Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Annalynne Johsson

3 posters
YazarMesaj
A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

Annalynne Johsson Empty
MesajKonu: Annalynne Johsson   Annalynne Johsson Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 7:30 am

Kulübemde boş boş otururken aklıma kılıç öğrenmek için Kılıç Antremanları Sınıfı'na gidip kılıç öğrenmek geldi.Biliyorum Afrodit kızı olduğum için herkes kılıçtan ya da diğer dövüş aletlerinden uzak durup süslenmeyi seçeceğimi düşünebilir ama onların bilmediği ve benimde yeni öğrendiğim bir şey vardı,annem aynı zamanda Savaş Tanrıçası'ydı.

Bende hemen gidip Kılıç Antremanları Sınıfı'na girdim.Lucy yani kılıç eğitmenimiz,sınıfta kılıç çalışıyordu.Bende yanına gittim.

"Şey,merhaba Lucy.Bana kılıç kullanmayı öğretebilir misin?"dedim.
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

Annalynne Johsson Empty
MesajKonu: Geri: Annalynne Johsson   Annalynne Johsson Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 9:21 am

Öğrencimi görünce kısa bir şaşkınlık yaşadım, bana da hak verin, Afrodit kızları bu sınıfa pek uğramazdı.

"Merhaba Anna, tabii, memnuniyetle öğretirim." dedim ve eline pek keskin sayılmayacak kılıçlarımdan birini tutuşturdum.

Şey, karşımda duran kişi Aşk Tanrıça'sının kızı olduğundan, sıfırdan da öte, eskilerden başlamaya karar verdim.

"Tutman gereken yer yani burası, kılıcın kabzası. Kullanmadığın zamanlarda da kılıfına yani kınına koyacaksın. Kılıcı ne çok sıkı kavraman gerekiyor, ne de gevşek tutman. Kılıcı rahat kullanmanı sağlayacak birkaç pozisyon var, onlar üzerinde çalışarak başlayabiliriz."

Anna kafasını salladı ve gösterdiğim hareketleri tekrar etmeye başladı. Ona peşimden arenaya gelmesini işaret ettim. Bir süre tutuşu üzerinde çalıştıktan sonra, hafif tempolu bir düelloya başladık.

"Kılıcına değil, benim gözlerime bak Anna."

"Dizini biraz daha kır... Çok aşağıdan sallıyorsun..."

"Kılıcımı düşürmeye değil, beni yaralamaya çabala... Evet, bu hiç fena değildi..."

Anna birkaç saat içinde işin temellerini kapacak gibiydi.
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

Annalynne Johsson Empty
MesajKonu: Geri: Annalynne Johsson   Annalynne Johsson Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 11:01 pm

Sınıfa ilk girdiğimde gerçekten şaşırmıştı,sonuçta Afrodit'in kızıydım.Ama diğer kardeşlerimden biraz daha farklıydım sanırım.

Aslında biraz zorlanmıştım ama Lucy bu işi becereceğime inanır gibiydi.Elimden geldiğimce söylediklerini yerine getiriyordum.Çünkü,gerçekten kılıcı iyi kullanmak istiyordum.

"Kılıcına değil, benim gözlerime bak Anna."

"Dizini biraz daha kır... Çok aşağıdan sallıyorsun..."

"Kılıcımı düşürmeye değil, beni yaralamaya çabala... Evet, bu hiç fena değildi..."

Sanırım iyi gidiyordum,hiç konuşmuyordum sadece eğitmenimin söylediklerini yerine getiriyordum.
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

Annalynne Johsson Empty
MesajKonu: Geri: Annalynne Johsson   Annalynne Johsson Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 4:14 am

Bir Afrodit kızı olmasına rağmen Anna, kılıç kullanmakta başarılıydı. En önemlisi, çoğu kardeşi gibi dikkat dağınıklığı yaşamıyor, düelloya odaklanabiliyordu. Daha önümüzde onun tam bir kılıç ustası olması için çok uzun bir yol vardı ama temeli kapması pek uzun sürmeyecekti.

"Anna, sana kalkan ile savaşmayı öğretmeden önce, biraz sol elini ısıtsak iyi olacak." dedim ve kılıcını diğer eline geçirmesini işaret ettim.

Bu, istisnasız tüm öğrencilerimi çok zorlardı ama sol el, her zaman çok önemliydi. Bunu Afrodit kızına da anlatabilmek için, kendimden bir örnek verdim.

