Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Avcı, Kurt, Temizlik. ~ Denetleme 14.

+4
Adela Calanthe Lynn
Alexis Kwon
Chelsea Cocteau-Evans
Satellite Morgan
8 posters
YazarMesaj
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

Avcı, Kurt, Temizlik. ~ Denetleme 14. Empty
MesajKonu: Avcı, Kurt, Temizlik. ~ Denetleme 14.   Avcı, Kurt, Temizlik. ~ Denetleme 14. Icon_minitimeSalı Haz. 14, 2011 1:01 am

Sabah sabah uyanmak çok zor geliyordu. Hareket bile etmeden yatağımda durmak istiyordum. Hava her zamanki gibi iyiydi fakat ben battaniyeme sarılmaktan memnundum. Hafifçe aralık olan gözlerimle çalar saati süzüyordum. Az sonra çalacaktı, o çalmadan kalkmak adetim olmadığından gözlerimi kapamaya çalışıyordum. Fakat bütün kulübede aynı anda bangır bangır bağıran saatler, gözlerimi kapamayı başardığım anda çalmaya başlamıştı. Hemen kendime ait olanı kapadım, sızlanarak ayağıma geçirdiğim mor terliklerimle tuvalete doğru ilerlemeye başladım. Yüzümü yıkadım, derin bir nefes aldım. Bu sıralar avcı yönüm ağır basmaya başlamıştı, fena şekilde. Bir an önce kamptan çıkıp avlanmak istiyordum. Ormanda bile avlanabilirdim, yeter ki sırtımdan oklarımı çıkartıp onları kullanabileyim. Tuvaletten çıktım ve odama doğru ilerlemeye başladım. Kardeşlerimle anlaşmıştık, gerçekten ilginç bir şey deneyecektik bugün kulübede. Canım kardeşim Lexi, bize bir kez daha kendisini kanıtlayacaktı, ki kanıtlamasına gerek yoktu. Yani kulübede takılacağım bir gün için, süslenmeme gerek yoktu. Fakat hava aşırı sıcaktı, bu yüzden kısa kollu tişört ve şort giymek ideal olacaktı. Dolabı açtığımda ilk kez bir gün turuncu melez kampı tişörtü giymeyeceğim için kendimi garip hissettim. İlk bulduğum kolsuz tişörtü üzerime geçirdim. Altıma da siyah şort giydikten sonra bu sıcak havada bir de saçlarımla uğraşmamak için, sarı saçlarımı arkaya attım ve üstten topladım. Her zaman yanımda bulunan çantamın içinden aldığım naneli sakızla ferahladıktan sonra salona doğru ilerlemeye başladım. Bugünkü ilginç deneyimimiz için oldukça sabırsızlanıyordum. Diğerlerini beklemeye başladım. Bu sırada salonu kontrol ediyordum, kırılacak ve dökülecek şeyleri ayıklayıp bir kenara koyacaktım. Heyecandan yerimde duramıyordum, Lexi'nin oturması için baba koltuğu olarak adlandırdığımız en rahat koltuğu ortaya getirdim, bıraktım. Lexi burada oturmalıydı, onun yapacağı iş kutsaldı çünkü. Etraftaki lambaları da teker teker odama götürüyordum, eğer burada durmaya devam ederse kırılacaktı çünkü. Ayrıca birkaç gün önce, kulübemizin delisi Chels'in topladığı tahta parçalarını da salona yığdım. Bundaki amacımı bilmiyordum, bahçe daha ideal olurdu fakat şimdilik burayı kullanabilirdik. Gerçi avcılar uyansa buna da karar verebilirdik fakat, henüz daha içeriden ayak sesleri geliyordu. Salondaki sandalyelerden birine oturdum ve beklemeye başladım. O sırada dışarıya da bakıyordum, herkeste bir telaş vardı. Acaba herkes bizim muhteşem planımızı duymuştu da mı paniklemişti? Avcı kızların, iyice avcılaştığına kanaat getirmiş olmalılardı ki zaten öyleydi. Artık hepimiz birer avcıydık. Bizden korkmaları gerekirdi. Pencerenin önüne gittim, bu düşüncelerimden emin olmak için. Fakat herkesin elinde toz, bez vardı; Hermes çocukları bir şakaya hazırlanıyor gibi kıkırdaşıyorlardı. Buna anlam veremedim, salonun içinde dört dönmeye başladım. Tam o sırada içeri Lexi girdi. Gülümsedim. "Selam Lexi." dedim ona sarılarak. Ardından içeriden yavaş yavaş gelen avcılara da sarıldım. Bugün hepimiz için ilginç bir deneyim olacaktı. Bütün avcılar gelmişti, ben abim Lucas'ı da beklemek istiyordum fakat diğerleri hemen olup bitmesini istediğinden onlara üstelemedim. O uyanınca gelirdi, eğer odasındaysa tabi. Evin içindeki muhteşem maceramıza ortak olmalıydı, o bizim abimizdi ve kulübemizde bir ilkti, tekti. Lexi'ye ona hazırladığım koltuğu işaret ettim ona oturması için. Ardından diğerleri gibi heyecanla beklemeye başladım gerçekten güzel olacaktı.

