Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Maria Diane von Dorff

+42
Alyssa Lauren Franke
Georgina Orwell
Alicia Roxanne Wideen
Zellana L. Tyler
Andrea Grace Harvey
Adela Calanthe Lynn
Nicholas M. Monmouth
Thalia A. Carter
Martin Tudor
Adyali Beckett
Helen Grace Burton
Veronica Gardyner
Daphne Briseis Skyros
Edward J. F. Newgate
Alexis Kwon
Kim Hyun Lee
Claire Angel Deeply
Alex Nike
Summer Katherine Ramsey
Kristen Reneé Dawson
A. Raina Lindgren
Hermia Aigian Cocteau
Ayleyda Laurana Falls
Rose Denise Harris
Stella Fabiano
Robert Harris
Mitchie Carter
Aleda Beth Hwang
Leonard L. Carter
Dryope Glauce Charon
Ange Morgan Lamartine
Alexandra Bethany Daniels
Cornelia Fackrell
Lucianna Fackrell
Amy Kleppy
Cassandra Masen
Serena Su Hanzadeoğlu
A. Anna Bianca Sentius
Isabelle Coco Franke
Lara Adams
Satellite Morgan
Clara Thompson
46 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

Maria Diane von Dorff Empty
MesajKonu: Maria Diane von Dorff   Maria Diane von Dorff Icon_minitimeCuma Ekim 22, 2010 7:16 am

M A R İ A D İ A N E V O N D O R F F

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

K İ M L İ K K A R T I :

Ad:
Maria Diane von Dorff

Ebeveynler:
Aldrick von Dorff & Tanrıça Ceres
Doğum Tarihi/Yeri:
Roma, İtalya, 23 Eylül 1995

Burç:
Terazi-Başak

Taraf:
Tanrılar

M A R İ A
|İngilizce, Arapça, biraz Türkçe ve Antik Yunanca biliyorum.

|Dalgalı, uzun ve kestane rengi saçlara sahibim. Düzgün bir fiziğim var. 1.70 boyundayım, 54 kiloyum. Bu yüzden bazen sıska gibi görünebiliyorum. Vücudumun en sevdiğim bölgesi ise gözlerim. Herkesin ilgisini çeken, yemyeşil gözlerim var.
|Bazen sakin, bazen hareketli, bazen neşeli bazen öfkeli olabiliyorum. Hiç belli olmuyor. Ama arkadaşlarımın yanında çoğunlukla iyi yanlarım ortadadır. Eğer yanımda sevmediğim biri varsa benden çekeceği vardır. Hiç bir zaman değişmeyen özelliklerim de var tabii. Arkadaşlarıma verdiğim değer ve sürekli kararsız olmak, atılganlık ve çoğu zaman da sakarlık bunlardan bir kaçı. Çoğu arkadaşım zaten beni bilir.

|Yaraları iyileştirebiliyorum. Sadece bitkiler olan bir yerde işe yarıyor, bitkilerin enerjisini alıp insana aktarıyorum. Bu şekilde, bitkinin hayat özü bir insana geçmiş oluyor ve istediğim yarayı o özle iyileştirebiliyorum. Bir çeşit şifacıyım denebilir. Ayrıca, her Demeter çocuğu gibi de bitkileri kontrol edebiliyorum. Annem sayesinde bazen onlarla konuşabiliyorum bile.

|Herkesde olduğu gibi bir pegasusum var zaten. Adı Çörek. İsmi aynı çörek renginde olmasından geliyor. Tatlı mavi gözleri ve çörek rengi tüyleriyle her melezin kalbini kazanabilir. Benim çoğunlukla tersimdir. Çok enerjik ve neşelidir. Çok gevezedir-biliyorum konuştuklarını anlayamıyorum ama o kadar çok kişniyor ki beyinsiz bir kiklop olsanız bile onun anlatmak istediklerini anlarsınız. Çörek çok doğadostudur. Sadece meyve sebze sever, bende onun için bol bol yetiştiririm. Her zaman benim yanımdadır ve aramızda kopmaz bir bağ vardır. Onun duygularını anlabiliyorum gibi gelir bazen.
-Çörek dışında bir cehennem tazım var. Biliyorum biraz garip. Adı Pati. Onu Hades'ı kandırarak, Jess ve Sere ile aldım. Bembeyaz tüyleri var. Çok tüylü, yumuşacık tam bir yastık gibi. Sırtında bir leke var. Ben onu bir kurabiyeye benzetiyorum ama çok farklı şeylere de benzetiliyor. Garip bir leke işte, herkese farklı görünür. Onu babamın evinde, kocaman bodrumumuzda tutuyorum.
-Çiçekler evcil hayvan sayılır mı? Eğer sayılırsa bende oldukça çok var. Onlara daha çok eski isimler koymayı severim. Çiçek biriktiriyorum da denebilir. Hepsine oldukça iyi bakarım. Bütün pencerelerimizin önü çiçeklerimle doludur.

