Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Çalınan Altın Post (Nereus)

5 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Çalınan Altın Post (Nereus) Empty
MesajKonu: Çalınan Altın Post (Nereus)   Çalınan Altın Post (Nereus) Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 8:18 am

Labirentten çıktığımızda kendimizi San Francisco'da bulmuştuk. Burayla ilgili bildiğim tek şey Nereus adındaki adamın yaşadığı limanın burada olduğuydu. Birçok sorunun cevabına sahip olduğunu bildiğimiz için ona uğramaya karar verdik. Ama bildiğime göre ona sadece tek bir soru sorma hakkımız vardı. Ve neyi soracağımıza bir türlü karar veremiyorduk. Görevin başarıya ulaşması için Altın Post'un nerede olduğunu sormamız en mantıklısıydı, ama Leo ve Jess olmadan görev kimsenin umrunda bile değildi. O yüzden çoğunluk Leo ve Jess'e nasıl ulaşabileceğimizi sormak istiyordu. Hepimiz yorulmuştuk, ama arkadaşlarımızı bulma hırsıyla dayanma gücümüzü sonuna kadar kullanıyorduk. Limana gitmiş Nereus'u aramaya başlamıştık ki...
"Leoooo!" Sere bir çığlık atıp çok tanıdık gelen birine doğru koşmaya başladı. Bu Leo'ydu. Arkasında da Jess duruyordu. Sere'nin çığlığıyla onlar da bizi gördüler. İki grup birbirine doğru koşarken o an coşku ve mutluluk dolu duygular yaşamayan bir ben vardım heralde. Leo ile pek samimi değildim, Jess'ten zaten nefret ediyordum... Ama yine de gruptaki herkesin mutlu olması beni de sevindirmişti.
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

MesajKonu: Geri: Çalınan Altın Post (Nereus)   Çalınan Altın Post (Nereus) Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 6:57 pm

Bir anda kendimizi limanda bulduk. Sevinçten çığlık atarak başardık diye bağırmaya başladım. Çevredekiler bana tuhaf tuhaf bakmaya başlayana ve bana delirmişim gibi bakan Leo'yu görene dek de susmadım. Kendimi toparladıktan sonra Nereus'u aramaya başladık. Bizi durduran çok tanıdık bir ses oldu. Dönüp baktığımızda diğerlerini gördük. Onlar da kurtulmuşlardı! Vay canına! Tanrıçalar gerçekten de bize yardım ediyordu.

Hemen Maria'ya doğru koştum. Birbirimize sarıldık ve dönerek zıpladık. Bu da küçükken yaptığımız bir şeydi. Neyse. Sonra Arthur'a sarıldım. Ardından Sat'e. Sonra Lia'ya ve diğerlerine. Adrian'a sarılıp sarılmamak konusunda kararsızdım ama kimin umrundaydı?! Diğerlerini bulduğumuz için o kadar mutluydum ki sanırım ona bile sarılmıştım(Sonra üstümü silkeledim).

Sarılmamız bittiğinde buraya gelme sebebimi hatırladım. Gülümsemem kayboldu. Diğerlerine bakıp

-Nereus'u buldunuz mu?

diye sordum. Aslında cevap belliydi. O yüzden onlara ilerlememizi işaret edip limanda yaşayan ihtiyarı aramaya başladık.
http://camelot.hareketforum.org/
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Çalınan Altın Post (Nereus)   Çalınan Altın Post (Nereus) Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 9:10 pm

Jess ile birbirimize sarıldığımızda ayrılmak istemedim.Labirentte onun kaybolmasından sonra ağlamaktan şişen gözlerimden şimdi sevinç gözyaşları akıyordu.Jess bana sarılmayı bıraktıktan sonra diğerlerine de sarıldı.Hatta gözlerim beni yanılmadıysa Adrian'a bile sarıldığını gördüm.Yine birlikteydik ve şimdi korkmuyordum.Korkmamalıydım da.Yoksa büyü gücümü kullanamazdım.

