Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Düzgün Resim Yapmayı Bilen Biryle Karşılaşıyorum

2 posters
YazarMesaj
Leonard L. Carter
Zeus'un Çocuğu/Kılıç Eğitmeni
Leonard L. Carter

Düzgün Resim Yapmayı Bilen Biryle Karşılaşıyorum Empty
MesajKonu: Düzgün Resim Yapmayı Bilen Biryle Karşılaşıyorum   Düzgün Resim Yapmayı Bilen Biryle Karşılaşıyorum Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 2:07 am

39- El işleri alanında rp yazacaksın.
Mekan: El işleri alanı
Katılacaklar: Ben ve Jeff Very Happy

Yatağmda yüzüstü uzanıyordum ve hızlı hızlı soluk alıp veriyordum. Sanki koşmuş gibiydim. Bir türlü uyumayı becerememiştim. Sonunda yatağımdan kalktım. Üstüme birşeyler geçirip el işleri alanının yolunu tuttum.

El işleri alanında kimse yoktu. Bu da benim için iyiydi. Biraz resim kağıdı aldıktan sonra oturdum ve resim yapmaya koyuldum. Kendimi tam olarak resme veremiyordum. Birkaç kağıdı buruşturup attıktan sonra kendimi verebildim.

Tam resmi bitirmiştim ki arkamdan bir ses geldi:

'Güzel resim.'

En son Leonard Luke Carter tarafından C.tesi Ekim 30, 2010 2:16 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Keith Matt McMillen
Herakles Savaşçısı
Herakles Savaşçısı
Keith Matt McMillen

MesajKonu: Geri: Düzgün Resim Yapmayı Bilen Biryle Karşılaşıyorum   Düzgün Resim Yapmayı Bilen Biryle Karşılaşıyorum Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 2:12 am

Göz kapalarım ağırlaşmaya başlamasını beklemekten sıkılmıştım. Bir türlü uyuyamıyordum. Kalkıp üstüme bir şeyler geçirdim. Kafamı dinleyebildiğim tek yer olan el işleri alanının yolunu tuttum.

El işleri alanına girdim. İçeride birisi vardı. Bu sefer resim yapacaktım. Birkaç resim kağıdı aldım. Sonraresim yapan çocuğu izlemeye başladım. Resmini bitirdikten sonrada:

'Güzel resim.'
dedim. Dönüp beni gördü ve:

'Sağol.' dedi. 'Bir şeyler yapmaya çalışıyordum.'

'Renkleri iyi kullanıyorsun.' diyip yanına oturdum.
Leonard L. Carter
Leonard L. Carter

MesajKonu: Geri: Düzgün Resim Yapmayı Bilen Biryle Karşılaşıyorum   Düzgün Resim Yapmayı Bilen Biryle Karşılaşıyorum Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 2:16 am

'Renkleri iyi kullanıyorsun.' deyip yanıma oturdu.

'Sağol. Birde seni görelim.' dedim. Peki anlamında başını salladı. Kağıdını yerleştirdi ve bir şeyle çizmeye koyuldu. Gerçekten çok iyi resim çiziyordu.

'Bu işte gerçekten iyisin.' dedim.

'Sağol.' dedi.

'Neyse ben artık gitsen iyi olur sonra görüşürüz.' deyip oradan ayrıldım.

RP Bitmiştir....

Düzgün Resim Yapmayı Bilen Biryle Karşılaşıyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Resim mi? Bir daha asla!
» Resim mi?Bana sormayın!
» Resim yeteneğim paslanmaya başlamış..
» Peki benden birkac Resim.
» Bir Ölümsüzle Karşılaşıyorum.