|Von Dorff ailesine mensubum.
-''Von Dorff ailesi, truva savaşı zamanından gelmektedir. Aeneas'ın soyundan gelenler, Romalıların, Yunan topraklarını işgal ettikleri sırada, bazı kadınlarla birlikte olup, soylarını devam ettirdiler. Böylece çocukları hem yunan, hem de roma soyundan gelmiş oldu. Roma İmparatorluğunun ilerleyen dönemlerinde yavaş yavaş aile dağıldı ve dünyanın farklı bölgelerine dağıldı. Bazı savaşlardan sonra diğer ülkelerde yaşayanların çoğu ölmüşken, İngiltere'de yaşayan aileler hala haberleşmekteydi.''
-Öz kardeşim Cintia'yla, doğduğum anda ayrıldım. Annem Ceres, beni ona bir borcu olan ölümlü, Mark Fackrell'a götürdü, Mark da beni kendi kızıymış gibi yetiştirdi. Tabii ki onunla hiçbir benzerliğimin olmaması ilgimi çekiyordu, ama ben onaltı yaşıma kadar onu babam sandım. Onaltı yaşımda, Mark'ın annesi sayesinde gerçek babamın Mark ve gerçek annemin Demeter olmadığını öğrendim. Kampta bir gün de, Ceres kulübemize gelerek Cintia ve bana öz kardeş olduğumuzu söyledi.
Ben, Romalı bir melezim. Öz kardeşim Cintia, kuzenlerim Katherine, Lena, Nicole ve Summer.

S E V / S E V M E

+Bitkiler
+Dostlarım

+Kitaplar
+Tarih

+Sanat

-Yapaylık
-Artistler
-Poseidon
-Canavarlar
-Dersler
-Topraktan uzun süre ayrı kalmak

İ L İ Ş K İ L E R :

Arkadaşlar

-Yakın Dost-
-Satallite Morgan: En sevdiğim Artemis avcısı. Onu çoktan manevi kardeşim ilan ettim bile. Çok dost canlısı ve beraber çok macera yaşadık. Her zaman güleryüzlü ve enerji dolu olmasına bayılıyorum! Onun bana ilk maceramda verdiği kılıcı saklıyorum. Sevilmekten öte, tapılıyor!

-Göz aşinalığı-
-Isabelle Coco Frankie: Tatlı bir Poseidon kızı, pek bir tanışmışlığım yok ama kötü bir kız olmadığından da eminim. Ne olsa kuzenim Leo'nun sevgilisi.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
-Dost-
-Autumn Anna Bianca Fackrell: O ilk arkadaşlarımdan! Gerçekten çok dostcanlısı ve sıcakkanlı. Ayrıca o benim yeğenim!

-Dost-
-Lara Adams: Eski Sell'im benim! Onu anlatmaya kelimeler yetmez. İlk dostlarımdandır. Beni kardeşine ayarlamaya çalıştığını dün gibi hatırlıyorum! Emmett hala benim etkimden kurtulamamış.

-Yakın Dost-
-Cassandra Masen: Persephone'nin kızı Cassandra, aynı zamanda onun teyzesi oluyorum. Kişiliklerimiz çok değişik olsa bile, onun yeri bende çok ayrı. Onunla ve Sere'yle tazı avımızı kim unutabilir ki?

-Dost-
-Amy Kleppy: Her Hermes çocuğu gibi onu da çok severim, çok çook tatlı bir Hermes kızı. Beraber Lotus Kumarhanesi'ne gitmiştik. Onun babası olmasa hala orada kısılı olabilirdik.

-Arkadaş-
-Cornelia Fackrell: Benim kulübeme ziyarete gelmişti, ordan da birlikte kaçmıştık. Poseidon çocuklarını pek sevmesem bile Cornelia'yla bir sorunum yok.

