Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Aresin unutulan eşyası

3 posters
YazarMesaj
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

Aresin unutulan eşyası Empty
MesajKonu: Aresin unutulan eşyası   Aresin unutulan eşyası Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 10:55 pm

Gölge yolculuğu beni mafetmişti.Kafam dönüp duruyordu ama stell de birşey yoktu.Midem bulandı ve kustum.Mia da aynı haldeydi ama geldiğimiz yerde fena ürkütücüydü.
"Eee şimdi ne yapmaktayız"dedim.Umarım sadece eşyalrı alıp teslim ederiz ve hemen döneriz diye düşündüm.Biraz korkak olduğumu söylemiştim ama bir yanımda olay olmasına can atıyordu.Evet ben tam bir tezattım...
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: Aresin unutulan eşyası   Aresin unutulan eşyası Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 11:32 pm

Kızlar gölge yolculuğundan sonra Medusa'nın inine kusup durdular. Ben artık alışmıştım. Sadece birazcık uykulu oluyordum.

"Bir sürprize hazır olun kızlar. Stheno buralarda olabilir ve mutlaka beni bekliyordur" dedim. Eh, gölge yolculuğu için onu düşündüğüm göz önüne alınırsa buralarda bir yere olmak zorundaydı.

"Stheno da kim?" diye sordu Mia.

"Medusa'nın kardeşi. Aslında iki taneydiler ama birini ben öldürdüm, Medusa'yı da Lucy öldürdü. Geriye sadece Stheno kaldı ve o da buralarda bir yerde" dedim. Neyseki Stheno bizi çok bekletmedi.

"Ssenn!! Neden buradasın? Ölmeye mi geldin?" dedi. Kıyamet'i çıkarttım.

"Yok. Ben seni öldürmeye geldim. Kızlar, siz gidip Ares'in verdiği görevi tamamlayın, benim Stheno ile görülecek küçük bir işim var. Umarım bu sefer bir tavuk gibi kaçmazsın Stheno!" dedim. Bu laf gorgonu iyice çileden çıkarttı. Güneş gözlüğünü çıkarttı.

"Gözlerinizi kapatın! Uzaklaşın buradan!" dedim. Ben onunla gözüm kapalı da savaşabilirdim, yapmadığım iş değildi.

(Eee, devam edin biriniz, görevi tamamlayın Smile )
Hermia Aigian Cocteau
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Hermia Aigian Cocteau

MesajKonu: Geri: Aresin unutulan eşyası   Aresin unutulan eşyası Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 2:05 am

Stell'i orda bırakmak gelmiyordu içimden ama hemen Cristle ine girdik böyle berbat kokan bir yere daha önce hiç girmemiştim.

''Crist bir Işık bulutu oluşturabiliyor musun?'' dedim. Ne de olsa babası Apollondu.

''Bilmiyorum hiç denemedim'' dedi.Dışardan sesler geliyordu.

''Her yer de neye benzediğini bilmediğim iki şey arıyoruz''.Sonunda bir zırh buldum babamın olabilirdi.Crist'e

''Buldum işte'' diye yanıma geldi.

''Hadi dedim Stel'in bize ihtiyacı var. '' taşımı kılıca çevirdim ve dışarı çıktık.
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: Aresin unutulan eşyası   Aresin unutulan eşyası Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 2:57 am

Kızlar eşyaları bulmuştu sanırım, gölgelerinde buraya geldiklerini hissedebiliyordum. Onlar Stheno'nun karşısına çıkmamalıydılar, gözlerini gördükleri anda taşa dönerlerdi. Ama o karanlık bir yaratıktı, bende karanlık güçlere sahiptim. Ben gölgeler sayesinde gözlerim kapalıyken varlıkları hissedebilirdim, o yüzden onunla çarpışmak benim için daha güvenli olurdu.

"Kızlar! Sakın ha arkanızı dönmeyin! Gözlerine bakarsanız taş olursunuz!"

Hermia ve Cristina alece ile kılıçlarını ellerine aldılar ve gözlerini kapattılar.

"Belki seni gözlerini açmaya ikna edemem ama onları ederim" dedi Stheno ve kızlara yöneldi.

"Kahretsin! Uzak dur onlardan!" dedim koşarak Sthen'ya saldırdım. Kızlarda gözleri kapalı kılıç sallıyorlardı. Amanın! Mia neredeyse Crist'i kesecekti!

"Kızlar, durun! Brbirinize zarar vereceksiniz" dediğim anda Mia kılıcıyla Stheno'nun kolunu yaraladı. Gorgon acıyla bağırdı.

"Bunun cezasını çekeceksin!" diye bağırdı. Buna vakit kalmadan Crist'de sesin geldiği yöne bir ok fırlattı. Tam hedefi buldu, Stheno'nun tam kalbine saplandı ok. Ama onu öldürmek için kafasını kesmeliydik. İyice kıvranan Stheno'nun kafasını kestim.

"Ödeştik korkak! Kardeşlerinin yanında mutluluklar" dedim.

"Şimdi sizi geri göndereyim, benim babamla biraz işim var. Yeraltında kalmalıyım. İsterseniz benimle gelin, beraber dönelim ya da şimdi sizi yollayayım"

(Eee, ne diyorsunuz, kalıyonuz mu, gidiyonuz mu Smile )
Hermia Aigian Cocteau
Hermia Aigian Cocteau

MesajKonu: Geri: Aresin unutulan eşyası   Aresin unutulan eşyası Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 3:39 am

''Bizde senle gelelim stell ha bu arada gözlerimizi açalım mı?''

''A birde birdaha gölge yolculuğu istemiyorum içim dışıma çıktı yahu. Bir daha ki ne organlarımı kusçam haberiniz olsun artık beni görmek için ruh çağırmak zorunda kalırsın valla yürüyelim hem daha iyi olur.'' dedim. Sonra gülüştük ve yürümeye başladık.Babamın görevi kısa sürmüştü.Ama daha dönüş yolu vardı.
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

MesajKonu: Geri: Aresin unutulan eşyası   Aresin unutulan eşyası Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 6:58 am

"Evet dönüşyolunda gölge yolculuğu istemiyorum bu sefer normal gidelim"gülüştük ama dönüş yolu için hiçte hoş duygularım yoktu nedense...

(diğer başlığı açın Smile )
Hermia Aigian Cocteau
Hermia Aigian Cocteau

MesajKonu: Geri: Aresin unutulan eşyası   Aresin unutulan eşyası Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 7:27 am

( Açtım tarlalara gel )

Aresin unutulan eşyası
1 sayfadaki 1 sayfası