Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Geyik Bölümü -2-

+31
Myrna Tudor
Tiffany Trully
Dryope Glauce Charon
Ares
Mitchie Carter
Hector Sentius
Clara Thompson
Hermia Aigian Cocteau
Cristina Black
Pacely Wandrof
Alan Sean Knıght
Nikolaos Ephimovich
Athena
Leonard L. Carter
Lara Adams
Robert Harris
Rose Denise Harris
Artemis
Persephone
Alexandra Bethany Daniels
A. Anna Bianca Sentius
Danniel Hawke
Cassandra Masen
Serena Su Hanzadeoğlu
Ange Morgan Lamartine
Edward Kevin Hawke
Lucianna Fackrell
Aster Phoenix
Ramona Antinus
Satellite Morgan
Arthur Dragomir
35 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3 ... 17 ... 34  Sonraki
YazarMesaj
Arthur Dragomir
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Arthur Dragomir

Geyik Bölümü -2- Empty
MesajKonu: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 8:16 am

kampın başka girişi yok, labirentten diyorsan onu da Athena çocukları akıl eder ve oraya nöbetçi koyarlar, ve ruh emicilere karşı ölüler, bizim sayımız da az değil kabul edin bunu
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

Geyik Bölümü -2- Empty
MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 8:17 am

Ben bilerek Pelouch diyorum Pelouch.
Sizin ordunuz varsa bizim de kalbimiz var.İnancımız hepinizi devirir.
http://www.platis.forummum.net
Ramona Antinus
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Ramona Antinus

Geyik Bölümü -2- Empty
MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 8:18 am

Ruh emicilerim bana Stell'i yaklaştırmaz bu bir. İkincisi ilk öldüreceğim melez sen olacaksın. Üçüncüsü kolye sadece onları taşımaya yarıyor. her halükarda onları kontrol edebiliyorum. Boşuna Nyks'in amirali değiliz. Razz Ayrıca Nyks'in kaç ölü çaldığından haberin yok senin ve o ölüler yok edilebiliyor. Ruh emicilere hiç bir şey karşı gelemiyor.
Ramona Antinus
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Ramona Antinus

Geyik Bölümü -2- Empty
MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 8:19 am

Ayrıca sizin o sihirli sınır ıvır zıvırınızı yok edebiliriz. Ağacı sökmemiz yeterli. Twisted Evil
Arthur Dragomir
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Arthur Dragomir

Geyik Bölümü -2- Empty
MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 8:20 am

Hades ölülerin lideri, ölüler her türlü onu dinlemek zorundadırlar.

Kolaysa öldür bakalım. Stella ölümsüz ve Hades'in kızı bana kalırsa seninle çok rahat bir şekilde savaşabilir

ağacı sökmek mi güldürme beni, o ağacı sökmek hiç de kolay değil
Satellite Morgan
Satellite Morgan

Geyik Bölümü -2- Empty
MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 8:20 am

Hey sen kimin sevdiğini öldürüyorsun Oona?
Marifetlerinizi savaşta gösterin bakalım.
Aster Phoenix
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı

Geyik Bölümü -2- Empty
MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 8:21 am

bu iyiydi kardeşim Twisted Evil Twisted Evil
Arthur Dragomir
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Arthur Dragomir

Geyik Bölümü -2- Empty
MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 8:22 am

eğer marifetleri olsa gösterirlerdi ama yok Twisted Evil

onlar ruh emicilerinin arkasına saklanıyorlar ve kendileri savaşamıyorlar
Ramona Antinus
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Ramona Antinus

Geyik Bölümü -2- Empty
MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 8:26 am

Ağacı sökmek zor değil. Altın postu üzerinden çekmemiz yeterli Twisted Evil ki sadece zayıf bir dala tutturulmuş durumda. Artemis savaşçısı seninle uğraşamicam. Sana birkaç ruh emici yollarım olur biter. Ayrıca ruh emiciler artık ölü olmaktan çıkmış varlıklar. Yani hades kontrolünde değiller. Yaşıyor sayılırlar. sadece beyinleri yok. ve kontrol edilmesi benim için kolay olmakla birlikte hadesin onlara sözü geçmiyor. Nyks tarafından bi kere kandırıldılar. ayrıca istesem seni zihnimle bile öldürürüm Arthur. Bu yüzden kaşınma derim ben Razz
Aster Phoenix
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı

Geyik Bölümü -2- Empty
MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 8:27 am

biz sonuçta komutanız gerektiği zaman savaşırız(kafiyeli oldu) ve bizim yerimize savaşacak ruh emiciler ve titanlar var
Arthur Dragomir
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Arthur Dragomir

Geyik Bölümü -2- Empty
MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 8:29 am

ay çok korktum Razz

postun etrafında bir sürü nöbetçi olsa ve bir de ejderha.. işte o zaman o kadar da kolay olmaz. Üstelik o ejderha metalden olursa ruh emicilerin bile ona bir şey yapamaz. Hadi ama ölümsüz ölümsüze karşı olacak, Stella seni her türlü yener bana kalırsa çünkü Athena kızı onun en iyi arkadaşı. Onlarda strateji var
Ramona Antinus
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Ramona Antinus

Geyik Bölümü -2- Empty
MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 8:29 am

Ki sayınız az. Sonuçta en fazla ne kadar melez var ki? 300 falan mı? Biz burada yüzlerce titandan, binlerce canavarda ve milyarlarca ruh emiciden bahsediyoruz. Üstelik sizin o hadesiniz şu anda poseidonla birlikte zeus'la didişmekle uğraşıyor. Yani tanrılarınız bize sökmez.
Satellite Morgan
Satellite Morgan

Geyik Bölümü -2- Empty

Bir Nyks kızına göre büyük cesaret Oona.Avcı olmam seni korkutmuyor galiba?İstersem o kadar da sert olabilirim ki..Sizim o ruh emicileriniz karşımda duramaz.3 avcım sizin 300 ruh emicinize bedeldir.
Arthur Dragomir
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Arthur Dragomir

Geyik Bölümü -2- Empty
MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 8:30 am

Lelouch Lamperouge demiş ki:
biz sonuçta komutanız gerektiği zaman savaşırız(kafiyeli oldu) ve bizim yerimize savaşacak ruh emiciler ve titanlar var

bu da korkak olduğunuzu gösterir kendiniz savaşmak yerine başkalarını savaşmaya gönderiyorsunuz
Arthur Dragomir
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Arthur Dragomir

Geyik Bölümü -2- Empty
MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 8:31 am

yüzlerce titan mı iyi salladınız yani
Aster Phoenix
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı

Geyik Bölümü -2- Empty
MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 8:32 am

kendimizde savaşırız sonuçta silahımız var.Ve göndermiyoruz başlarında biz olcaz.
Ramona Antinus
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Ramona Antinus

Geyik Bölümü -2- Empty
MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 8:33 am

Ayrıca bizimde stratejimiz var süslü beyefendi. Athenaya takmışsın ama kafamıza göre gelip saldırmıyoruz herhalde.

Bu arada Ruh emiciler yok edilemzdiiiiiiirrr!!!!!! Ama avcılar yok edilebilir. Bu yüzden kesinlikle onlara bedel olamaz avcıların ayrıca kaç avcın var? 3-4 mü? en fazla 1200 ruh emiciye bedel olsanız bile olmaz. Milyarlardan bahsediyoruz burada.
Arthur Dragomir
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Arthur Dragomir

Geyik Bölümü -2- Empty
MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 8:34 am

ama siz savaşmıyorsunuz, biz kendimiz savaşıyoruz. Gücünüzü kullanacaksınız ve ölümsüzsünüz. Tanrılar bunun altında kalmaz, onlar da bu konuda bir şeyler yapacaklardır eminim

sen de bi ruh emicidir takmışsın ben Athenaya takmışsam nolmuş? Pardon da Bilgelik Tanrıçasına karşı sizin stratejinizin ne anlamı kalır
Satellite Morgan
Satellite Morgan

Geyik Bölümü -2- Empty
MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 8:36 am

Yok etmem,etkisiz hale getiririm.
Savaş alanında her şeyi göreceğiz zaten,şimdi atıp tutmanızın bir gereği ve anlamı yok.
Ramona Antinus
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Ramona Antinus

Geyik Bölümü -2- Empty
MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 8:37 am

Ah ah! Acıyorum size. Zavallıcaklar. Tonlarca asker tarafından ezilmekle birlikte birde bizden dayak istiyorlar. Arthur sana söylüyorum. Seninle ya da kız arkadaşınla uğraşmicam. Çünküüüü... Uğraşasım yok. Ayrıca Stell ölümsüzse ne olmuş? Bir Stell'dir konuşup duruyorsun. Sonuçta 2 ölümsüz 1 ölümüzden üstündür.
Arthur Dragomir
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Arthur Dragomir

Geyik Bölümü -2- Empty
MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 8:39 am

uykumu getiriyorsunuz..

