Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Konsey Toplantısı-5

+5
Hera
Persephone
Demeter
Athena
Artemis
9 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
Artemis
Tanrıça/GM/Bayrak Kapmaca Koordinatörü
Artemis

Konsey Toplantısı-5 - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-5   Konsey Toplantısı-5 - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ekim 22, 2010 11:36 am

bir dünyaya indim geldim konuyu ilerletmişsiniz yine, yetişemiyorum size konu ne şimdi??

(bir canavar elimden kaçtı diye sinirlerim bozuk da.. Buradaki işim bitince tekrar bir kaç canavar pataklamaya gideceğim Very Happy )
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-5   Konsey Toplantısı-5 - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ekim 22, 2010 7:20 pm

Konu: 'BELİRSİZ'. Tartışıyoruz.
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-5   Konsey Toplantısı-5 - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ekim 22, 2010 11:26 pm

Selam herkese! Nasılsınız? Diyorumki Hades Persephone çocuklarını öldürme girişimlerine başlamadan, kamptaki güvenliği arttırsak iyi olacak. Ares, senin şu insan eti yiyen kuşları kampın girişine mi yerleştirsek acaba?

(Rp dışı olacak biraz ama tüm tanrı/tanrıçalara duyrulur:

Başka ünlüler kullanıyor olanlar, filmdeki ünlülerini kullanırlarsa daha güzel olabilir, istek değil öneri sadece Smile

Bir de ara sıra görevler başlığındaki 'seçilenlere özel görevler'e gözünüze kestirdiğiniz bir melez için görev ekleyebilirsiniz. Ama bu melezin güç puanı yüksek olmalı ve sitede online süresi fazla olmalı Wink Ve benim bilgim dahilinde olmalı, teklif edebileceğiniz maksimum güç puanı da 10 olabilir.)
http://olimpos.my-rpg.com
Apollon.

Apollon.

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-5   Konsey Toplantısı-5 - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 3:31 am

Ares hoş geldin bir dünyaya gittim olanlara bak herkese selamlar ahh kopamıyorum dünyadan yaa
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-5   Konsey Toplantısı-5 - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 4:47 am

Belli kopamadığın Apollon. Burda pek gözükmüyon. Very Happy

Bence arada bir tanrılardan bir kaçı insan kılığında kampta dolaşsın. Kuşlar bir yarar sağlamaz.
Artemis
Artemis

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-5   Konsey Toplantısı-5 - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 6:17 am

Apollon çok fazla dünyada takılıyorsun! Bunu söyleyeceğim aklıma bile gelmedi ama özletiyorsun kendini

kuşların amcam Hades'e karşı pek etkisi olacağını sanmıyorum Athena

Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-5   Konsey Toplantısı-5 - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 6:32 am

Siz kampı merak etmeyin artık. Ben birkaç arkadaşımı oraya koruyucu olarak yerleştirdim ve onların gücü gayet tabi Hades'i belli bir süreliğine durdurmaya yeter. Sakın bunların kim olduğunu sormayın söylemiyeceğim.

En son Ares tarafından C.tesi Ekim 23, 2010 6:35 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Artemis
Artemis

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-5   Konsey Toplantısı-5 - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 6:34 am

aslında Hades'i yenecek kadar güçlü olan arkadaşlarını çok merak ediyorum ama yine de kim olduklarını sormayacağım
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-5   Konsey Toplantısı-5 - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 6:38 am

Yenecek demedim belli bir süreliğine durdurabilecek dedim.
Artemis
Artemis

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-5   Konsey Toplantısı-5 - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 6:40 am

tamam, durdurabilecek o zaman Smile

bir de altın post çalınmış, bir bu eksikti
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-5   Konsey Toplantısı-5 - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 6:41 am

Onu geri almaya gidecek olan ekip ne zaman gidecek? Gidecek olanlara bir hediyem olacak da.
Artemis
Artemis

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-5   Konsey Toplantısı-5 - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 6:43 am

ben de bilmiyorum.. ama yolculukları boyunca yardımcı olmaya çalışacağım onlara, benden yardım istemeleri yeter, kolay bir görev değil onlarınki
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-5   Konsey Toplantısı-5 - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 6:45 am

Aslında onlardan hazır Tartarus'a gitmişken bir iyilik isteyecektim ama vazgeçtim zamanı gelmedi henüz. Artemis bu arada eğer doğru yolu ve doğru yardımları bulabilirlerse oraya varıp onu almaları hiç de zor olmaz. Görevin zor yada kolay olması onların yapacakları seçimlere bağlı.
Artemis
Artemis

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-5   Konsey Toplantısı-5 - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 6:48 am

Doğru seçimleri yapmalarını umuyorum.. Melezlerin bazıları hemen kanabiliyor.. Adımlarını bilgece atmaları gerek.. Bir de kimlerin gideceğini bilseydim...

