Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Geyik Bölümü -2-

+31
Myrna Tudor
Tiffany Trully
Dryope Glauce Charon
Ares
Mitchie Carter
Hector Sentius
Clara Thompson
Hermia Aigian Cocteau
Cristina Black
Pacely Wandrof
Alan Sean Knıght
Nikolaos Ephimovich
Athena
Leonard L. Carter
Lara Adams
Robert Harris
Rose Denise Harris
Artemis
Persephone
Alexandra Bethany Daniels
A. Anna Bianca Sentius
Danniel Hawke
Cassandra Masen
Serena Su Hanzadeoğlu
Ange Morgan Lamartine
Edward Kevin Hawke
Lucianna Fackrell
Aster Phoenix
Ramona Antinus
Satellite Morgan
Arthur Dragomir
35 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19 ... 34  Sonraki
YazarMesaj
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

Geyik Bölümü -2- - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 7:27 am

Tam destek Lucy'ye Very Happy
Anna hakıl.
Melezler- pardon iredesi olan melezler kullanılmanın anlamını iyi bilirler ve kendilerini kullandırtmazlar. Her ne olursa olsun et tırnaktan ayrılmaz. Nyks'ın kaç çocuğu olduğu önemli değil, önemli olan onlaradan olup olmaması. Kaç tanesinin size yardım edeceği. Eğer 17'disinden de eminsen bil ki 12 olimposlu ayrıca Hades ve Poseidon eklenirse 14 Tanrı bizim yanımızda ki bu bizim lehimize sizin aleyhinize oluyor dostlar. İrade kontrolü yap ve bir daha gel. Olimposlular bunca sene yaşamana izin bile vermezlerdi. Ellerinde gelseydi-ki gelir- Kronos gibi seni de yok ederler.
Aster Phoenix
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 7:36 am

ahahah yine aynı hata titanlar yok olmaz.(anca parçalara ayrılırlar)
14 tanrı tamam. bizde de 12 ana titan var ki bunlara Gaia,Kratos gibi önemli isimlerde katılıyor.Bu az bir sayı değil.Nerdeyse sayıca aynılar
Ayrıca titanlar tanrıları yarattı.Eğer Kronos Zeus'u Poseidon'u ve HAdes'i yarattıysa Kronos'un güçü üçünden de fazladır
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 7:41 am

Sözlerimi destekleyen tüm aklı başında arkadaşlara teşekkür ediyorum. Sanırım Nyks çocukları hala ikna olmadılar, en iyisi onlara demek istediğimizi er meydanında gösterelim Wink

Ehem-ehem (bu gülüşe de HP okuduktan sonra acayip sinir olmaya başladım ya neyse...) Tanrıça Nyks ve onun 17 çocuğu beni alakadar etmez, Tanrı Zeus ve Olimpos Konseyi'ni oluşturan çocuklarının yanında -misal annem- isimlerinin anılması bile sadece gülmemi sağlar. Daha en başından kaybedeceğiniz belli ama hırsınıza ve öfkenize yenik düşmüşsünüz siz, en iyisi gidin ve size layık ittifaklarla -mesela kendi çocuklarını yiyen Kronos veya onun sadık hizmetlileri, beyinsiz telekinelerle- bize savaş açın. Evet, burada boş boş konuşmak size de bize de bir şey kazandırmaz. Savaşı resmen başlatırsınız, tüm tanrıları ve siz ikiniz hariç bütün melezleri karşınıza almaya yetecek kadar cesaretiniz varsa.
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 7:42 am

Lucy haklı. Biz aynı zamanda Yarı/tanrılardan oluşuyoruz ve görünün sayımız fazla. Savaş sayılarla kazanılmaz ama savaşırken gereken yürek o sayıyı 2'ye katlar
Aster Phoenix
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 7:43 am

Dersane sınavım olmasa başlatırdım.O yüzden haftaya kaldı.Yoksa çoktan açmıştım savaşı.
Robert Harris
Hades'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Hades'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Robert Harris

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 7:55 am

Satellite Morgan demiş ki:
Yeter!2 Nyks çocuğu övünüp,duruyor.3 Büyükler'in övünmesi için neden çook,isterse övünebilirler kimse onlara bir şey diyemez.Ama 12 Tanrıdan bile olmayan Nyks çocukları Kronos'un tarafına geçti ne övünmelerine gerek var (-zaten övünecek bir şey yok 2 melez birçok melezi dize mi getirecekler,öldüremezsek öldürmekten beter ederiz-) ne de bizi yeneceklerine inanma düşüncelerini bize bildirmelerine gerek yok.Bir ölümsüzlük tutturmuşsunuz gidiyor yeter!

Çok güzel söylemişsin Sat, ayrıca övünmek gibi olsun emrime amade ölüler ordusunun yanında, Nyks ve onun minik ordusunun hiç şansı yok. Bu arada, savaş sırasında kimse Lulu'ya dokunmasın, onu kendi ellerimle parçalara ayırıp Tartarus'a, efendisinin yanına göndermek istiyorum çünkü.

---

Bu arada, Kronos'un sadık hizmetkarı kalkmış bize dershanesinden bahsediyor, sonra da karşımıza geçip 'korkun benden, korkun benden!' diye cıyaklıyor. Hahahaha! Kampın maskotluğunu Kev'den almaya aday bu çocuk.
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 7:59 am

Biliyor musun bende yorgun olmasam başlardım cazgır olmaya... İstersen sor öğren Kev'den. Ağız dalaşına geldi mi elimden gelen ardıma koymam. Neyseki hepimizin bir mazereti var ve baş kaldırmıyor.