Jess yeniden lider kişiliğine bürünmüş gitmemiz gerektiğini söylüyordu.Limana doğru yürümeye başladık.Sanırım çoğumuz Nereus'un nasıl biri olduğunu biliyorduk.İğrenç koktuğu bir,ondan bilgi almak için kaçmasını engellememiz gerek iki.Neyse ki Lia yanımızdaydı.Rahat bir nefes aldım ve Jess'in bana gülümseyen yüzüne karşılık verdim.Yolculuk boyunca birbirimize gülümsedik.Sadece birbirimizi rahatlatmak için yaptığımız gülümsemeleri görev boyunca yapmamızın tek bir sebebi olabilirdi,o da en az benim kadar gergindi.Birden nereye gittiklerini merak ettiğimi fark ettim."Jess siz patlamadan sonra nereye gittiniz?" diye sordum.Jess bir an surat astı.Sonra "Kader Tanrıçaları sağolsun bizi Kalipsonun yanına uçurdular" dedi.Böyle bir şeyi alaycı tavırla söylemek zaten Jess'den beklenecek bir şeydi.
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Çalınan Altın Post (Nereus)   Çalınan Altın Post (Nereus) Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 10:39 pm

Herkes şimdi çok mutluydu.Leo ve Sere yanyana gözgözeydiler.Buna sevinmiştim artık herkes göreve konsantre olabilirdi.Jess ve Maria da yanyanaydılar,konuşuyorlardı ve Maria da Adrian'a göz ucuyla bakıyordu.Ben ise kıkırdıyor ve de Arthur'un arkasından ayrılmıyordum.

İhtiyar Denizci'yi arıyorduk ve onu bulamadıkça ben ihtiyarlıyordum.Ayaklarıma karasular inmişti.Biri beni taşımalıydı.Biraz dinlendikten sonra aramaya devam ettik.O adamı pis kokusundan taa uzaklardan tanımamız gerekti ama adamın kokusunu bile duyamıyorduk.Ardından bir ses geldi.

"Oradaki olabilir mi?"
http://www.platis.forummum.net
Leonard L. Carter
Zeus'un Çocuğu/Kılıç Eğitmeni
Zeus'un Çocuğu/Kılıç Eğitmeni
Leonard L. Carter

MesajKonu: Geri: Çalınan Altın Post (Nereus)   Çalınan Altın Post (Nereus) Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 1:08 am

"Oradaki olabilir mi?"

Bunu Jess söylemişti. İşaret ettiği yere baktığımızda İhtiyar Denizci'yi gördük. Neredeyse vazgeçecek kadar yorulduktan sonra onu bulmak gerçekten iyi olmuştu. Burda Lia'ya büyük görev düşüyordu.

'Eh, Lia dene istersen .' dedim.
Cornelia Fackrell
Poseidon'un Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Poseidon'un Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Cornelia Fackrell

MesajKonu: Geri: Çalınan Altın Post (Nereus)   Çalınan Altın Post (Nereus) Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 3:00 am

