Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lelouch Lamperouge

2 posters
YazarMesaj
Aster Phoenix
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı

Lelouch Lamperouge Empty
MesajKonu: Lelouch Lamperouge   Lelouch Lamperouge Icon_minitimeSalı Eyl. 28, 2010 6:59 am

Çalar saatimin sesiyle uyandım.Saat 8.00'dı.İyi, daha dersin başlamasına 1 saat vardı.kardeşime bir göz attım.Hala uyuordu.Kendi kendime hazırandım.tabi sorcaksınız annem ve baban nerde diye?Evet annem ben 5 yaşındayken eve yapılan bir saldırıda öldü.O saldırı sırasında kardeşim Nunnally aldığı hasar sonuçu sakat kaldı.Göremiyor ve yürüyemiyor.Babam ise gitmişti.5 yaşımdan beri Nunnally'e ben bakıyorum...

Neyse hazırlandım ve okula gittim.Evim okula yakındı.Okula geldiğimde ders başlamamıştı.Sırama oturdum.Ve ders başladı.Sıkıcıydı ve dersi dinleyemedim.Nedense hep böyle oluyordu.Tenefüste çatıya çıktım ve kitap okumaya başladım.Her tenefüste yapıyorum bunu.Anca böyle konsantre (yanlış yazdım galiba) olabiliyorum.Hiç kimse yoktu.Daha iyi.Ben kitabı okurken kapı açıldı ve birisi geldi.Hiç olmazdı böyle.Yanıma geldi ve oturdu.Saçı turuncu ile sarı arasında bir renkti.Biraz sakalı vardı ve şöyle dedi:
Merhaba,ben Rolo
Ben ise biraz zaman sonra cevap verdim
Merhaba ben de Lelouch
Biliyorum,seni götürmeye geldim
Götürmek mi?Nereye?
Bilmiyor musun?Sen aslında bir insan değilsin.
Saol be!!
Hayır öyle değil.Sen farklısın.Sen aslında bir melezsin ben öye algıladım.
Melez mi ?Ve algılamak mı?Sen kimsin?Ne demek istiyorsun?
Ben bir satirim.Senin gibi melezleri algılar,takip eder ve Melez Kampı'na götürürüm.
Bir saniye ,satir mi?Ama satir yunan mitolojisinde yokmuydu?
Evet yunan mitolojisi.Aslında dünyada şu an farklı mitolojide tanrılar ve tanrıçalar var.Sende bu tanrı yada tanrıçalardan birinin oğlusun.
Hmm.Tamam anladım.Peki bu 'Melez Kampı' nedir ?
Melez Kampı senin gibi melezlerin olduğu bir yerdir.Orda güvende olursunuz ve eğitim görürsünüz.
Güvende olmak derken?Yani biri bize düşman mı?
Aslında evet.Canavarar tarafından korumasızsınız.Onlar sizi öldürebilir.Yada farklı emeller için kullanabilir.Aslında sen bu canavarları gördün.5 yaşındayken onlar tarafından saldırıya uğradın ama senin hafızan silindi ve eve bir saldırı düzenlendi diye biliyorsun.Annen bu sebepten dolayı öldü.Senin korumak için.Şimdi benimle gelcek misin yoksa gelmiyecek misin?
Ama kardeşim ve okulum,onlar için ne yapacağım?Kardeşimi bırakamam.Merak etme.Okulun müdürü de bir melez.Onla konuştum.Seni nakil edildiğini söyleyecekmiş.Kardeşin hakkında onun gelmesi zor ama emin olki ona müdür bakacak ve sana ne olduğunu sorarsa da seni yurtdışına gönderdik.Bir okul seni burslu aldı olarak beirtcez.Sen istediğin zaman kardeşini görebileceksin.İçin rahat olsun.
Evet,bir karar vermem gerekiyordu.Babamın kim olduğunu ve benim de kim olduğumu öğrenmem gerekiyordu.Ama burda kalırsamda kardeşimi tehlikeye atmış olurdum.Kararımı verdim.Gitmem gerekiyordu.Kararımı verdim.Seninle geliyorum.Peki nerdedir bu Melez Kampı?
Manhattan.
Biraz uzak değil mi?
Hey dostum benimde özel güçerim var.Dedi ve zaman değişmeye başladı.Daha hızlı ilerliyordu.Ve haer yer karanlıklaşıyordu.Ve her yer karanlık oldu.En son yere düştüğümü hatırlıyordum.Uyandığımda yanımda Rolo (satir)vardı.Nerde olduğumu sordum şöyle dedi:
Melez Kampı'ndasın.Senin için yeni bir hayat başıyor...
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Lelouch Lamperouge Empty
MesajKonu: Geri: Lelouch Lamperouge   Lelouch Lamperouge Icon_minitimeSalı Eyl. 28, 2010 7:08 am

Rp puanı: 70.

/Admin.
http://olimpos.my-rpg.com

Lelouch Lamperouge
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lelouch Lamperouge 2.rp
» Lelouch Lamperouge 3.rp
» Lelouch Lamperouge
» Lelouch Lamperouge
» Lelouch Lamperouge