Haklısın. Kev'in yerini alır bu çocuk. Ben onadki potansiyeli gördüm. Fkat.. Kev de vazen iyi bir çocuk oluyor. Ama Lulu backmind 2'sinin hiç iyi yanını görmedim ben.
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 3:11 am

Mesajın silindi Lelouch. Anlamını da hepimiz biliyoruz. Bir daha o tarz şeyler yazacak olursan da, hımm... seni banlarım.

Burası laf dalaşı yeri değil, rpg sitesi arkadaşlar. Düzgünce, seviyeli bir şekilde tartışın ya da sitedeki hesaplarınızı kaybetme riskini göze alın.
http://olimpos.my-rpg.com
Nikolaos Ephimovich
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 3:31 am

Hmm... Pınarın kardeşi oldum demek. Neyse aklımdaki kurgu için bir engel değil. İyidir iyidir. Bu arada küçük kız kardeşim nerelerde bakayım? Uzun bir süredir online olmamış. Yaktı beni küçük cadı! Sırf Melis ve o istedi diye bir deneyelim dedik şimdide yoklar! Melis! Mimarlık binasına giriyim deme sakın! Valla tenhada kıstırırım! Ahah! xD İyi değilim ben. İnsan kız arkadaşına bunu söyler mi? Ne kadan ayıp! Kendimi çok kınıyorum.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 4:27 am

Rüzgar, sen hiç mimarlık binasına girmemi bekleme. Bu ödev varken beni öldürmek için fazlasıyla fırsatın olcak. Bu arada bende seni kınıyorum! İnsan hiç kız arkadaşına böyle der mi? Ama olsun. Bu aralar gerçektende sinirin tepende. Laf sölemicem sana. Bu arada bu sitede konuşmalarına dikkat et. Buradaki yaş ortalaması diğer sitedekiler kadar büyük değil. Burada yirmi yaşındaki adama denk gelmen çok zor.
Arthur Dragomir
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Arthur Dragomir

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 4:31 am

öhöm.. Bundan sonra biraz daha çapkın olmaya karar verdim Razz

sevdiğim kız avcı çıktı ve onunla olamıyorum ama bu boşta kalacağım anlamına gelmez Wink

o yüzden ben de "iyi" afrodit oğlundan, çapkın afrodit oğluna geçiş yapıyorum
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 4:43 am

Hımm... seni bir arkadaşa benzetiyorum. Ama o olamazsın herhalde. Sırf bu yüzden gerçek adına ve yaşına bakmaya korkuyorum.
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 4:43 am

Haha olması gereken buydu canım Very Happy
Arthur Dragomir
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Arthur Dragomir

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 4:44 am

Septiel Monarch demiş ki:
Hımm... seni bir arkadaşa benzetiyorum. Ama o olamazsın herhalde. Sırf bu yüzden gerçek adına ve yaşına bakmaya korkuyorum.

tanıdığını sanmam, ben seni tanımıyorum çünkü

------

bence de buydu kardeşim
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 4:52 am

Yoksa Afrodit'in oğlu olmanın mantığı kalmaz dimi?
Arthur Dragomir
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Arthur Dragomir

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 4:54 am

evet Cool
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 4:58 am

Bu arada dikkatli ol Tanrıça Artemis açık Very Happy
Artemis
Tanrıça/GM/Bayrak Kapmaca Koordinatörü
Artemis

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 5:00 am

evet öyleyim
Arthur Dragomir
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Arthur Dragomir

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 5:00 am

Shocked

merhaba Tanrıçam.... Nasılsınız Laughing
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 5:01 am

Demişti, demiştim, demiştim Very Happy
Artemis
Artemis

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 5:02 am

Sat ile olan ilişkinizden dolayı pek de iyi değilim melez Evil or Very Mad

en kısa zamanda Olimposta beni görmeye gel, seninle konuşmamız lazım
Arthur Dragomir
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Arthur Dragomir

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 5:03 am

(dedin ama geç dedin Sad )

peki Tanrıçam.. En kısa zamanda geleceğim

(Annee kurtar beni!)
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 5:04 am

Hmmm kardeşim denileni ayp bence. Arkandan belkii koruma niyetine gelirim Laughing

Annem bile zor kurtarır. Kim dedi git Sat ile arkadaş ol diye ha!
Artemis
Artemis

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 5:04 am

kardeşin haklı melez

Tanrıça Afroditten yardım bekleme, seninle sadece konuşacağız ama konuşma sonundaki davranışlarına göre bir karara varacağım. Avcımla olan ilişkinden rahatsızım melez bunu bil.
Arthur Dragomir
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Arthur Dragomir

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 5:05 am

peki Tanrıçam..

(sen demiştin! Razz )
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 5:06 am

Hii kardeşim yandın ki ne yandın! Annemden ümidi kes ve beyefendilik dersleri al.

(Evet Very Happy )
Artemis
Artemis

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 5:06 am

kimin dediği önemli değil! Kabul edip etmemek sana kalmıştı. Neyse bu konuşmayı burada bırakalım, devamını Olimpos'a geldiğinde konuşuruz zaten
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 5:08 am

Güle güle git yanmadan gel kardeşim Laughing
Arthur Dragomir
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Arthur Dragomir

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 5:23 am

denerim kardeşim Sad
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 5:44 am

Dene dene yoksa tek erkek kardeşimden olucam ben Sad

Geyik Bölümü -2-
5 sayfadaki 34 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19 ... 34  Sonraki
 Similar topics
-
» Geyik Bölümü -3-
» Geyik Bölümü -13-
» Geyik Bölümü -5-
» Geyik Bölümü -14-
» Geyik Bölümü -15-