Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kamptan Çıkış

+6
Cornelia Fackrell
A. Anna Bianca Sentius
Amy Kleppy
Aster Phoenix
Clara Thompson
Cassandra Masen
10 posters
YazarMesaj
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

Kamptan Çıkış Empty
MesajKonu: Kamptan Çıkış   Kamptan Çıkış Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 11:48 am

Hades'in kahkahaları, benim ağlayışlarıma karıştı. Yer altındaydım, neden öyleydim peki? Buraya gelmeme sebep olan şey neydi? Hades neden gülüyordu peki? Bunları düşünürken ve cevap bulmaya çalışırken koşan Lulu'yu gördüm. Tam onun peşinden koşacaktım ki karşıma Kronos çıktı. Bana tırpanını savurduğu anda tık tık seslerini duydum.

Gördüğüm kabusdan kulübenin kapısına vurulması sayesinde uyandım. Kardeşlerimin duyup duymadığına baktım ama sadece Ken yan döndü. Onun dışında hepsi uyuyordu. Yavaşça kalktım. Üstümü düzenledim ve ayağıma terliklerimi giydikten sonra çimlere basmamaya çalışarak kapıya doğru yürüdüm. Kapıyı açarken yavaşça kim olduğuna baktım. Sat bana hadi dercesine elini sallıyordu. Tamam anlamında başımı salladım ve içeri girdim. Sıkkın bir şekilde etrafıma bakındım. Üzerime rahat bir şeyler giydim ve araya araya spor ayakkabımı buldum. Çıkıp ahırlara gittim ve pegasusumu alıp Thalia'nın ağacının oraya doğru yürümeye başladım. Hava serindi. Yanıma ceket aldığım için kendimle gurur duyarak ceketime biraz daha sarıldım ve önümü kapattım. Spring Rose ise bu süre boyunca bana baktı. Sessiz olması gerektiğini biliyormuş gibiydi. Ona gülümsedim ve ödül olarak bir tane elma verdim. Evet, o elma eskiden bir kikloptu. Neyse. Spring Rose'u besledikten sonra ona bindim. Ayaklarım her ne kadar üstünde kalın eşorfman olsa da üşüyordu. Daha fazla beni taşıyamayacaklardı anlaşılan. Böylece onun üstünde ilerlemeye başladım. Thalia'nın ağacının oraya geldiğimizde durdum ve diğerlerini beklemeye başladım.
http://camelot.hareketforum.org/
Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

Kamptan Çıkış Empty
MesajKonu: Geri: Kamptan Çıkış   Kamptan Çıkış Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 9:00 pm

Gece saat 1'de buluşacaktık. Çok heyecanlıydım ve o saate kadar hiç uyumadım. O kadar uzun bir göreve çıkıyorduk ki... Daha kimlerin göreve katılacağını bile unutmuştum. Hiç uyumamama rağmen yattığım yataktan çıktım ve Mitchie'ye baktım. Her zamanki gibi horul horul uyuyordu. İşte tek kardeşinin olmasının avantajı. Onu uyandırmadan gitmek çok kolaydı.
Üzerime pembe çiçekli yeşil eşorfmanımı giydim. İçime de pembe bir kazak. Hava buz gibiydi,daha mevsim Sonbahardı hemde. Annemin bu aralar çok meşgul ve telaşlı olduğunu, mevsimleri tam tamına yerine oturtamadığını biliyordum. Zavallı annem, mevsim değişiklikleri olacağı zamanlarda çok yoğun. Yanıma daha önce hazırladığım çantayı alıp dışarı çıktım. Ahırlara gidip gitmemek konusunda bir an duraksadım. Bu zor bir görevdi ve Çörek'i tehlikeye atmamalıydım. Ama ona ihtiyacım vardı. Bana birşey olursa ve o beni bir daha göremezse... Çok.. kötü olurdu. Ahırlara doğru koştum ve onca atın şaşkın bakışları arasında Çörek'i aldım. Jess'in pegasusunun da ahırı boştu. Demek ki Jess erkenciydi. Kamp alanından hızlı hızlı geçerek Thalia'nın ağacına ulaştım ve Jess'i görünce sadece selam verdim. İçimde çok kötü bir his vardı, sanki birşeyler ters gidecekmiş gibi...
Yere oturup dizlerimi göğsüme doğru çektim ve diğerlerini beklemeye başladık.
Aster Phoenix
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı

Kamptan Çıkış Empty
MesajKonu: Geri: Kamptan Çıkış   Kamptan Çıkış Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 11:09 pm

Bir grup melezin kamptan çıktığını gördüm.Her zaman melezler grup olarak dışarı çıkmazlardı.Bu benim için bir fırsattı.Onları tuzağa düşürmem gerekiyordu.O yüzden kampın yakın bir yerine saklandım.Ve gözetlemeye başladım.Şimdilik 3 kişi vardı.Belli ki biri avcı,diğer
ikisi ise botanikçiydi.Şimdilik bekliyorlardı.Yanlarında pegasusları vardı.Benim düşünceme göre daha 4 kişi gelecekti.Diodemes'in atları uzun süredir melez yememişti.Onlar için bir ziyafet zamanıydı.Ama şimdi değil.3 kişinin yanına 2 kişi daha gelmişti.Gizlenmek için biraz daha çalılara gittim.Sonra aklıma kendi gücüm geldi.Hava karanlıktı.Bu yüzden sis olup onları takip edecektim.Sis olup onların yukarılarına geldim.Ve konuşmalarını dinlemeye başladım.Kayde değer bir şey yoktu.Etrafta biraz turladım.Sonra yine üstlerine geldim.Hatta birisinin saçını çektim.Çığlığı tüm Manhattan'da yayıldı.Saat ilerliyordu.Ve hala 7 kişi yoktu...
Amy Kleppy
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Amy Kleppy

Kamptan Çıkış Empty
MesajKonu: Geri: Kamptan Çıkış   Kamptan Çıkış Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 5:51 am

Saatin geldiğini düşünüp yavaşça yataktan kalktım , yatmadan önce üstümü giymiştim , ayakkabılarımı yatağın altından alıp giymeye başladım.Dikkatli olmam gerekiyordu kardeşlerimi uyandırmamalıydım ayaklarımın ucuyla sessiz bir biçimde kapıyı açtım ve kafamı uzatıp birileri var mı diye baktım şansıma kimse yoktu sonra arkamı dönüp kulübeme ve kardeşlerime son kez baktım , belki bir daha buraya gelemeyebilirdim.Kötü düşünceleri hemen aklımdan uzaklaştırdım ve kapıdan çıktım.Kamp sessiz , karanlıktı ve kasvetliydi, fırtına öncesi sessizlik gibi.Pegasus ahırlarının önünden geçerken bir pegasusumun olmadığının farkına vardım ve görevden döner dönmez tatlı bir pegasus edinmeye dair kendime söz verdim.Sonra içimden umarım birileri beni pegasusuna bindirir diye geçirdim.Biraz sonra Thalia ağacının oraya yaklaşmıştım , ağacın altında gölgeler vardı birileri benden önce gelmişlerdi demekki onlarıda uyku tutmamıştı biraz daha hızlanarak yanlarına gittim.
A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

Kamptan Çıkış Empty
MesajKonu: Geri: Kamptan Çıkış   Kamptan Çıkış Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 6:05 am

Saat 1 gibi Thalia'nın Ağacı'nın orada buluşacaktık.Saat geldiğimde hemen oraya doğru yürümeye başladım.Önce ahırlara uğrayıp pegasusumu aldım.Arianna beni özlemişti ve beni bu saatte görünce şaşırmış gibiydi.Arianna'yı alırken May ve Jess'in pegasuslarının orada olmadığını gördüm.Sanırım onlar ağacın altında bekliyordu.Arianna'yla gittiğimde herkesin tam olarak gelmediğini gördüm.Kızlara hafifçe gülümsedim.Arianna'yı Çörek ve Spring Rose'un yanına koydum ve diğerlerini beklemeye başladım.
Cornelia Fackrell
Poseidon'un Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Poseidon'un Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Cornelia Fackrell

Kamptan Çıkış Empty
MesajKonu: Geri: Kamptan Çıkış   Kamptan Çıkış Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 6:37 am

