Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Maceraya geliyoruz

YazarMesaj
Leo von Dorff
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Leo von Dorff

Maceraya geliyoruz Empty
MesajKonu: Maceraya geliyoruz   Maceraya geliyoruz Icon_minitimeÇarş. Haz. 29, 2011 6:34 am

Gece olduğu için dışarı çıktım.Ormana doğru geldim.Gece olduğu için yolumu görebilirim diye düşündüm.İlerlemeye başladım.Ağaçlara,hayvanlara her şeye baktım.En sonunda bir ses duydum.Bu bir ejderha sesiydi.Korkuyla geri dönmeye çalıştım.Ama yolumu kaybetmiştim.İçimden bu gece çok uzun olcak diyordum.Bir ağaca yaslandım.Korkuyla on beş dakika bekledim.Sonra yola koyuldum.İlk olarak sağ tarafa dogru gittim.İleri gittim ilerledim ilerledim en sonda karşıma bir ağac cıktı.Şurada bir yerde sabah olana kadar beklemelimiydim yoksa çığlık atıp tüm kampın bizi aramasını mı beklemeliydim bilmiyorum.Her neyse.Öyle bir çığlık attım ki gözüme birsürü ışık çıktı.Oraya doğru yola koyuldum.Kampa gelebilmiştim ama kampta hoş karşılaşmıycağını biliyordum.Herkese olanı anlattım.2 kıdemli bana bakıp kızdıklarını belli ediyorlardı.Teki kağıda bir yazı yazıp tuvalete sakın gelme demek istiyordu.Olanları anlatınca kulübeme döndüm ve yatağıma uzandım...
http://blgsyrs.sozlukspot.com/

Maceraya geliyoruz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bekle Manhattan! Biz Geliyoruz!
» Maceraya Merhaba :)
» Maceraya Biletimiz Var! ~~
» Maceraya Merhaba!
» Zack ile maceraya girşicek olan var mı?