"Bir defasında Tanrı Ares'i nasıl yendim biliyor musun? Sağ elimle kılıcım Nefesalan'ı, sol elimleyse uzun bir mızrağı kullanıyordum. İnan bana, karşındaki Savaş Tanrısı'ysa, tek silahla işin çok zor oluyor."

Anna verdiğim örnek üzerine gülümsedi. Ben gayet ciddiydim, iyi bir kılıç kullanıcısı olmak için, iki eli de aktif kullanmak gerekirdi.
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

Annalynne Johsson Empty
MesajKonu: Geri: Annalynne Johsson   Annalynne Johsson Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 5:18 am

Lucy bana sol elimle kılıcı tutmayı öğretiyordu.İki elle de kılıcı kullanabilmemin gerekli olacağını düşünüyordu.Dikkatle eğitmenimi dinliyordum.Ama aklıma bir şey takılmıştı,acaba Afrodit kızı olarak onu zorluyor muydum?

"Şey,Lucy bir şey söylemek istiyorum.Bir Afrodit kızı olarak seni zorluyor muyum?Yani bu işte iyi miyim?"
dedim.Endişeli bir ifadeyle Lucy'e bakıyordum,acaba ne söyleyekti?
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

Annalynne Johsson Empty
MesajKonu: Geri: Annalynne Johsson   Annalynne Johsson Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 10:19 pm

Gülümseyerek "İnan bana bir Afrodit kızına göre çok çok iyisin Anna." dedim. Şu ana kadar gösterdiğim tüm hareketleri ustalıkla yapabilmişti, eli kılıca yatkındı. Tabii sol el işleri biraz zorlaştırıyordu, tam olarak uzmanlaşması için birkaç yıl gerekirdi.

Anna'ya kolaylık sağlamak için ben de kendi kılıcımı sol elime geçirdim. Sonra başımla işaret ettim ve ağır tempolu bir düelloya başladık. Sık sık ara verip Anna'nın tutuşu üzerine çalışıyorduk, işi kapmak üzereydi.

"İyi gidiyorsun Anna!" diyerek biraz daha hızlandım. Şimdi benim ataklarımdan korunmak için kılıcını savunma amaçlı kullanıyordu. Bir süre çapraz tutuşlar üzerine çalıştıktan sonra kılıcını tekrar sağ eline almasını söyledim.

"Şimdi gerçekten hızlı bir düelloya hazır mısın?" diye sordum. Sonra suratındaki ifadeyi önemsemeden hızlanmaya başladım. Anna artık savunmadan yavaş yavaş atak yapma evresine geçiyordu.
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

Annalynne Johsson Empty
MesajKonu: Geri: Annalynne Johsson   Annalynne Johsson Icon_minitimePaz Ekim 03, 2010 6:02 am

Lucy bir düello yapabileceğimizi söylemişti.Bir Athena kızıyla hemde Lucy'le düello gerçekten zor olacaktı.Kendimi hazırladım ona karşı şansım yoktu ama yinede elimden geleni yapacaktım.Lucy ilk hamlesini yaptığımda bende ona karşılık verdim bir dakika boyunca çekişmeli geçen düelloyu tabii ki de Lucy kazanmıştı.Ben hamle yaparken kılıcımı elimden düşürmüştü.

"Eee,Lucy nasıldım?"diye sordum.

Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

Annalynne Johsson Empty
MesajKonu: Geri: Annalynne Johsson   Annalynne Johsson Icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 2:34 am

Lucy Anna'yı övüyordu.Ben de sınıfa daha yeni varmıştım.Onları izlemeyi planlıyordum ama koşarak gelen Cole Lucy'e telaşlı bir şeyler anlatınca yine ne olacağını anladım.Yanıma geldi ve konuşmaya başladı.

"Sat,Anna'ya yardımcı olur musun?Kulübede sorun varmış".

Bu sefer peki anlamında başımı sallayabildim ve ardından Lucy koşarak uzaklaştı.Anna'nın yanına gittim.Biraz şaşırmış gibiydi.Gülümsedim.

"Bence harikaydın Anna.Haydi biraz da benimle ısın."

Ardından Anna'nın önüne sahte bir gorgon heykeli koydum.

"Kafasını uçurabilir misin?"

