Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lelouch Lamperouge 2.rp

2 posters
YazarMesaj
Aster Phoenix
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı

Lelouch Lamperouge  2.rp Empty
MesajKonu: Lelouch Lamperouge 2.rp   Lelouch Lamperouge  2.rp Icon_minitimeSalı Eyl. 28, 2010 8:43 am

Çalar saatimin sesiyle uyandım.Saat 8.00'dı.İyi, daha dersin başlamasına 1 saat vardı.kardeşime bir göz attım.Hala uyuordu.Kendi kendime hazırandım.tabi sorcaksınız annem ve baban nerde diye?Evet annem ben 5 yaşındayken eve yapılan bir saldırıda öldü.O saldırı sırasında kardeşim Nunnally aldığı hasar sonuçu sakat kaldı.Göremiyor ve yürüyemiyor.Babam ise gitmişti.5 yaşımdan beri Nunnally'e ben bakıyorum...

Neyse hazırlandım ve çıktım.Yolda yürürken farklı bir canlı gördüm.Yılan saçlı bir kadın.İlginç.Ve saçları hareket ediyordu.Sanki birini bekliyordu.Etrafına bakınıp duruyordu ve beni gördü.Bana doğru geliyordu.Kendimi savunacak hiçbir şeyim yoktu.Bende kaçmaya başladım.O canlı bende daha hızlıydı.ve beni yakaladı.Gözlerine bakmamaya çalısıyordum ama nafile.Ona bakmama rağmen yüzümü çeviriyordu.O sırada bir keçi(evet bir keçi) yılan saçlı kadına yöneldi.Keçi bir değnekle ona vurdu.Yılan saçlı kadın sendeledi ve düştü.Bende o sırada kaçmaya çalıştım.
Keçi adam(artık emindim o bir keçi adamdı)onla savaşıyordu. Bende görünemeyeceğim bir yere gittim.Okula...

Derse geç kalmıştım.Soluk soluğa gittim.Derse konsantre olamadım herzamanki gibi.Onu kurtaran keçi-adamı düşündü.Tipini,yüzünü,şeklini vs.Onu daha önce görmüştü.Arada bir keçi-adam onu takip ediyordu.Tenefüste en sakin olabilecek yer olma çatıya çıktı.Doğru tahmin ettiği gibi kalabalık değidi.Hatta bir kişi vardı sadece.Onun yanına gitti.Evet o keçi-adamdı.Ve konuşmaya başladılar:
Merhaba!Beni kurtardığın için teşekkür ederim.
Önemli değil.Bu benim görevim.Ama anlamadığım bir şey var.
Nedir?
Sana niye saldırmıştı?Onun dikkatini çekecek bir şey mi yaptın?
Hayır.
Şimdi anlıyorum.Daha öncede anlamalıydım.Sen bir melezsin.
Melez mi?
Melez yani yarı tanrı:Bir tanrı ebebeynin çocuğuna denir.Ve senin babnda bir tanrı.
Babam bir tanrı mı?
Evet bir tanrı.Bu tarz bir saldırı sen küçükken de oldu.
Nasıl yani?Annemin öldüğü geceyi mi söyüyorsun?
Evet.
O zaman babam bir tanrıysa neden onları durdurmadı?
Tanrılar bile kaderi değiştiremez.
Peki sen niye burdasın?Böyle bir saldırının olacağını daha önceden biliyor olamazsın?
Ben aslında senin bir yere götürmeye geldim.Melez Kampı'na.
Melez Kampı mı?
Evet.Orası melezlerin olduğu bir yer.orda melezler canavarlara karşı eğitim alıyorlar.Ve güvende oluyorlar.Ve seninde orda olman gerekiyor.Benimle gelecek misin?
Böyle ciddi bir konuyu düşünmem gerekiyordu.
Okulunu,kardeşini düşünme.O işleri ben hallederim.Okul müdürü senin varlığından haberdar.Kardeşine gelirse de onuda hallderim.Müdür ona bakmayı kabul etti.Gelcek misin benimle?
Eğer burda olursam Nunally'i tehlikeye atarım.Ve ailemin sırlarını da öğrenmem gerekiyor.Evet gitmem gerekiyordu.Başımı salladım.Keçi-adamda anladı.Ve yolculuğa çıktık.Uzun sürsede Melez Kampı'na vardık.Ve keçi-adam söyle dedi:
Senin için yeni bir dönem başlıyor.
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Lelouch Lamperouge  2.rp Empty
MesajKonu: Geri: Lelouch Lamperouge 2.rp   Lelouch Lamperouge  2.rp Icon_minitimeÇarş. Eyl. 29, 2010 8:19 am

Rp puanı: 75, tebrikler.

/Admin.

(diğer rp ile neredeyse aynı, uzunluk yetersiz ve yazım-noktalama hataları fazla, en fazla bu kadar yükseltebildim, üzgünüm.)
http://olimpos.my-rpg.com

Lelouch Lamperouge 2.rp
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lelouch Lamperouge
» Lelouch Lamperouge
» Lelouch Lamperouge 3.rp
» Lelouch Lamperouge
» Lelouch Lamperouge