-Yakın Dost-
Lucianna Fackrell: Lu! Onunla Ceza Tarlaların'dan başlayan arkadaşlığım, her zaman sürecek gibi görünüyor! En iyi dostlarımdan! Kesinlikle çok anlayışlı, her durumda çok iyi bir dost. Seviliyor!

-Yakın Dost-
-Alexandra Regina Daniels: Alex'imm Afrodit çocuklarına karşı sevgim onu da kapsıyor. Neşeli ve tatlı, beraber öldürdüğümüz canavarları unutmayacağım.

-Dost-
-Ange Morgan Lamartine: İlk dostlarımdandır. En sevdiğim Apollon çocuğudur, onunla Lotus Kumarhanesine gitmiştik, neredeyse her maceramda yanımdaydı. Artık pek göreve çıkamasak da birlikte, favori Apollon çocuklarımdan biri hala.

-Arkadaş-
-Aleda Beth Hwang: Çok şeker bir Hermes kızı, beraber cirit atmaya gitmiştik, çok da iyi hapşırır!

-Dost-
-Robert Harris: İşte bu! En havalı kuzenlerimden! Yeraltına ilk gidişim o ve Lucy'leydi, Manhattan'da da o ve kardeşine cankurtaranlık yaptım sayılır. Her Hades çocuğu gibi onu da severim, onunla ortak bir yanımız var; ikimiz de yeraltını sevmiyoruz.

-Dost-
-Stella Fabiano: Canım Stell'imi de unutmayayım. Beraber canavar gibi bir Ares kızına karşı savaşmıştık, beni kurtardı kendisi, kahramanım (!)

-Dost-
-Serena Su Hanzedeoğlu: Aslında ilişkimiz biraz karmaşık olmaya başladı. İnişler, çıkışlar, küsmeler, bayıltmalar falan. Ne diyorum ben ya? Tekrar onunla arkadaş olduğum için mutluyum! Kimseyle düşman olmayı sevmem zaten. Sere'yle eskisi gibi sıkı dost olmak istiyorum ben!

-Yakın Dost-
-Rose Denise Harris: Rosie! Onu gerçekten severim, sanırsam en sevdiğim Poseidon çocuğu. Babasına hiç mi hiç benzemeyen bir melez o! Oldukça tatlı, dostcanlısı ve neşeli! Ayrıca Robyn'le de sevgili, onu sevmem için başka nedene ihtiyacım var mı?

-Yakın Dost-
-Leonard Luke Carter: Zeus oğlu, Birkaç maceraya çıkmıştık beraber. Çoğu espirisine bayılsam da ortamın gerginliğinden gülemiyorum bile. Kano gölünde beni neredeyse boğmasını unutamıyorum!
-Arkadaş-
-Hermia Aigian Cocteu: İşte çaylak melezleri tuvalletlerden başlayarak bir tur attıran arkadaşımız o(!) Çok sert görünsede iyi bir kızdır, Ares kulübesinde olmasından dolayı biraz rekabet var aramızda ama olsun artık.

-Dost-
-Summer Katherine Ramsey: Tatlı Athena kızı! Her gelen Athena çocuğunu sevmek mı zorundaydım sanki? Summer da kardeşleri kadar tatlı ve canayakın. Onunla hemencecik dost olduk. Zaten ilk gördüğümde de gözüm tutmuştu. Gerçekten iyi bir kız, Henry ona iyi baksın, yoksa kulahları değişiriz =)

-Dost-
Alex Nike: Alexçiği eklemem mi! Tamam, alevi yüzüme yemek istemiyorsam bunu sesli söylememem gerek sanırım. Böyle söylediğime bakmayın, iyidir Alex iyi. Bazen tam bir sinir küpü olsa da, bence kardeşlerinin içinden en çok Hephaistos gibi davranan o.

-Dost-
Claire Angel Deeply: Yine çok şeker Afrodit kızlarından. Tanrılarım, onları kim sevmez ki? Çok tatlı ve dostcanlısı hepsi. Claire de kardeşlerini aratmıyor. İlk ne zaman tanıştığımızı hatırlamıyorum; sanırım Othys dağındaki görevdeydi, savaşta süslenip, bir savaşta en çok savaşmayan rekorunu kırmış olabilir kendisi.

-Yakın Dost-
-Alexis bir tanedir! Onu tanıdıkça gerçekten iyi biri olduğunu anladım. Gerçekten çok tatlı bir avcı!

