Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gençler ben geldim falan.

5 posters
YazarMesaj
Hekate
Tanrıça
Tanrıça
Hekate

Gençler ben geldim falan. Empty
MesajKonu: Gençler ben geldim falan.   Gençler ben geldim falan. Icon_minitimePerş. Tem. 28, 2011 2:25 pm

Merhaba çocuklarım. Sizi pek umursamasam da geldim işte. Ve -hiç umursamasam da- kulübenin çok durgun olduğunu gördüm. Yani sizin anne şefkatine ihityacınız var; fakat ne yazık ki ondan bende yok.

Elimden gelen tek şey rp' lerinize yardım etmek olur. Bu başlığa yazabilir ya da pm atabilirsiniz.
Leéroy Sephard
Hekate'nin Çocuğu
Hekate'nin Çocuğu
Leéroy Sephard

MesajKonu: Geri: Gençler ben geldim falan.   Gençler ben geldim falan. Icon_minitimePerş. Tem. 28, 2011 8:15 pm

Hocam bi git ya Very Happy Kimin şefkate ihtiyacı var söylesin biz ona kargoyla yollarız..
Mantalon Soluric
Hekate'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
Hekate'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
Mantalon Soluric

MesajKonu: Geri: Gençler ben geldim falan.   Gençler ben geldim falan. Icon_minitimePerş. Tem. 28, 2011 9:39 pm

Anacım senle güzel rpler bizi bekliyo Wink iyi ki geldin siteye
Caitryn Soluric
Hekate'nin Çocuğu
Hekate'nin Çocuğu
Caitryn Soluric

MesajKonu: Geri: Gençler ben geldim falan.   Gençler ben geldim falan. Icon_minitimeCuma Tem. 29, 2011 1:41 am

annemmmm hoşgeldin iyiki geldin Razz birlikte bol bol rp yapalım.
Hekate
Tanrıça
Tanrıça
Hekate

MesajKonu: Geri: Gençler ben geldim falan.   Gençler ben geldim falan. Icon_minitimeCuma Tem. 29, 2011 6:34 am

Leéroy Sephard demiş ki:
Hocam bi git ya Very Happy Kimin şefkate ihtiyacı var söylesin biz ona kargoyla yollarız..

Aynı annesi. Duygulandım şimdi. Sad

Siz yapmak istediğiniz rp olursa buraya yazın. Rp' yi başlatınca da bana pm atın linki ve kurguyu. Size en kısa sürede yardımcı olmaya çalışacağım.

Ve Mantalon, liderliğin hayırlı olsun. Şu kulübeyi canlandır biraz. Smile
Leéroy Sephard
Hekate'nin Çocuğu
Hekate'nin Çocuğu
Leéroy Sephard

MesajKonu: Geri: Gençler ben geldim falan.   Gençler ben geldim falan. Icon_minitimeCuma Tem. 29, 2011 11:16 pm

Şaka mı bu? Ben mantalondan daha kıdemliyim ama! (Alınma yok Lon, herkes ekmeğinde burada yani Very Happy )
Hekate
Tanrıça
Tanrıça
Hekate

MesajKonu: Geri: Gençler ben geldim falan.   Gençler ben geldim falan. Icon_minitimeC.tesi Tem. 30, 2011 1:38 am

Tüm ekmekler kulübede toplanır, kavga yok. Valla yakarım.Suspect

Rp yazmak isteyen varsa bana haber versin, bazıları gibi habersiz şeyler yapmasın yani. Smile
Leéroy Sephard
Hekate'nin Çocuğu
Hekate'nin Çocuğu
Leéroy Sephard

MesajKonu: Geri: Gençler ben geldim falan.   Gençler ben geldim falan. Icon_minitimeC.tesi Tem. 30, 2011 4:39 am

Liderliği ben istiyorum arkadaş! Ne zamandır bekliyordum Nemia küçük tanrıça olsa da ben geçsem diye ya! Very Happy
Hekate
Tanrıça
Tanrıça
Hekate

MesajKonu: Geri: Gençler ben geldim falan.   Gençler ben geldim falan. Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 11:27 am

Lider olmak pek bir şey değiştirmiyor Leéroy. Ayrıca kardeşinize destek olun onu üzeceğinize. Liderlikte gözünüz olmasın. Mantalon bu görevi hakkıyla yapıyor.

