Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Cadılar Bayramı Partisi....

5 posters
YazarMesaj
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

Cadılar Bayramı Partisi.... Empty
MesajKonu: Cadılar Bayramı Partisi....   Cadılar Bayramı Partisi.... Icon_minitimeÇarş. Ekim 27, 2010 7:54 pm

Amy le birbirimize baktık ve
"Çok güzel oldu"dedik.Muhteşemdi.Örümcek ağlararından bir çatı.Siyah tüylü böcekler,İskeletler,Korkunç bir ilahi gibi söylenen müzik,Oyulmuş ve içindeki ışıklarla insanın tüylerini ürperten turuncu kabaklar....Parti için hazırlanmaya gitmeliydik ama burayı bırakmak istemiyorduk çok güzeldi.Yemekler; kanepeler,cadı şeklindeki şekerler,kırmızı bir şerbet....Ve büyük eve giderken bulunan yollarana Kafatası şeklindeki şekillere aydınlatma koyduk.Ürkütücüydü.
Amy hazırlanmak için kulübesine giderken.Bende kulübeme giderken Stev in partiye gelemeyeceğini düşündüm ve vazgeçtim kulübeme gidip etrafı toplamak daha iyi bir fikirdi.Mutlu mutlu kulübeme döndüm.

İyi Eğlenceler....
Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Cadılar Bayramı Partisi....   Cadılar Bayramı Partisi.... Icon_minitimeÇarş. Ekim 27, 2010 8:28 pm

Parti için hazırlanmak uzun zamanımı almamıştı.Çok abartılı birşey giymemiştim,ama Jessica -ne de olsa onun annesi bu işleri bilir- bir kaç öneride bulunmuştu. Büyük eve her girdiğimdeki gibi titredim.Çok amaçlı salonda daha kimse yoktu.Ama çok iyi döşendiğini söyleyebilirdim.Herşey mükemmeldi.Bir sandelyeye oturup sıkılmış bir şekilde uzun siyah elbiseme ve siyah tüllerine baktım.Boyundan bağlamalıydı ve kemer yerinde ve bağlanacağı yerde iki tane balkabağı vardı.Hiç bir zaman kendimi güzel görmemiştim ve şimdide görmüyordum.Elime bir ayna aldım ve kıkırdadım.Bir orman perisinin yaptığı siyahlı makyaj çok iyi -yoksa korkunç mu desem- durmuştu.Saçlarımı da bir cadı gibi dağıttım ve elimde büyü sopamla gelecekleri beklemeye başladım.
Aleda Beth Hwang
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Aleda Beth Hwang

MesajKonu: Geri: Cadılar Bayramı Partisi....   Cadılar Bayramı Partisi.... Icon_minitimeÇarş. Ekim 27, 2010 9:36 pm

Özenle süslediğimiz Büyük Ev'i arkamda bırakarak yola koyuldum. Kulübeme gidip giyinmem gerekiyordu artık. Partinin diğer kurucusu olarak giyinmezsem olmazdı. Öyle bir ihtimal bile yoktu zaten. İlk işime rağmen gayet kaliteli olduğunu düşünüyordum. Arkama dönüp bakamayacak kadar korkunç bir Büyük Ev... Melezlerin rüyalarından fırlamışçasına... Eh, Cadılar Bayramı, eğlence demekti. Korkunç derecede eğlenecektik.
Hızla kulübeye doğru koştum ve arkamdan kapıyı sıkıca kapadım. Kardeşlerim içeride değillerdi.
Makyaj çantamı açtım ve yüzüme mat bir makyaj yaptım. Sadece düz siyah bir göz kalemi çektim. Gayet iyiydi. Dolabımı açtığımda marketten zar zor kaçırdığım ve üstünü siyah tüylerle süslediğim mini elbise karşımda duruyordu işte. Hiçbir zaman aradığınız bir elbise yoktur marketimizde... Gayet şık ve partinin temasına uygundu elbisem sayemde. Elbisemi de giydikten sonra uzun, siyah deri botlarımı ayağıma geçirdim. Bir kaç bileklik ve gösterişli altın bir kolye taktıktan sonra hazırdım işte. Saçlarımi kabartıp kıvırcıklaştırmıştım. Tüylü eteğimle uyum içindeydiler. Aynaya baktığımda sanki eksik birşeyler vardı.
'Şapka...'
Siyah bir kepim vardı. Onu da taktım mi tam olmuştum işte.
Sırıta sırıta kulübemden çıktım. Yaylana yaylana Büyük Ev'e girdim. Tüylerim ürperdi... Ayağıma takılan örümcek ağlarını saymazsak, amacıma ulaşmıştım işte. İçeride fazla kişi yoktu. Gelenlerle selamlaşıp tebrikleri dinledim. Bir köşeye oturdum ve kendimi çalınan o berbat ilahinin notalarına bıraktım. Bu gece bayağı uzun olacaktı.

