Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Arıyorum!!! (Acil sevgili arıyorum.)

+2
Clara Thompson
Liliana Caprice von Dorff
6 posters
YazarMesaj
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu

Arıyorum!!! (Acil sevgili arıyorum.) Empty
MesajKonu: Arıyorum!!! (Acil sevgili arıyorum.)   Arıyorum!!! (Acil sevgili arıyorum.) Icon_minitimeCuma Haz. 17, 2011 7:52 am

Öncelikle kendimi tanıtmaktan başlıyım.

Liliana sarı saçlı , mavi gözlü oldukça güzel bir kızdır. Sevecen bir kişiliği vardır. İnsanların arasında oldukça rahattır ama insanlara çabucak alışamaz. Gerçek kişiliği sadece yakın arkadaşları tarafından çözülebilir. Oldukça zekidir. Çok dikkatli olmasına rağmen arada küçük kazalara kurban gidebilir. Etrafındakilerin düşüncelerini göründüğünden fazla önemser, duygusaldır. Ön planda olmayı her zaman ister ama bunu pek göstermez ve hayatına yansıtmaz. Müzik ve şarkı söylemek onun en büyük hobisidir. Macerayı sever. Korkusuzdur bazen aptallık derecesinde. Komik ve eğlenceli birirdir.

Geçmişimden de bahsedeyim.
Liliana İspanyol bir aileden gelmektedir. Babası Michael ikizinden ayrılarak İspanya'ya gitmiştir. Burada Demeter ile tanışmıştır. Onunla ilişkisinden Liliana doğmuştur.Bundan sonra Michael bir kere evlemiştir ama ters giden ilişkiler ve evlendiği kadının Lili'yi dışlaması ve bir anne olamamasından dolayı ayrılmış ve bir daha hiç evlenmemiştir. Kendini Lili'ye bakmaya adamıştır. Bu süreçte Lili jimnastiğe başlamış ve sonrada karete öğrenmiştir. Okulda voleybol takımında oynamıştır. Yüzmeyi babası öğretmiştir. Babasının zengin bir iş adamı olması Lili'yi şanslı bir çocuk yapmıştır. Spora karşı büyük ilgisi ise babasının çok iyi basketbol oynamasından kaynaklanmaktadır. Lili aynı zamanda müziğe çok büyük bir ilgi duymuş ve önce piano çalmaya başlamıştır.Sonra kemana başlamış. Ancak bir süre sonra kemanı burakıp gitara başlamıştır. Seside oldukça güzeldir. Hatta babası konservatuara gitmesini de istemiştir. Sonra öldü zannettiği annesinin bir tanrıça olduğunu öğrenmesiyle kampa gelmiştir.Kısaca anne sevgisine hasret bir kızdır.Ama babası sayesinde bunu unutmuştur. Kampa gelince bu ihtiyacı da ortaya çıkmıştır.

Sevgili (Ciddi anlamda bir ilişki.Yani saçmalıklar yok.)
*

Eski sevgili (Olabilir)
*

Hoşlananlar
*
*
*
Hoşlandıkları
*
*
Dost (1)
*

En yakın dostlar
*Judette Martin
*David Tyler
*Maria D. Von Dorff
*
*

Yakın arkadaşlar

*Adyali Zenobia Carter
*
*
*

Arkadaşlar (Sınırsız)

*Christina Pamelia Tyler
* Bart Banner

Suç Ortağı
*
*
*

Düşman
*
*
*
*

En son Liliana Caprice von Dorff tarafından Cuma Haz. 24, 2011 4:06 am tarihinde değiştirildi, toplamda 7 kere değiştirildi
Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Arıyorum!!! (Acil sevgili arıyorum.)   Arıyorum!!! (Acil sevgili arıyorum.) Icon_minitimeCuma Haz. 17, 2011 7:57 am

Merhaba öncelikle kardeş, beni iyi bir yere ekle Very Happy
Adyali Zenobia Carter diğer karakterim, özellikleriniz oldukça benziyor, yakın arkadaşa eklersen onu da sevinirim.
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Arıyorum!!! (Acil sevgili arıyorum.)   Arıyorum!!! (Acil sevgili arıyorum.) Icon_minitimeCuma Haz. 17, 2011 8:06 am

Ekledim kardeşim. Very Happy
Judette Martin
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Judette Martin

MesajKonu: Geri: Arıyorum!!! (Acil sevgili arıyorum.)   Arıyorum!!! (Acil sevgili arıyorum.) Icon_minitimeCuma Haz. 17, 2011 8:11 am

en yakın dostlar ? Very Happy
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Arıyorum!!! (Acil sevgili arıyorum.)   Arıyorum!!! (Acil sevgili arıyorum.) Icon_minitimeCuma Haz. 17, 2011 8:13 am

Evet. Ekliyorum.
Bart Banner
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Bart Banner

MesajKonu: Geri: Arıyorum!!! (Acil sevgili arıyorum.)   Arıyorum!!! (Acil sevgili arıyorum.) Icon_minitimeCuma Haz. 17, 2011 9:21 am

David Tyler'ı en yakın dostlara

Bart Banner'ı ise arkadaşları eklermisin. Very Happy

En son Bart Banner tarafından Cuma Haz. 17, 2011 10:08 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
C. Scarlett Stanislaus
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
C. Scarlett Stanislaus

MesajKonu: Geri: Arıyorum!!! (Acil sevgili arıyorum.)   Arıyorum!!! (Acil sevgili arıyorum.) Icon_minitimeCuma Haz. 17, 2011 9:38 am

David Tyler diyecekti ikizim kusura bakma Razz
beni de arkadaşlara ekleyeilirsin Very Happy
Bart Banner
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Bart Banner

MesajKonu: Geri: Arıyorum!!! (Acil sevgili arıyorum.)   Arıyorum!!! (Acil sevgili arıyorum.) Icon_minitimeCuma Haz. 17, 2011 10:08 am

Aslında kopyala yapıştır yaptığım için böyle oldu. Razz
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Arıyorum!!! (Acil sevgili arıyorum.)   Arıyorum!!! (Acil sevgili arıyorum.) Icon_minitimeC.tesi Haz. 18, 2011 1:40 am

Sizleri ekledim. Listemi de genişlettim Very Happy Very Happy Very Happy
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: Arıyorum!!! (Acil sevgili arıyorum.)   Arıyorum!!! (Acil sevgili arıyorum.) Icon_minitimeSalı Tem. 12, 2011 1:24 am

Claire Angel Deeply için yakın arkadaş?
Emily Evans için de suç ortağı? Very Happy

Arıyorum!!! (Acil sevgili arıyorum.)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ihm, Arıyorum.
» Ben de Arıyorum!
» Macera Arıyorum
» Belamı Arıyorum
» Dostumu Arıyorum.