------

Az önce öğrendim. Jessica, Lia ve Adrian kesin olanlar. Öbürleri daha karar verememiş. Yanlarında iyi dövüşen birinin olması iyi aslında. Jessin özel gücü de işlerine yarayabilir. Poseidon kızı da harika bir seçim Smile
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-5   Konsey Toplantısı-5 - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 6:51 am

Athena'nın kızı gelirse iyi olur. Onun için her ne kadar rakibimin kızı olsa da özel bir hediyem var.
Artemis
Artemis

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-5   Konsey Toplantısı-5 - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 6:53 am

Athena çocuğu onlar için de iyi olur..
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-5   Konsey Toplantısı-5 - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 6:54 am

Aslında Kronos'un parçaları birleştiğine göre yanlarında bir tanrının gitmesi iyi olur.
Artemis
Artemis

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-5   Konsey Toplantısı-5 - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 6:55 am

biliyorsun onların işlerine doğrudan karışmamız yasak ama bu konuda seninle aynı fikirdeyim.. Eğer vaktinde yetişmezlerse ve altın post Kronos'u vaktinden önce birleştirirse bu onlar için hiç iyi olmaz
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-5   Konsey Toplantısı-5 - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 6:57 am

Hahaha. Zeus'un kuralları benim için geçerli değil. Takmıyorum onu. Orasını merak etme sen.
Artemis
Artemis

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-5   Konsey Toplantısı-5 - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 6:59 am

ne yazık ki benim için geçerli.. Yine de onlara yardım etmenin bir yolunu bulacağım
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-5   Konsey Toplantısı-5 - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 7:03 am

Tamam. Sen bulursun bir yolunu. Very Happy
Artemis
Artemis

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-5   Konsey Toplantısı-5 - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 7:03 am

bulurum Very Happy
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-5   Konsey Toplantısı-5 - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 8:29 am

Sizin için kötü benim için bir fark yaratmayan haberim var:

Lelouch'un yaptığı bir büyü yüzünden Kronos'un birleşmesi hızlanmış. 1 hafta sürmesi gereken birleşme işlemi 3 güne kadar düşmüş. Ani bir baskınla postun geri alınması gerekiyor. Aksi takdirde Kronos serbest kalır.
Demeter
Tanrıça
Tanrıça
Demeter

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-5   Konsey Toplantısı-5 - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 9:06 pm

O melez bir de büyücü mü oldu şimdi?Başka derdi var mı?

Athena şu çocuğun kulağını çekmelisin bence.İstediğini yapıyor.Kronos ona mı kalmış?
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-5   Konsey Toplantısı-5 - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ekim 24, 2010 12:22 am

Şaka len şaka. Şaka yaptım.
Artemis
Artemis

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-5   Konsey Toplantısı-5 - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ekim 24, 2010 1:01 am

yani Ares böyle şaka mı olur? Beceremeyeklerinden emin olmuştum.. 3 günde o labirenti tamamlamaları imkansızdı..

(hoşuma gitmeyen tek şey Arthur ve Satellitenin o labirentte olması! )
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-5   Konsey Toplantısı-5 - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ekim 24, 2010 1:09 am

Ben de o taraflardayım ve okursan Arthur Satellite'in elini tutmuş. Bunun devamı gelir söyliyim.
Artemis
Artemis

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-5   Konsey Toplantısı-5 - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ekim 24, 2010 1:11 am

sinir krizi geçirmemek için kendimi zor tuttuğumu söylememe gerek yok herhalde..

Acaba labirente girip şöyle ikisini bir güzel pataklayıp geri mi dönsem Razz
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-5   Konsey Toplantısı-5 - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ekim 24, 2010 1:12 am

Boşver. Ben ilerde bişiler ayarlarım merak etme. Grubu öyle bir ayıracam ki seni Olimpos tımarhanesine kapatmak zorunda kalacağız. Very Happy
Artemis
Artemis

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-5   Konsey Toplantısı-5 - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ekim 24, 2010 1:14 am

Shocked

Ares o ikisini tek başlarına bırakmayı düşünmüyorsundur umarım

Konsey Toplantısı-5
3 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
 Similar topics
-
» Konsey Toplantısı-1
» Konsey Toplantısı-2
» Konsey toplantısı - 3
» Konsey Toplantısı-4
» Konsey Toplantısı-6