Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lightning Tricorn

YazarMesaj
Aster Phoenix
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı

Lightning Tricorn  Empty
MesajKonu: Lightning Tricorn    Lightning Tricorn  Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 1:16 am

Melez Kampı'na daha yeni gelmiş olmama rağmen bir pegasus edinmeye karar verdim.Bunun için pegasus ahırlarına gittim.Çeşit çeşit,türlü türlü pegasus vardı.Alev renginde,fıstık yeşili,gri vs.
Hepsinin yanından geçtim.Çoğu bana hırladı.Bazıları ise üsteme salya fırlattı.İğrenç...
Bana göre olanı aradım.Ahırının sonuna geldim.Ümidimi kesmiştim taki o pegasusu görene kadar.Üç boynuzlu,resmen altından yapılmış bir pegasus.O pegasusu almalıydım.Yanına gittim ve biraz şeker verdim.Küp şekeri yemedi.İlginç.Yanımda naneli şeker vardı onu verdim.Hüp diye yedi.Demek naneli şeker seviyordu.Bir tane daha verdim.Pegasusun nefesi tazelendi.Boynunu okşadım.Pegasusa bir daha baktım.Kırmızı renk bir kuyruk, mavi renk bir saç,altın rengi kanatlar,pegasusun vücudundan çıkmış 3 tane boynuz daha.Böyle bir pegasus daha önce görmemiştim.Onu sahiplenmeye karar verdim.Adını Lightning Tricorn koyacaktım.Çünkü 3 boynuzu vardı ve elektrik saçıyordu.Böyle bir pegasusu bulmam büyük bir şanstı.
Ona son kez naneli şeker verdim ve ahırdan çıktım.Eğer biraz daha gecikirsen harpyalar beni yiyecekti...

Eğer pegasusu merak ettiyseniz resmi: http://lh3.ggpht.com/_1qsuTX2UWN8/TFDFYhrcLgI/AAAAAAAAASE/RsZJDC2Lpr4/LightningTricorn%5B7%5D.jpg?imgmax=800
pegasusun kanatsız hali

Lightning Tricorn
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hector Lightning
» Hector Lightning(2)
» Pegasusum Lightning