Sat'in de dediği gibi nasıl olsa savaşta her şey belli olacak, şimdi konuşmuşuz, konuşmamışız nolmuş

zaman kaybı.
Ramona Antinus
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Ramona Antinus

Geyik Bölümü -2- Empty
MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 8:40 am

Konuyu açan Lulu. Ona söyle bu lafı.
Arthur Dragomir
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Arthur Dragomir

Geyik Bölümü -2- Empty
MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 8:41 am

o çıktı söyleyemiyorum ne yazık ki
Ramona Antinus
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Ramona Antinus

Geyik Bölümü -2- Empty
MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 8:44 am

Amaaan! Neyse. Bende çıkıyom. Baydı. Savaşta kaybederken iyi şanslar. İhtiyacınız olacak. Aslında düşündümde ihtiyacınız yok. Çünkü şansınız olsa bile kazanamazsınız.
Misafir
Misafir

Geyik Bölümü -2- Empty
MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 8:47 am

Burada neler oluyor bakiim? Birgüncük siteye girmedik neler olmuş! Savaş mı? Kampa mı? Dramatik davranmicam. Benden Nayır Nolamaz beklemeyin. yada klişeleşmiş cesaret konuşması falan beklemeyin. O işi Stell'le Robyn'e atıyom ben.
Arthur Dragomir
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Arthur Dragomir

Geyik Bölümü -2- Empty
MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 8:48 am

evet titanlar bize savaş açtı

----

rüyalarını bize anlatmanı kim söyledi Razz biz burada ne zamandır hayalleri konuşuyoruz ben mi kaçırdım konuyu Razz

neyse bb görüşmemek üzere
Misafir
Misafir

Geyik Bölümü -2- Empty
MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 8:54 am

Çok iddialılarmış yhaw!

Milyarlarca mı? Shocked Höh!!! Hafife almasam iyi olur. Stell! Robyn! ve Hec! Buraya ölü takviyesi yollayın bakiim!!!! Milyara tamamlamamız lazım!!!! Athena iyi bir strateji bulsa iyi olur. Bu arada Sat, sana önerim çok hafife alıyorsun, birazda gerçekçi ol. Ama kazanma şansımız var. Pekala! Hepimiz topluca Styks'e atlayalım bence Smile Bütün kamp ölümsüzken başa çıkamazlar. Amaaaan! Ne diyorum lan ben? Korkak gibi göründüm. Gerçi Styks nehri korkaklık sayılmaz ama neyse.
Satellite Morgan
Satellite Morgan

Geyik Bölümü -2- Empty
MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 8:57 am

Hafifleri hafife alıyorum işe ne yapayım.Bence de stratejilerimizi gerçekleştirelim.Styks,Mtyks neresi olursa olsun hadi yenelim şu titan bozuntularını ve yandaşlarını.
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

Geyik Bölümü -2- Empty
MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 9:13 am

Yaa ne çok yazmışsınız siz yine. Hepsini okumaya ömrüm yetmez, biri bana olayları özetleyebilir mi? En son Rose'un kurgu teklifinde kalmıştım galiba ^^ Very Happy

Bu arada Edward, o ne avatar öyle bööö Razz
Arthur Dragomir
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Arthur Dragomir

Geyik Bölümü -2- Empty
MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -2-   Geyik Bölümü -2- Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 9:14 am

kısaca Nyks çocukları Titanların tarafındalar ve bizim kampa saldırmayı planlıyorlar ve ruh emicileri de var, biz de onlara karşı kampı savunacağımızı söylüyoruz

Geyik Bölümü -2-
1 sayfadaki 34 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3 ... 17 ... 34  Sonraki
 Similar topics
-
» Geyik Bölümü -15-
» Geyik Bölümü -6-
» Geyik Bölümü -7-
» Geyik Bölümü -4-
» Geyik Bölümü -8-