(RPOut: Size güveniyorum I love you )
http://www.platis.forummum.net
Chelsea Cocteau-Evans
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Chelsea Cocteau-Evans

MesajKonu: Geri: Avcı, Kurt, Temizlik. ~ Denetleme 14.   Avcı, Kurt, Temizlik. ~ Denetleme 14. Icon_minitimeC.tesi Haz. 18, 2011 6:01 am

Sabah heyecanla kalktım. Bugün Lex özel güçlerini kullanacaktı. Kendini ispatlayacaktı ki buna kesinlikle hiç gerek yoktu. Böyle dememize rağmen ısrarla yapacağını söylemişti. Gelecek bir kurtu sahiplenmeyi planlayordum. Bunu söylediğim de garip bir şekilde suratıma bakmışlardı. "Kurtlar ve avcılar dosttur. Ne yani bir tanesine kulübe yapsak?" dedim. Suratları giderek şaşkın bir hal almaya başlıyordu. Çok komik görünüyorlardı ya da ben çok garip davranıyordum. Kulübe yapmam için tahta aramaya başlamıştım. Zor da olsa bize yetecek tahtayı kulübenin ortasına koymuştum. Tüm garip bakışlar içerisinde geceyi geçirmiştim.
Sabah hızlıca yataktan çıktım. Bugün hava çok sıcaktı. Bulduğum ilk şort ve tişörtü geçirdim. Rengi şarap kırmızısıydı; en sevdiğim renk. En sonra ayakkablarımı hızla geçirdim. Hala uyuyan Daphne'ye su fırlattım. "Lanet olsun Chels!" diye bağırdı. "Kaldır koca poponu da salona gel." dedim. Daphne'yi sinirlendirmiştim ki bu hiç iyi bir şey değildi. Hızla salona gittim. Sat kırılabilecek ne varsa kaldırmıştı. Benim eşşiz tahtalarımı da bir köşeye koymuştu. Baba koltuğumuzda Lex oturuyordu. "Günaydın!" dedim neşeyle. Benimle beraber salon yavaş yavaş dolmaya başlamıştı. Gelenlere baktığımızda bir kişi eksikti; Lucas. En son o kalkardı ve temizlikte zorlama olmazsa asla yapmazdı. Sat "Beş dakika bekleyin. Hemen Lucas'ı çağırıyorum." dedi. Koşarak içeri geçti. Lucas'ın kolundan çekiştirerek salona getirdi. Esneyerek günaydın diyen Lucas kanepelerden birine yığıldı. Kimsenin ayakta beklemeye niyeti yoktu. Herkes boş bulduğu yere geçmişti. Tüm gözler Lex'in üzerindeydi. Heyecanla ona bakıyordu. Gururla kardeşimizin özel gücünü kullanmasını bekliyorduk.
Alexis Kwon
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Alexis Kwon

MesajKonu: Geri: Avcı, Kurt, Temizlik. ~ Denetleme 14.   Avcı, Kurt, Temizlik. ~ Denetleme 14. Icon_minitimePaz Haz. 19, 2011 12:15 am

Her zamanki uyanma saatimden şaşmadan kalkmıştım. Derince iç çekerek yatağımda doğrulmuş, güneşin iyice kendini göstermesini bekliyordum. Ava çıkmayalı uzun zaman geçmişti ve kamp beni gerçekten boğuyordu. Avcı olmak için doğmuştum ve bir yerde uzunca bir süre kalmak bana göre değildi. Biraz öncekinden daha derin bir iç çekmeyle hızlıca yatağımdan kalktım. Bugün kulübeye, özel güçlerimi kullanarak avcıların sadık dostları olan kurtları çağıracaktım. Özel gücümle çoğu hayvan üzerinde hakimiyet kurabiliyordum ama kurtlar farklıydı. Avcı olduktan sonra kolumda oluşan kurt dövmesi bile bunu açıklamaya yeterdi. Yıllar geçmesine rağmen göz rengime ve dövmeme alışamamıştım, her baktığımda fazlaca garip geliyordu, ama bundan hoşlanmadığım söylenemezdi.

