Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Emily'e Ziyaret

2 posters
YazarMesaj
Lily Evelyn von Dorff
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Lily Evelyn von Dorff

Emily'e Ziyaret  Empty
MesajKonu: Emily'e Ziyaret    Emily'e Ziyaret  Icon_minitimePerş. Haz. 23, 2011 2:43 am

Sabah erkenden kalkmıştım. Ayaklarımı uzatmış öylece oturuyordum. Birazdan kalkıp hazırlanmam gerekiyordu. Geçen gün tanıştığım Emily'nin kulübesi olan Hera Kulübesi'ne ziyarete gidecektim. Daha çok erken olmasına rağmen erkenden hazırlanarak, hemen gitmek istiyordum. O yüzden uzandığım yatağımdan doğruldum. Hemen dolabımın önüne geçmeli, ne giyeceğime karar verip, kulübemden çıkmalıydım.

Dolabıma biraz bakınmanın ardından üstüme, tam da havaya uygun kısa bir şort ve ince bir t-shirt geçirdim. Saçımı da tarayarak açık bıraktım. Son bir kez aynada kendime baktım ve hazır olduğumu fark ettim. Ardından odamdan çıkarak merdivenlerden aşağı indim. Kulübede pek ses yoktu. Sanırım ilk uyananlardan biri bendim. Kulübenin kapısına ulaştığımda sessizce kapıyı açarak dışarı çıktım. Adımlarım gayet normalken yürümeye başladım. Dışarısı epey sıcaktı. Vakit kaybetmeden direk Hera Kulübesi'ne gitmek istiyordum. Bu sebeple adımlarımı hızlandırdım ve sonunda Hera Kulübesi'ne gelmiştim. Kulübenin önünde durdum ve kapıyı çaldım. Aradan geçen birkaç dakikalık bir sürenin ardından kapı açıldı. Kapıyı açan Emily idi. Her zamanki gibi yüzü gülümsüyordu. İçeriyi işaret ederek beni davet etti. Kafamı sallayarak içeri geçtim. Her kulübe gibiydi Hera Kulübesi'de. Tabii ki her kulübenin kendine özgü birkaç özelliği gibi farklı şeyler de vardı. Ama çok temiz ve toplu görünüyordu. İçeriye geçerek bir yere oturdum. Ardımdan Emily geldi. ''Hoş geldin Lily!'' diyerek o derin sohbetimize başlamış olduk. Bende hemen Emily'e karşılık verdim. ''Hoş bulduk Emily. Kulübeniz ne kadar da güzelmiş.''
Emily Cocteau-Evans
Hera'nın (manevi) Çocuğu/Kulübe Lideri
Hera'nın (manevi) Çocuğu/Kulübe Lideri
Emily Cocteau-Evans

Emily'e Ziyaret  Empty
MesajKonu: Geri: Emily'e Ziyaret    Emily'e Ziyaret  Icon_minitimeC.tesi Tem. 02, 2011 9:31 pm

Sabah erkenden uyanmış kahvaltı hazırlamıştı. Bugün kulübede yanlızdı. Bunu sebebi Hanna'nın "Benim bir işim var"diyerek kapıyı çekip çıkmasıydı. Diğer kardeşleri zaten kamp dışında oldukları için yanlızdı. Fakat bugünkü yanlızlığını Afrodit Kulübesinden Lily giderecekti. Normalde Afrodit kulübesini hiç sevmez hatta nefret ederdi. Hele ki Lara ile liderleri Claire. Tam sinir bozucu kızlardı. Onlardan nefret ediyordu. Fakat Lily başkaydı. Lily ona iyi davranmıştı. Kardeşlerine hiç benzemiyordu bu yönüyle. Bu yüzdende onla çok iyi anlaşmayı rahat bir biçimde başarıyordu.

Kahvaltısını yaptıktan sonra etrafı şöyle bir toparladı. Lily bu kulübeye ilk defa gelecekti. Derli toplu görmesi daha iyi olur diye düşünüyordu. Etrafı topladıktan sonra kapı çalındı. Elindeki koltuk minderlerini yerlerine yerleştirince kapıyı açtı. Karşısında duran Lily'e sıcak bir gülümsemeyle
''Hoş geldin Lily!'' dedi ve onu içeri davet etti. Lily koltuğa oturunca ''Hoş bulduk Emily. Kulübeniz ne kadar da güzelmiş.'' diye cevap verdi. Lily'e hemen "Kahve?" diye sordu. Lily başını sallayınca mutfağa yöneldi. Kahveleri hemencecik hazırlayıp içeri Lily'nin yanına gitti.

Lily'İ süzdüğünde çok güzel olduğunu bir kez daha dile getirdi. Kısa şortuyla ince bir t-shirt çok uyumluydu. Nede olsa Afrodit kızıydı. Tabikide güzelve giyinmeden anlayacaktı. Lily'le kahvelerini içerken sohbete başladılar.

Emily'e Ziyaret
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ziyaret?
» Ziyaret
» Ziyaret^^
» Ziyaret.
» Ziyaret! :)