[rp out:
Herkese iyi eğlenceler^^ (:
öhüm ehem.. Very Happy]
Spoiler:
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Cadılar Bayramı Partisi....   Cadılar Bayramı Partisi.... Icon_minitimeÇarş. Ekim 27, 2010 11:51 pm

Aleda ve Crist'in bu parti için günler öncesinden hazırlıklara başladıklarını,tüm kulübelere davetiye dağıttıklarını biliyordum;bu yüzden onların hatırına bu partiye gidecektim.Pek de hevesli değildim,dans etmesini bile bilmezdim ama cadılar bayramı partisinde dansa gerek olacağını da sanmıyordum.Bir iki korkunç şey ve ardından melez eğlenceleri!

Cadılar bayramına özel bir konsept oluşturdum.Tüm gün evdeydim.Bu partide korkunçlardan biri olmak istiyordum.Ama herkes günler öncesinden cadı kıyafetlerini,balkabaklarını almışlardı.Ben de cadı olmak istiyordum ama herkesin cadı konsepti vardı.Ben de evde tüm gün oturdum,ne giysem diye.Sonunda buldum.Hayalet gibi giyinecektim..

Tüm gün dolabımı karıştırdım ama hayalet kıyafetine benzer hiç bir şeyim yoktu.Ben de filmlerden özendim ve kopardım bembeyaz perdeleri ve okuldaki dikiş derslerinden öğrendiğim şekilde diktim.İyi ki bavulumun içine iğne,iplik de atmıştım.

Kıyafetim iyi görünüyordu.Ardından sıra geldi makyaja..Ama makyaja gerek yoktu,nasıl olsa yüzüm görünmeyecekti.Cüzdanımı kaptığım gibi Büyük Ev'e koştum.

Kapıyı çalmaya bile korkuyordum.Gerçekten beklediğimden çok daha fazlası vardı.Hayalet bunların yanında sönük kalırdı.Crist ve Aleda iyi iş çıkarmışlardı.
http://www.platis.forummum.net
Clara Thompson
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Cadılar Bayramı Partisi....   Cadılar Bayramı Partisi.... Icon_minitimeÇarş. Ekim 27, 2010 11:58 pm

Ben orada otururken içeriye bir perde hayaleti girdi. Güldüm .Ama bir yandan da kim olduğunu öğrenmek istiyordum. Asamı kapıp yanına gittim.
''Hey merhaba..'' göz deliklerindeki kahverengi gözleri ve gözünün önüne gelmiş bir tutam sarı saçı tanıdım.
''Merhaba Sat!''
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

MesajKonu: Geri: Cadılar Bayramı Partisi....   Cadılar Bayramı Partisi.... Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 12:05 am

Partiye hazırlanırken dolabıma bir tekme attım. Bir türlü kıyafet bulamıyordum. Biraz daha karıştırmaya karar verdim. Son çare olarak markete gidecektim. En sonunda siyah bir balo elbisesi buldum. Bunun nereden çıktığını düşünmeden incelemeye başladım. Eski bir kıyafet gibiydi ki bu çok işime yarardı. Makas çıkardım ve küçük kesikler yapmaya başladım. Amacım neydi bilmiyorum. Sonra biraz kum aldım ve onlar sanki tozmuş gibi üzerine döktüm. Elbiseyi silkeledim.

Giydikten sonra makyaj yapmaya başladım. Yüzümü pudrayla bembeyaz yaptıktan sonra kırmızı ruj sürdüm ve saçımı biraz dağıttım. Siyah topuklu ayakkabılar giydikten sonra çıktım ve büyük eve gittim..

Gittiğimde çevreme hayranlıkla baktım. Crist ve Amy iyi iş çıkarmışlardı çünkü etraf az da olsa korkunç görünüyordu..

(biraz acele yazdım anca bu kadar oldu Smile )
http://camelot.hareketforum.org/
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Cadılar Bayramı Partisi....   Cadılar Bayramı Partisi.... Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 3:53 am

