Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hector Lightning

2 posters
YazarMesaj
Hector Sentius
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Hector Sentius

Hector Lightning Empty
MesajKonu: Hector Lightning   Hector Lightning Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 9:12 am

Ne güzel bir gün… Her yer mis gibi kokuyor.Sanırım bu ormanda yaşamamızdan kaynaklanıyor.Sanırım kahvaltıdan önce biraz yürüyüşe çıkacağım.Sanırım buralarda bir ayı var.Bir şey çok yüksek bir ses çıkartıyor.Bir anda bir ses geldi ve ödüm koptu.

-Nasılsın Hector?

-Max beni çok korkuttun.

Max benim en iyi ve tek arkadaşım.

-Ben çok iyiyim Max ya sen nasılsın?

-Çok iyiyim dostum.Sabah buralar tehlikelidir Hector.

-Biraz yürüyüş yapmaya çıkmıştım.

-Dostum Bir kılıç alıştırması yapmaya ne dersin?

-Ölümlerden Ölüm beğen Max.

Övünmek gibi olmasın ama çok iyi kılıç kullanırım ve Max’te çok iyi savunma yapar.Biraz normal saldırıdan sonra sıçradım ve Max’in kılıcına öyle bir vurdum ki kılıcı havaya uçtu ama ama Max takla atarak kılıcı havada kaptı.Ardından stratejik bir saldırı ile Max’in kılıcını elime aldım ve boğazına dayadım.

-Dostum çok kötüsün bir kez olsun kazanmama izin veremez misin?

-Daha çok çalışman gerekli Max.

Alıştırmanın ardından eve döndüm.Sanırım annem yine harikalar yaratmış.Kahvaltıyı hızlıca yedim ve kılıç çalışmaya devam ettim.Daha sonra bir kadını gördüm.Bu Bizim gibi Ormanda yaşayan bir kadın.Adı Bayan Lopez.Merhaba demek için yanına gittim.Bana bir şey vermek için çağırdı.Arkamı döndüğümde canavara dönüşmüştü.Ona bir şeyler fırlattım ve hemen Max ve babası bana yardım ettiler ve Bayan Lopez uçup gitti.

-Dostum burada güvende değilsin.

Beni hızlıca annemin yanına götürdü.

-Hector burada gitmeli hemde hemen..

Annem bana apar topar birkaç eşya topladı ve arabaya bindirdi.Max bana arabada giderken her şeyi anlattı.Bunca yıl Tanrıların gerçek olduğunu düşünmemiştim.Max’in anllatıklarını duyduktan sonra tüm düşüncelerim değişti.

-Peki benim babam kim?

Aklım Çok Karışmıştı.

-Bunun zaman belirleyecek Hector.

O gün Dört saat sonra melez kampına ulaştık.Arabadan indim bir göz gezdirdim.

-'Burada Bir şey yok.' dedim.

-Bir daha düşün Hector.

Sanki bir Enerji dalgasının içinden geçtim ve Bir anda önümde bir kamp belirdi.Annemle vedalaştıktan sonra kampa girdik.Bu arada Max Bir satir.Yani yarı keçi ayrıca benim koruyucum.Büyük Eve gittik.Orada Max’in babasını gördüm ve kendini tanıttı.

-Sonunda Adını öğrenebildim Kherion.

-Evet Hector.Bu gün yemekhanede seni kampa tanıtacağım.Akşam yemekhaneye gittik.Kherion beni kampa tanıttı.Yemeğimizi yedik ve yemeklerimizden bir parçayı ateşe attık.Herkes Kulübesine giderken Etrafımda dört şimşek çaktı.Herkes Bir yana saçıldı.Ben Hariç ve herkes önümde eğildi başımda bir şimşek belirmişti ve o an anladım ben Zeus’un Oğluyum.
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Hector Lightning Empty
MesajKonu: Geri: Hector Lightning   Hector Lightning Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 9:23 am

Rp puanı: 75, tebrikler.

/Admin.
http://olimpos.my-rpg.com
Hector Sentius
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Hector Sentius

Hector Lightning Empty
MesajKonu: Geri: Hector Lightning   Hector Lightning Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 6:53 pm

Teşekkür ederim.. Smile

Hector Lightning
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hector Lightning(2)
» Lightning Tricorn
» Pegasusum Lightning
» Hector ve RP Hattı
» Hector Sentius