Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lelouch Lamperouge

2 posters
YazarMesaj
Aster Phoenix
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı

Lelouch Lamperouge  Empty
MesajKonu: Lelouch Lamperouge    Lelouch Lamperouge  Icon_minitimePtsi Ekim 04, 2010 6:09 am

Hiç vakit kaybetmiyordum.Her gün kendimi geliştirmek istiyordum.Bende soluğu kılıç antrenmanları sınıfında aldım.Hem kalkanımı hemde kılıçımı denemek istiyordum.Öğretmenimin adı Lucianna Fackrell imiş.Onu aramaya başladım ve buldum.Ve şöyle dedim:
Merhaba Lucy!Ben kılıç ve kalkan kullanmamı geliştirmek istiyorum.
Lucy bana kılıçım olup olmadığını sordu.Bende Geass kılıçımı gösterdi.Ve koyeme bastım.Kakan ortaya çıktı ve antrenmana başladık...
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Lelouch Lamperouge    Lelouch Lamperouge  Icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 2:23 am

Lucy Lelouch'u çalıştırırken yanına Sere gelmişti.Çok heyecanlı şekilde bir şeyler anlatıyordu.Ardından Lucy bana döndü ve anlattı.

"Kulübemizi sel basmış.Sen idare et."

Daha ben konuşamadan koşarak uzaklaştılar.Ardından Lelouch ne oldu dercesine baktı.Ben de güldüm.Sanırım yardımcı kılıç eğitmeni olduğumu bilmiyordu.Zaten daha çok yeniydim ve ilk dersim maalesef özel biriyle olamayacaktı.

"Hadi bakalım.Vur şu kalkana."

Ardından kalkanımı aldım ve kaçırdım.Vuramamıştı;ama iyi olacağına emindim.Çünkü çabalıyordu.Ona kılıcın nasıl düzgün tutulacağını gösterdim ki bunları da eğitmenim Lucy'e borçluydum.Ardından kılıç tutmasına baktım.İyi gibi gözüküyordu.Önüne bir pirinç hidra koydum ve marifetlerini göstermesini istedim.
http://www.platis.forummum.net
Aster Phoenix
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı

MesajKonu: Geri: Lelouch Lamperouge    Lelouch Lamperouge  Icon_minitimeÇarş. Kas. 17, 2010 10:43 pm

Önüme bir tane cansız,pirinçten yapılmış bir hidra koydu.Daha hidra yerinde bile duramadı.Yere düştü.Sonra kılıç eğitmeni hidrayı dik tuttu.Biraz artistlik yapıyım dedim içimden.Kılıcımın rengini değiştirdim.Siyah yaptım.Sonrada savurdum.Hidranın kafaları yere düştü.
Sonra şöyle dedim:
Sırada ne var?
Eğitmen hidrayı kaldırdı.Sonra kafalarını kaldırdı.Hidranın bir gözü çıkmıştı.İlginç bir görüntüydü.Daha sonra eğitmen geri döndü.Elinde bir şey yoktu.Tabi görmediğim bir şey yoksa.Sonra bir şeyler mırıldandı.Ve şunları söyledi ...
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Lelouch Lamperouge    Lelouch Lamperouge  Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 8:08 pm

Tamam,hidranın kafasını uçurmuş olabilirdi ama bu onu hemen mezun edeceğim anlamına gelmezdi.Belli belirsiz bir artistik takınark sırada ne olduğunu sorunca biraz bozuldum ve ona kılıcı düzgün tutmayı öğreteceğimi söyledim.Her en kadar tutabilse de kılıcı,öğrencilerin mükemmel olması için her zaman kılıç tutmasını gösterirdim.Roro da uflayarak ben zaten biliyorum edasıyla kılıcı eline aldı.Ben de ona uyması gereken direktifleri verdim.

-Şimdi kılıcı sağ elinle tutarken sol ayağın önde olsun.Sol elinle tutarken de sağ ayağın önde dursun.Ayaklarını sakın kırma.Bileklerini de kırma.Kılıcı kavra,hiç düşürmemek istermişcesine.

Ve ardından Roro'yu izlemeye koyuldum.

http://www.platis.forummum.net

Lelouch Lamperouge
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lelouch Lamperouge
» Lelouch Lamperouge
» Lelouch Lamperouge 2.rp
» Lelouch Lamperouge
» Lelouch Lamperouge 3.rp