İzlediğim kadarıyla çok iyiydi,bu yüzden bu işi yapabileceğine inanıyordum.Zaten bir iki ısınma ve düellodan sonra kalkana geçebileceğimizi biliyordum.
http://www.platis.forummum.net
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

Annalynne Johsson Empty
MesajKonu: Geri: Annalynne Johsson   Annalynne Johsson Icon_minitimePtsi Ekim 25, 2010 1:33 am

"Bence harikaydın Anna.Haydi biraz da benimle ısın."dedi bir ses bu Sat'ti

Ardından önüme bir gorgon heykeli koydu ve "Kafasını uçurabilir misin?"dedi,evet anlamında kafamı salladım.

Odaklandım ve gorgon heykelinin kafasını uçurdum.Bu beni sevindirmişti.Sat'e dönüp gülümsedim o da gülümsedi ama sanırım daha öğrenmem gereken şeyler vardı.
Satellite Morgan
Satellite Morgan

Annalynne Johsson Empty
MesajKonu: Geri: Annalynne Johsson   Annalynne Johsson Icon_minitimePtsi Ekim 25, 2010 2:59 am

Anna gerçekten biliyordu bu işi.Afrodit çocuğuna göre mükemmeldi.Zaten kılıçta çok iyi olduğunu biliyordum.Biraz önce de Lucy'le dövüşmüştü.Biraz da benle dövüşmeliydi.

"Düelloya var mısın Anna?"

Anna çok iyiydi,bu yüzden beni yenebilirdi.Zaten kılıcı elinde büyük bir ustalıkla tutuyordu.Lucy'nin veliahtı diyebilirdim.
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

Annalynne Johsson Empty
MesajKonu: Geri: Annalynne Johsson   Annalynne Johsson Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 8:13 am

Sat benim onunla düello yapacak seviyede olduğumu düşünüyorsa gerçekten kılıçta iyiydim.Sonra Sat'in teklifini kabul ettim.Ve düello başladı.

Sat'in karşısında hiç şansım yoktu.Ama elimden gelenin en iyisini yapacaktım.İlk hamleyi ben yaptım,Sat'in kılıcının kabzasını vurarak kılıcı elinden düşürmeyi denedim ama Sat hazırlıklıydı beni geri savurdu.Düellodan zevk almaya başlamıştım.
Satellite Morgan
Satellite Morgan

Annalynne Johsson Empty
MesajKonu: Geri: Annalynne Johsson   Annalynne Johsson Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 11:40 pm

Anna beni zorluyordu.Kılıcı elinde ustaca sallıyordu.Yenilmemek için zorluyordum çünkü kampta arkamdan konuşulmasını istemiyordum.Yoksa zorlamazdım ve yenilirdim.

Düello uzadı,uzadı.Neredeyse bir saatimizi almıştı.Kılıçlarımız karşı karşıya geldi ve ikimiz de aynı anda birbirimize baktık.

-Yeterli değil mi?

Ardından aynı anda kılıçlarımızı bıraktık.

-Bir iki hareketten sonra mezun olacaksın zaten.İkinci mezunumuz.
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

Annalynne Johsson Empty
MesajKonu: Geri: Annalynne Johsson   Annalynne Johsson Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 9:46 pm

"Bir iki hareketten sonra mezun olacaksın zaten.İkinci mezunumuz."dedi Sat.

"Sat şaka yapmıyorsun değil mi?"dedim,mezun olmak süper olurdu.

"Hayır Anna"dedi Sat ve gülümsedi.Heyecanlanmıştım.

"Hadi o zaman ne duruyoruz çabuk mezun yap beni"dedim.
Satellite Morgan
Satellite Morgan

Annalynne Johsson Empty
MesajKonu: Geri: Annalynne Johsson   Annalynne Johsson Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 10:03 pm

-Ooo bu kadar sabırsız olursan olmaz ki.

Ardından Anna'nın hevesi biraz kırılmıştı,onu üzmemek adına birkaç hareket daha yaptırdım.Anna hepsini gayet iyi uyguluyordu.Mezun olmak için hızlı hızlı ama bir o kadar da güzel yapıyordu bu hareketleri.Anna'ya gülümsedim ve kılıcını havaya kaldırdım.

-Annalynne Johnsson seni kılıç dersinden mezun ediyorum.

Ders Rpsi Bitmiştir.

Annalynne Johsson
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» AnnaLynne Johsson
» Annalynne Johsson
» Annalynne Johsson/İksir Dersi
» Annalynne Johnsson
» Arenadaki rpninn devamı.... (Maria ve Annalynne)