Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Nedensiz parlama Amaçsız Sönme

YazarMesaj
Steward Thurstan
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Steward Thurstan

Nedensiz parlama Amaçsız Sönme Empty
MesajKonu: Nedensiz parlama Amaçsız Sönme   Nedensiz parlama Amaçsız Sönme Icon_minitimeC.tesi Tem. 16, 2011 8:40 am

Spoiler:

Akşam güneşi gitmek için daha da br telaşlıydı. Etraf kızıllığın hakimde, kıyıya esen hafif bir esintinin etkisindeydi. Elime aldığım taşı fazla bir kuvvet uygulamadan suya fırlattım. Taş dört defa sektikten sonra uzak bir noktada suyun dipine doğru güneşin kaçma hızıyla eşit sayılabilecek hızla yollandı. Gözlerim onun ardından baktı ama sonra sol tarafımdan gelen beyaz bir ışık patlamasının kontrolü altına alındı.

Işık şiddetinin çokluğundan dolayı gözlerimi kıstım. Işık kaynağı sönüyor bu sayede bende artık dünyaya bir çift yarıktan bakmaktan kurtuluyordum. Işık artık söndü, buna kimin-hangi tanrının- neden olduğunu anlamaya çalışmam aptallıktı. Tanrıların işine akıl sır ermezdi.

Nedensiz parlama Amaçsız Sönme
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nedensiz sorunlar ve beklenmeyen macera
» Amaçsız çağırı
» Amaçsız Mücadele... (Tırmanma duvarının devamı)