-Dost-
-Edward Jamie Fackrell Newgate : Benim garip isimli, babası gibi ışık saçan arkadaşım. Çok iyi ve şakacıdır. Apollon çocuklarının en sevdiklerimden biridir. Şimdi en yakınlarımdan biri.

-Göz aşinalığı-
-Martin Tudor: Lucy'nin sevgilisi küçük tanrıymış. İsmini daha önce de duymuştum, Lucy'le çıktığını duyunca çok şaşırdım ama Lucy'yle gerçekten yakıştıklarını kabul etmeliyim. Eh, Lucy mutluysa bende mutlu, Lucy seviyorsa ben de sevdim. Ama yine de şu aralar yakından inceliyorum onu, eğer Lucy'yi üzerse...

-Dost-
-Thalia Adelynn Rose: Çok tatlı ve yeni bir Afrodit kızı. Yeni olmasına rağmen çok çabuk alıştı ve ona da bir ayrı kanım ısındı. Zaten Afrodit kızlarını severim, Thalia da çok konuşkan ve tatlı. Kısa sürede kamp ona alışır diye düşünüyorum. Klasiklerden biri olur bizim gibi.

-Göz Aşinalığı-
[center]Adela Calanthe Lynn: Yeni gelen bir Artemis Avcısı. Khione'nin kızıymış anlaşılan. Khione'yi sevdiğim pek söylenemez ama çekikleri çok severim! Umarım annesine çekmemiştir de, onunla iyi anlaşabilirim.

-Yakın Dost-
Zellana Lathenia Ryan: Acayip şeker gözleri olan ve en çok sevdiğim Amphirite kızı! Oldukça konuşkan, beni tam anlamıyla tamamlayan bir dost ayrıca! Sevildiğini bilsin.

-Dost-
Alyssa Lauren Frankie: Çok tatlı bir Hades kızı! Çaylak sayılır, buna rağmen bu aralar onu etrafta çok görüyorum. Her Hades kızı gibi o da çok canayakın geliyor bana!
[center]
-Yakın Dost-
Andrea Grace Harvey: And! O çok tatlı ve sempatik bir kız! Diğer kardeşleri gibi muhteşem. Çok zeki ve çok konuşkan. Ayrıca yüzü oldukça tatlı. Onu çok severim.

Anastacia Galibina: Su Tanrıçası'ymış. Ona saygı duyuyorum. Ölümsüzler normalde melezleri pek sevmese de, o beni çok sever ve benimle vakit geçirir.

Kardeşler

Cintia Barbara von Dorff: Evet, o benim öz kardeşim! Kampımıza geldiğinde ona öyle özel bir ilgi göstermemiştim, tamam ama şimdi... Her şey değişti. Onu tanımamla birlikte geçmişimdeki birçok şey aydınlandı. Onu tanıyınca, gerçekten iyi biri olduğunu anladım. O ailemdeki bana en yakın kişi ve onu kaybetmeyi hiç istemiyorum.

-Mitchie Cocteau: Canım kardeşim,tatlı dostum benim, aynı zamanda her zaman için en yakın kardeşim. Onunla beraber sohbet etmeyi, dolaşmayı, yeni bağıran çiçeğimize bakmayı, hatta onun beni zorla süslemesini bile seviyorum! Canımın çiçeğidir o benim!

Anna Maria Benson: O da bizden biraz uzakta takılıyor-du. Bu aralar kampta vakit geçirmeye başladı! Ben de bu durumdan hiç ama hiç şikayetçi değilim tabii. Seviyorum onu ya!

Leslie Ashdown: O da bir Demeter kızı, o da bitki kafa. Bitki kafalar sevilmez mi? Tabii ki sevilir! Oldukça tatlı bir kardeş, onu etraflarda çok göremesem de onu seviyorum.

Isabel Xenia Everdeen: Cherry en yeni kardeşlerden! Oldukça sakar, benim ilk hallerimi hatırlatıyor bana. Zaman çabuk geçiyor azizim, bir baktım kamptayım, bir baktım kardeşime kamp hakkında bir şeyler öğretiyorum. Diğer kardeşlerime göre oldukça sosyal. Onu seviyorum, hem kardeş hem de arkadaş olarak.

Aşk

-Eduard R. Longrange: O kadar inişli çıkışlı bir ilişkimiz oldu ki... Onunla her ne kadar mutlu olsam da, her zaman içimde kötü bir his olmuştu. Beni daha önce terketmişti ve bunu tekrar yapabileceğini biliyordum. Sonuçta... Ayrıldık.

