Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Maceraya Merhaba!

2 posters
YazarMesaj
Zellana L. Tyler
Demeter'in Çocuğu/Şifa Sanatı Eğitmeni
Demeter'in Çocuğu/Şifa Sanatı Eğitmeni
Zellana L. Tyler

Maceraya Merhaba! Empty
MesajKonu: Maceraya Merhaba!   Maceraya Merhaba! Icon_minitimeC.tesi Şub. 19, 2011 9:43 am

Sabahın erken saatleride bir kabus üzerine terlerle uyandım. Terliklerimi giydim ve bir bardak su içke üzere masaya uzandım. Pencereden bakınca güneşin daha doğmadığını fark ettim. Ve yatağıma doğru uzanırken kapı şiddetli bir biçimde çaldı. Kardeşlerime doğru baktığımda hala uyuyorlardı. Kapıyı açtığımda karşımda Roc duruyordu. Bu saatte ne işi vardı kulübede? Ona doğru şaşkın ve anlamsız bakışlarla baktım. Bana dorğu gülümseyen bir tavırla '' Şeyy. Uyku tutmadı. Uyandığını düşümüştüm. İç güdüsel olarak.'' dedi. Tamam. İç gidüleri ona uyandığımı söylemiş olabilirdi ama uyuyacağımı bildirmemişti bu içgüdüleri ! Ona doğru hala mantıksız bakışlar ile bakmaya devam ediyordum. Açıkcası uykusuzluktan perişan bir haldeydim. Ama uyumamalıydım. Hey Hestia kızı sevgilin karşında dimdik dur ve onurunla uykunun olmadığını göster! O sırada gülümsedim ve '' İyiki gelmişsin benimde uykum kaçmıştı. Sohbet edicek bir sevgili,bir dost ve bir arkadaş arıyordum '' dedim. Sonra gülmsedi. İçeri davet ettim ve kendime çeki düzen vermek için dolabıma doğru yöneldim. Kıyafetlerimi kurcalarken '' Ne yapıcağız peki aşkım?'' dedim kısık bir sesle çünkü hala kardeşlerim uyuyordu. Bana düşünceli bakışlarla baktı ve 1-2 dakika sonra '' İlk önce pegasus ahırlarına gidiceğiz. Orada sana nereye gidiceğimizi uzun uzun anlatacağım'' dedi. Pegasus- anlatmak nereye gidiyorduk. Yinede kıyafetimi etekten ve elbiseden yana kullanmadım. Çünkü ne yapıcağımız hiç belli olmuyordu ki ! En iyi spor ama şık bir kıyafetti. Aslında kıyafet yargımı Roc'a göre ayarlıyordum. Bir çif gibi giyinmek istemiştim. Aynı renk tonlarıyla olmak istemiştim. O koyu yeşil bir üst ve şık bir jeans giymişti. Bu kıyafete uygun bir kıyafet arıyordum dolabımda. Sonunda buldum ve pijamamı çıkarım dolabıma yerleştirdim. Saçlarımın saldım ve bir toka ile tuturdum. Çok benzeyen ve uyumlu bir çift olmuştuk işte ! Ama onun yakışıklılığı ve parlaklığı beni söndürüyordu.
Marcus L. Stanislaus
Zeus'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Zeus'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Marcus L. Stanislaus

Maceraya Merhaba! Empty
MesajKonu: Geri: Maceraya Merhaba!   Maceraya Merhaba! Icon_minitimeC.tesi Şub. 19, 2011 10:32 am

Normalde başımı yastığa koyduğum gibi uyurum. Ama o gece öyle olmadı. Sağa döndüm , sola döndüm , tavana baktım ama yok ! Uyuyamıyorum. Sonra içimden bir ses Zell'in de uyumadığını söylüyordu. Kalktım ve giyindim sonra da Hestia kulübesinin yolunu tuttum. Ama o kadar uyku sersemiydim ki kulübenin önünde bir taşa takılıp kapıya çarptım. O an aklımdan kaçmak geldi ama o anda kapı açıldı ve bingo ! Karşımda Zell vardı ama saçı çok dağınıktı , gözleri zor açılıyordu ve üzerinde pijamaları vardı. Dayanamayıp güldüm. Bana bakıyordu ama yüzünün halinden , ve saçlarının dağınıklığından o anki ruh halini anlayamıyordum. "Aşkım içeri gelsene." dedi. İçeri girdikten sonra da "Peki ne yapacağız ? " dedi. Yüzümde sinsi bir gülümsemeyle - ki o anda yaşadığım uyku sersemliğiyle ne kadar başarabildim bilmiyorum - cevap verdim. "İlk önce ahırlara gidelim , sonra anlatırım. Çok eğleneceğiz." dedim. Üstünü değiştirdi ve el ele görünmemeye çalışarak pegasus ahırlarına gittik. "Şimdii aşkııım , ilk durağımız Los Angeles ! " diye bağırdım ve pegasuslarımızla havalandık. Manzara her zamanki gibi nefes kesiciydi. Birbirimize yaklaşıyor , şakalaşıyor ve gülüyorduk. Pegasuslarımızdan indiğimizde sabahın ilk ışıkları bedenimize vuruyordu. Biz ise el ele ve sakince Los Angeles sokaklarında yürüyorduk.

Maceraya Merhaba!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Maceraya Merhaba :)
» Maceraya geliyoruz
» Maceraya Biletimiz Var! ~~
» Zack ile maceraya girşicek olan var mı?
» Büyük bir grupla maceraya atılmak isteyen var mı? ^^