Saat 1 de kızlarla Thalia'nın ağacının orada buluşacaktık. Bunun için Rose'a belli etmeden üzerimi giyinip yatağıma yattım. Rose'un birşey fark etmemesini umuyordum. Yatıp saat 1'e kadar yatağımın içinde bekledim. Saat 1'e doğru gelirken kardeşimi uyandırmamaya dikkat edip, spor ayakkabılarımı giydim ve kapıyı hafifçe araladım. İçimde kötü bir his vardı. Son kez kardeşime baktıktan sonra kulübeden dışarı çıktım ve kapıyı arkamdan sessizce kapadım. Dışarı çıktığımda hiç kimse yoktu. Çoğu melez yatağında rahatça uyuyor olmalıydı. Derin nefes aldım ve aklımdaki kötü düşünceleri uzaklaştırmaya çalıştım. Pegasusum Alice'ye seslendikten sonra hemen yanıma geldi. Onu sevip yanımda olan şekeri ona vererek beni Thalia ağacının yanına götürmesini söyledim. Ben gittiğimde benden önce gelen bir kaç kişi daha vardı ama herkes tam değildi. Alice'yi diğer pegasusların yanına bıraktıktan sonra kızların yanına geçtim ve bende beklemeye başladım..
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

Kamptan Çıkış Empty
MesajKonu: Geri: Kamptan Çıkış   Kamptan Çıkış Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 8:58 am

Jess'le beraber ağacın oraya gitmiştik bile.Lia,Maya,Anna ve Amy de gelmişti.Kızlar takımımız tamam sayılırdı.Erkekler de gelse iyi olacaktı.Ve biri Jess'in saçını çekmişti.Bayağı acımışa benziyordu çünkü öyle bir çığlık attı ki ta nerelerden duyulabilirdi.
Maceramıza çıkmak için sabırsızlanıyordum ama bunun için diğerlerini de beklemeliydik.Birimiz hepimiz,hepimiz birimiz içindi.Bu yüzden genelde hep aynı grupla göreve çıkıyor ve onlarla takılıyordum.Çünkü arkamı onlar kolluyordu.
Beklerken karşıdan birinin geldiğini gördüm ve bunun devam edeceğini umarak karşıya baktım.Beklerken ayaklarımın titrediğini hissedebiliyordum çünkü çok ama çok heyecanlıydım.
http://www.platis.forummum.net
Leonard L. Carter
Zeus'un Çocuğu/Kılıç Eğitmeni
Zeus'un Çocuğu/Kılıç Eğitmeni
Leonard L. Carter

Kamptan Çıkış Empty
MesajKonu: Geri: Kamptan Çıkış   Kamptan Çıkış Icon_minitimePtsi Kas. 01, 2010 3:54 am

Saat 1 de kızlarla Thalia'nın ağacının orada buluşacaktık. Hemen çantama birşeyler tıkıştırdım. Kendime bir sandviç yaptım ve onu yemeye koyuldum. Yerken:

- Bir minotor gibi yiyorsun ! dedi Jenn.

'Hee. Öyle öyle.' dedim ona aldırmayarak. Yanıma geldi koluma dokundu ve bana şimşek çarptı. Bundan zevk alıyordu. Bende alışmıştım zaten. Ama yinede:

'Şunu keser misin artık.'dedim ve kulübenden çıkıp ahırların yolunu tuttum.

Ahırlara vardığımda Lightning asabi asabi duruyordu.

'Hadi koca çocuk gidiyoruz.'dedim. Onu hemen oradan çıkarttım. Üstüne atladım ve:

'Hadi bakalım Thalia'nın ağacına !' dedim ve hemen havalandı.

Thalia'nın ağacına vardığımda çoğu melez oradaydı. Lightning'in sırtından atladım ve onların yanına gittim....
Theodor Aquila
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Theodor Aquila

Kamptan Çıkış Empty
MesajKonu: Geri: Kamptan Çıkış   Kamptan Çıkış Icon_minitimePtsi Kas. 01, 2010 5:05 am

