Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Geyik Bölümü -2-

+31
Myrna Tudor
Tiffany Trully
Dryope Glauce Charon
Ares
Mitchie Carter
Hector Sentius
Clara Thompson
Hermia Aigian Cocteau
Cristina Black
Pacely Wandrof
Alan Sean Knıght
Nikolaos Ephimovich
Athena
Leonard L. Carter
Lara Adams
Robert Harris
Rose Denise Harris
Artemis
Persephone
Alexandra Bethany Daniels
A. Anna Bianca Sentius
Danniel Hawke
Cassandra Masen
Serena Su Hanzadeoğlu
Ange Morgan Lamartine
Edward Kevin Hawke
Lucianna Fackrell
Aster Phoenix
Ramona Antinus
Satellite Morgan
Arthur Dragomir
35 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 19 ... 34  Sonraki
YazarMesaj
A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

Geyik Bölümü -2- - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Ekim 09, 2010 10:17 pm

Ben özleriiimm senii meleğim,cadolozum,kardeşim,her şeyiiimm Smile

PS:I LOVE YOUUU ALEXXX!!!
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 5:18 am

Selamlar. Very Happy
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 5:23 am

Selam Sere Smile
http://camelot.hareketforum.org/
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 7:02 am

Heyyy dostlar yarın sınav var dershanenin ve bildiğiniz gibi dizi izleme bahanesi ile açtım şindik.

Kevv! Bulaşma bana!!!!! Bak sonu kötü olur biliyorsun!!!

Evet Sat espirilere doyum olmuyor bence de Razz Kev'e

Anna'mmmm kuşumm,kuzummm, meleğim..... Bende seni seviyorum hatta dipnotlusunda!! Very Happy
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 8:35 am

Son 1-2 sayfayı okumadım. Yine de konuyu bilmememe rağmen ilk postlardan anladığım kadarıyla, paldır küldür olaya dalma ihtiyacı hissettim.

Öncelikle, tanrıların mükemmel olmadığını ben de biliyorum ama hiçkimse onları -onlardan kastım özellikle annem- vurdum duymazlıkla suçlamamalı. Evet, kibirlerinden burunlarının ucunu göremiyor olabilirler ama tahtları tehlikedeyden atmaca gibi oluyorlar.

Ayrıca, iki Nyks çocuğu ölümsüz olup Kronos'un tarafına geçmiş diye, korkudan altıma edecek değilim, en yakın arkadaşım Stell de ölümsüz, ben de ölümsüz -veya ölü- olabilirim, hayalete dönüşebilitem var. Hem, Titan Atlas'ın bile beynine komut verebiliyorum, Tanrı Ares'i düellolarda yeniyorum. Son asrın en iyi kılıç kullanıcısıyım ve bunca zamandır katıldığım hiçbir düelloyu kaybetmedim. Zekamdan ve savaş stratejilerimden, arkamdaki dostlarımın oluşturduğu güç potansiyalinden bahsetmiyorum bile.

Kısacası, savaş varsa ben de varım ama doğrunun tarafındayım.
Rose Denise Harris
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Rose Denise Harris

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 8:45 am

Yürü be Lucy!!! Very Happy Poseidon kulübesi olarak arkandayız Smile
Robert Harris
Hades'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Hades'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Robert Harris

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 9:03 am

Evet yaa, kendini bilmez iki Nyks çocuğu beni neden endişelendirsin ki? Babam Ölüler ve Yeraltı Tanrısı benim! Kronos'un tarafındakiler ayaklarınızı denk alın, asabımı bozmayın, tanrılar forever!

Bu arada Septiel!! Evil or Very Mad Sakın yanlış bir seçim yapayım deme, ağabeyin olarak sana baskı uyguluyorum. Stell ve Hec, sizin için de geçerli. Hades kulübesi olarak tanrılar tarafındayız, itiraz kabul etmiyorum.

Ee Jenny de gelse de, Üç Büyükler'in hepsi tarafının tanrılar olduğunu belirtmiş olsa Razz Ee diğer kulübeler, sizin de görüşlerinizi alalım^^
Ange Morgan Lamartine
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Denetleyicisi
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 6:01 pm

Evvvettt! bence Kev hariç bizim kulübe onların fikrini değiştiririz diye düşünüyorum Smile

Sonuçta onlar iki tane bizse yüzlerce... Very Happy (bide okuldaki F kılavyeyi bi çözsem daha hızlı yazıcam da!!) Very Happy
http://yadigarlarrpg.yetkin-forum.com/forum.htm
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 10:39 pm

Ben her zaman tanrıların tarafındayım kronosla işim olmaz abiciğim Smile
Aster Phoenix
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 11:27 pm

Ange Spike Russo demiş ki:
Evvvettt! bence Kev hariç bizim kulübe onların fikrini değiştiririz diye düşünüyorum Smile

Sonuçta onlar iki tane bizse yüzlerce... Very Happy (bide okuldaki F kılavyeyi bi çözsem daha hızlı yazıcam da!!) Very Happy
evet biz 2 kişiyiz ama orada canavarlar ve titanlar ortaya çıkıyor.ayrıca diğer melezler 100 lerce değil 60 melez var.
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 11:33 pm

önemli değil bizde sizde olmayan tanrı sevgisi var bu da bizi yüzlerce yapar Lulu'cuk
Aster Phoenix
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 11:36 pm

bizde de sizde olmayan titan sevgisi var(puhaha iyi alıntı)
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 11:42 pm

evet işte bu da sizi ezik yapar Lulu'cuk Razz
Aster Phoenix
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 11:48 pm

titanların neresi ezik söyle? ayrıca titanla tanrılardan daha güçlüdür.Ve bilinki soyunuz titanlardan gelmektedir.Onlar olmasaydı sizde olamazdınız.Ayrıca dünyayı yaratanlarda titandır.(Gaia)
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 12:38 am

banane??Soyumuz titanlardan geliyo olabilir Lulu'cuk ama onlar kötüler bunu göremiyo olman çok yazık!! Razz
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 1:04 am

Lulu'cuk ister misin biz Afrodit çocukları seni tüm Tanrılar'ın köpeği yapalım???

