Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

AnnaLynne Johsson

2 posters
YazarMesaj
A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

AnnaLynne Johsson Empty
MesajKonu: AnnaLynne Johsson   AnnaLynne Johsson Icon_minitimePtsi Ekim 25, 2010 1:36 am

Arianna adında çok güzel bir pegasusa sahiptim ama henüz binemiyordum.Bu yüzden Pegasus Binicilikj Sınıfı'nın yolunu tuttum.Tahmin ettiğim gibi Rose oradaydı,yanına gittim ve ciddi bir ses tonu takınarak;

"Pegasus Eğitmeni Rosamarie Sea acaba Afrodit kızına ve onun pegasusuna ayıracak zamanınız var mı???"diye sordum arkasını döndü ve gülmeye başladı.

"Hmm,aslında bu beni çok mutlu eder"dedi ve derse başladık.
Rose Denise Harris
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Rose Denise Harris

AnnaLynne Johsson Empty
MesajKonu: Geri: AnnaLynne Johsson   AnnaLynne Johsson Icon_minitimePtsi Ekim 25, 2010 3:38 am

Anna'nın ciddi tavrı kendimi kaybedip kahkaha atmama neden olmuştu, bunca zamandır yakın dosttuk ama bana ilk kez böyle davranmıştı ve bu aşırı komiğime gitmişti. Bir süre sonra boğazımı temizleyerek benim de ciddileşmem gerektiğine kanaat getirdim ve Anna'ya "Hadi gel, açıklık bir alana gidip derse başlayalım." dedim. Sonra önde ben, hemen arkamda Anna ve onun arkasında tatlı Arianna ile birlikte, yola koyulduk. Çalışmamız için uygun olduğunu düşündüğüm bir yere geldiğimizde, "Arianna sakin bir kız, onu seçtiğin için çok şanslısın Anna." dedim. Arianna'nın kişnemesi üzerine de ekledim; "O da sahibi sen olduğun için çok şanslı olduğunu söylüyor!" birlikte gülümsedik, sonra Anna'ya biraz küp şeker verdim ve onları pegasusuna yedirmesini istedim. Ben de bu sırada güzel atın başını okşuyordum...
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

AnnaLynne Johsson Empty
MesajKonu: Geri: AnnaLynne Johsson   AnnaLynne Johsson Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 8:21 am

Ben Arianna'ya küp şeker yedirirken Rose'da Arianna'nın başını okşuyordu.Sonra bende onu okşamaya başladım.Rose Arianna'ya sevgiyle yaklaşmamı söyledi.Bende onu okşayıp,ona biraz daha şeker verdim.Sonra üstüne oturdum,sonra Rose nasıl kalkış yapacağımızı anlatmaya başladı.
Rose Denise Harris
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Rose Denise Harris

AnnaLynne Johsson Empty
MesajKonu: Geri: AnnaLynne Johsson   AnnaLynne Johsson Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 9:45 am

(Bitanem çok üzgünüm. Dersliğe uğrayabilme imkanı bulamadım hiç... Sad)

Anna ve Arianna arasındaki uyumluluk suratımda tatlı bir gülümseme oluşmasını sağlamıştı. Arianna gerçekten yeni sahibi olan tatlı Afrodit kızını çok sevmişti. İkisi şu anda fark etmemiş olsalar da gerçekten çok uyumlulardı. Anna dışarıdan güzeller güzeli bir kız olarak görülürdü ama o güzel olduğu kadar hırslı ve azimli biriydi. En az benim kadar iyi bir savaşçıydı ve süs meraklısı değildi. Arianna da tıpkı sahibi gibiydi; oldukça uysal ve sevimli bir pegasustu ama asla bir haksızlığa göz yummazdı veya asla istemediği bir şeyi yapmaya zorlanamazdı. Bu iki asil kız birbirlerini bulmuş oldukları için gerçekten şanslılardı. Anna'nın pegasusunun sırtına oturmasına yardım ettikten sonra ona "Yerden yükselmeden önce Arianna'nın koşarak hız kazanması gerekiyor. O sırada dengeni kaybetmemek için onun yelesine tutunabilirsin ama canını acıtmamaya dikkat etmelisin. Havada uçarken de pegasusuna sonuna kadar güvenebilirsin çünkü asla seni tehlikeye atacak bir şey yapmaz." dedim. Anna söylediklerimi dikkatlice dinleyip onayladıktan sonra Arianna'ya "Hadi kızım, kısa bir tur atıp buraya geri gelin." dedim.

AnnaLynne Johsson
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Annalynne Johsson
» Annalynne Johsson
» Annalynne Johsson/İksir Dersi
» Annalynne Johnsson
» Arenadaki rpninn devamı.... (Maria ve Annalynne)