İlk defa bir göreve çıkacaktım ve heyecandan neler yaptığımı bilmiyordum. Kapıdan çıkana kadar terlik giydiğimi bile fark etmemiştim. Kendime kızdım ve gidip ayakkabılarımı giydim. Hava soğuk olacağa benziyordu. Bu sırada yeni öğrendiğim kardeşlerimi uyandırmamaya çalışıyordum. İlk günlerden benden nefret etmelerini istemezdim sonuçta.
Ayakkabılarımı giydikten sonra Pegasus Ahırları'na doğru yola koyuldum. Paris'in gözlerini görünce içim ısındı ve heyecanım biraz olsun yatıştı. Kampa ilk geldiğimde arkadaş edinme çabasındayken öğrenmiştim görevi. Tabi o zamanlar hala gerçekliğe alışamadığım için hemen kabul etmiştim ve şimdi pişman gibiydim. Ama Paris "Yaparsın sen bu işi" der gibi bakıyordu. Ben de başını okşadım ve birlikte ağacın altına doğru yola koyulduk.
Hiç kimseyi tanımadığım için biraz yabancılık çektim. Bari Paris yabancılık çekmesin diye onu diğer Pegasusların yanına bıraktım ve artık durduramayacağım bir maceraya adım attım.
Misafir
Misafir

Kamptan Çıkış Empty
MesajKonu: Geri: Kamptan Çıkış   Kamptan Çıkış Icon_minitimeÇarş. Kas. 03, 2010 4:05 am

Kampta her zamanki gibi sıradan bir geceydi. Tehlikeli ve riskli bir göreve çıkmak üzereydik yine. Kulübemde son hazırlıklarımı yapıyordum. "Ambrosia, nektar tamam. Assassin's Heart zaten yanımda. Giysiler de çantamda, sanırım hazırım." Kendi kendime mırıldanıp duruyordum. Kulübeden dışarı çıkıp doğruca pegasus ahırına gittim. Miracle'ın tüylerini okşayıp üstüne atladım ve "Thalia'nın ağacına gidelim." diye fısıldadım kulağına.
Oraya ulaştığımızda bayağı geç kalmış olduğumu anladım. Pegasusumdan inince "Nerede kaldın sen? Seni mi bekleyeceğiz tüm gece?" diye söylendi Jess. Sinirle karşımda dikiliyordu. Sinirimi bu kez kontrol altında tutmayı başardım, herkesin ortasında gerginlik çıksın istemiyordum. "Geldim işte Jessy, kusura bakma." diyebildim dişlerimi sıkarak. Bu onu da şaşırtmıştı, hiçbir şey söylemeden pegasusunun yanına döndü. Jess ile benim birlikte çıktığımız görevlerde hep olan bir şeydi bu. İkimiz de öfkemizi birbirimizden çıkarmaya bayılırdık. Ama bunu görevin başarıya ulaşmasını engelleyecek kadar abartmıyorduk tabi ki. Hala gelmemiş olan birkaç kişi daha vardı, onları beklerken pegasusumla biraz ilgilenmeye karar verdim.

Aster Phoenix
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı

Kamptan Çıkış Empty
MesajKonu: Geri: Kamptan Çıkış   Kamptan Çıkış Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 12:38 am

Kampın önünde hepsi toplanmıştı.Beklediğimden daha fazla kişi gelmişti.Hepsi pegasuslarına bindiler.Bazıları atlara şeker verdiler.Ve bir şeyler konuşup havalandılar.
Bende onları takip etmeye başladım.Nereye gideceklerini merak ediyordum.Sis halimle bile biraz geride kalmıştım.Melezler bulutların üstünden Manhattan'ı geçtiler.Havanın soğuk ve karanlık olması onları biraz korkutuyor gibiydi.Hava 14 dereceydi.Aslında bana göre soğuk değil ama onlara göre öyleymiş gibiydi.Hala inmemişlerdi.Canım sıkılmaya başlamıştı.Daha ne kadar sürecekti böyle takip etmek ?...
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

Kamptan Çıkış Empty
MesajKonu: Geri: Kamptan Çıkış   Kamptan Çıkış Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 3:01 am

(Lulu daha Sere yazmadı üstelik kamptan daha çıkmadık da editlersen sevinirim)
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

Kamptan Çıkış Empty
MesajKonu: Geri: Kamptan Çıkış   Kamptan Çıkış Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 3:45 am

