Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)

+56
Helen Grace Burton
Thanatos
Kevin Least
C. Scarlett Stanislaus
Luke Winchester
Mirabella LaPiere
Thalia A. Carter
Alyssa Lauren Franke
Zellana L. Tyler
Fenix Blume
Eryx von Dorff
Allen Jacques Harth
Mark William Trully
Terra M. Winchester
Steve J. Christensén
Leonard L. Carter
Robert Harris
Marcus L. Stanislaus
David Killer
Katherine M. von Dorff
Hanna Olıvıa Temple
David Tyler
Valentino R. Gavino
Nyks
Apollon
Alexis Kwon
Peter Karl Bouveir
Elena Martin
Zack Cliff Burton
Alexia Sophie Russell
William Maxwell
Claire Angel Deeply
A. Anna Bianca Sentius
Tiffany Trully
Summer Katherine Ramsey
Hektor Carter
Lara Adams
Edward J. F. Newgate
Clara Thompson
Ange Morgan Lamartine
Alex Nike
Cassandra Masen
Eduard Ryan Longrange
Serena Su Hanzadeoğlu
Hermia Aigian Cocteau
Cornelia Fackrell
Artemis
Satellite Morgan
Edward Kevin Hawke
Afrodit.
Apollon.
Defer Ezpas
Stella Fabiano
Rose Denise Harris
Lucianna Fackrell
Athena
60 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
YazarMesaj
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)   Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. Mayıs 05, 2011 7:39 am

*Kabul edildi Hanna, artık yardımcı sanat ve zanaat eğitmenisin.
http://olimpos.my-rpg.com
Zack Cliff Burton
Nyks'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Zack Cliff Burton

MesajKonu: Geri: Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)   Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. Mayıs 05, 2011 7:41 pm

'' Özel İlan ''

Dövüş Sanatları sınıfına yardımcı eğitmen aramaktayım. Eğitmen olacak kişi dövüş sanatlarında bilgi sahibi olup çok online olabilmelidir. Lütfen sadece rütbe için başvurmayın gerçekten dövüş sanatları eğitmenliğinin herkezin harcı olmadığı konusunda bana güvenin. Seçim yetkisine sahip olan kişi Tanrıça Athena'dır.

- Dövüş Sanatları Sınıfı Eğitmeni Zack Cliff Burton
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)   Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Mayıs 06, 2011 2:04 am

" Özel İlan ''

Pegasus binicilik dersleri çok yoğun olduğundan dolayı yardımcı eğitmen arıyorum. Eiğtmen olacak kişi çok online olmalıdır. Derslikle sürekli ilgilenebilmeli. Seçim yetkisine sahip olan kişi Tanrıça Athena'dır.

- Pegasusu binicilik dersinin yardımcı eğitmeni Claire Angel Deeply

En son Claire Angel Deeply tarafından Cuma Mayıs 06, 2011 2:07 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Katherine M. von Dorff
Poseidon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Poseidon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Katherine M. von Dorff

MesajKonu: Geri: Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)   Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Mayıs 06, 2011 2:06 am

#Katherine M. von Dorff
#Amphitrite çocuğu/Melez.
#100.
#46.(Yaptığım görevlerle 50'yi geçiyor.)
#Yardımcı Pegasus Binicilik Eğitmenliği.
#Hem Amphitrite çocuğuyum, hem de bir eğitmene daha ihtiyaç varmış.
http://camelot.hareketforum.org/
Peter Karl Bouveir
Hephaistos'un Çocuğu/Kulübe Lideri
Peter Karl Bouveir

MesajKonu: Geri: Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)   Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Mayıs 06, 2011 2:30 am

#Peter Karl Bouveir
#Hephaistos çocuğu
#33 ama görevlerle 50yi geçiyoer
#Yardımcı dövüş sanatları eğitmeni
#Tanrıçam biliyorsunuz zaten uzun süredir istiyordum. Oldukça onlineım ve bilgim var.
David Killer
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
David Killer

MesajKonu: Geri: Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)   Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 5 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 07, 2011 2:18 am

#David Killer
#Hypnos çocuğu
#19 ama yükselteceğime söz veririm.
#Yardımcı ok atma teknikleri eğitmeni
#Tanrıçam zaten 3. seviyeden mezun olmama az kaldı. sırf bunun için bu kadar eğitim aldım. yeterince online'ım diye düşünüyorum ve Yondaime de yardımcıya ihtiyaç duyuyormuş.. ?

Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)   Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. Mayıs 12, 2011 8:56 am

Like a Star @ heaven Tüm başvurular, dersliklerde gidilmesi planlanan yeni uygulama nedeniyle reddedildi.
Like a Star @ heaven Yeni uygulamanın ardından, gerekli görüldüğü takdirde tekrar eğitmen alımı için duyurular bu başlıktan yapılacaktır.
David Killer
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
David Killer

MesajKonu: Geri: Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)   Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 5 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 7:34 am

tanrıçam.. yeni uygulamayı öğrenebilir miyim? eğer sorun olmazsa..
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)   Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Mayıs 16, 2011 11:38 am

Like a Star @ heaven Dersliklerle alakalı yenilikler uygulanmaya başlanmıştır ve öncelerden kalma tüm eğitmen ve profesörlük rütbeleri alınmıştır. Başlığın ilk postundaki listeye bakarak rütbe başvurunuzu an itibariyle yapabilirsiniz.

Like a Star @ heaven Yeni rütbeler verildikçe ilk posttaki eksik eğitmen sayısı listesi güncellenecektir.

Like a Star @ heaven Bir karakter yalnızca tek bir eğitmenlik/profesörlük rütbesine sahip olabilir fakat, aynı kullanıcıya ait iki farklı karakter, farklı derslerin eğitmenliğini yapabilir.

Like a Star @ heaven Başvurularınıza önem sırasına göre istediğiniz üç mevkiyi yazmanız yararınıza olur. Rütbe seçiminde kulübenize uygunluk koşulunu göz önünde bulundurmayı unutmayın.
Zack Cliff Burton
Zack Cliff Burton

MesajKonu: Geri: Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)   Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Mayıs 16, 2011 3:37 pm

Ad-Soyad: Zack Cliff Burton
Rp Puanı:90
Güç Puanı:67
Rütbe:Nyks Oğlu,Kulübe lider (eski dövüş sanatları eğitmeni)
Statüler: Kıdemli,kılıç kullanıcısı,yeteneğinde uzman,pegasus dostu,stratejide uzman,sanatçı,dövüş ustası
İstenilen Mevki / İsteme Nedeni: Dövüş sanatları eğitmeni, Canavarlara karşı korunma eğitmeni,Kılıç antrenmanları eğitmeni, /
*Zaten bu dersliğin ilk eğitmeni benim. Ayrıca kurulma fikride benden çıktı. Ayrıca reelde neredeyse tüm dövüş sanatlarında belirli bir seviyeye geldim. Bir de kurgumda Zack dünya üzerindeki bilinen ve bilinmeyen tüm dövüş sanatlarında usta. Kulübem ile dersliğin arasındaki bağlantıyı sorarsanız söyliyim, dövüş sanatları ilk olarak gizlice yapılmaya başlandı. Dövüş ustaları geceleri buluşup gizli gizli tekniklerini geliştirdiler. Daha sonra dövüş ve savaş sanatları kabul görmeye başlayınca karanlıklardan gün yüzüne çıkmaya başladı. Ama yinede temeli gecelerde atıldı yani hepsi gecenin ürünü... ( Bu %100 doğrudur Very Happy )

* Seride geçen ve mitolajideki bir çok canavar hakkında bilgi sahibiyim bu konuda başarılı olabilirim.

