Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hades Çocukları :)

+15
Lucifer J. Morgenstern
Caroline Klein
Riona Valentina Harris
Aaron Rutherford
Nina Sayers
Alyssa Lauren Franke
Philomela Morgenstern
Ashley Pole
Calvin Drake Westin
Selene Darcy Harris
Arthur Murray
Stella Fabiano
Hector Sentius
Athena
Robert Harris
19 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23  Sonraki
YazarMesaj
Alyssa Lauren Franke
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Alyssa Lauren Franke

Hades Çocukları :) - Sayfa 21 Empty
MesajKonu: Geri: Hades Çocukları :)   Hades Çocukları :) - Sayfa 21 Icon_minitimeSalı Ağus. 09, 2011 8:46 am

Hadii ya. Hediye getirdin mi? Suspect
Hades
Tanrı
Tanrı
Hades

MesajKonu: Geri: Hades Çocukları :)   Hades Çocukları :) - Sayfa 21 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 5:43 am

Merhaba çocuklarım. ^^
Uzun süredir buralara uğramadım fakat bu herşeyden haberdar olduğum gerçeğini değiştirmez tabii ki. Diğer melezlere kim olduğunuzu göstermenin zamanı gelmedi mi sizce de ? Bu kadar rahatlık yeter. Aktif olup, görevlere katılın. Gücünüzü yükseltin. Sizden biraz daha azim ve iş bekliyorum. Kahramanlar neden hep kuzenleriniz olmak zorunda ? Evil or Very Mad
Alyssa Lauren Franke
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Alyssa Lauren Franke

MesajKonu: Geri: Hades Çocukları :)   Hades Çocukları :) - Sayfa 21 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 7:24 am

Baba! Ne işin var senin burada? Suspect
Caroline Klein
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Caroline Klein

MesajKonu: Geri: Hades Çocukları :)   Hades Çocukları :) - Sayfa 21 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 7:39 am

Kurgumuz gerçek mi oluyor, ne ? Suspect
Alyssa Lauren Franke
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Alyssa Lauren Franke

MesajKonu: Geri: Hades Çocukları :)   Hades Çocukları :) - Sayfa 21 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 7:56 am

Hıı.Hades bey buradan gitsin.Bizi hiç gösmeye geldi mi bugüne kadar? Hııı ,hııı.? Adı zedelenecek diye sırf. Suspect
Hades
Tanrı
Tanrı
Hades

MesajKonu: Geri: Hades Çocukları :)   Hades Çocukları :) - Sayfa 21 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 11:50 am

Babanıza biraz saygılı davranmanızı öneririm, aksi halde hiç hoş şeyler olmaz. Bu sözler bana söylenseydi hiç durmaz hemen bir işlere başlardım. Caroline, seninle ayrı bir konuşacağız zaten. ^^
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: Hades Çocukları :)   Hades Çocukları :) - Sayfa 21 Icon_minitimePerş. Ağus. 11, 2011 3:33 am

Ooo saadete bakın Smile Bir sürü kardeş, baba, hepsi aynı ortamda Smile çok mu uzun süre uzak kalmışım buradan ne Smile Smile
Lucifer J. Morgenstern
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Lucifer J. Morgenstern

MesajKonu: Geri: Hades Çocukları :)   Hades Çocukları :) - Sayfa 21 Icon_minitimePerş. Ağus. 11, 2011 3:44 am

vayyyy bu stell değil mi? o.o uzun zamandır seni bekliyoruz Razz
Hector Sentius
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Hector Sentius

MesajKonu: Geri: Hades Çocukları :)   Hades Çocukları :) - Sayfa 21 Icon_minitimePerş. Ağus. 11, 2011 6:51 am

Stella Fabiano demiş ki:
Ooo saadete bakın Smile Bir sürü kardeş, baba, hepsi aynı ortamda Smile çok mu uzun süre uzak kalmışım buradan ne Smile Smile

Kardeşim, hoşgeldin Smile Smile
Alyssa Lauren Franke
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Alyssa Lauren Franke

