Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Herkes Arıyor Bende Arayayım!

+13
Anita S. de Luca
Leo von Dorff
David Killer
A. Anna Bianca Sentius
Alishia Marianna Allen
Peter Karl Bouveir
Melanie Arianna Bates
Lara Adams
Daphne Warringford
Maggie Gladhell
Adreanna B. von Dorff
Katherina Zoey Night
Katnis Roselie Graham
17 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Katnis Roselie Graham
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Katnis Roselie Graham

Herkes Arıyor Bende Arayayım! Empty
MesajKonu: Herkes Arıyor Bende Arayayım!   Herkes Arıyor Bende Arayayım! Icon_minitimeSalı Tem. 12, 2011 1:54 pm

Katnis

İtalyan, Amerikan ve Cherokee kökenli, sarı saçlı ve mavi gözlü, tatlı bir Persephone melezi Katnis. Gerektiği zaman tırnaklarını çıkaran bir kedi gibidir kendisi. İyi anlaştığı kişilere karşı genelde koruyucu tavırlar sergiler. Narin yapısı yanlış anlaşılmasına sebep olabilir. Önceden de belirtelim bela başından hiç eksik olmaz. Biraz mızmız biraz da ukala olmasını saymazsanız gayet iyi bir dost olabilir. Her zaman kendi bildiği yolda ilerler. Olaylara çevresindekileri şaşırtan bir sakinlikle tepki verir.

Peki neler arıyor?

Sırdaşları
Katnis onlara aşırı derecede güvenir ve her sırrını paylaşır. Dünyadaki en bulunmaz ve özel kişilerdir sırdaşları. Ayrıca yardımcı olup sever de onları.
- Katherina Zoey Night
- Melanie Arianna Bates
- Amelia Singer

Çocukluk Arkadaşları
Çocukluğundan beri tanıdığı, güvendiği ve sevdiği kişilerdir.
- Dekka Emily Chawlea
-

Koruyup Koladıkları
Katnis sadece sevip saydığı kişileri korur. Fakat bir kişiye aynı anda bu iki duyguyu beslemesi biraz zordur. Dolayısıyla bu bölüme girmek de öyle...
- Natalie Brianna Bates
-

Koruyup Kollayanlar
Kızımızın düşüncelerinden hoşlanan ve onu seven kişilerden bazıları ona karşı korumacı tavırlar sergileyebilirler. Fakat böyle kişiler azdır. Sanırız ki onun biraz fazla mızmız olmasından ve fazla düşman edinmesinden hoşlanmıyorlardır.
- Adreanna B. von Dorff
- Daphne Warringford

Örnek Aldıkları
Katnis onlara saygı duyar ve örnek alır. Fakat asla sevgi ve güven duygusu beslemez.
- Peter Karl Bouveir
- A. Anna Bianca Sentius

Arkadaşları
Sevdiği, iyi anlaştığı ve yardımcı olduğu kişilerdir.
- Mirabella LaPiere
- Lara Adams
-
-

Suç Ortağı
Birlikte en çılgın ve tehlikeli maceralara atılıp kuralları beraber çiğnediği kişilerdir. Sonuçta Katnis'e göre kurallar çiğnenmek içindir!
-
-
-
-
-

Konuşmuşlukları Var
Onlara ne güvenir, ne saygı duyar ne de sever. İsimleri dışında haklarında hiçbir şey bilmez diyebiliriz.
- Drew Taylor Black
-
-
-
-

Kavgalı Oldukları
Normalde iyi anlaştığı fakat aralarındaki küçük sorunlar yüzünden uzak durduğu, yine de sevdiği kişilerdir.
-
-

Tatlı Rekabetçileri
Aralarında rekabet vardır fakat onları severde.
-
-

Çıkar İlişkisi
Sadece bir gün işi düşer diye arasını iyi tuttuğu ve pek sevmediği kişilerdir.
- Maggie Gladhell
- Seth Mason Black
- Georgina Orwell

Gıcık Oldukları
Tabi ki Katnisin sevmediği davranışlar sergileyen kişiler de vardır. Onları sürekli alaya alır ve takışır. Ama ölümüne düşman değillerdir.
- Joanna Oldwin (Yaşı Katnis'ten küçük olmasına rağmen)
- Leo von Dorff
-

Ölümüne Düşmanları
Onlarla iyi anlaşamadığını söylemek bile yetersiz kalır. Onlardan nefret eder ve her fırsatta onlara zarar vermek için uğraşır. Onlar da bu duruma kayıtsız kalmazlar tabi.
- Mira Allen
- Terra M. Winchester
- Lucifer J. Morgenstern
-
-

Hoşlandıkları
Sadece arkadaşlık dışı sevgi beslediği ama sevgisini fazla da ilerletmediği kişilerdir.
-
-

Ondan Hoşlananlar
Ona arkadaşlık dışı bir sevgi besleyen ama gerçekten aşık olmayan kişilerdir.
-
-

Hayatının Aşkı

Fazla söz söylemeye gerek var mı?
-David Killer

Özel Kurgu
&&&
Anita S. de Luca

Katnis Anita'dan biraz korkar, ama inatçı kişiliği sebebiyle bunu pek belli etmez. Anita'ya saygı duyar ve sever. Anita da Katnis'in bu davranışlarına karşılık onu korur ve yardımcı olur. İyi anlaşırlar. Katnis Anita'ya inanılmaz bir şekilde sadıktır.