* Kılıç kullanmada iyiyim ama diğer iki eğitmenlik özellikleri daha ağır basıyor bende Smile

En son Zack Cliff Burton tarafından Çarş. Mayıs 18, 2011 2:02 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
David Tyler
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
David Tyler

MesajKonu: Geri: Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)   Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Mayıs 16, 2011 6:38 pm

Ad-Soyad: David Carter
Rp Puanı:85
Güç Puanı:54(tekrar bakıldığında 70'İ geçicek.)
Rütbe:Athena oğlu
Statüler:kıdemli kılıç kullanıcısı pegasus dostu yeteneğinde uzman ok&yay kullanıcısı
İstenilen Mevki / İsteme Nedeni: Büyü teknikleri eğitmeni (Daha önce başvurmuştum ama benden önce biri başvurunca kabul olmadı)Büyü teknikleri en kolay sınıflardan biri.Ve bu derslikte çok eğlenmiştim.Ve yapabiliceğimi düşündüğüm tek eğitmenlik.

Kılıç eğitmeni ok yay eğitmeni:3 tane seçenek olması gerektiği için yazıyorum yoksa bunlarda çok kötüyüm. Very Happy

En son David Carter tarafından Salı Mayıs 17, 2011 7:44 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)   Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Mayıs 17, 2011 2:01 am

Ad-Soyad: M. Aredhel von Dorff
Rp Puanı: 90
Güç Puanı: 82
Rütbe: Demeter'in çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı
Statüler: Kıdemli, Ok-yay kullanıcısı, yeteneğinde uzman
İstenilen Mevki / İsteme Nedeni: Doğa Bilimleri (Kara ve Su Bitkileri) eğitmeni / Kulübemle ilgili bir ders, ne zamandır böyle bir bölümün açılmasını bekliyordum.
Marcus L. Stanislaus
Zeus'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Zeus'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Marcus L. Stanislaus

MesajKonu: Geri: Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)   Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Mayıs 17, 2011 2:22 am

Ad-Soyad: Marcus L. Carter
Rp Puanı: 95
Güç Puanı: 83
Rütbe: Zeus'un çocuğu/Kulübe Lideri
Statüler: Kıdemli, Ok-yay kullanıcısı, yeteneğinde uzman, Pegasus Binicisi, Silah Yapımcısı, kılıç kullanıcısı, sanatçı
İstenilen Mevki / İsteme Nedeni: Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni, Kılıç Antrenmanları Eğitmeni. Birincisi "Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni" gördüğüm andan itibaren bana cazip geldi. Yaptığım görevler neticesinde de sanırım birçok canavar ile karşılaştığımı düşünüyorum. Razz Hem de online sürem sitedeki belki de herkesten daha fazla. Bunu yapabileceğimi düşünüyorum. Smile
Robert Harris
Hades'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Hades'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Robert Harris

MesajKonu: Geri: Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)   Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Mayıs 17, 2011 3:19 am

=> Robert Harris
=> 95
=>
52
=> Hades oğlu
=> Kıdemli
=>
1. Canavarlara karşı korunma eğitmeni; Sitenin en kıdemli üyelerinden biriyim ve seride geçen canavarlar hakkında fazlasıyla bilgi sahibi olduğumu düşünüyorum. Yeni ders sisteminde aktif olarak rol almaya karar verdim, bana en çok yakışacak sınıfın bu olduğunu düşündüm.
2. Kılıç eğitmeni
3. Dövüş sanatları eğitmeni
Cornelia Fackrell
Poseidon'un Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Poseidon'un Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Cornelia Fackrell

MesajKonu: Geri: Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)   Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Mayıs 17, 2011 3:29 am

Ad-Soyad: Cornelia Fackrell
Güç Puanı: 100
Rütbe: Poseidon
Statüler: Kıdemli, Pegasus dostu
İstenilen Mevki / İsteme Nedeni: Pegasus Binicilik Dersi ya da Büyü Teknikleri Dersi. / Pegasuslarla uğraşmayı sevdiğin, onların her yönünü bildiğim ve dillerinden iyi anlayıp onlarla konuşabildiğim için, bu derside gayet iyi verebilirim. Büyü tekniklerini isteme nedenimse bana ilgi çekici gelmesi. Uzun zamandır kamptayım ve diğer melezlere de güçlerini ortaya çıkartmayı sağlamak isterim.
Eduard Ryan Longrange
Hephaistos'un Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Hephaistos'un Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Eduard Ryan Longrange