MesajKonu: Geri: Hades Çocukları :)   Hades Çocukları :) - Sayfa 21 Icon_minitimePerş. Ağus. 11, 2011 9:01 am

Hoşgeldin kardeşim. Surprised
Caroline Klein
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Caroline Klein

MesajKonu: Geri: Hades Çocukları :)   Hades Çocukları :) - Sayfa 21 Icon_minitimePerş. Ağus. 11, 2011 10:51 am

Kardeşim hoşgeldin, seninle tanışmak harika oldu. lol!
Robert Harris
Hades'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Hades'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Robert Harris

MesajKonu: Geri: Hades Çocukları :)   Hades Çocukları :) - Sayfa 21 Icon_minitimePerş. Ağus. 11, 2011 10:51 pm

Stell. Suspect Özlettin kendini küçük cadı. Razz

Claudia, seninle bir tanışamadık gitti. Neyse, hoş geldin kulübeye.

Lyss, daha kıdemli değilsin sen. Yaz bakalım temizliğe. Suspect

Carry, sendeki bu gazla Hades kulübesi birinci bile olur bakarsın. Aynen devam. Temizliği başlattığın için de teşekkürler. Smile

Baba. Bilirsin seninle hiç mi hiç anlaşamayız. Ortak şekilde hareket ettiğimiz tek nokta kız kardeşlerimin erkek arkadaşlarını imha etmek. Hoş geldin falan demeyeceğim, gelmeseydin de olurdu yani. Evil or Very Mad
Alyssa Lauren Franke
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Alyssa Lauren Franke

MesajKonu: Geri: Hades Çocukları :)   Hades Çocukları :) - Sayfa 21 Icon_minitimePerş. Ağus. 11, 2011 11:56 pm

Kıdemli olmayışım yüzüme vuruldu. Sad
Tabii yazacağım. Bundan 1 yıl sonra ya da 1 gün. Belli olmaz. Very Happy
Caroline Klein
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Caroline Klein

MesajKonu: Geri: Hades Çocukları :)   Hades Çocukları :) - Sayfa 21 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 1:20 am

Abiciğim ne demek, böyle devam edeceğim. Kulübemize yakışanı yapıyorum ben. Smile
Bu arada kardeşlerim, elinizden geldiğince temizliğe yazmaya çalışın. Ne olursa olsun yaptığımız herşey kulübemize artı puan demek. Biz çoğu kulübeden önce başladık ve bu sefer iyi bir kurgumuz da var. Biraz gayretle bir bakmışsınız birinci bile olabiliriz. lol!
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: Hades Çocukları :)   Hades Çocukları :) - Sayfa 21 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 8:52 am

Hoşbulduk kardeşlerim Smile Smile Bu ortamı özlemişim Smile ama ben kulübeden en son ayrıldığımda 4 kardeştik, girince şok oldum resmen Very Happy Very Happy iyi iyi, kalabalık iyidir Wink Wink

Şimdiii, hepinizden kısa bir isteğim var kardeşlerim. Bana bu başlık altından kısaca karakterlerinizi tanıtır mısınız? Ve aramızın nasıl olmasını istiyorsanız onu yazın. Örn: Robyn ve ben birbirimizi öldürmek için yaratıldık Smile Hec ise her zaman arabulucu fedakar kardeşimiz Wink

Bu arada Robyn, kulübe liderliğinde gözün olduğunu en başından beri biliyordum zaten. Seni pis çıkarcı hilebaz Very Happy Very Happy
Alyssa Lauren Franke
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Alyssa Lauren Franke

MesajKonu: Geri: Hades Çocukları :)   Hades Çocukları :) - Sayfa 21 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 8:58 am

Öhööm. Öhööm.Alyssa 5 yaşında travma geçirdi filan. Bu yüzden bazı sorunları var mesela çok öfkelenme veya aşırı panik. Onun dışında babasını çok seven ama bunu belli etmeyen bir kız. İyi ve oldukça sevecen Very Happy
Caroline Klein
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Caroline Klein

MesajKonu: Geri: Hades Çocukları :)   Hades Çocukları :) - Sayfa 21 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 9:00 am

