Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kulübedeki İlk Günüm.

YazarMesaj
Linda Winchester
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu

Kulübedeki İlk Günüm. Empty
MesajKonu: Kulübedeki İlk Günüm.   Kulübedeki İlk Günüm. Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 7:08 am

Nyks beni sahiplenmişti. Odama yerleşmek için kulübeye gittim. Kulübedekilerle tanışmak için salona girdim. Tam salona girerken halıya ayağım takıldı . Az kalsın düşüyordum. Çıkan sesten dolayı herkes dönüp bana baktı . Çok utanmıştım açıkçası. Her neyse salona girdim ve kendimi tanıttım . ''Merhaba ben Linda Ignacia . Yeni kardeşinizim. İspanyolum . . Kendimi tanıttıktan sonra derin bir iç çektim. Kimseden ses çıkmıyordu. Kimse kendisini tanıtmıyordu . Sonra koltuktan kalkıp bir kız yanıma geldi . Kendisini tanıttı. Merhaba ben Adreanna. Kısaca Rea. .Rea'dan sonra herkes kendini tanıttı. Zack adındaki kardeşim gelip bana bir oda ayarladığını söyledi. Beni odama götürdü. Odamdan çıkarken Tekrar hoşgeldin kardeşim dedi. Hafifçe gülümsedim . Hoş bulduk . dedim.
Zack odamdan çıktıktan sonra eşyalarımı çantamdan çıkardım ve yerleştirmeye başladım. Dolabımı daha sonra çalışma masamı düzenledim. Rea odama gelip Yardım edilecek bir şey var mı ? dedi. Hayır . Bitti zaten . teşekkürler dedim. Ve beraber salona gittik.

Kulübedeki İlk Günüm.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kulubedeki ilk günüm
» Kardeşlerimle tanışmam ve kulübedeki ilk günüm
» kulubedeki ilk gün.
» BU KULÜBEDEKİ HERKES BAKSIN
» İlk Günüm