MesajKonu: Geri: Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)   Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Mayıs 17, 2011 3:40 am

# Eduard Ryan Longrange
#Bu karakterimin 85.
# 59.
# Hephaistos Kulübesi Lideri.
# Kıdemli, Silah Yapıcısı.
# Mitoloji Tarihi Eğitmeni. // Doğrusunu isterseniz, Silah Yapımı dersliğini isteyerek seçmemiştim -tek boş yer oydu- o yüzden fazla ilgilenemedim. Fakat normalde de oldukça ilgimi bir çeken konudur mitoloji; herkeste olduğu gibi. Razz Bu yüzden, zevkle dersliğe yazılan rplere cevap verebilirim. Gerçekten istediğim bir derslik. Görevlerimi tamamıyla yerine getireceğimden emin olabilirsiniz. Ayrıca Ed'in en çok ilgi duyduğu konudur. Kulübesinde mitolojiyle ilgili bir çok kitap bulabilirsiniz. Kısacası, Ed küçüklüğünden beri mitolojik hikayeler okurdu. Tanrı Hephaistos'un oğlu olduğunu öğrenince daha da öğrenme isteği arttı. Şimdi de bu bilgilerini başkalarına vermek istiyor normal olarak. Yani, kurgusal olarak bu eğitmenlik Eduarad'a oldukça uygun ve bu görevi zevkle yerine getirebilir. Son olarak, bildiğiniz gibi, bir hafta içinde online olma sürem oldukça arttı. Herkesten daha uzun sürelerle girebileceğime inanıyorum. Her gün 5+ saat sitede olacağımdan emin olabilirsiniz.

En son Eduard Ryan Longrange tarafından Salı Mayıs 17, 2011 6:52 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)   Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Mayıs 17, 2011 4:00 am

# Serena Su Hanzadeoğlu.
# 100
# 92.
# Athena Çocuğu / Bayrak Kapmaca Koordinatörü.
# Kıdemli, Kılıç Kullanıcısı, Pegasus Dostu, Sanatçı, Yeteneğinde Uzman.
#
1- Kılıç Eğitmenliği -kılıç eğitmenliği bir Athena çocuğu için önemlidir ayrıca kılıç eğitmenliği yaptım.-
2- Mitoloji Tarihi Eğitmenliği -mitoloji Serena'nın hep ilgisini çekmiştir ve genelde bu konuda uzmandır-
3- Zeka ve Strateji Geliştirme Sınıfı -Yine Athena çocukları için olmazsa olmaz, strajesi iyidir-
4- Sanat ve Zanaat Eğitmenliği -Bir Athena çocuğuna uygun değil ancak Serena'nın tüm sanat dallarında başarısı vardır. Bu konuda fazlasıyla iyidir.-
David Killer
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
David Killer

MesajKonu: Geri: Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)   Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Mayıs 17, 2011 4:56 am

#David Killer
#Hypnos çocuğu
#Yardımcı ok atma teknikleri eğitmeni
#Tanrıçam zaten 3. seviyeden mezun olmama az kaldı. sırf bunun için bu kadar eğitim aldım. yeterince online'ım diye düşünüyorum .. ?
Leonard L. Carter
Zeus'un Çocuğu/Kılıç Eğitmeni
Zeus'un Çocuğu/Kılıç Eğitmeni
Leonard L. Carter

MesajKonu: Geri: Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)   Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Mayıs 17, 2011 7:24 am

Ad-Soyad: Leonard L. Carter.
Rp Puanı: 100.
Güç Puanı: 50.
Rütbe: Zeus'un Çocuğu
Statüler: Kıdemli
İstenilen Mevki / İsteme Nedeni:
1- Kılıç Eğitmenliği: Kılıç kullanmakta oldukça iyiyim. Aynı zamanda düello hakemi olduğumdan bu konuda tecrübeliyim. Başka bir sitede bu görevi de yapmıştım. Oradan da tecrübem var.
2- Canavarlara Karşı Korunma: Seride geçen canavarlar hakkında bilgi sahibi olduğumu düşünüyorum. Çıktığım görevlerden de edindiğim tecrübe var.
Alexia Sophie Russell
Hypnos'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Hypnos'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Alexia Sophie Russell