Üzerimde kısa bir şort ve bol bir tişörtle odamdan dışarı çıktım. Bir avcıya yakışmayacak hantal adımlarla salona doğru ilerledim. Sat, salonda bir şeylerle uğraşıyordu, o sabah neler olduğunu soramayacak kadar tembel olduğumdan sadece gülümseyip sarılmakla yetindim. "Umarım bugün eğleniriz." diye umdum ve salonda, baş köşedeki baba koltuğumuza oturdum. Bayılmak istemiyordum, o yüzden Hektor'un bana öğrettiği kısa meditasyonu yapmaya başladım. Kurtları çağırdıktan sonra onları kontrol altında tutmak daha kolaydı. Herkes yavaş yavaş salona toplanmaya başlamıştı. Tüm avcılar gelmişti ki bir kişinin eksik olduğunu fark ettik. Aslında bunun kim olduğunu tahmin etmek zor bir şey değildi. Sat bıkmış bir şekilde iç çekti ve "Beş dakika bekleyin. Hemen Lucas'ı çağırıyorum." dedi. Şimdi de onun uyanmasını bekleyecektik. "Aslında ben onu uyandırmasını bilirim ama kulübe bir kavgamızı daha kaldırmaz..." diye mırıldandım. Lucas'la daha önce hiç ava çıkmamıştık. Tembelliğinden ayağa bile kalkamayan bu adam ormanın soğuğunda ve tehlikesinde ne yapar acaba diye düşünmeden edemedim.

Sat sonunda Lucas ile birlikte salona girdi ve Lucas her zamanki kendini beğenmiş ifadesiyle biz avcılardan ayrı bir yerde, sırtını duvara dayayarak bizi izlemeye başladı. Onu yumruklama iç güdümü zorla olsa da bastırarak ayağa kalktım ve gaz verici bir tonla, kardeşlerime "Hazır mısınız kızlar?" diye sordum. Birkaç onaylayıcı söz ve bakıştan sonra konsantre oldum ve gözlerimi kapadım. Aslında havalı bir şekilde çağırabilirdim ama o gün gösteriş günümde değildim. Gözlerimi yavaşça açtım ve bana bakan on yedi şaşkın yüze dönüp, gülerek"Kapıları açın kızlar, misafirlerimiz birazdan burada olurlar." dedim.
Adela Calanthe Lynn
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Adela Calanthe Lynn

MesajKonu: Geri: Avcı, Kurt, Temizlik. ~ Denetleme 14.   Avcı, Kurt, Temizlik. ~ Denetleme 14. Icon_minitimePtsi Haz. 20, 2011 11:58 pm

Sabah saatim çaldığında gözlerimi hafifçe araladım ve saati susturdum. Bugün önemli bir gün olduğu için heyecanlıydım, çünkü Lex özel güçlerini kullanarak kurtları çağıracaktı. Ama gördüğüm rüyaya da geri dönmek istiyordum, fakat bir rüya için bunu kaçıracak değildim. Lavaboya gidip elimi yüzümü yıkadım ve tamamen uyandığımı hissettim. Ardından da havanın ne kadar sıcak olduğunu. Heme saçlarımı topladım ve beyaz kısa şortumu ve beyaz kolsuz tişörtümü giydim. Ardından odamdan çıkıp salona gittim.