"Tamam gidiyorum yanına." dedim ve ihtiyar denizciye doğru ilerlemeye başladım. Onunla ilk karşılaşmamdı. Onu tanımıyordum ve onun hakkında bir bilgim yoktu. İhtiyar denizcinin yanına geldiğimde durdum ve bilgi almak için "Nereus senden bir konuda bilgi almak istiyorum." dedim. Nereus gülmeye başladı ve "Kolaysa önce beni yakala da öyle al bakalım istediğin bilgiyi." dedi ve denize atladı. Hemen arkasından bende denize atlayarak su da ilerlemeye başladık. O kaçtıkça bende peşinden gidiyordum. Giderek aramızdaki mesafe azalıyordu. Suyun altında olan koşuşturmamızdan sonra Nereus'u yakaladım. Tam tuttuğum sırada bir yunusa dönüştü. Şaşırmama rağmen hala onu tutmaya çalışıyordum. çok kaygan olsada tutmayı başarmıştım. En sonunda yine benden kaçabilmek umuduyla yılana dönüşmesine rağmen onu daha rahat şekilde sıkıca tuttum. En sonunda normal haline döndü. "Sen kimin kızısın böyle?" diye sordu kızgın bir şekilde. "Poseidon'un kızıyım." dememin ardından siniri giderek arttı ve kızgınca anlamadığım bir kaç şey söyledi. "Şimdi cevap ver bakalım. Altın post nerede?" diye sordum. Cevabı gerçekten çok merak ediyordum. Bana verdiği cevapsa sadece "Burada." demesi oldu. "Burada ama tam olarak nerede?" dedim. Tam o sırada elimden kurtuldu ve kaçtı. Onu ne kadar yakalamaya çalışsamda kaçmıştı. Bende arkadaşlarımın yanına dönmeye karar verip onların olduğu yere doğru yüzmeye başladım. Denizden çıkıp karaya çıktım. Arkadaşlarımın yanına doğru gittim. Jess benim geldiğimi görünce yanıma doğru gelmeye başladı. Sonunda yanlarına vardığım sırada herkes bana meraklı gözlerle bakıyordu. "Arkadaşlar tam cevap vermedi. Post buradaymış. Ama tam olarak nerede olduğunu bilmiorum. Burada dedikten sonra kaçtı." dedim ve teker teker arkadaşlarıma bakmaya başladım.
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Çalınan Altın Post (Nereus)   Çalınan Altın Post (Nereus) Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 5:35 am

Kaçmış mıydı? Olamaz! ‘‘Nasıl kaçar ya? İnanamıyorum pes yani!’’ dedim sinirle. Bağırıyordum sanırım. Farkında bile değildim. Jess’in beni dürtmesinden sonra ancak kendime gelebilmiştim. Leo bile bana garip garip bakıyordu. Bana yaklaşıp kulağıma sakin olmam gerektiğini söyledi. Ona kibarca gülümsedim ve biraz düşünmeye başladım. Nereus, burada demekle ne demek istemişti acaba? Buralarda bir yerde olacağını hiç sanmazdım. Çok saçma… Yani ben bir titan olsam güvenilir bir yere saklardım. Benim gibi güvenebileceğim birinin yanına. Bu güveneceğim kişi benimle birlikte, Tanrılardan nefret eden biri olurdu. O zaman Kronos bu postu nereye saklamıştı? Haydi, Serena çalıştır kafayı. Düşün, düşün, düşün…

Sonunda gözlerimde bir parıltı oluşmuştu. Bunu beyin hücrelerimde bile hissediyordum aslında. Kronos, postu Othyrs’a saklamış olabilirdi tabi ki! Neden olmasın? Çünkü orada Titan Atlas vardı. Gerçekten de oldukça mantıklıydı. Yürümeyi kestim ve yüzümü arkadaşlarıma doğru döndüm. ‘‘Buldum, sonunda buldum. Nerede olduğunu biliyorum!’’ diye ciyaklamaya başladım. Tabi böyle diyince herkes bir ağızdan konuşmaya başladı. Jess’te bundan sıkılmış olmalıydı ki sessizlik olmasını söyledi. Bana bakınca düşündüklerimi anlatmam gerektiğini anladım. Gülümsedim ve konuşmaya başladım. ‘‘Kronos öyle bir yere saklamalı ki bu yer hem güvenebileceği hem de kendi gibi birisinin olabileceği yer olmalı. Yani arkadaşlar Othyrs dağına gidiyoruz.’’ Jess devamını anlatmama gerek kalmadan her şeyi anlamıştı. Gülümsedi ve dağa doğru yola çıktık.

Çalınan Altın Post (Nereus)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Çalınan Altın Post Görevi
» Çalınan Altın Post (Labirent)
» Çalınan Altın Post (Leo&Jess)
» Çalınan Altın Post (Othyrs Dağı&Son)
» Nereus'dan Ares'in Yerini Öğreniyoruz