En son Katnis Roselie Graham tarafından Salı Ağus. 02, 2011 10:23 am tarihinde değiştirildi, toplamda 20 kere değiştirildi
Katherina Zoey Night
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Katherina Zoey Night

MesajKonu: Geri: Herkes Arıyor Bende Arayayım!   Herkes Arıyor Bende Arayayım! Icon_minitimeSalı Tem. 12, 2011 2:05 pm

Eh, beni biliyorsun zaten. Normalde Ölümüne düşmanlara ekle derdim ama o kadar rp'den sonra daha olmaz, o yüzden sırdaşları, arkadaşları, çocukluk arkadaşları kafana göre takıl...
Katnis Roselie Graham
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Katnis Roselie Graham

MesajKonu: Geri: Herkes Arıyor Bende Arayayım!   Herkes Arıyor Bende Arayayım! Icon_minitimeSalı Tem. 12, 2011 2:11 pm

Oldu bile. Sırdaşımsın Kat Smile
Adreanna B. von Dorff
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Adreanna B. von Dorff

MesajKonu: Geri: Herkes Arıyor Bende Arayayım!   Herkes Arıyor Bende Arayayım! Icon_minitimeSalı Tem. 12, 2011 11:09 pm

Örnek al beni? Ya da koruyup kollayanlara ekle. Çok yaş farkı var ya, sırdaş ya da düşman olmaz.
http://melezkampirpg.forumup.web.tr
Katnis Roselie Graham
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Katnis Roselie Graham

MesajKonu: Geri: Herkes Arıyor Bende Arayayım!   Herkes Arıyor Bende Arayayım! Icon_minitimeSalı Tem. 12, 2011 11:14 pm

haklısın o konuda... Hemen ekliyorum.
Maggie Gladhell
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Maggie Gladhell

MesajKonu: Geri: Herkes Arıyor Bende Arayayım!   Herkes Arıyor Bende Arayayım! Icon_minitimeÇarş. Tem. 13, 2011 1:03 am

Meg'i çıkar ilişkisi oldukları yada hoşlanmadıklarına ekleyebilirsin. Ama sanırım ilki daha uygun. Kendisi kaçakçıdır. Bundan ötürü istediğin birşeyi senin için getirebilir. Ama karşılığında mutlaka senden birşey ister.
Mirabella LaPiere ; Bella oldukça kibirli bir melez. Kendisi Fransa tahtının varisi, soyu Bourbon Hanedanlığına falan dayanıyor. Bundna ötürü asla biriyle çıkar bakımından arkadaşlık kurmaz ve daima kendi kararlarını kendisi verip her zaman işlerini kendisi görmektedir. Veya çevresinde kilere yaptırmaktadır, ama mutlaka karşılığını verir. Kibrinden ötürü fazla dosu olduğu söylenemez, kimseye zararı olmadığı için düşmanı da pek yoktur. Ama ondan hoşlanmayanlar oldukça fazladır. Bundna ötürü sen kendin karar ver neresi olacağına. Ben seçemedim, olumluda olabilir yada olumsuz da. ^^
Joanna Oldwin Jo bir zamanlar Tanrıça Tike'nin küçük Tanrıça kızıydı. Fakat aldığı cezadan ötürü yeniden beden bularak hayata dönmüştür. Fakat bu kez Tanrıça Nyks'in kızıdır. Kimse onun eskiden bir küçük Tanrıça olduğunu bilmez. Anılarında hala bir küçük Tanrıça'nın yaşantısı olduğundan yaşıtlarına göre bilmiş bir tavrı vardır. Belki Jo'nun her konuda bireyler yürütmesine kızabilirsin belki de sevebilirsin. Bundan ötürü koruyup kolaldıkalrı olabilir yaşından ötürü veya tam hilafı olumsuz bir yer?
Daphne Warringford
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Daphne Warringford

MesajKonu: Geri: Herkes Arıyor Bende Arayayım!   Herkes Arıyor Bende Arayayım! Icon_minitimeÇarş. Tem. 13, 2011 1:13 am

Bu kızımız Persephone kızı aynı zamanda avcı. Sevimlidir. Barışçıldr ama sevdikleri için yapamayacağı şey yoktur. Koruyabilir seni.
Katnis Roselie Graham
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Katnis Roselie Graham