Salona gittiğimde kırılabilecek eşyaların kaldırıldığını, Chels'in tahtalarının bilr köşeye konuşduğunu gördüm. Baba koltuğumuzda da Lex oturuyordu. "Günaydın." dedim gülümseyerek. Ardından diğer avcılarda gelmeye başladılar. Fakat Lucas eksikti. Sat, "Beş dakika bekleyin. Hemen Lucas'ı çağırıyorum." dedi. Lex o sırada birşeyler söyledi ama benim aklım kurtlara gitmişti. Lex'e güveniyordum ve onun kurtları iyi yönlendireceğini de fakat kulübenin içinde kurtlar... Gerçekten garip bir şey olacaktı ama güzel de olacağı kesindi. Sat Lucas ile salona geldi. Ardından Lex hazır olup olmadığımızı sordu. Ben hazırdım, hemde hiç olmadığım kadar. Lex güldü ve "Kapıları açın kızlar, misafirlerimiz birazdan burada olurlar." dedi.
Kathie Mitchiel Davies
Artemis Avcısı/Parti Organizatörü
Artemis Avcısı/Parti Organizatörü
Kathie Mitchiel Davies

MesajKonu: Geri: Avcı, Kurt, Temizlik. ~ Denetleme 14.   Avcı, Kurt, Temizlik. ~ Denetleme 14. Icon_minitimeÇarş. Haz. 22, 2011 1:12 pm

Kızların gürültüsü erkenden kalkmama sebep olmuştu.Bugün herkes çok heyecanlıydı.Lexi biraz eğlenmek için özel gücünü kullanıp kurtları çağıracaktı.Ben bunun için o kadar da heyecanlanmıyordum.Diğer kızların da neden bu kadar heyecanlandıklarını anlamıyordum.Herkes bunun iin erkenden kalkıp hazırlıklara başlamıştı bile.Maalesef ben de onlara uymak zorundaydım.
Güçlükle gözlerimi açtım ve banyoya gidip elimi yüzümü yıkadım.Kendime geldikten sonra üzerime eşofman ve bol bir tişört giydikten sonra salona diğerlerinin yanına gittim.Lexi çoktan hazırlanmış,baba koltuğumuza oturmuştu.Tüm avcılar da koltuğa dizilmiş Lexi'nin kurtları çağırmasını bekliyordu.Ama her zamanki gibi birisi eksikti.Lucas en tembelimiz olarak yine geç kalmıştı.Sat bıkkınlıkla "Beş dakika bekleyin. Hemen Lucas'ı çağırıyorum." dedi ve Lucas'ın odasına gitti.O sırada Lexi sinirle bir şeyler mırıldandı.Ne dediğini anlamasam da pek iyi bir şey olduğunu düşünmüyordum.
Kısa(!) bir süre sonra Lucas ve Sat salona geldiler.Herkes toplandığında Lexi "Hazır mısınız kızlar?" diye sordu.Ardından gözlerini kapayıp açtı ve gülerek "Kapıları açın kızlar, misafirlerimiz birazdan burada olurlar." dedi.Hepimiz gülümseyerek birbirimize baktık.Gelmelerini sabırsızlıkla bekliyorduk.
Kapıyı açmaya kimse kalkmadığı için ben kalktım.Kapıyı açar açmaz içeri bir kurt daldı.İlk başta ürksem de belli etmemeye çalışarak kenara çekildim.İlk giren kurtun peşinden birkaç tane daha kurt içeri girdi.Lexi hemen baştakine sarılıp sırtını okşamaya başladı.Ben Lexi kadar cesurca davranamasam da bir tanesini okşamaya çalıştım.Onlardan korkmamam gerektiğini bildiğim halde biraz ürküyordum.Bu yüzden onlara çok yaklaşamıyordum.Lucas beni görünce "Noldu yoksa korkuyor musun Kath ?" dedi ve gülmeye başladı.Kafasını oracıkta koparmamak için kendimi tutarak "Hayır abicim sadece onları ürkütmek istemiyorum." dedim ve okşamayı bırakarak koltuğa oturdum.Onlar eğlenirken ben onları izlemekle yetindim.
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Avcı, Kurt, Temizlik. ~ Denetleme 14.   Avcı, Kurt, Temizlik. ~ Denetleme 14. Icon_minitimePerş. Haz. 23, 2011 2:29 am

