Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kardeşimle Babamıza Ziyarat *2*

2 posters
YazarMesaj
Luna Harrods
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Luna Harrods

Kardeşimle Babamıza Ziyarat *2* Empty
MesajKonu: Kardeşimle Babamıza Ziyarat *2*   Kardeşimle Babamıza Ziyarat *2* Icon_minitimeCuma Tem. 22, 2011 5:54 am

Babamın verdiği not kardeşimle bize eğlence çıkartmıştı orası kesindi. Tabii görev Medusa ile ilgili olmasaydı daha da mutlu olacaktım. İtiraf etmem gerekirdi ki Medusa en çok korktuğum yaratıklardan biriydi ama bu göreve kardeşimle çıktığımdan içim de daha çok heyecan vardı. uzun zamandır kampta sıkıntıdan ölüyordum ve hep macera arıyordum. Şimdi ise macera ayağımıza kadar gelmişti. Saraydan çıkarken Bells bana döndü , ''Luna korkmuyor musun?'' dedi. ehh.. tabii korkuyordum ama kardeşimi panikletmek istemiyordum. Korkumu hatta duygularımı saklama konusunda uzmanlaşmıştım. Gülümseyerek ''Biraz, ama korkmaktan çok heyecanlıyım.'' dedim. bells, derin bir nees alıp ''Tamam ben de endişeliyim. Medusa oyun oynamayı sever, kolay yem olmayacak.'' dedi. söylediğini onaylarcasına başımı salladım. Medusa bize asla elini kolunu sallayarak o değneği bize vermeyecekti. Dahası muhtemelen o değneği bizim üzerimizde kullanacaktı. Değneğin özelliklerini bilseydik işimiz daha da kolaylaşabilirdi. Ah.. tabii bir de Medusa’ya bakarsak taş olma ihtimalimiz vardı. . ''Evet ama biz de kolay yem değiliz. Bu işi kolaylıkla halledeceğiz Bells.'' diyerek ona güven dolu bir gülücük attım. Kardeşim çantasından incilerden birer tane çıkarttı. Heyecanla inciyi ondan aldım. İnci ile yolculuk etmek harika bir duyguydu. İstediğin yere ne kadar uzak olsan da anında orada oluyordun. ''Nereye gideceğimizi biliyorsun..'' dedi Bells. Ona emredersiniz tarzında alaycı bir bakış attım. Düşüncelerimden sıyrıldım ve kendimi istediğim yere odakladım. İnciyi yere koydum. Eğlence başlıyordu. “ Medusa’nın inine..” dedim derin bir nefes alarak inciyi ezdim. Ezilme sesini duyduğum andan babamın sarayından ayrıldık.

Açıkça Medusa’nın ini beklediğimden de korkunçtu. Yıkık dökük harabelerin arasında kapkaranlık bir mağara duruyordu. Etraf zaten çok karanlıktı. Üstüne üstlük mağara daha da karanlıktı. Babama içimden binlerce kez teşekkür ettim. Acaba daha karanlık yere düşebilir miydik? Derin bir nefes aldım ”İşte başlıyoruz” dedim. Çantamdan yanıma aldığım feneri çıkarttım. Feneri açtım. Keşke açmasaydım. Hayatımda gördüğüm en dehşet manzaralara şahit olduk. Mağarada ilerlemeye başladıkça, Medusa’nın kahkahalarını ve tıslama seslerini duyabiliyordum. Sesler iyice yükselince feneri kapattım. Canavarcığı kendimize çekmenin zamanı değildi. Kılıçlarımızı çıkarttık. Yılanların tiz tıslama sesleri git gide daha da yaklaşıyordu.
Isabelle Coco Franke
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Isabelle Coco Franke

Kardeşimle Babamıza Ziyarat *2* Empty
MesajKonu: Geri: Kardeşimle Babamıza Ziyarat *2*   Kardeşimle Babamıza Ziyarat *2* Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2011 2:01 am

Babamın verdiği bu görev bizi oldukça endişelendiriyordu. Medusa'nın inine gidecektik. Ama bir yandan da hoşuma gitmişti kulübede boş boş oturup hiç bir şey yapmamaktan daha iyiydi. Saraydan çıkarken ''Luna korkmuyor musun?'' dedim , açıkçası ben kokuyordum. Ama Luna her zaman ki gibi pozitif tavırlarıyla korkumu atlatmamı sağlamıştı. ''Biraz, ama korkmaktan çok heyecanlıyım.'' Derin bir nefes aldıktan sonra sürekli Medusa'yı yendiğimizi düşünüyordum. Zaten böyle olmalıydı. Medusa'nın bizi öldürmesine göz yumamazdık. ''Tamam ben de endişeliyim. Medusa oyun oynamayı sever, kolay yem olmayacak.'' kesinlikle böyle düşünüyordum. Medusa bize o değneği kolayca ve kendi isteği ile vermeyecekti biz zorla alacaktık. Bir de Medusa’ya bakarsak taş olma ihtimalimiz vardı. En kötüsü de buydu. ''Evet ama biz de kolay yem değiliz. Bu işi kolaylıkla halledeceğiz Bells.'' diyerek bana güven dolu bir gülücük attı. Evet bu doğruydu. Çok vakit kaybetmeden yola koyulmamız gerekiyordu. Eğlence başlıyordu. Luna “ Medusa’nın inine..” dedi derin bir nefes alarak inciyi ezdi. Ezilme sesini duyduğumuz anda babamızın sarayından ayrıldık.

Büyük maceraya az kalmıştı. Medusa'nın ini 'ni gördüğümüzde şaşkınlık ve korku dolu bir ifadeyle birbirimize bakıp durduk. Mağra aşırı karanlıktı. Ama oyalanmanın sırası değildi hemen işimizi bitirip dönmeliydik. Luna, derin bir nefes aldı ve ”İşte başlıyoruz” dedi. Çantamızdan fenerlerimizi çıkarttık. Mağrada adımlarımızı atarken kahkaha ve tıslama sesleri duyuyorduk. Gittikçe Medusa'ya yaklaşıyorduk. Aslında heyecanım geçmişti. ''Luna iyi misin?'' kardeşimin de iyi olması benim için çok önemliydi. ''Evet Bells hiç olmadığım kadar.'' işte bu cevap beni rahatlattı.

Hemen bir şeyin arkasına geçtik ve kılıçlarımızı hazırladık. Karanlıktan hiç bir şey görünmüyordu bu yüzden her an hazırlıklı olmalıydık. Medusa hala kahkahalar atıyordu. Sanki tam karşımdaymış gibi gözlerimi kapattım. Bu sefer ses çok yakından geliyordu. İşte Medusa tam karşımızdaydı.

Kardeşimle Babamıza Ziyarat *2*
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kardeşimle babamıza ziyaret
» Kardeşimle Okçuluk
» Kardeşimle tanışıyorum! :)
» Kardeşimle Yaramazlık
» Kardeşimle Çalışma