu: Geri: Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)   Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Mayıs 27, 2011 8:19 am

Ad-Soyad: David Killer
Rp Puanı: 90
Güç Puanı: 19 ama artacak. söz veriyorum.
Rütbe: Çaylak :/
Statüler: Pegsus Dostu.silah yapıcısı, ok&yay kullanıcısı, kılıç kullanıcısı, yeteneğinde uzman,

Ok atma teknikleri sınıfı: Eğer gerçekten istemesem zaten sizi bu kadar rahatsız etmezdim. Bu konuda eğitimliyim de. 3. seviyedeyken derslikler kapandı..

Mitoloji Tarihi Sınıfı: Mitoloji Tarihi hakkında yeteri kadar bilgim olduğunu düşünüyorum. Yeni açılan dersliğe öğrenci akımı olacağını düşünüyorum. Ok atma eğitmenliğimden sonraki önceliğim..

Pegasus biniciliği sınıfı: Pegasuslarla aram iyidir. Sıklıkla ahırları ziyaret ederim. Hiçbiri olmazsa bu olmalı -hiç değilse-

Reddedilmemdeki öncelik o zamanlar dersliklere başlık açmamam gerektiğini bilmememdi. Şimdi açılmaması gerektiğini biliyorum. Çoğu derslikten de mezun oldum. Bunun için ilk kullanıcı hatamı aldım ve GEREKİRSE banlanmaya da hazırım. bir eğitmen olmayı hayal bile edemeyeceğiniz kadar istiyorum. Size şimdiden teşekkür ediyorum.. (öm hakkım ne zaman açılır? ya da açılmaz mı? eğer eğitmen olursam açılmamasına razıyım..) ve sizden son olarak da bir şey isteyeceğim.. belki biraz fazla ileri gitmiş olacağım; ama empati kurar mısınız? Eğer bilmediğiniz bir şeyden dolayı en çok istediğiniz şeyi kaybetseydiniz ne düşünürdünüz..?
C. Scarlett Stanislaus
C. Scarlett Stanislaus

MesajKonu: Geri: Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)   Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi Mayıs 30, 2011 6:42 am

-Christina Michelle Jones
-85
-Şu anlık sıfır,altını çiziyorum şu anlık
-Çaylak
-Zeka ve Strateji Geliştirme Sınıfı.Bildiğiniz gibi Athena benim annem oluyor.Zeka ve stratejim bol yani Very Happy üstelik karakterimle de uyumlu...
Katherine M. von Dorff
Poseidon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Poseidon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Katherine M. von Dorff

MesajKonu: Geri: Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)   Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı Mayıs 31, 2011 12:41 pm

#Katherine M. von Dorff
#100.
#46. (Puanlama ile artacak.)
#Çaylak.
#Pegasus Binicilik Sınıfı. ~Poseidon kızı olduğum için pegasusları anlayabiliyor ve onlarla konuşabiliyorum. Bu yüzden bu konuda eğitmen olabileceğimi düşündüm.
http://camelot.hareketforum.org/
Kevin Least
Dionysos'un Çocuğu/Kulübe Lideri
Dionysos'un Çocuğu/Kulübe Lideri

MesajKonu: Geri: Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)   Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı Mayıs 31, 2011 7:20 pm

Ad-Soyad: Kevin Least
Rp Puanı: 95
Güç Puanı: 47 ( SBS'den sonra çok görev yapacağım. )
Rütbe: Çaylak

Doğa Bilimleri Sınıfı ( Şarap Yapımı ) : Dionysos'un oğluyum. Bu konuda bilgimin yeterli olduğunu düşünüyorum.
Thanatos
Tanrı
Tanrı
Thanatos

MesajKonu: Geri: Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)   Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Haz. 01, 2011 6:59 am

Ad-Soyad: Thanatos
Rp Puanı: 100
Güç Puanı: Tam.
Rütbe: Tanrı
Statüler: -
İstenilen Mevki / İsteme Nedeni: Kılıç ve Türevleri Kullanımı Profesörü, isteme nedenimse RP yapmayınca gereğinden fazla sıkılmam ve yerimde duramamam. Çok sık ders açabilirim, ayrıca karakterim öldürebilecek her türlü aletle haşır neşir bir Tanrı.
Helen Grace Burton
Athena'nın Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Athena'nın Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Helen Grace Burton

MesajKonu: Geri: Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)   Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 6 Icon_minitimePaz Haz. 05, 2011 3:16 am

Ad-Soyad: Helen Grace Wilson
Güç Puanı: 33 (Görevlerime tekrar başlıyorum. Yeni puanlamayla artacaktır.)
Statüler: Çaylak / Kılıç Kullanıcısı / Sanatçı / Yeteneğinde Uzman
İstenilen Mevki / İsteme Nedeni: Mitoloji Tarihi sınıfı; Mitolojiyle aram çok iyidir. Bu konuda tez hazırlayabilecek kadar çok bilgim var. Üstelik, bilgelik tanrıçasının kızıyım. Sınıfla en çok alakası olan kulübe Athena Kulübesidir diye düşünüyorum.
Theodor Aquila
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Theodor Aquila

MesajKonu: Geri: Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)   Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 6 Icon_minitimePaz Haz. 05, 2011 5:30 am