Sonunda kurtlar kulübemizden içeri girmişti. Lexi gülümsüyordu, gururlanmıştı ve bunda oldukça haklıydı. Ben de gülümsüyordum, içlerinden bir tanesinin yanına giderek başını okşamaya başladım. Bu vahşi hayvanlar nedense bana pek cezbedici geliyordu. Çok asillerdi ve güçlülerdi, muhtemelen bu nedenlerden dolayı onları çok seviyordum. Neredeyse bütün avcılar kurtları sevmek üzere peşlerinden koşuyorlardı. Abim ve Kath de orada bir şeyler konuşuyorlardı. Bir süre sonra ikisi de geldiler, fakat Kath biraz çekiniyor gibiydi. Onu anlayabiliyordum sonuçta her gün kurtlarla eğlenmiyorduk ve kurtlar cidden korkutucu hayvanlardı. Herkes bir kurtu seviyordu, etrafta dolanan kurtlar biraz garip bir görünüm oluşturmuştu. Bir tane kurdu canını çıkarırcasına sevdikten sonra terlediğimi fark ettim ve azıcık yüzümü yıkamak adına tuvalete doğru ilerlemeye başladım. Suratıma su fışkırtırken odamdan sesler geldiğini duydum. Muhtemelen camı açık bırakmıştım, bir an önce kurtlarla kaynaşmak için sabırsızlanıyordum. Odama gittim, içeri girdiğimde çığlığı bastım. Hemen arkamdan birinin geldiğini hissedebiliyordum. Bu kurt odama girmişti ve odamı dağıtmıştı. Şimdi ben bu dağınıklığı ne zaman toplayacaktım? Temizlik denetlemesinin olduğu gün toplayabileceğime karar vererek salona doğru yürümeye başladım. O kurtu da yanımda götürmeye çalışarak tabi. Salona vardığımda onları diğerlerinin arasına yolladım ve bir kurtu severken sordum. "Denetleme ne zamandı?" Ardından rahat bir şekilde kurtu sevmeye devam ettim. Bu varlıklar, gerçekten çok tatlıydılar, en azından biz avcılar için. Fakat zapt edilmesi biraz zor varlıklardı. Bir oraya, bir buraya kaçıyorlardı. Az önce sevdiğim de kaçmıştı. Bir şey yapmayacağını düşünyordum, sadece ortalığı dağıtıp sonra bundan vazgeçeceğini. Fakat içeriden bir ses gelmişti. Hem de hiç duymak istemeyeceğim bir ses. Sonu bana dokunan bir ses. Kırılma sesi! "D'immortales!" diye bağırdım bütün kulübenin içinde. Ardından herkesten özür diledim ve sesin geldiği yere doğru ilerlemeye başladım. Bu yaramaz kurt, mutfaktaki lambayı kırmıştı. "Salona gitsene aptal!" diye bağırdım istemsizce. Tabi benim sinirlendiğimi gören kurt, yerinden kıpırdamadı bile. Onu orada kalması için bıraktım. Tekrar salona gittim, herkes kurtlarla haşır neşirdi ama kurtlar artık biraz daha saldırganlaşmışlardı. Lexi'ye döndüm, bir şeyler yapacağını umarak. Kontrolü sağlamaya çalışıyordu, henüz daha tam olarak kaybetmemişti çünkü. Onun gücünü nasıl kullandığını, kullanabildiğini hepimiz biliyorduk. Ama bu kurtlar da gittikçe saldırganlaşmaya başlamışlardı. Odam mahvolmuştu ve temizliğin ne zaman olduğunu bilmiyordum, işin kötüsü diğer kardeşlerim beni takmamıştı ve muhtemelen onlar da bilmiyordu. Temizlik çizelgesini kontrol etmek üzere kulübe panomuza doğru ilerledim. Panoya baktığımda üzerinde hiçbir şey yoktu. Tam Lexi'yi çağırıp bu panoyu onun değiştirip değiştirmediğini soracakken sağıma döndüm. Bir kurt gördüm ve ağzında kağıtlar! Bu aptal kurt kulübemizin çizelgelerini yemişti! Şimdi gecelerini gündüzüne katıp onları hazırlayacak olan o değildi çünkü! Kurta istemsiz bir şekilde vurdum, gerçekten sertti. Ama kurtun birden gözleri değişti, işte o an hapı yutmuştum. Koşarak salona doğru, kardeşlerimin yanına gittim ve bir masanın üzerine çıktım. Diğerleri beni izliyorlardı, arkamdan beni kovalayan kurtu görmeden.
http://www.platis.forummum.net
Lucas Matthew Price
Artemis'in Manevi Oğlu
Artemis'in Manevi Oğlu
Lucas Matthew Price

MesajKonu: Geri: Avcı, Kurt, Temizlik. ~ Denetleme 14.   Avcı, Kurt, Temizlik. ~ Denetleme 14. Icon_minitimeC.tesi Haz. 25, 2011 7:26 am