MesajKonu: Geri: Herkes Arıyor Bende Arayayım!   Herkes Arıyor Bende Arayayım! Icon_minitimeÇarş. Tem. 13, 2011 2:08 am

Mirabella'yı arkadaşlarıma ekliyorum, bayılırım kafasının dikine giden kişilere Very Happy
Maggie Gladhell çıkar ilişkisi, Joanna Oldwin'e gıcık oluyorum, küçük olmasına rağmen bilmiş tavırları falan Razz
Koruyuculara ekledim seni kardeşim Smile
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

MesajKonu: Geri: Herkes Arıyor Bende Arayayım!   Herkes Arıyor Bende Arayayım! Icon_minitimeÇarş. Tem. 13, 2011 2:09 am

Tatlı bir kıza benziyorsun,dost olabiliriz bence. Smile
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com
Katnis Roselie Graham
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Katnis Roselie Graham

MesajKonu: Geri: Herkes Arıyor Bende Arayayım!   Herkes Arıyor Bende Arayayım! Icon_minitimeÇarş. Tem. 13, 2011 2:12 am

Arkadaşlar bölümüne ekliyorum...
Melanie Arianna Bates
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu
Melanie Arianna Bates

MesajKonu: Geri: Herkes Arıyor Bende Arayayım!   Herkes Arıyor Bende Arayayım! Icon_minitimeÇarş. Tem. 13, 2011 5:37 am

Ben senin en iyi arkadaşınım tamam? O yüzden beni sırdaşları,çocukluk arkadaşları,koruyup kolladıkları başlığına alıyorsun hemen tamam?
Katnis Roselie Graham
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Katnis Roselie Graham

MesajKonu: Geri: Herkes Arıyor Bende Arayayım!   Herkes Arıyor Bende Arayayım! Icon_minitimeÇarş. Tem. 13, 2011 7:32 am

Bir tanesini seç Mel! Of ya küstüm Nat'e benim arkadşım değil mi o?
Neyse Çocukluk arkadaşları mı yoksa sırdaşları mı? Veya koruyup kolladıkları?
Peter Karl Bouveir
Hephaistos'un Çocuğu/Kulübe Lideri
Hephaistos'un Çocuğu/Kulübe Lideri
Peter Karl Bouveir

MesajKonu: Geri: Herkes Arıyor Bende Arayayım!   Herkes Arıyor Bende Arayayım! Icon_minitimeÇarş. Tem. 13, 2011 8:03 am

Beni Örnek al Wink
Katnis Roselie Graham
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Katnis Roselie Graham

MesajKonu: Geri: Herkes Arıyor Bende Arayayım!   Herkes Arıyor Bende Arayayım! Icon_minitimeÇarş. Tem. 13, 2011 8:32 am

Umarım iyi bir örneksindir Suspect
Hemen ekliyorum... Very Happy
Alishia Marianna Allen
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Alishia Marianna Allen

MesajKonu: Geri: Herkes Arıyor Bende Arayayım!   Herkes Arıyor Bende Arayayım! Icon_minitimeÇarş. Tem. 13, 2011 11:53 pm

ölümüne düşman yada suç ortağı nedense düşman edinme çabası içindeyim Very Happy
Katnis Roselie Graham
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Katnis Roselie Graham

MesajKonu: Geri: Herkes Arıyor Bende Arayayım!   Herkes Arıyor Bende Arayayım! Icon_minitimeC.tesi Tem. 16, 2011 6:42 am

Ben de öyleyim ya Razz
Hem buraya hem de profilime ekliyorum.
A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: Herkes Arıyor Bende Arayayım!   Herkes Arıyor Bende Arayayım! Icon_minitimeC.tesi Tem. 23, 2011 10:26 pm

Örnek aldıkları olabilir. Ablanım sonuçta ya da ben sana karşı aşırı korumacıyımdır böyle bir kurgumuz da olabilir. Very Happy
David Killer
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
David Killer

MesajKonu: Geri: Herkes Arıyor Bende Arayayım!   Herkes Arıyor Bende Arayayım! Icon_minitimePerş. Tem. 28, 2011 4:42 am

Aşkım. Bitanem. Ben niye yokum ki?? Eklemeyecek misin yoksa?? Question
Katnis Roselie Graham
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Katnis Roselie Graham

MesajKonu: Geri: Herkes Arıyor Bende Arayayım!   Herkes Arıyor Bende Arayayım! Icon_minitimeC.tesi Tem. 30, 2011 12:29 am

Seni hiç unutur muyum canım benim! Hemen ekliyorum birtanem.