Eee, rp yapmak isteyen? Very Happy
Nemia Stacy Gresean
Küçük Tanrıça
Küçük Tanrıça
Nemia Stacy Gresean

MesajKonu: Geri: Gençler ben geldim falan.   Gençler ben geldim falan. Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 8:33 pm

Yahu kadın, biz seni böyle şevkatsiz ve ilgisiz şeetmediydik. Ben bir karakter daha açıp onu koymayı planlıyordum böyle nazik nazik .
Bana bak, tanrıça neyin dinlemem, yolum yolum yolarım o saçlarını. Ya bize anne şevkati gösterir, bizimle ilgilenirsin, yada boyumdan beklenmeyecek şeyler yaparım , ona göre haaaa!
Bir de konuşmanla falan böyle nasıl diyeyim aklıma beyaz elbisesi ve havada uçuşan saçlarıyla gecenin bir vakti kocaman ayın suyuna yansıdığı bir havuzun başında boynunu eğmiş duran hanım hanımcık bir kadıncağız getiriyorsun. Ne benzerlik ama (!)
Hekate
Tanrıça
Tanrıça
Hekate

MesajKonu: Geri: Gençler ben geldim falan.   Gençler ben geldim falan. Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 11:36 pm

Kurgumu beğenmediysen düzgün bir dille söyleyebilirsin. Senin yerine açtığım için bu kadar kin beslemene gerek yok. Kurgumu daha yeni yeni ayarlıyorum zaten. ^^
Nemia Stacy Gresean
Küçük Tanrıça
Küçük Tanrıça
Nemia Stacy Gresean

MesajKonu: Geri: Gençler ben geldim falan.   Gençler ben geldim falan. Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 11:25 pm

Benim orada kastettiğim, ilgili birini Hekate olarak düşündüğümüzdü. Kin beslediğim falan yok. Kırıcı olduysam özür dilerim.
Leéroy Sephard
Hekate'nin Çocuğu
Hekate'nin Çocuğu
Leéroy Sephard

MesajKonu: Geri: Gençler ben geldim falan.   Gençler ben geldim falan. Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 11:25 am

Nemy'den geri adım geldi gençler.. Gelişmeleri an be an takip ediyoruss..
Nemia Stacy Gresean
Küçük Tanrıça
Küçük Tanrıça
Nemia Stacy Gresean

MesajKonu: Geri: Gençler ben geldim falan.   Gençler ben geldim falan. Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 11:12 am

Ben bazılarının aksine kırıcı olmak istemiyorum ya da kırdığımı anladığımda özür diliyorum. Lafım Hekate'ye değil.
Leéroy Sephard
Hekate'nin Çocuğu
Hekate'nin Çocuğu
Leéroy Sephard

MesajKonu: Geri: Gençler ben geldim falan.   Gençler ben geldim falan. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 7:09 am

Ben genelde kırdığımdan 15 sn sonra özür dilerim. Özür dilemediğim insanlar sorunu birazcık ta kendilerine arasın..
Nemia Stacy Gresean
Küçük Tanrıça
Küçük Tanrıça
Nemia Stacy Gresean

MesajKonu: Geri: Gençler ben geldim falan.   Gençler ben geldim falan. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 12:50 pm

Tabii, zaten dertlerini anlatıp anlatıp sonra da anlattığı kişiye "halden anlamaz" diyen benim. Çok özür dilerim, zaten ayaklarına kapanıp bağışlanma dilemem gerekiyordu, değil mi? Çünkü bütün suçlu benim. Belki de kırıldığını düşünen kişi, nasıl can yaktığını farketse iyi olur !
Leéroy Sephard
Hekate'nin Çocuğu
Hekate'nin Çocuğu
Leéroy Sephard

MesajKonu: Geri: Gençler ben geldim falan.   Gençler ben geldim falan. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 10:08 pm

Evet, hiçbir dost ne kadar kavgalı olursa olsun kendi özel konuşmalarını umumiyete açmaz. İsterlerse ölümüne kavga etmiş olsunlar. ''Halden Anlamaz'' diyerek ne kadar doğru bir tespit yaptığımı şu mesajınla daha iyi anladım.
Nemia Stacy Gresean
Küçük Tanrıça
Küçük Tanrıça
Nemia Stacy Gresean

MesajKonu: Geri: Gençler ben geldim falan.   Gençler ben geldim falan. Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2011 8:37 am