Kulübenin ortak kullanım alanında Kathie'nin kurtlara gösterdiği çekingen sevgi biçimi ile dalga geçerken salon'un ortasına Satellite'nin yanına doğru yürüdü. Satellite dahil tüm avcılar kulübenin dört bir yanında kurtları severken Lucas sessizce uykusundan yeni kaldırıldığı için salonun ortasında dikiliyordu. Kurtlarla pekte haşır neşir olmadığı için sevme ihtiyacıda duymuyordu. Bir süre bu sevgi pıtırcıklığının bitmesini bekledikten sonra bunun işe yaramayacağını düşünüp kendini koltuğa attı. Uyuşuk bir şekilde koltukta uzanırken gözleri Alexis'e takıldı. Sanki zorlanıyor gibiydi. Alnından akan boncuk boncuk terleri farkettiğinde bir şeylerden şüphelenip uyuşukluğunu üstünden attı ve koltuktan kalkarak etrafa bakınmaya başladı. Kurtlar yavaş yavaş zıvanadan çıkıyordu. Hepsi doğal içgüdülerine güvenerek şımarmaya başlamışlardı. Her yeri patiliyor her yeri kemiriyorlardı ve avcıların sözlerini dinlemiyorlardı. Kurtlar kulübeyi iyice dağıtmaya başlamışlardı. Öyleki salonun durumu Lucas'ın odasının durumundan daha beter bir hal almıştı. Sinirli bir şekilde etrafa bakarken kurtların her hangi bir agrasifliğe veerdiği tavırıları hatırladı ve ruhunun derinliklerine odaklanarak Night ve Moon'u ortaya çıkarmak için hazırda bekledi. Bu bekleyişi pekte uzun sürmedi. Satellite mutfaktan fırlayıp salondaki masanın üzerine fırladı. İlk başta neler olduğunu pek anlamasada arkasından hırlayarak gelen kurta takıldı gözleri. Sinirli bir şekilde kaşlarını çattı ve Night ve Moon'un ortaya çıkmasına izin verdi. Satellite ve diğer avcılar'ın her biri Lucas için çok değerliydi. Böylesine değersiz bir kurdun Lucas'ın değerli kardeşlerine hırlaması Lucas'ı sinirlendirmişti. Sırtındaki dövme ışık saçarak ortaya birisi siyah birisi beyaz yaklaşık 3 metre boyunda iki kaplan ortaya çıkardı. Kaplanların ortaya çıkması ile birlikte tüm kurtlar hırlamaya ve sinirli bir şekilde ulumaya başladılar ama Night ve Moon'un nefret yüklü kükremesiyle hepsi birden sustu. Ulumayı kesmelerine rağmen kurtlar nefret dolu bakışlarını Lucas'ın üzerinden ayırmadılar. Herhalde kaplanların güçlerinin Lucas'dan geldiğini anlamışlardı. Lucas sinirli bir ifade ile kurtlara baktıktan sonra kafasını çevirdi arkasındaki Satellite'ye baktı. Lucas'ın dikkatinin dağılmasını fırsat bile bir kurt hızlıcac Lucas'a doğru atıldı ve dişlerini Lucas'a geçirmeye çalıştı. Ama Night kurtdan daha hızlı davranarak kurdun boğazına pençesi ile geçirdi ve kurdu yaklaşık altı metre ileri attı. Kurtlar sürülerinden bir kurdun yaralanması nedeni ile dahada sinirli bir şekilde hırlamaya başladılar. Bazıları hırlamalarını eyleme çevirmeye korkarken diğerleri eyleme geçti ve Lucas'a saldırmaya çalıştı. Fakat buna yetenekleri yetmedi. Moon bir pençesiyle kurdun boğazına bastırırken bir pençesiyle de diğer kurdun burnunu pençeleyerek yaralamıştı. Night ise her zamanki gibi Moondan daha agrasif bir şekilde dövüşüyordu. Lucas'a hırlamaları Night'ı sinirlendirmiş olacakki aynı anda dört kurdu etkisiz hale getirmişdi. Night saldıran kurtları etkisiz hale getirdikten sonra köşeye sinmiş kurtlara baktı ve Tartarus'tan yeni çıkmış bir canavarın Tartarus'a geri dönmek istemesine yol açabilecek bir şekilde kükredi. Kurtlar korkuyla sindikleri köşede dahada küçülürken Lucas Night'a baktı ve onaylarmışcasına başını salladı. Bunu yapmasıyla birlikte Satellite bağırdı '' Abi hayır! Onları öldürme! ''. Satellite'nin bu davranışı üzerine Lucas şaşırmışcasına Satellite'ye baktı ve '' Onları koruyormusun?! Eğer engel olmasaydım seni parçalara ayırırdı! Kurtları peluş hayvanları ile karıştırmayın! '' dedi sesinin daha otariter çıkmasını sağlıyarak. Satellite cevap vermeye hazırlanırken Lucas'da Night'a durması emrini verdi zihninin içinde. Night içten içe bundan dolayı sinirlenirken Lucas'da ona katılamadan edemedi. Neden koruyorlardı ki bu kurtları?
Lena H. Bryce
Artemis Avcısı/Sanat ve Zanaat Eğitmeni
Artemis Avcısı/Sanat ve Zanaat Eğitmeni
Lena H. Bryce