Ablacığım seni de ekliyorum.
Leo von Dorff
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Leo von Dorff

MesajKonu: Geri: Herkes Arıyor Bende Arayayım!   Herkes Arıyor Bende Arayayım! Icon_minitimeC.tesi Tem. 30, 2011 12:30 am

hey..benide al
http://blgsyrs.sozlukspot.com/
Katnis Roselie Graham
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Katnis Roselie Graham

MesajKonu: Geri: Herkes Arıyor Bende Arayayım!   Herkes Arıyor Bende Arayayım! Icon_minitimeC.tesi Tem. 30, 2011 12:35 am

Nereye eklememi isersin?
Leo von Dorff
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Leo von Dorff

MesajKonu: Geri: Herkes Arıyor Bende Arayayım!   Herkes Arıyor Bende Arayayım! Icon_minitimeC.tesi Tem. 30, 2011 12:37 am

Fark etmz Very Happy
Katnis Roselie Graham
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Katnis Roselie Graham

MesajKonu: Geri: Herkes Arıyor Bende Arayayım!   Herkes Arıyor Bende Arayayım! Icon_minitimeC.tesi Tem. 30, 2011 12:41 am

Katherina ile iyi anlaşıyoruz ama kulübedeki o ziyaretimi hatırlıyorsun değil mi?

Gıcık oldum sana ben ya! Smile
Anita S. de Luca
Nemesis'in Çocuğu
Nemesis'in Çocuğu
Anita S. de Luca

MesajKonu: Geri: Herkes Arıyor Bende Arayayım!   Herkes Arıyor Bende Arayayım! Icon_minitimeC.tesi Tem. 30, 2011 12:45 am

Özel kurgu.
Anita - İntikamı seven soğukkanlı bir İtalyandır.Adalete de önem verir her Nemesis çocuğu gibi.Ama intikamcı huyu çok fazladır.Onun dışında eğlenceli,espriitüel ve deli dolu bir kızdır.O kızdırmayı asla istemeyeceğiniz bir tiptir.Onu çok iyi tanımayanların çoğu ondan korkar.Sevdiklerine karşı korumacı bir yapısı vardır,sevdikleri için canını vermeye hazırdır.Ah,bir de bir ortamda adalet olmazsa ne kadar kötüleşebileceğini görmek istemezsiniz.Ki bu son özellilk tüm Nemesis çocuklarında aynıdır.

--~--

Anita'dan birazcık kork fakat pek belli etme.Araları iyi olsun,saygı duy ona özelliklerimden dolayı.O da seni sevdiği için hep korusuun. Very Happy
Leo von Dorff
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Leo von Dorff

MesajKonu: Geri: Herkes Arıyor Bende Arayayım!   Herkes Arıyor Bende Arayayım! Icon_minitimeC.tesi Tem. 30, 2011 12:46 am

Off Very Happy ben istemedim katherina yazmıs
Katnis Roselie Graham
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Katnis Roselie Graham

MesajKonu: Geri: Herkes Arıyor Bende Arayayım!   Herkes Arıyor Bende Arayayım! Icon_minitimeC.tesi Tem. 30, 2011 12:48 am

Ekliyorum.

Ah ah... Bilirim Kat'i ben ondan neler çektim bu güne kadar tahmin edemezsin!
Drew Taylor Black
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Drew Taylor Black

MesajKonu: Geri: Herkes Arıyor Bende Arayayım!   Herkes Arıyor Bende Arayayım! Icon_minitimeC.tesi Tem. 30, 2011 4:02 am

Konuşmuşlukları olanlar yada arkadaşlar olabilir Smile
Katnis Roselie Graham
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Katnis Roselie Graham

MesajKonu: Geri: Herkes Arıyor Bende Arayayım!   Herkes Arıyor Bende Arayayım! Icon_minitimeC.tesi Tem. 30, 2011 6:04 am

Ekledim bile Very Happy
Terra M. Winchester
Hestia Rahibesi/Kılıç Eğitmeni
Hestia Rahibesi/Kılıç Eğitmeni
Terra M. Winchester

MesajKonu: Geri: Herkes Arıyor Bende Arayayım!   Herkes Arıyor Bende Arayayım! Icon_minitimeC.tesi Tem. 30, 2011 8:46 am

Beni Ölümüne Düşmanlara, Georgina'yı da Çıkar İlişkisine ekle.
Seth Mason Black
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Seth Mason Black

MesajKonu: Geri: Herkes Arıyor Bende Arayayım!   Herkes Arıyor Bende Arayayım! Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 5:22 am

Sende mi Brütüs? Sende mi İtalyan'sın Suspect Neyse iyi günümdeyim koruyup kollayanlara ya da çıkar ilişkisine ekleyebilirsin Very Happy

Herkes Arıyor Bende Arayayım!
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Eh, madem herkes arıyor ben de ararım :)
» Herkes- Herkes Nerede?
» Bende arıyorum.
» Bende Yazıyım Dedim
» Sorun Bende Değil Duvarda!