Yatağımdan kalktığımda saate baktım. Tam beklediğim andı. Yavaşça çarşafı üzerimden attım ve düzelttim. Ayağa kalkıp esnedikten sonra hemen lavaboya koştum. Kendime gelmem için yüzümü yıkayıp dişlerimi fırçalamam gerekiyordu. Sakince aynaya baktım. Mavi gözlerim grileşmişti. Beyaz tenim sarıya dönmüştü. Neden bu kadar stres yaptığımı anlayamıyordum. Buda basit bir maceraydı işte. Geçen gün bitirdiğim görevin yarası hala üzerimdeydi. Biraz sızlıyordu ama sorun çıkarmayacağını tahmin ediyordum. Lavabodan çıkıp sessizce dolabımın önüne geçtim. Pembe ve yeşil renk olan baykuşlu eşofmanımı giymiştim. Duyduğuma göre bunu annem seçip, Lucy almıştı. Görev dönüşü hediyesi… Son olarak saçlarımı taradım ve çantamı kapıp dışarı çıktım. Çantamı yatmadan önce hazırlamıştım. Birde yanıma şeker almıştım hem de yeşil renkli. Ahıra girdiğimde hemen Serenity’e verdim. Sevinçle kişnedi. Sessiz olması gerektiğini işaret ederken uslu bir çocuk gibi davrandı. Boynunu okşadım sakince. İkimiz ahırdan çıktık ve Thalia’nın ağacına doğru ilerledik. Ağaca vardığımızda çoğu kişi oradaydı. Hepsine gülümsedim ve konuşmaya başladım. ‘‘Eee daha ne duruyoruz?’’
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

Kamptan Çıkış Empty
MesajKonu: Geri: Kamptan Çıkış   Kamptan Çıkış Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 5:42 am

Herkes geldikten sonra Spring Rose'u okşamayı bıraktım. Hala anlayamadığın bir şekilde saçımın çekilmesinden dolayı öfkeliydim ve o kısım çok acıyordu. Diğerlerinin konuşmaları da başımı ağrıtmaya başlamıştı. Pegasusuma bindim. Hala oturanlara baktım. "Hadi ama gitmemiz gereken bir yer var ve hiç de yakın bir yer değil. Öyle kolay kolay da giremeyeceğiz. O yüzden herkes pegasusuna binsin. Pegasusu olmayanlar da birinin pegasusuna çıksın. Yeter ki çıkalım artık" neden bu kadar sert olduğumu bilmiyorum. Sanırım yer altına gidecek olmamız beni biraz rahatsız ediyor. Annem orada evet. Ama Hades de orada. Gördüğüm rüya zaten beni yeterince rahatız etmiyormuş gibi..

Herkes pegasusuna bindikten sonra Spring Rose'a uçabileceğini söyledim. Önce yürüyen pegasus birden uçmaya başladı. Diğerleri de havalanmaya başladı. Havada olduğumda kaybolacağını düşündüğüm his bir türlü kaybolmuyordu. Nedense izlendiğimizi hissetmeye devam ediyordum.
Amy Kleppy
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Amy Kleppy

Kamptan Çıkış Empty
MesajKonu: Geri: Kamptan Çıkış   Kamptan Çıkış Icon_minitimeC.tesi Kas. 06, 2010 11:29 pm

Herkes gelmişti ve gitmek için sabırsızlanıyordum.Sonunda Jess "Hadi ama gitmemiz gereken bir yer var ve hiç de yakın bir yer değil. Öyle kolay kolay da giremeyeceğiz. O yüzden herkes pegasusuna binsin. Pegasusu olmayanlar da birinin pegasusuna çıksın. Yeter ki çıkalım artık" dedi gerçi bunu söylerken pek bi sertti ve bu beni şaşırtmıştı.Pegasusum yoktu, o yüzden bende Lia'nın yanına gidip:

-Ee..Alice birlikte bineriz demi ? dedim gülümseyerek.

-Tabiki dedi o da gülümseyerek.Sonra Alice doğru gittik ve birlikte Alice bindik ilk kez bir pegasusa biniyordum ve eksikliğini tekrar hissetim kendime bir kez daha söz verdim.

Biraz sonra herkes pegasusuna binmişti ve havalanmaya başlamıştık bu müthiş bir duyguydu...

Kamptan Çıkış
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kamptan Kaç(ama)yış
» Kamptan Kaçış~
» Kamptan Kaçıyorum
» Kamptan Kaçış
» Kamptan Kaçış