Bütün kampın ağzında olan partiye bende Lia ile birlikte gidecektim. Herkes haftalar önceden hazırlık yapmıştı. Bense zaten yeni gelmiştim kampa. Partiyi duyduğum gibi markete koşturmuştum. Giyecek uygun bir şeyim yoktu.. Orada siyah bir elbise bulacağıma inanıyordum. Beklediğim gibi olmuştu. Aradığımdan da güzelini bulmuştum. ancak bu elbiseden bir kaç tane daha vardı. Başkalarıyla aynı elbiseyi giyme ihtimalimi bir kenara iterek elbiseyi denedim. Gerçekten vücudum da muhteşem gözüküyordu. Hiç düşünmeden aldım. Birde siyah eldivenlerin iyi duracağını düşünerek saten siyah eldivenlerden aldım. Neyse ki onlar tek çiftti. Başkalarında aynı eldiveni kolay kolay görmeyecektim. Tabi bunlar partiden iki gün önce olmuştu. Parti ise bugündü. Cadılar bayramıyla ilgili olduğu için siyah elbiseyi tercik etmiştim. .siyah bir makyaj yapmayı düşünsem de yapmadım. Zaten fazla siyahtım. Birde makyajımı o tonda yaparsam fazla kaçardı. O yüzden hafif bir makyaj yaptım. Dudağıma parlatıcı sürmekle yetindim. Saçlarımı arkadan topuz haline getirdikten sonra eldivenlerimi elime geçirdim. Siyah şık çantamı da alarak yola koyuldum. Lia ile orada buluşacaktık.
Hava kararmaya başlamıştı. Büyük Ev'e varmak üzereydim. Yoldaki aydınlatma harikaydı. Yoldayken bir çok melezin bakışlarına maruz kalmıştım. Bunu iyi yönde değerlendiriyorum.
Kapıyı açtığımda içeride bir kaç melez gördüm. Ancak Lia yoktu. İçerinin dekorasyonu muhteşemdi. Baya uğraşmış olmalılar.
'' Selam.'' dedim içeridekilere. Sat'i görünce çok sevindim. Giderek yanına oturdum.

Spoiler:
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Cadılar Bayramı Partisi....   Cadılar Bayramı Partisi.... Icon_minitimePtsi Kas. 08, 2010 10:12 am

Ne zamandır eğlenceli bir şeyler yapmıyordum, bu akşam yapacağımız şey de bunun için harika olacaktı. Büyük Ev'de Cadılar Bayramı'nı kutlayacaktık. Herkes en korkunç kostümlerini giyineyerek oraya gelecekti, parti organizatörleri Crist ve Aly'nin de harika bir iş çıkardığına hiç kuşkum yoktu. Nasıl bir ortamla karşılaşacağımı şimdiden merak ediyordum, ama önce partiye hazırlanmam gerekiyordu.
Sıcak bir duş aldıktan sonra saçlarımı kurutup düzelttim. Sıra giysideydi, bu kısımda çok zorluk yaşamıştım açıkçası. Ama Hermes kulübesinden arkadaşlarım sayesinde bunun da üstesinden gelebilmiştim. Bana korkunç bir kostüm getirmişlerdi, yüklü bir drahmi ödemesi yapmam da pek önemli değildi. Kostümüm şeytan görünümlü bir maske, kırmızı bir pelerin ve siyah elbiseleri içeriyordu. Elbiseyi giyip pelerini sırtıma geçirdikten sonra aynada yansımama baktım, garip olmasına rağmen çok da ürkütücü değildi açıkçası. Maskeyi taktığımda ise, tam bir şeytana benzemiştim! Artık partiye hazırdım. Parti için özel olarak getirttiğim kan kokulu parfümü de sıktıktan sonra kulübemden çıkıp Büyük Ev'e doğru ilerlemeye başladım. Etrafa bir koşuşturmaca hakimdi, bazıları hala partiye hazırlık yapmak için sağa sola koşturuyordu. Bazıları da benim gibi hazırlıklarını tamamlamış, Büyük Ev'e gidiyordu. Onların kim olduğunu anlayamıyordum tabi, korkunç maskeleri yüzünden olsa gerek.
Büyük Ev'e adımımı attığımda, kapıda bekleyen balkabağı kafalı bir kız korkunç bir çığlık attı, ilk önce görünümümden korktuğunu zannetmiştim, meğer kokum yüzündenmiş çığlık atması. Etrafa bir göz gezdirince parti hakkında yanılmadığımı anladım, Crist ve Aly kesinlikle harika bir iş çıkarmışlardı. Çatıdan örümcek ağları sarkıyordu, her tarafta yer almış böcekler ve iskeletler de cabası. Balkabakları zaten klasikti. Avizeler de kafatası şeklindeydi. Müzik ise bir an önce oradan çıkma isteği uyandırıyordu insanın içinde, ama yemekleri görünce o istek bir anda siliniverdi içimden. Kamp akşam yemeklerinden çok daha güzellerdi, ve yasak olan şeyleri de içeriyordu. Ah şu Hermes çocukları! Kesin olan bir şey vardı, o da bu gece burada harika vakit geçireceğimizdi.
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

MesajKonu: Geri: Cadılar Bayramı Partisi....   Cadılar Bayramı Partisi.... Icon_minitimePtsi Kas. 08, 2010 6:14 pm

Geldiğimdeherkes dağılmış etrafın dağınıklığı kalmıştı.Ne yapacaktık bilemiyordum.Athena ansıl olsa birine ceza verir diye düşündüm.Gülerek kulübeme giderken Stelli gördüm yorulmuştu.Sonradan aklımıza birşey geldi.Bu gece çok eğlenecektik...

Cadılar Bayramı Partisi....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ok Partisi ~
» Av Partisi
» Başlangıç Partisi!
» Tanışma Partisi
» Sevgililer Günü Partisi