-Nicholas M. Monmouth: Ah, Nick... Onunla iyi zamanlar yaşadığımız doğru ama, o kampa gelmeyi kesince onunla ayrılmak zorunda kaldım. Yapabileceğim bir şey yoktu.

Mathias Joseph Phelan: Ihh... Bunu nasıl söyleyeceğimi bilemiyorum bile. Kulübemin önünde kitap okurken onu gördüm ve öylece kalakaldım. Ne zamandır hissetmediğim bir duygu bedenimi ele geçirince de onu engelleyemedim bile. Ne yazık ki sevgilisi olduğunu öğrendim, hem de çok iyi bir dostumdu sevgilisi. Yapabileceğim hiçbir şey yoktu. Ondan vazgeçemedim de, ama ona olan sevgimi yalnızca onu gizli gizli izleyerek gösterebiliyorum.

Düşman

Georgina Orwell: Gıcık Khione casusu. Kendi gerçek ailesine sırt çevirip Khione'nin tarafında olmak nasıl bir şeydir ya? Çok saçma. Onun casus olduğunu nasıl mı anladım? Kız çok dikkatsiz davranıyor, böyle giderse başı derde girecek -keşke, ama başka kimse casus olduğunu anlamıyor, anlasa da renk vermiyor. Doğal olarak onunla dişe diş düşmanım, en yakın zamanda Kherion tarafından yakalanması dileğiyle.

İ C O N L A R I M:

En son Maria D. von Dorff tarafından Ptsi Haz. 27, 2011 12:48 am tarihinde değiştirildi, toplamda 48 kere değiştirildi
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Maria Diane von Dorff   Maria Diane von Dorff Icon_minitimeCuma Ekim 22, 2010 7:28 am

İlk ben Very Happy
Canım arkadaşım ekle beni Very Happy

Kurgumuzu biliyorsun işte.İlk tanıştığın ben miyim bilmiyorum ama çok iyi anlaşıyoruz.Beraber canavar bile avladık.Seni çook seviyorum Very Happy

En son Satellite Morgan tarafından Cuma Ekim 22, 2010 7:30 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://www.platis.forummum.net
Clara Thompson
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Maria Diane von Dorff   Maria Diane von Dorff Icon_minitimeCuma Ekim 22, 2010 7:29 am

Hemen ekliyorum Smile)
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Maria Diane von Dorff   Maria Diane von Dorff Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 12:07 am

Lejantın çok hoş olmuş Smile
Benide ekle Very Happy
Clara Thompson
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Maria Diane von Dorff   Maria Diane von Dorff Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 12:48 am

Teşekkürler,ekliyorum Smile
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

MesajKonu: Geri: Maria Diane von Dorff   Maria Diane von Dorff Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 1:30 am

Çok beğendim lejantını Smile
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com
Clara Thompson
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Maria Diane von Dorff   Maria Diane von Dorff Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 1:32 am

Saol Sell!Sen de iconunu koyarsan seni de ekliyebilirim Smile
Lara Adams
Lara Adams

MesajKonu: Geri: Maria Diane von Dorff   Maria Diane von Dorff Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 1:45 am

En son Selly Emily Greene tarafından C.tesi Ekim 23, 2010 2:01 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Isabelle Coco Franke
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Isabelle Coco Franke

MesajKonu: Geri: Maria Diane von Dorff   Maria Diane von Dorff Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 1:57 am

Lejantın çok güzel olmuş beni de ekleyebilirsin Smile

A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: Maria Diane von Dorff   Maria Diane von Dorff Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 2:27 am

Maaayy!!!Ekle benii Very Happy

Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Maria Diane von Dorff   Maria Diane von Dorff Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 4:14 am

Tatlım kurgum yok benim. Ama beni Annabeth olarak düşünebilirsin. Genel olarak onunla kurgum tıpatıp zaten. Very Happy[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

MesajKonu: Geri: Maria Diane von Dorff   Maria Diane von Dorff Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 4:44 am

^canım bni de eklersen sevinirim, sonuçta birlikte canavarlarla dövüştük ve senin annen benim anneannem oluyor Razz Very Happy

iconu benim lejanttan alabilirsin (üşengecim ben bugün Very Happy )
http://camelot.hareketforum.org/
Clara Thompson
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Maria Diane von Dorff   Maria Diane von Dorff Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 7:04 am

Tamam herkesi ekliyorum herkesi Smile
Bu kadar ilgi beklemiyordum açıkçası Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Maria Diane von Dorff   Maria Diane von Dorff Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 7:43 am