Şimdi benim karakter biraz bunalımda, geçmişte yaşadığı korkunç şeylerden dolayı. Hep yalnız büyümüş, ama hayatı boyunca sevdiği tek kişi olmuş, o da üvey babası yüzünden ölmüş falan. Kulübeye geliş rp'mde yazıyor onlar. Smile Neyse, bunalım olmasına rağmen dıştan bambaşka biri olarak görünür. Umursamaz, havalı ve eğlenceli. Ancak duygularını hep içinde yaşar. Seninle arası çok iyi olsun istiyorum, kardeşlerini seven birisi ve sen onun gerçekte nasıl biri olduğunu anlarsın bence. Duygusuz ve egoist biri olmadığını görüp, Caroline ile çok yakın olabilirsin Stell. Very Happy
Claudia Cohen
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Claudia Cohen

MesajKonu: Geri: Hades Çocukları :)   Hades Çocukları :) - Sayfa 21 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 9:09 am

Evet abiciğim, bir türlü tanışamadık seninle. *-*

Claudia 17 yaşında oldukça zeki bir kızdır, biraz karmaşık bir yapısı vardır. Henüz kampa yeni yeni alışmaya başlamıştır ama kardeşlerine hemen ısınmıştır. Biraz sinir bozucu olabilir ancak uyumsuz değildir. Çoğu zaman eğlencelidir, onun yanında sıkılmazsınız. Görevlere atılmayı sabırsızlıkla beklemektedir. Stella'yla olan ilişkisine gelince; onu kendine örnek olarak görmektedir.

Bu arada partner edinmek yasakmış bu kulübede, doğru mu? Razz
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: Hades Çocukları :)   Hades Çocukları :) - Sayfa 21 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 9:14 am

Stella'da karşılaşabileceğiniz en sinir bozucu, en yaramaz, kampı birbirine en çok katan, 'dünyayı ben kurtarıyorum' havalarından çıkamayan ve herhangi bir şekilde tanrı kanı taşımayan herkese karşı aşırı soğuk bir tip Smile Smile Yine de tuhaf denebilecek şekilde sevgi dolu, ama bunu göstermekten hoşlanmıyor. (Hele ki söz konusu kişi Robyn falansa Smile ) Ama Hades ile bir sorunu yok, daha doğrusu oldukça çok vardı (bana tokat bile attı, bende onu babalıktan reddettim falan Razz ) sonra iyi anlaşmaya başladık Very Happy Very Happy

Tanıştığımıza memnun oldum Very Happy Very Happy

Alyssa ile iyi anlaşabileceğimizi düşündüm, ama sen kendin de fikrini belirtmeden ben yorum yapmayayım Smile Smile

Caroline ile ise harika oldu, ben kurguya bayıldım Smile Smile

Claudia'ya da hemen kanım kaynadı Smile Smile Ve evet, eğer Robyn ve Hec tarafından sevgilinin ve senin infaz edilmenizi istemiyorsan partner bulmamalısın Smile Smile
Claudia Cohen
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Claudia Cohen

MesajKonu: Geri: Hades Çocukları :)   Hades Çocukları :) - Sayfa 21 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 9:32 am

Benim de sana kanım kaynadı Stell. Smile Ayrıca görev yapmak ve kurgu oluşturmak isteyen kardeşlerim pm atabilirler. Razz
Alyssa Lauren Franke
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Alyssa Lauren Franke

MesajKonu: Geri: Hades Çocukları :)   Hades Çocukları :) - Sayfa 21 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 6:57 pm

Stell kimseye sevgili konusunu önerme bence. Birisiyle çıktım , pişman oldum. Ölürmelerinden korktum beni valla Razz

Tabii , iyi anlaşabiliriz. Neden olmasın ki ? Rolling Eyes
Lucifer J. Morgenstern
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Lucifer J. Morgenstern

MesajKonu: Geri: Hades Çocukları :)   Hades Çocukları :) - Sayfa 21 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 7:13 pm

