Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Nereus'dan Ares'in Yerini Öğreniyoruz

2 posters
YazarMesaj
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

Nereus'dan Ares'in Yerini Öğreniyoruz Empty
MesajKonu: Nereus'dan Ares'in Yerini Öğreniyoruz   Nereus'dan Ares'in Yerini Öğreniyoruz Icon_minitimeÇarş. Ocak 12, 2011 11:07 am

Sonunda San Francisco'ya varmıştık. Fazla vakit kaybetmeden Nereus'un Limanı'na gittik. Burası gerçekten rahatsız edici bir şekilde sessizdi. Etrafta bizden başka kimsecikler yoktu. Biz etrafımızı incelerken birden bir ses duyduk. "Olamaz, yine mi melezler !" diye yakınıyordu Nereus. Hepimiz birden ona döndük. Sonra Step "Şey, biz sana bir soru sormaya gelmiştik." dedi. Nereus şaşırmış gibi yaparak "Aa, gerçekten mi ? Bugünlerde nedense herkes buraya aynı sebep yüzünden geliyor. Ne tesadüf değil mi ?" dedi. Bu sırada sinir bozucu bir şekilde gülümsüyordu. Bunun üzerine Yon ise biraz sinirlenmiş bir şekilde "Bak Nereus, buraya senden Ares'in nerede olduğunu öğrenmeye geldik. Haydi, bizi uğraştırma da söyle. Daha onu bulup hediyesini vereceğiz." dedi. Görünüşe göre bu gülümsemenin sinir bozucu olduğunu düşünen tek kişi ben değildim.
Nereus'un onun bu tavrına öfkelendiğini mi yoksa hoşuna mı gittiğini anlayamamıştım ama her birimizi dikkatlice süzdükten sonra "Demek Ares'in yerini öğrenmek istiyorsunuz. İşte bu ilginç..." dedi.
http://supernaturalrpg.yetkin-forum.com/
A. Raina Lindgren
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
A. Raina Lindgren

Nereus'dan Ares'in Yerini Öğreniyoruz Empty
MesajKonu: Geri: Nereus'dan Ares'in Yerini Öğreniyoruz   Nereus'dan Ares'in Yerini Öğreniyoruz Icon_minitimePaz Ocak 23, 2011 10:19 am

Nereus'u bulmak için etrafımıza bakarken, "Olamaz, yine mi melezler !" diyen Nereus'un sesini duyduk ve ona döndük birden. Herkes şaşırmıştı birden ama kafamı sallayıp Nereus'u incelemekten kurtulup "Şey, biz sana bir soru sormaya gelmiştik." dedim. Birden şaşırdı ve "Aa, gerçekten mi ? Bugünlerde nedense herkes buraya aynı sebep yüzünden geliyor. Ne tesadüf değil mi ?" dedi Nereus. Ardından garip bir şekilde hoş olmayan gülümsemesini yaymaya başladı etrafına. Ne yani, buraya Ares'in yerini sormak için bizden başka gelenler falanda mı vardı ki? Kesinlikle olmalıydı. Zaten olmasa Nereus böyle esrarengizce ve sinir bozucu konuşmazdı. Belkide kendine muhabbet edicek bir dost falan arıyordur, kim bilebilir? Bir-kaç saniye geçtikten sonra Yon dayanamayıp "Bak Nereus, buraya senden Ares'in nerede olduğunu öğrenmeye geldik. Haydi, bizi uğraştırma da söyle. Daha onu bulup hediyesini vereceğiz." dedi sinirli sinirli. Anlaşılan Yon ve Summer'i fazlasıyla rahatsız ediyordu bu gülümseme. Nereus bizi süzdükten sonra "Demek Ares'in yerini öğrenmek istiyorsunuz. İşte bu ilginç..." dedi sinsi sinsi. Artık bu bilmecemsi konuşma benim de sabrımı zorlamaya başlamıştı ki kollarımı göğsümde birleştirip iki-üç adım öne çıktım ve "Uzatma Nereus, seninle uğraşacak vaktimiz yok. Ares'e birşey teslim etmemiz gerekli. Eğer canın sıkılıyorsa sonra gelir seninle muhabbet ederim fakat şu an zamanımız yok dediğim gibi." dedim. Durumun ciddiyetini anlamıştık belki diye umuyordum.

Nereus'dan Ares'in Yerini Öğreniyoruz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aresin unutulan eşyası
» Birçok şey öğreniyoruz...