Beni de ekler misin canımmm Very Happy
çok tatlı bir lejant...kurgu sana kalmış şekerim...
Clara Thompson
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Maria Diane von Dorff   Maria Diane von Dorff Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 7:45 am

Teşekkürler Maria Smile

Hemen ekliyorum Very Happy
Lara Adams
Lara Adams

MesajKonu: Geri: Maria Diane von Dorff   Maria Diane von Dorff Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 7:48 am

Sende benim en yakın arkadaşlarımdansın Maya Smile
Clara Thompson
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Maria Diane von Dorff   Maria Diane von Dorff Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 7:59 am

Very Happy
Clara Thompson
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Maria Diane von Dorff   Maria Diane von Dorff Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 8:10 am

Very Happy
Amy Kleppy
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Amy Kleppy

MesajKonu: Geri: Maria Diane von Dorff   Maria Diane von Dorff Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 8:38 am

Benide eklersen sevinirim..kurguda sana kaldı artık Very Happy

Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Maria Diane von Dorff   Maria Diane von Dorff Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 11:53 am

Merhaba Maya, karakterini çok tatlı buldum, seninle arkadaş olmak isterim Smile Beni de ilişkilerine eklersen sevinirim ^^

Cornelia Fackrell
Poseidon'un Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Poseidon'un Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Cornelia Fackrell

MesajKonu: Geri: Maria Diane von Dorff   Maria Diane von Dorff Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 12:12 pm

May beni de ekler misin? Smile
Seninle kurgumuzda ben senin kulübene gelmiştim ordanda birlikte kaçmıştık. İşte aramız çok iyi. Sen benim en yakın dostlarımdansın falan. İstediğin gibi kurguyu yazıp ekleyebilitsin canım Smile
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Maria Diane von Dorff   Maria Diane von Dorff Icon_minitimeSalı Ekim 26, 2010 1:44 am

Ha?! Eklenmemişim May! Ekler misin beni?
Clara Thompson
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Maria Diane von Dorff   Maria Diane von Dorff Icon_minitimeSalı Ekim 26, 2010 1:44 am

Hemen ekliyorum Al Smile
Ange Morgan Lamartine
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Denetleyicisi
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Denetleyicisi
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: Maria Diane von Dorff   Maria Diane von Dorff Icon_minitimeÇarş. Ekim 27, 2010 9:14 pm

Maya arkaaşlara beni de eklemeyi unutma Very Happy [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
http://yadigarlarrpg.yetkin-forum.com/forum.htm
Dryope Glauce Charon
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu

MesajKonu: Geri: Maria Diane von Dorff   Maria Diane von Dorff Icon_minitimeC.tesi Kas. 06, 2010 12:27 am

# [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

# Eğer bilgiye ihtiyacın olursa...
Spoiler:
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Maria Diane von Dorff   Maria Diane von Dorff Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 3:46 am

Tatlım ünlüm değişti. Buda yeni icon Very Happy
Leonard L. Carter
Zeus'un Çocuğu/Kılıç Eğitmeni
Zeus'un Çocuğu/Kılıç Eğitmeni
Leonard L. Carter

MesajKonu: Geri: Maria Diane von Dorff   Maria Diane von Dorff Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 5:32 am

Takıl kafana göre Very Happy
Aleda Beth Hwang
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Aleda Beth Hwang

MesajKonu: Geri: Maria Diane von Dorff   Maria Diane von Dorff Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 6:09 am

İconlarım lejantımda istersen bir ara rp yapabiliriz, onun dışında istediğin şekilde kurgu sana kalmış. (:
Clara Thompson
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Maria Diane von Dorff   Maria Diane von Dorff Icon_minitimePtsi Kas. 08, 2010 1:17 am

Leo,Amanda ve Aleda sizi ekliyorum
Bu arada Aleda seninle bir ara rp yapmayı çok isterim
Aleda Beth Hwang
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Aleda Beth Hwang

MesajKonu: Geri: Maria Diane von Dorff   Maria Diane von Dorff Icon_minitimePtsi Kas. 08, 2010 1:28 am

Ne zaman, nerde, nasıl istersen ozaman Maya. Very Happy

Maria Diane von Dorff
1 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
 Similar topics
-
» Rea von Dorff
» Leo von Dorff
» Cintia B. von Dorff
» Cintia B. von Dorff
» *~Katherine Mermaid von Dorff~*