Belki de özel olarak konuşmak istemiyordur. Belki ortalığa açınca kavgalı olduğu kişinin olayı bir düşünmesini umuyordur. Ama pardon, acı çeken tek kişi sensin değil mi? Hiçbir şey doğru gitmiyor senin için. Üzgünüm, kara dünyana bir de ben çıktım. Ama galiba hiçbir şey değişmedi hayatında, değil mi? Önemsizin tekiyim zaten.
Leéroy Sephard
Hekate'nin Çocuğu
Hekate'nin Çocuğu
Leéroy Sephard

MesajKonu: Geri: Gençler ben geldim falan.   Gençler ben geldim falan. Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2011 8:55 am

Dost ona söylediğin belli şeyleri unutmayandır. ''Düşünmek'' kelimesinin benimle ne kadar yakın olduğunu unutacak kadar önemliymişim, güzel. Duyanda benimle kavga edince oturup ağladın sanacak, hayret birşey..
Nemia Stacy Gresean
Küçük Tanrıça
Küçük Tanrıça
Nemia Stacy Gresean

MesajKonu: Geri: Gençler ben geldim falan.   Gençler ben geldim falan. Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2011 10:19 am

Gözle görülmeyen şeye inanılmaz, cümlesi gerçekten çok doğruymuş.
Leéroy Sephard
Hekate'nin Çocuğu
Hekate'nin Çocuğu
Leéroy Sephard

MesajKonu: Geri: Gençler ben geldim falan.   Gençler ben geldim falan. Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2011 12:40 pm

Gönüle girmiş olan gözden ırak olsa kaç yazar..
Hekate
Tanrıça
Tanrıça
Hekate

MesajKonu: Geri: Gençler ben geldim falan.   Gençler ben geldim falan. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 1:51 am

Merhaba. Nemia' nın önerilerini uygulamaya karar verdim. Hekate' yi biraz daha araştırınca daha sıcakkanlı biri olduğunu öğrendim. Bu nedenle kurgumu değiştirdim. Umarım herkes memnundur. Smile
Leéroy Sephard
Hekate'nin Çocuğu
Hekate'nin Çocuğu
Leéroy Sephard

MesajKonu: Geri: Gençler ben geldim falan.   Gençler ben geldim falan. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 5:28 am

Konu sen değilsin..
Nemia Stacy Gresean
Küçük Tanrıça
Küçük Tanrıça
Nemia Stacy Gresean

MesajKonu: Geri: Gençler ben geldim falan.   Gençler ben geldim falan. Icon_minitimePerş. Ağus. 11, 2011 3:12 am

Belki de gözden de uzak olmak istemiyordur.

Daha sıcak ve ilgili bir Hekate'ye eveet ! Very Happy

Konunun o olmadığını anlamıştır. Başta söylediğim için değiştirmiştir.
Leéroy Sephard
Hekate'nin Çocuğu
Hekate'nin Çocuğu
Leéroy Sephard

MesajKonu: Geri: Gençler ben geldim falan.   Gençler ben geldim falan. Icon_minitimePerş. Ağus. 11, 2011 3:44 am

-Gözle görülmeyen şeye inanılmaz.
-Gönüle girmiş olan gözden ırak olsa kaç yazar..
-Belki de gözden uzak olmak istemiyordur.

A benim akıllım(!) Kendi kendine ters düşen 2 söz söylüyorsun...
Nemia Stacy Gresean
Küçük Tanrıça
Küçük Tanrıça
Nemia Stacy Gresean

MesajKonu: Geri: Gençler ben geldim falan.   Gençler ben geldim falan. Icon_minitimePerş. Ağus. 11, 2011 4:44 am

Gözle görülmeyen şeye inanılmaz derken ağlamayı kastediyordum sersem.
Leéroy Sephard
Hekate'nin Çocuğu
Hekate'nin Çocuğu
Leéroy Sephard

MesajKonu: Geri: Gençler ben geldim falan.   Gençler ben geldim falan. Icon_minitimePerş. Ağus. 11, 2011 7:07 am

Öyle mi? O zaman söylüyorum. Gözden uzak olan gönüldende ırak olmaz! Biri gözden uzak olmak istemiyorsa, önce gönle girmeli, ve orada kalmalı..!

Gençler ben geldim falan.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BM falan fista.
» Ben geldim!!
» Ben geldim anneee
» Abla ve Abi ben geldim!
» Baba ben geldim.