Öhöm öhöm. O zaman bende kendi karakterimi tanıtayım ^^

Lucifer küçük yaştan beri yer altında Hades tarafından yetiştirilmiş ve eğitilmiştir. Bu yüzden babasına karşı aşırı derecede saygısı ve sevgisi vardır. Babası ve öz kardeşi Phil dışında herkese karşı aşırı soğuktur. Karşısındaki kişinin duygularını önemsemez. Hedeflerine ulaşmak için karşısındaki kişiyi öldürmekten de çekinmez. Biraz egoist bir tiğtir o yüzden diğer 3 büyük çocukları ile pek iyi anlaşamaz. Ya da diğer melezler ile... Kamptaki neredeyse herkes ile düşmandır. Güvendiği en fazla 3 kişi vardır. Kısacası soğuk,umursamaz,egoist ve cesur bir tip Lucifer. Sinirlendiğinde ise isminin anlamını aratmaz kendisi...

İşte bu da Lucifer'ın hikayesi Razz
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: Hades Çocukları :)   Hades Çocukları :) - Sayfa 21 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 10:29 pm

Lucifer'i de çok sevdim Smile Smile Lütfen Robyn'den olma olur mu Lucifer, çünkü seninle yapabileceğimiz kavgaları hayal bile edemiyorum Smile Smile

Aslında birisiyle çıktın da, çıktığın kişi hala yaşıyor mu diye sormalıydım Lyss Very Happy
Lucifer J. Morgenstern
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Lucifer J. Morgenstern

MesajKonu: Geri: Hades Çocukları :)   Hades Çocukları :) - Sayfa 21 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 10:48 pm

ben sizin kavganızda koltukda oturup somurtarak izlemeyi düşünüyorum Razz

bi ara rp yapalım stell ^^
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: Hades Çocukları :)   Hades Çocukları :) - Sayfa 21 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 10:55 pm

Oda olur Smile Smile Bu arada Robyn nerde yaa? Haha, biliyorum Robyn döndüğümü duyunca korkup kaçtın, sığınacak bir fare deliği arıyorsun Very Happy

Memnuniyetle kardeşim, ne zaman istersen Smile Smile
Hector Sentius
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Hector Sentius

MesajKonu: Geri: Hades Çocukları :)   Hades Çocukları :) - Sayfa 21 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 10:58 pm

Öhöm öhöm.Gayda yatağın altında duruyor. Smile Twisted Evil
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: Hades Çocukları :)   Hades Çocukları :) - Sayfa 21 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 11:04 pm

Ama Hec yaa, ne zamandır ilk defa uğruyorum, gelmişken nolur şu Robyn'i ters köşe yapıp gideyim, lütfeeen Smile
Hector Sentius
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Hector Sentius

MesajKonu: Geri: Hades Çocukları :)   Hades Çocukları :) - Sayfa 21 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 11:05 pm

Ben ikinizi birden ters köşe yapacağım şimdi. Smile
Hem nereye gidiyorsun.Bırakmam Smile
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: Hades Çocukları :)   Hades Çocukları :) - Sayfa 21 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 11:10 pm

Bu kulübede ters köşe olacak tek kişi Robyn Razz

Okul açılınca bana yol görünür kardeşim Smile Smile Arada girerim elbette ama dershanede manyak bir hocam var, zaman bırakır mı bilmiyorum :/ :/
Hector Sentius
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Hector Sentius

MesajKonu: Geri: Hades Çocukları :)   Hades Çocukları :) - Sayfa 21 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 11:12 pm

Stella Fabiano demiş ki:
Bu kulübede ters köşe olacak tek kişi Robyn Razz

Okul açılınca bana yol görünür kardeşim Smile Smile Arada girerim elbette ama dershanede manyak bir hocam var, zaman bırakır mı bilmiyorum :/ :/

O belli olmaz ben sizi ters köşe yapabilirim. Smile

Okullar açılınca bana da görünecek yol ben şimdi gidiyorsun sandım Smile

Hades Çocukları :)
21 sayfadaki 23 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23  Sonraki
 Similar topics
-
» Zeus'un çocukları
» Zeus Çocukları - Sohbet
» Merhaba Hephaistos Çocukları!
» Hephaistos Çocukları Temizlikte!
» Hephaistos Çocukları Temizlikte!