Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kız kıza bir gün

2 posters
YazarMesaj
Carmen Gabriel Boudicca
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Carmen Gabriel Boudicca

Kız kıza bir gün Empty
MesajKonu: Kız kıza bir gün   Kız kıza bir gün Icon_minitimeCuma Haz. 24, 2011 4:24 am

Merc'le son sürat Kano Gölü'ne koşuyorduk. Suya varmak için o kadar acele ediyordum ki ayaklarım resmen yere değmiyordu. Sonuçta annem denizlerin kraliçesiydi.
"Hey beklesene hey kime diyorum ben !" Merc'in sesiyle yavaşladım.
"Hadi ama Merc hava bu kadar güzelken göle girmek harika olacak." Gölün kıyısına vardığımızda ikimizde nefes nefeseydik. İyi ki içime bikinimi giymişim diye düşündüm elbisemi kenara atarken. Merc de soyunmuştu. Bana bakıp sırıttı.
"Biiiir" dedi kışkırtıcı bir sesle.
"İkiiii" dedim gülümseyerek.
"Üç !" Üçü beklemeden suya koştum. Sıçradım. Mükemmel bir balıklamayla zarif bir şekilde suya girdim. İşte en sevdiğim an diye düşündüm.Suyun beni kucakladığı an. Daha derine inmeliyim diye düşündüm.Suyun güzel şarkısını dinledim ve yanımdan geçen balık sürülerine el salladım. Tabana yaklaşacak kadar daldım. Nefesimi normalden uzun tutardım ama bu sefer öyle olmadı. Nefes almalıyım diye düşündüm ve kendimi hızla suyun yüzeyine ittim. Saniyeler sonra havayla buluştum. Derin bir nefes aldım.
"Öldün sandım" dedi Merc aksi bir şekilde.
"Bana bir şey olmaz kızım" dedim gülümseyerek. Önüme düşen saçları geri ittim.
"Hey Merc ne dersin sonra kano yapalım mı ?" dedim.
"Biraz yüzeyim ondan sonra söz" dedi göz kırparak.
Mercedes Loreille
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Mercedes Loreille

Kız kıza bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Kız kıza bir gün   Kız kıza bir gün Icon_minitimeCuma Haz. 24, 2011 4:34 am

Bilanca hatırlayamadığım bir zamandan beri dostumdu, taaki buraya gelmeden önceki farklı yaşamıma kadar. Kaderin bizi burada birleştirmesi çok ilginçti, üstelik kardeş olduğumuz ortaya çıkmıştı. Bende hep kendime neden birbirimize bu kadar benzediğimizi sorup durmuştum, ah, bir de suya olan ilgi ve sevgimizin ortaklığının nedenini. İşte yine bir gece yarısı suya olan özlemimize dayanamayıp okuldan kaçmıştık. Şakadan huysuzluk yapar gibi görünmeme karşı, kahkahalar atıyordum. Bayılıyordum eğlenmeye, aşıktım suya. Koşmayı kestik. Suyun yanına gelmiştik.

"Biiiir" dedim kışkırtıcı bir sesle.
"İkiiii" dedi gülümseyere
"Üç !" Üçü beklemeden suya koştu.

Güldük, eğlendik, yarıştık ve suda ne kadar zaman kaldık hatırlayamıyorum. Hatta bir ara Bilanca suyun altında o kadar çok kalmıştı ki neredeyse korkmaya başlayacaktım. Sonra gülerek çıktı ve kano yapmak istediğini söyledi. Şapşaldı. Ben her zaman suda kalmayı kanoya tercih etmişimdir. Neden mi? Ben bir denizkızıydım. Bilanca da bir denizkızıydı. Biz hepimiz denizkızıydık. Ve denizkızları kanoya binmez, çünkü kanoya ihtiyaç duymazlar. Bazı zamanlarda denizde o kadar uzun kalıyordum ki, solungaçlarımın çıkacağına inanmaya başlıyordum. Ben bir asilken de bu böyleydi. Sürekli suya girmeye çalışırdım. Sırf bu yüzden anneme-Araminta'ya suyun kenarında bir malikane aldırmıştım. Araminta'ya artık anne demeye dilim varmıyordu, dudaklarım seğirdi. Acaba onu bir daha görebilecek miydim? Kulaklarımda Araminta'nın her sorun olduğunda tekrarladığı cümle yankılandı. Sakince gülümsedi, ve bu bir gizem, diye düşündü. Araminta'yı bir daha görüp göremeyeceği gerçekten de bir gizemdi.

''Gel yanıma, sana okulun en yakışıklısının senin hakkında söylediğini duyduğum şeyleri anlatacağım.''
Hemen yanıma koştu. İçimden kıs kıs gülüyordum. '' Ne? Ne dedi? Aman Tanrım!''
Ona dedim ki,'' Aynen şunu:'' ve onu suya batırdım. Birbirimizi ıslatmaya başladık. Bir yandan kahkahalarla sarsılıyorduk.
Carmen Gabriel Boudicca
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Carmen Gabriel Boudicca

Kız kıza bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Kız kıza bir gün   Kız kıza bir gün Icon_minitimeCuma Haz. 24, 2011 5:11 am

Seni şapşal diye düşündüm. Beni yakışıklı erkeklerle kandırabileceğini mi sanıyordu. Ama oyununu bozmadım. '' Ne? Ne dedi? Aman Tanrım!'' dedim bir sonraki hamlesini merak ederek.Beni suya batırdı. Bacağını ısırdım. Isırır ısırmaz beni bıraktı. Ve yüzüme su sıçratmaya başladı. Kahkaha attım.
"Hadi Kano'ya" dedim kıyıya yönelerek.
"Yaaa" dedi dudak bükerek.
"Suda biraz daha kalırsan porsuk gibi olacaksın hadii !" dedim ve kıyıya çıktım. Her yanımdan su damlıyordu. Havluyla kurulandım. Ve köşeye dizilmiş kanolardan birini ite ite suyla buluşturdum. İçine iyice yerleştim ve dönüp Merc'e baktım. O da kurulanmış kanolardan birini göle itmeye çalışıyordu.
"Seni sabaha kadar bekleyeyim mi ? Daha kulübeye gideceğiz ve çok karanlık oldu." dedim. Ay ışığı göle vuruyordu. Çok güzel diyerek içimi çektim.Kano gürültüyle suyla buluştu ama tepe taklak.
"Of Mercedes." dedim ve kanoyu düzeltmesine yardım ettim. Ardından küreklere asıldım.

RP bitmiştir.

Kız kıza bir gün
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kız Kıza Macera (Görev 56 / 1)
» Kız Kıza Macera (Görev 56 / 2)
» Kız Kıza Macera (Görev 56 / 3)