Ad-Soyad: Theodor Carter
Rp Puanı: 100
Güç Puanı:
~75
Rütbe:
Apollon'un Çocuğu
Statüler:
Kıdemli, Ok&Yay Kullanıcısı, Kılıç Kullanıcısı, Sanatçı, Pegasus Dostu, Stratejide Uzman, Silah Yapıcısı
İstenilen Mevki: Doğa Bilimleri Sınıfı (Astroloji ve Kader Bilimi Dersi)
İsteme Nedeni: Babam Apollon kehanet yapan Tanrı. Ayrıca Güneş'in Tanrısı'nın oğlu olduğum için astroloji ile de aram iyidir.
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)   Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Haz. 15, 2011 1:04 am

Anna: Doğa bilimleri eğitmenisin.
Katherine: Pegasus eğitmenisin.
Lara: Pegasus eğitmenisin.
Christina: Zeka ve strateji eğitmenisin.
Helen: Mitoloji tarihi eğitmenisin.
Luke: Dövüş sanatları eğitmenisin.

*Sitede başka eğitmen ihtiyacı kalmamıştır, diğer başvurular bu gerekçeyle reddedilmiştir.*

Dersliklerin Eğitmen Listesi

Canavarlara Karşı Korunma Sınıfı

~Robert Harris (Zümre Başkanı)
~Marcus L. Carter
~Yondaime Hokage

Kılıç Antrenmanları Sınıfı
~Serena Su Hanzadeoğlu (Zümre Başkanı)
~Leonard Luke Carter
~Nicole Avery Johnson

Okçuluk Teknikleri Sınıfı
~Satellite Morgan (Zümre Başkanı)
~Fenix Blume

Büyü Teknikleri Sınıfı
~Alexis Lavinia Montgomery (Zümre Başkanı)
~Claire Angel Deeply

Pegasus Binicilik Sınıfı
~Cornelia Fackrell (Zümre Başkanı)
~Katherine M. von Dorff
~Lara Adams

Mitoloji Tarihi Sınıfı
~Eduard Ryan Longrange (Zümre Başkanı)
~Mark William Trully
~Helen Grace Wilson

Dövüş Sanatları Sınıfı
~Zack Cliff Burton (Zümre Başkanı)
~Luke Winchester

Doğa Bilimleri Sınıfı
~Maria von Dorff (Zümre Başkanı)
~Allen Jacques Harth
~Eryx von Dorff
~Anna Maria Benson

Silah Yapımı Sınıfı

~Iason Carter

Sanat ve Zanaat Sınıfı

~Hanna Olivia Temple

Şifa Sanatı Sınıfı

~Zellana L. Ryan

Zeka ve Strateji Geliştirme Sınıfı

~Christina Pamelia Tyler

*Eğitmen arandığına dair duyuru yapılmadığı müddetçe artık bu bölüme başvuru yapmayınız!

*Tüm derslikler gün içerisinde denetlenecektir.
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)   Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı Haz. 28, 2011 1:28 am

Sanat ve Zanaat sınıfı için yeni bir eğitmen aranmaktadır, Hanna Olivia Temple rütbesini kaybetmiştir.
Peter Karl Bouveir
Peter Karl Bouveir

MesajKonu: Geri: Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)   Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı Tem. 12, 2011 1:05 am

Dövüş Sanatları Yardımcı Eğitmeni fazla online olmadığı ve derslikle hiç ilgilenmediği için Dövüş sanatları yardımcı eğitmenliğine başvuruyorum.
Lena H. Bryce
Artemis Avcısı/Sanat ve Zanaat Eğitmeni
Artemis Avcısı/Sanat ve Zanaat Eğitmeni
Lena H. Bryce

MesajKonu: Geri: Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)   Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. Tem. 14, 2011 12:04 pm

Sanat ve zanaat eğitmenliğine başvuruyorum.
C. Scarlett Stanislaus
C. Scarlett Stanislaus

MesajKonu: Geri: Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)   Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 6 Icon_minitimePaz Tem. 17, 2011 8:15 am

eğitmen yardımcısı arıyorum ben de zeka ve strateji sınıfına Very Happy (ders 18-19 gibi başlayacak bilgisi olsun yardımcım olacak kişinin,yazamama gibi bir ihtimalim olabilir bu seferlik,yetiştirmeye çalışacağım ama olmazsa yardımcı bu seferlik yardımcı olabilir.)
David Tyler
David Tyler

MesajKonu: Geri: Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)   Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 6 Icon_minitimePaz Tem. 17, 2011 8:48 am

Ad-Soyad:David Tyler
Rp Puanı:95
Güç Puanı:70'in üzerinde puanlamada
Rütbe: Athena çocuğu
Statüler:Kıdemli, kılıç kullanıcısı, pegasus dostu, yeteneğinde uzman, ok&yay kullanısı.
İstenilen Mevki / İsteme Nedeni:zeka ve strateji sınıfı eğer christina'nın isteği olursa ben olmak istiyorum yardımcı eğitmen.
C. Scarlett Stanislaus
C. Scarlett Stanislaus

MesajKonu: Geri: Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)   Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 6 Icon_minitimePaz Tem. 17, 2011 8:57 am

tanrıçamız da kabul ederse izin veriyorum olmana kardeşim.(resmi oldu dimii Very Happy)

Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)
6 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
 Similar topics
-
» Ünlü Başvuruları
» Kulübe Liderliği Başvuruları