MesajKonu: Geri: Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)   Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Mayıs 17, 2011 7:37 am

Ad-Soyad: Alexis Lavinia Montgomery
Rp Puanı: 100
Güç Puanı: 54
Rütbe: Hypnos Kızı, Kulübe Lideri (Eski Büyü Teknikleri Eğitmeni)
Statüler: Kıdemli / Sanatçı / Yeteneğinde Uzman / Ok&Yay Kullanıcısı / Stratejide Uzman / Kılıç Kullanıcısı
İstenilen Mevki / İsteme Nedeni: Büyü Teknikleri Sınıfı (Eskiden eğitmenlerindendim.)
Doğa Bilimleri Sınıfı / Vahşi Yaşamda Hayatta Kalma Teknikleri Dersi (Bu konu da kurgumla paralel. Hatta bu konudaki becerim Tanrıların Oyunu Etap 1 Oyun 1'de de oldukça işime yaramıştır.)Mitoloji Tarihi Sınıfı (Mitolojiyi severim ve kurguma göre annem ve üvey babam tarihçi, özellikle de mitolojiyle ilgileniyorlar.)
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)   Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 18, 2011 3:22 am

*Benden bilgilendirme mesajı alana kadar dersliklerde başlık açma yetkisine sahip değilsiniz.
*Sistem oturduktan sonra istenilen tarihte ders rp'sini başlatmamış olan eğitmenin rütbesi alınacak, bunun yanı sıra kendisine başka cezalar da verilecektir. Eskiden işini aksatmış olan birkaç eğitmene de tekrar rütbelerini verdik, bu sefer aksatmaları durumunda iki katı ağır cezalar alacaklar.

Zack: Dövüş sanatları eğitmenisin.
Aredhel: Doğa bilimleri eğitmenisin.
Marcus: Canavarlara karşı korunma eğitmenisin.
Robert: Canavarlara karşı korunma eğitmenisin.
Cornelia: Pegasus binicilik eğitmenisin.
Eduard: Mitoloji tarihi eğitmenisin.
Serena: Kılıç eğitmenisin.
Leonard: Kılıç eğitmenisin.
Alexis: Büyü teknikleri eğitmenisin.

David Carter: Son yazdığın rol oyunları incelendi ve yazım kabiliyetin eğitmenlik için yeterli bulunmadı, bu nedenle başvurun reddedildi.
David Killer: Henüz sistemi anlayamamış olman, yapılan tüm duyurulara rağmen dersliklerde rol oyunu başlatman gerekçesiyle reddedildi.
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)   Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 18, 2011 3:27 am

Aranılan Eğitmenler Listesi - Önem Listesine Göre

~ Okçuluk Teknikleri Sınıfı {2}
~ Şifa Sanatı Sınıfı {1}
~ Silah Yapımı Sınıfı {1}
~ Sanat ve Zanaat Sınıfı {1}
~ Zeka ve Strateji Geliştirme Sınıfı {1}
~ Doğa Bilimleri Sınıfı {3}
~ Mitoloji Tarihi Sınıfı {2}
~ Büyü Teknikleri Sınıfı {1}
~ Dövüş Sanatları Sınıfı {1}
~ Pegasus Binicilik Sınıfı {2}
~ Canavarlara Karşı Korunma Sınıfı {1}
~ Kılıç Antrenmanları Sınıfı {1}
Steve J. Christensén
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Steve J. Christensén

MesajKonu: Geri: Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)   Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 18, 2011 4:27 am

Ad-Soyad: Iason Carter
Rp Puanı: 90.
Güç Puanı: 0 (puanlama ile 40-50 arası).
Rütbe: Hephaistos'un çocuğu
Statüler:

Silah Yapımı Sınıfı / Hephaistos'un çocuğuyum. Zırh ve silah yapmak benim işim. Bu rütbenin bana çok uyacağına eminim. Ayrıca bilgim de var bu konuda.her gün en az 3 saat online olabilirim. Fazla gecikmeden cevap atarım dersliğe.
Canavarlara Karşı Korunma Sınıfı / Burada da işleri yürütebileceğime inanıyorum. Seri sayesinde canavarlar ile ilgili bilgim var.
Zeka ve Strateji Geliştirme Sınıfı / Kurgusal olarak Romalı olmam Strateji konusunda bana üstünlük sağlıyor. Ve bu konuda aklımda fazlası ile kurgu var

En son Iason Carter tarafından Perş. Mayıs 19, 2011 8:08 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Terra M. Winchester
Hestia Rahibesi/Kılıç Eğitmeni
Hestia Rahibesi/Kılıç Eğitmeni
Terra M. Winchester

MesajKonu: Geri: Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)   Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 18, 2011 4:53 am

Ad-Soyad: Nicole Avery Johnson
Güç Puanı: 33 ama puanlamaya kadar en az 50 olacağına eminim. Smile
Rütbe: Ares kızı
Statüler: Çaylak, Sanatçı, Stratejide Uzman, Yeteneğinde Uzman
-Canavara Karşı Korunma Sınıfı = Bir Ares kızı olduğum için bu rütbe bana uyar diye düşünüyorum ve gerçekten canavarlarla ilgili biraz bilgim var.
-Kılıç Antremanları sınıfı = Karekterim kılıç sallamayı sevdiği için ve biraz kılıç kullanmayla ilgili bir şeyler okuduğum için bana uygun diye düşünüyorum.
-Büyü Teknikleri sınıfı = Bu derslikten mezun oldum ve yeteneklerle ilgili bazı fikirler yürütebiliyorum.

En son Nicole Avery Johnson tarafından Çarş. Mayıs 18, 2011 6:00 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
David Killer
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
David Killer

MesajKonu: Geri: Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)   Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 18, 2011 4:57 am

#David Killer
#Hypnos çocuğu
#Ok atma teknikleri eğitmeni, Mitoloji tarihi sınıfı
#Pegasus dostu, ok&yay kullanıcısı, kılıç kullanıcısı, yeteneğinde uzman, silah yapıcısı..
#Tanrıçam zaten 3. seviyeden mezun olmama az kaldı. sırf bunun için bu kadar eğitim aldım. yeterince online'ım diye düşünüyorum .. ? Önceki isteğimde de başlık açamayacağımızı bilmiyordum. Bu nedenle açmıştım. Söz veririm ki böyle bir şey asla ve asla tekrarlanmayacak. Ders rp'lerinde de kendime güveniyordum. (Affınıza sığınıyorum..) ?
#Önceliğim ok atma teknikleri sınıfı olsa da yeni açılan bir sınıfı da isterim. Açılan yeni sınıflara öğrenci akınının olacağını düşündüğüm için buraya başvurmayı istedim.

En son David Killer tarafından Çarş. Mayıs 18, 2011 7:37 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Peter Karl Bouveir
Peter Karl Bouveir

MesajKonu: Geri: Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)   Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 18, 2011 5:25 pm

*Peter Karl Bouveir
*80
*33 (puanlamayla artıyor.)
*Hephaisto oğlu
*Kılıç kullanıcısı, Silah yapıcısı, Yeteneğinde uzman, O&yay ustası, Pegasus dostu
*Dövüş sanatları yardımcı Eğitmenliği , Canavarlara karşı korunma yardımcı eğitmeni, Ok ve yay yardımcı eğitmeni
* Dövüş sanatları: Uzun süredir istiyordum. Taekwondocuyum ve bir çok dövüş sanatı hakkında bilgim var.
* Yeni açılacağı için bir çok öğrencisi olacağını düşünüyorum. Yardım edebilirim.
* Derslikten önceden mezun olmuştum. Bilgim var. Yardımcı eğitmen olabilecek düzeydeyim.
Hanna Olıvıa Temple
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu

MesajKonu: Geri: Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)   Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 18, 2011 8:29 pm

*Hanna Olivia Marin
*85
*30(50'yi geçiyor.)
*Hera'nın Manevi Çocuğu.
*Çaylak,Sanatçı
*Sanat ve Zanaat Becerileri Yardımcı Eğitmeniydim.
*Sanat ve Zanaat Sınıfı;
*Çünkü sanata düşkünüm ve önceden deneyimliyim.
*Çok fazla Online olabiliyorum.Bu yüzden işimi aksatmam.
Mark William Trully
Apollon'un Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Apollon'un Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Mark William Trully

MesajKonu: Geri: Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)   Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 18, 2011 10:44 pm

Ad-Soyad:Mark William Trully
Rp Puanı:85
Güç Puanı:20
Rütbe:Çaylak
Statüler:Ok&Yay Kullanıcısı

Mitoloji Tarihi Sınıfı:

Mitoloji hakkında çok şey biliyorum bazen öğretmenlerim bile şaşıyor ve eğer seçilirsem hem online olma süremin fazla olması hem de bilgi fazlalığımın olması kardeş ve kuzenlerimi hiç aksattmadan eğitebileceğimi düşünüyorum
Edward J. F. Newgate
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Edward J. F. Newgate

MesajKonu: Geri: Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)   Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 3:35 am

Ad Soyad: Yondaime Hokage
Rp Puanı: 95
Güç Puanı: 83
Rütbe: Apollon kulübesi lideri, Kıdemli, Kılıç Kullanıcısı, Ok&Yay kullanıcısı, Yeteneğinde uzman.

İstenilen Mevki:

-> Canavarlara Karşı Korunma eğitmenliği // Uzun süredir bu sitedeyim. Yani uzun süre sayılır. Bir süre kopukluk yaşasam da bu derslik beni kendine çekiyor. Ve yakında yazacağım "Apollon'un Güneş Muhafızı" kurgum ile bağdaştığı için bu dersliği ilk tercihim olarak seçtim.

-> Büyü Teknikleri eğitmenliği // Bu derslik içi bir kurgum var. Büyüler sözler ile yapıldığı için iyi şeyler başarabileceğimi düşünüyorum.

-> Mitoloji Tarihi eğitmenliği // Mitoloji konusunda öyle çok aşırı bir bilgim olduğunu düşünmüyorum. Ama tarih ile aram rl'de mükemmeldir. Tarih dersi insanlara sıkıcı gelir ama eğlenceli bir şekilde anlatmanın yolları da vardır. Smile

(3 tercih belirttim ama siz site ve üyeler için en uygununu seçersiniz. Smile )
Allen Jacques Harth
Nyks'in Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Nyks'in Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Allen Jacques Harth

MesajKonu: Geri: Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)   Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85) - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 8:54 pm

Ad-Soyad: Allen Jacques Harth
Rp Puanı: 100
Güç Puanı: 30
Rütbe: Nyks Çocuğu
Statüler: Çaylak

Canavarlara Karşı Korunma Sınıfı - Doğa Bilimleri Sınıfı (Vahşi Yaşamda Hayatta Kalma): Öncelikle bu iki sınıftan biri, çünkü Allen'ın bu iki konuda da yeterince deneyimli olduğunu düşünüyorum. Zaten ders sistemi değişmeden önce de Hayatta Kalma'yla ilgili bir sınıf oluşturma planlarım vardı.

Mitoloji Tarihi Sınıfı: Rl'de mitolojiyle çok ilgiliyimdir, bununla ilgili bir çok kitap okudum. Seçilirsem bu derslikte de yardımcı olabileceğimi düşünüyorum Smile

Profesörlük - Eğitmenlik Başvuruları (Rp: +85)
5 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
 Similar topics
-
» Ünlü Başvuruları
» Kulübe Liderliği Başvuruları