Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lelouch Lamperouge 3.rp

2 posters
YazarMesaj
Aster Phoenix
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı

Lelouch Lamperouge 3.rp Empty
MesajKonu: Lelouch Lamperouge 3.rp   Lelouch Lamperouge 3.rp Icon_minitimePerş. Eyl. 30, 2010 9:00 am

Saat gece yarısıydı.Bir ses yüzünden uyandım.Etrafıma baktım bir şey yok.Dışarıya bakınca bir siluet gördüm.İnsana benzemeyen bir siluet.Dolabımı açtım.Üzerime mont ve aile yadigarı Geass kılıcımı alarak çıktım.

Hava soğuktu.Ve dolunay vardı.Bembeyaz parlıyordu.Silueti gördüğüm yere gittim.Kimse yoktu.Etrafıma baktım.Dolandım.Mantıklı ve saklanabileceği her yere.Yoktu.Arkamdan bir ses duydum.Bir boğanın hırıltısı.Hemen arkamı döndüm.Oow bir minator.Kılıcı çektim ve saldırdım.Benden daha büyük ve daha hızlıydı.Saldırılarımı engelliyordu.Kılıcım minatorun derisine geldi.Minator acıyla inledi ve beni tek kerede havaya uçurdu.Bir duvara çarptım sonrada bayıldım.

Sabah odamdaydım.Birisi beni oraya götürmüş.Kalkmaya çalıştım.Kemiklerimden bazıları çatlamıştır herhalde.Üstümü değistirdim.Okula gidemezdim artık.Birazdan okul bitcekti.Cattlea su koydum.Balkona çıktım.Minatorun beni attığı duvara baktım.İz yoktu.Bir çatlama yada içe göçüklük.Çok ilginç.İmkansızdı bu.Birisi orayı düzeltmez olamaz.Çünkü bu kadar sürede olmazdı.Cattedan clik sesi çıktı.Su hazır olmuştu.Sıcak suyla kendime kahve yaptım.Ve dünü düşündüm.O minator neden ordaydı.Acaba benim için mi ordaydı.Hayır mantıksız.O sırada minator ile savaştığım yere baktım.Bir şey vardı.Bir deri parçası ve üstünde bir nesne.Hemen asağıya indim ve baktım.Bir deri parçası.İnceledim.Kalın bir deriydi.Derinin birazı kanlıydı.Diğerki eşyaya baktım.Bir taş.Ama normal bir taş değil.Kırmızı renkli, hafif ,içi görünen bir taş.Cebime attım.Birisi beni izliyordu arkamdan.Ve şöyle dedi:

Bir minator derisi ve bir mücevher değil mi?
Evet ama nerden biiyorsun?
Çünkü dün seni izliyordum ve onları bulman için oraya koydum.
Teşekkürler ,ama sen kimsin?
Ben bir satirim.
Satir mi?Yani keçi ile adam karışımı olan ve melezleri götüren kişi mi?
Evet ama götürmek değil yani isterse gelebiliyor.
Anladım.O zaman sen burdaysan bende bir melez oluyorum değil mi?
Evet sen bir melezsin.Ebeveynlerinden biri tanrı yada tanrıça.
Biraz vakit sonra (1-2 dk sonra daha doğrusu)
Aslında tahmin etmiştim.
Nasıl yani?
Canavar saldırıları,ebeveynlerim çok uzun zaman önce gitmişti ve bana onların çekip gittiğin söylendi,DEHB sorunum bunlar sayesinde tahmin etmiştim.Bu yüzden melez oduğumu duyunca bir şok geçirmedim.
Anlıyorum Leleouch.
O sırada dün bana saldıran minator yine ortaya çıkar.Bir gözünün eksik olduğunu farketim.Benim bulduğum mücevher aslında onun gözüymüş.Minator,gözünü aldığım için biraz sinirliydi.Saldırya geçti.Ben kılıcımı çektim.satir ise odundan yapılmış sopasını.İkimizde saldırıya geçtik.Minator bu sefer akıllı davranmış,kendisine zırh almıştı.Minator ikimizde saldırlarını engeliyordu.Hep kendini savunuyordu.Ben minatorun Bir kulağını kestim.Minator acıyla inledi ve saldırıya geçti.Hem hızlı saldırıyordu hemde çok kızgındı.Satirin sopası kırılmıştı.Bir flüt çıkardı ve bir ezgi tutturdu.Ezgiyle beraber çimler harekete geçti ve minatora doğru yöneldi.Minator yavaşlamak zorunda kaldı.çünkü bacakları çimler tarafından tutuluyordu.Bende bunu fırsat bildim kılıcımı minatorun karnına sapladım.Sonrada akciğerlerine.Acıyla iniyordu.Zemin kanlarla dolmuştu.Ve son hamleyi yaptım.Boğazına kılıcımı sapladım.Minator yere inleyerek düştü.Ve toz haline büründü.Kanlarda gidiyordu.Minatordan geriye sadece gözleri(1 gözü)kaldı. Satir söyle dedi:
Al onu!
Peki neden?
Ganimetin.Bir canavarı kim öldürdüyse o kişi ganimeti alır.
Minator gözünü aldım.Diğerkisinden farklıydı.Mavi renkliydi.Alıp cebime koydum.Sonra cebimdeki deri parçasını alıp toprağa gömdüm.Satirde sordu:
Napıyorsun sen?
Bu deri parçası minatordan kalan son parça.Ve bir ganimet değil.Almama gerek yok.Eğer bu deri parçasını biri görürse sorun çıkabiir.
Ve deri parçasını gömdüm.Satir sordu:
Benimle Melez Kampı'na gelcek misin?
Orasıda neresi?
Melezlerin eğitim gördüğü bir yer.Ve az önceki gibi saldırıların olmadığı bir yer.Peki benimle gelecek misin?
Okulum ne olacak?
Onlar ayarlandı bile.Tek sorun senin cevabın.
Bir karar vermem gerekiyordu.Canavarlarla dolu bir yaşam mı?Hep ölme tehlikesi mi?Yoksa eğitim görüp,güvende olmak mı?Tabiki Güvende olmak.
Kararımı verdim.Seninle birlikte Melez Kampı'na gidicem.Ama biraz vakte ihtiyacım var.Eşyaarımı toplamak için.
Tamam,bir saat sonra burda ol.
Hemen odama çıktım.Alacağım çok şey yoktu zaten.Giysiler,bir iki fotağraf,kılıcım vs.
Hepsini hazırlamam 30 dk. sürdü.Daha sonrada evimi son kere gezdim.Artık zor göreceğim evimi...
1 saat olmuştu.Çantamı alıp çıktım.Çıktığımda satir ordaydı.Yanına gittim.

Hazırlandın mı?
Evet.Hadi gidelim.Nerdeydi bu Melez Kampı?
Manhattan'da.
Uzak değil mi?Aralarında bir okyanus kadar mesafe var.Tokyo'dan Manhattan günler sürer.
Biliyorum.Ama ben bir satirim.Benimde birkaç yeteneğim var.Oraya yaklaşık 20 saatte varırız.Kestirme yollar biliyorum.İlk başta deniz yolu ile karaya varmalıyız.Gerisi kolay.Haydi yola başlayalım.
Bir liman bulmak zor olmadı.Yeterki denizi bulun.Satir birisiyle konuşmaya başladı.uzunca bir sohbet...
Neyse sohbeti bitti.Küçük bir yatla yolculuğa başladık.Hava artık kararmıştı.Kaptan 2-3 saate karayı çıkarız dedi.İyi bari az kalmış....
Karaya varmıştık.Satir ve ben kaptana teşekkür ederek ayrıldık.Satir yollar gösteriyor.Bende gidiyordum.Amerika tuhaf bir şehir.Yollar karışık ve çok araç var.Çok araçta gürültü kirliliğine sabep oluyor...
Satir dostum kestirme olarak yep yeraltını kullanıyordu.Kendisi yeraltından korkuyordu bide.Yeraltında giderken arada bir fare yada kemirgen çıkıyordu.Biraz korku veriyorladı o kadar.1 saat kadar daha yürüdük.Ve kamp yapmaya karar verdik.Ormanda bir kamp kurduk.Ateş yaktık.Satir söyle dedi:

Ateşi birazdan söndürerelim.Ateş canavarları çeker ve yerimizi tepit ederler.
(Birkaç dakika sonra)
Çalılıklardan bir ses duydum.Bu sesi satir arkadışımda farketti.hemen kılıcımı çıkardım.Satirde sopasını.Bir anda etrafımız sarıldı.Canavarlar etrafımızı sarmıştı.2 cehennem tazısı, 2 drakon ve birde telekeni vardı.İşimiz çok zordu.5'e 2.Ve saldırılar başladı.Ben bir drakona saldırdım.Kalkanı ile engelledi.Satir ise telekeniyle savaşıyordu.Satir arkasına drakon geçti ve kılıcını savurdu.Bende o anda kılıcımı drakana sapladım.Drakon toz oldu ve satir yaralanmadı.4'e 2 oldu.Cehennem tazıları harekete geçti.Cehennem tazısı benim 2 katımdı.İkisi birden bana saldırdı.Kendimi zor koruyordum.Ve olan oldu.Yere düştüm.Üstümde dev bir cehennem tazısı.Tahmin edemezsiniz ağzı çok kötü kokuyordu.Acaba beni ısırcak mıydı yoksa pençeleri ile mi öldürcekti?Çok merak ediyordum.Kılıcımı aldım ve savurdum.Cehennem tazısının omzuna denk geldi ve üstümden kalktı.Diğerki tazı ise bana pençe attı.Giysim parçalandı ve kötü bir yanma hissettim.Sırtım yanıyordu acıdan.Ama devam etmeliydim.Kılıcımı alıp savurdum.Ceennem tazısının boynuna geldi.Kafası koptu ve düştü.3'e 2 oldu.Satir dostumda yaralanmıştı.Hemen yanına gittim ve drakonla savaştım.Toz olup gitti oda.2'e 2. Satir geri çekilmek zorunda kaldı.Sopası kırılmıştı ve yaralıydı.Bir telekeni ve bir cehennem tazısı kalmıştı.Tazı üstüme geldi ve saldırdı.Pençesini kılıcımla engelledim.Ve ayağını kestim.Acı ile uludu.Telekeni saldırdı.Bodur ayaklarıyla tekme attı.Kolay lokma.Tek kerede telekeniyi parça pinçik ettim.Geriye tazı kaldı.Diğer ayağını da kestim.Artık zafer benimdi.Ve son darbeyi indirdim.O da toz olup gitti.Satirin yanına gittim.Durumu ciddi değildi.Göğsünde bir çizik vardı.Hala kanıyordu.Yırtılan giysimin birazını kopararak çizik olan yere bağladım ve bastırdım.Kanama durdu.Ve satir dedi ki :
Teşekkürler,çantamda nektar var.İç biraz ondan.
Nektar mı?
Evet,nektar.Yaraların iyileşmesi için kullanırılır.İç biraz.
Nektarı biraz içtim.Tadı biraz farklıydı ve güzeldi.Biraz da satir dostum içti.
Fazla içme!Bu iksiri fazla içersen küle dönersin.
Sonra dinlendik.Yarın yola dönmemiz gerekiyordu.Ve uykuya daldım... zzzzz.....
Sabah uyandığımda satir kampı topluyordu.Bende ona yardım ettim.Ve yola koyulduk.Az yolumuz kalmıştı.İkimizde yaralı olduğumuz için otobüsle gitmeye karar verdik.Oklahoma şehrinden otobüsle New York'a gidecektik.Ve sonra da Melez Kampı...
Otobüse bindik.2-3 saat içinde varcakmış.Az kaldı diye düşündüm.Saat ızlı geçti ve New York'daydık.Satir yolu gösterdi.New York'un içinde bir semtmiş....
Manhattan'a vardık.Birkaç günümüze mal olan yere gelmiştik.Artık yeni bir hayat beni bekliyordu.Kim olduğumu öğrenmem gerekiyordu.Ve satir dostumla Melez Kampı'na girdik......
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Lelouch Lamperouge 3.rp Empty
MesajKonu: Geri: Lelouch Lamperouge 3.rp   Lelouch Lamperouge 3.rp Icon_minitimePerş. Eyl. 30, 2010 9:06 am

Rp puanı: 85, tebrikler.

/Admin.

(Başka giriş rp'si yazma artık lütfen. Konum başvurunu bekliyorum.)
http://olimpos.my-rpg.com

Lelouch Lamperouge 3.rp
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lelouch Lamperouge 2.rp
» Lelouch Lamperouge
» Lelouch Lamperouge
» Lelouch Lamperouge
» Lelouch Lamperouge