Unutma biz senin bu konudaki fikirlerini değiştirebiliriz,annem de daha fazlasını yapar...
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 1:08 am

Ah! Lulu ne kadar da safsın! Razz

Titanlar seni kullanıyorda haberin yok! Razz
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com
Aster Phoenix
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 1:39 am

Annalynne Johnsson demiş ki:
Lulu'cuk ister misin biz Afrodit çocukları seni tüm Tanrılar'ın köpeği yapalım???

Unutma biz senin bu konudaki fikirlerini değiştirebiliriz,annem de daha fazlasını yapar...
tabi annen Tartarus'a inip Kronos'un yanına kadar gelebilcek cesareti varsa (puhahhaha)
Ayrıca beni kullandıkları falan yok.
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 1:42 am

Lelouch Lamperouge demiş ki:
Annalynne Johnsson demiş ki:

tabi annen Tartarus'a inip Kronos'un yanına kadar gelebilcek cesareti varsa (puhahhaha)
Ayrıca beni kullandıkları falan yok.

işte bu yüzden seni kullandıklarını göremiyorsun Lulu'cuk Razz

Savaşta en önde bizi yani melezleri gönderiyorlar...Neden? Çünkü hiçbir işe yaramıyorsunuzz!! Kullanıyorlar sizi anlamıyorsun!! Lulu'cuk Razz
Aster Phoenix
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 1:44 am

savaşta bizi ilk göndermiyorlar.İlk olarak canavar sonra melez(2. sıra) ve ben ve Thenoma savaşmak için gönderilmeyecez.Buda bizim kullanıldığımız anlamına gelmez
Arthur Dragomir
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Arthur Dragomir

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 2:14 am

Hades çocukları ölüleri çağırdığında bizim de sayımız artıcak ama (tabi çağırırsalar)

üstelik melezlerin çoğunun özel güçleri ve sihirli eşyaları var onlarında bizim işimize yarayacağına eminim
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 2:27 am

Yeter!2 Nyks çocuğu övünüp,duruyor.3 Büyükler'in övünmesi için neden çook,isterse övünebilirler kimse onlara bir şey diyemez.Ama 12 Tanrıdan bile olmayan Nyks çocukları Kronos'un tarafına geçti ne övünmelerine gerek var (-zaten övünecek bir şey yok 2 melez birçok melezi dize mi getirecekler,öldüremezsek öldürmekten beter ederiz-) ne de bizi yeneceklerine inanma düşüncelerini bize bildirmelerine gerek yok.Bir ölümsüzlük tutturmuşsunuz gidiyor yeter!
http://www.platis.forummum.net
Leonard L. Carter
Zeus'un Çocuğu/Kılıç Eğitmeni
Zeus'un Çocuğu/Kılıç Eğitmeni
Leonard L. Carter

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 3:38 am

Sat son noktayı koydu Very Happy
Aster Phoenix
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 3:54 am

Satellite Morgan demiş ki:
Yeter!2 Nyks çocuğu övünüp,duruyor.3 Büyükler'in övünmesi için neden çook,isterse övünebilirler kimse onlara bir şey diyemez.Ama 12 Tanrıdan bile olmayan Nyks çocukları Kronos'un tarafına geçti ne övünmelerine gerek var (-zaten övünecek bir şey yok 2 melez birçok melezi dize mi getirecekler,öldüremezsek öldürmekten beter ederiz-) ne de bizi yeneceklerine inanma düşüncelerini bize bildirmelerine gerek yok.Bir ölümsüzlük tutturmuşsunuz gidiyor yeter!
adam haklı beyler Very Happy neyse
1-)Nyks tanrılar ve titanlardan daha önce yaratıldı.Hatta çoğu tanrının(17 galiba) annesidir.
2-)Nyks hakkında bilgi edin.Ordaki mitlere göre Zeus'a karşı plan yapmış ve işlemiştir
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 3:58 am

ama on iki olimposludan değil, onlar kadar güçlü de değil

üstelik Satellite bir kız, adam değil Razz
Aster Phoenix
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 4:00 am

inciden alıntı yaptım cCc papağan reyiz cCc
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 4:02 am

Rolling Eyes
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 4:33 am

Oha Pelouch,bizim sınıfta da aynısını diyorlar ve ben de diyorum Very Happy
Ama aynı fikri savunduğumuzu göstermez Razz
Aster Phoenix
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 4:35 am

sizin sınıf tam incici o zaman Razz cCc dedeler cCc (bunu merat etmeyin eğer merak eden varsa pm atsın)
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 4:36 am

Adam kral ya Very Happy

Geyik Bölümü -2-
4 sayfadaki 34 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 19 ... 34  Sonraki
 Similar topics
-
» Geyik Bölümü -3-
» Geyik Bölümü -13-
» Geyik Bölümü -5-
» Geyik Bölümü -14-
» Geyik Bölümü -15-