Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Annalynne Johsson/İksir Dersi

2 posters
YazarMesaj
A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

Annalynne Johsson/İksir Dersi Empty
MesajKonu: Annalynne Johsson/İksir Dersi   Annalynne Johsson/İksir Dersi Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 12:29 am

Kulübede boş boş oturmaktan sıkılmış ve özel yeteneklerimi geliştirmek ve iksir dersi almak için ilerliyordum ve sonunda sınıfa vardım.Annem sınıftaydı.

"Şey,Tanrıça Afrodit acaba bana ders verebilir misiniz?"diye sordum ve gülümsedim.O da gülümsedi.Annemi çok seviyordum.
Afrodit.

Afrodit.

MesajKonu: Geri: Annalynne Johsson/İksir Dersi   Annalynne Johsson/İksir Dersi Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 12:35 am

Ah güzel kızım burda sonunda.Beni unuttular sandım bir ara.Neyse geldiler.
"Hoşgeldin kızım Anna,ee söyle bakalım ne dersi istiyorsun yada şöyle söyliyim ne tür iksir isityorsun"
Sustu başka birşey istiyordu.
"Yada şöyle diyim ne istiyorsun"
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: Annalynne Johsson/İksir Dersi   Annalynne Johsson/İksir Dersi Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 12:53 am

Annem aslında ne istediğimi biliyor gibiydi.

"Annecim,ben aslında özel yeteneklerimi geliştirmek istiyorum.Bana yardım eder misin?Yani güzel olmam dışında Afrodit kızı olduğumu belli etmek istiyorum"dedim.

"Tamam, o zaman kızım başlayalım."dedi ve başladık.Özel yeteneklerimi öğreniyordum,çok mutluydum.
Afrodit.

Afrodit.

MesajKonu: Geri: Annalynne Johsson/İksir Dersi   Annalynne Johsson/İksir Dersi Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 1:04 am

"Şimdi ilk önce senin özelliğini keşfetmeli ve uygulamalıyız.Hadi gel benimle dışarı çıkıp deniyelim."dedim ve dışarı çıktık.
"Tamam"dedi
"Şimdi bakalım ne yapabiliriz.Hec le birliktesin ve ona aşıksın değilmi bundan dolayı aşk ile ilgili bir yetenek olamaz"
"Neden"dedi
"Çünkü, bir melez aşkını erosla değil kendisi bulmalıdır ve siz erosla buldunuz.Tabi aşıksınız ama bu erosun oklarıyla oldu sizinle değil."
"Anladım"dedi.Üzülmüştü.
"Üzülme ama arkadalıklar konusunda şu listedeki malzemleri içeriden temin et ve gel"dedim
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: Annalynne Johsson/İksir Dersi   Annalynne Johsson/İksir Dersi Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 1:11 am

Açıkçası,annemin Hec'le aramızda olan her şeyin Eros oklarıyla olduğunu söylemesi beni üzmüştü.Çünkü,ben gerçek aşk istiyordum.Sonra bana söylediği malzemeleri getirdim ve dikkatimi toparladım.Bu konuyu sonra konuşabilirdik,şimdi ders zamanıydı.

"Getirdim annecim,başlayalım"dedim.Kendimi derse vermeye çalışıyordum ama aklım şu Hec meselesinde kalmıştı.
Afrodit.

Afrodit.

MesajKonu: Geri: Annalynne Johsson/İksir Dersi   Annalynne Johsson/İksir Dersi Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 10:51 pm

"Güzel şimdi başlabiliriz.Şimdi senden bağ güçlendirici yapmanı isteyeceğim.Bana gerekli malzemeleri tahmin ederek ver bakalım.Unutma bu senin içinde var"dedim ve doğru bitkileri seçti hepsini araştırıp yetişeceği ortamları söyledim.Bayağı yorulmuştu.
"Git ve dinlen kızım" dedim.Ondan iyi bir arkadaş bulucu yapabilirdim düzenli gelirse tabiki.
"Anne..." dedi
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: Annalynne Johsson/İksir Dersi   Annalynne Johsson/İksir Dersi Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 12:15 am

"Anne,sen Hec'le benim aramdaki şeylerin Eros oklarıyla olduğunu söyledin ya.Yani Hec benden gerçekte hoşlanmıyor mu?"diye sordum.

Annem biran sessizce bekledi.Aslında bunun cevabını söylemek onun için zordu,sonuçta ben kızıydım.Zaman geçtikçe daha endişeleniyordum.Zaman geçtikçe cevabı duymak istemiyordum...
Afrodit.

Afrodit.

MesajKonu: Geri: Annalynne Johsson/İksir Dersi   Annalynne Johsson/İksir Dersi Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 3:23 am

"Bunu ancak sen anlayabilirsin kızım sen eminsen benim onayım önemsiz."dedim.Üzüldü.
"Hadi kızım git ve dinlen ardada beni ziyaret et"dedim uzaklaşırken bana tekrar baktı.Ona gülümsedim.

Annalynne Johsson/İksir Dersi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Annalynne Johsson
» AnnaLynne Johsson
» Annalynne Johsson
» Cristina Black / İksir dersi.
» Amy Kleppy/iksir