MesajKonu: Geri: Avcı, Kurt, Temizlik. ~ Denetleme 14.   Avcı, Kurt, Temizlik. ~ Denetleme 14. Icon_minitimeSalı Haz. 28, 2011 4:40 am

Kitabımın kapağını esneyerek kapattım,yine çok uzun süre okumuş olmalıydım.Üzerimdeki avcı kıyafetlerini çıkarıp pijamalarımı giydim.Yorganımı açtığım sırada panoya bakmayı unuttuğumu fark ettim.Her akşam mutlaka duyurulara bakardım.Peluş terliklerimi ayağıma geçirip parmak ucunda,kimseyi uyandırmaya çalışmayarak koridorda bulunan panoya gittim.Tüm duyuruları hzlıca okumaya başladım,yakın tarihte pek bir şey yok gibi görünüyordu.Tam gitmeye karar verdiğim sırada temizlik ilanını gördüm.Harika!Yarın kulübe temizliği yapacaktık.Aslında kulübemize pasaklı bir erkek gelmeden önce bu o kadar da zor olmuyordu.Hayal kırıklığıyla odama gittim ve yatağımın içine girdim.Gözlerimi kapamadan önce başumcudaki saate baktım.Saat sabahın ikisiydi!Umarım yarın sabah yedide uyanabilir ve Lexi'nin özel güç şovunu izleyebilirdim.
Gözlerimi açtığımda salondan gelen avcı gülüşmelerinin sesini duydum.Suratıma ister istemez bir gülümseme yayıldı.Uyku sersemliğini henüz üzerimden atamamış şekilde yatağımda doğruldum.Elimle yavaşça saati kendime doğru çevirdim.Saat 11.30'du!Uykum kesinlikle açılmıştı.Bu kadar uzun süre uyumuş olduğuma inanamıyordum.Hem temizliği hem de Lexi'nin şovunu kaçırmıştım!Pijamalarımı dahi çıkarmadan salona doğru koştum.Gördüğüm görüntü anlatılamazdı!Sat yüksek bir sehpaya çıkmıştı,Lexi çok stresli görünüyordu,Bir sürü düşmancıl kurt uluyordu ve Lucas aptal kaplanlarıyla artistik bir şov yapıyordu.Hemen Lucas'ın yanına geçip ''Neyiniz var sizin?Bugün temizlik var ve biz bu kaplanın dağıttığı şeylerle mi uğraşacağız!'' dedim.Sat birden donakaldı.Temizliğin bugün olması onu şaşırtmıştı.Buna anlam veremedim ilk başta;çünkü panoda zaten asılı olmalıydı.Fakat daha sonra hırlayarak ağzındaki ilan kağıtlarını parçalan kurtları görünce durumu anladım.Sat kocaman açılmış gözlerini bana çevirdi.Yanımızda kavga eden kurt,kaplan ve Lucas üçlemesine dikkat etmemeye çalışarak ''Ne yapacağız şimdi?'' dedi.Sorunun cevabını hiçbirimiz bilmiyorduk.
Alexandra Bethany Daniels
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Alexandra Bethany Daniels

MesajKonu: Geri: Avcı, Kurt, Temizlik. ~ Denetleme 14.   Avcı, Kurt, Temizlik. ~ Denetleme 14. Icon_minitimeCuma Tem. 08, 2011 12:04 am

Değerlendirmede.

Avcı, Kurt, Temizlik. ~ Denetleme 14.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Temizlik!!-Denetleme 4
» Temizlik- 12. Denetleme
» Temizlik Cenneti - Denetleme 6
» Temizlik(Denetleme İçin)
» Kardeşlik İçin Temizlik * Denetleme 7