Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İstenmeyen kişiyle karşılaşmak

2 posters
YazarMesaj
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

İstenmeyen kişiyle karşılaşmak Empty
MesajKonu: İstenmeyen kişiyle karşılaşmak   İstenmeyen kişiyle karşılaşmak Icon_minitimePtsi Haz. 13, 2011 8:44 pm

Kulübesinde dönüp duruyordu Lara.Birkaç aydır kardeşleri ile birlikte annesini ya da bir mesaj bekliyorlardı ama,yoktu.Bu,başta Lara olmak üzere tüm Afrodit kulübesini endişelendiriyor bir yandanda üzülüyordu.Kararını vermişti sonunda.Empire'ye gidip annesini bulacak ona sıkıca sarıldıktan sonra nerede olduğunu soracaktı.Spor ayakkabılarını ve rahat kıyafetlerini giydikten sonra kulübesinden çıktı.O kadar hızla çıkmıştı ki,kardeşinin ona "Nereye?" dediğini bile duymamıştı,ya da duymazlıktan gelmişti.Hızını devam ettirerek Pegasus Ahırlarına gitti.Nala,sanki Lara'yı bekliyormuş gibi,ahırın önüne oturmuştu.Bunu gören Lara,endişeli bakışlarını sevinçe bırakmıştı.Ona koştu.Sarıldı,kokusunu içine çekti,huzur kokuyordu pegasusu.Cebinden çıkan limonlu ve vişneli şekeri pegasusunun ağzına attı.Nala,iki şekeri aynı anda yuttuktan sonra kişnedi sevinçle.Lara,pegasusunu biraz daha okşadıktan sonra üstüne bindi.Yavaş yavaş havalanırken,Lara,halen sol eliyle pegasusunun sırtınıokşuyordu.Pegasusunun bundan hoşlandığını biliyordu,Lara.Bu yüzden onunla çok ilgileniyordu.Nala,ön planda olmayı seven pegasuslardan sadece birtanesiydi.Ancak Nala,kıskançtı da.

Empire'ye geldiklerinde,Lara,pegasusunun üstünden kalktı onu kısa bir süre okşadıktan sonra yanağına bir öpücük kondurup uzaklaştı o alandan.Görevli elindeki anahtarı bir yandan sallıyor,bir yandan da etrafa bakıyordu.Görevli,ters tarafa baktığında,Lara hızla oradan çıkıp anahtarı elinden aldı.Neye uğradığını şaşıran görevli,Lara'ya yaklaşmaya başladı. "Onu bana vermelisin." diye tısladı,nefretle.Hergün bu başbelası melezlerle takılmak onu çıldırtmış olmalıydı,haklıydı da. "Hiç sanmıyorum." Lara,adama yaklaştı.Büyükkonuş yeteneğini kullanacaktı.Bu zordu çünkü,görevli bu yeteneği yaşaya yaşaya bağışıklık kazanmış gibiydi. "Bence bana karışmamalısın." diye fısıldadı Lara,görevliye yaklaşırken.Gözleri birbirlerine dayandı. "Sana hiç karışmamalıyım." diye doğruladı,görevli. "Güzel." diye mırıldanan Lara,elindeki anahtarı tıpkı görevlinin yaptığı gibi sallamaya başladı ve içeriye girdi.Asansörden çıkan eski bir caz sesi,Lara'nın gülümsemesine yol açtı.Ah şu Tanrılar! Moda nedir bilmiyorlar. diye iç geçirdi.Tanrı ve Tanrıçaların akıl okuduklarını hatırlayınca,bu düşüncelerini kafasından atmaya çalıştı.Asansörden çıktığında etrafına baktı.İlerledi.Karşısına çıkan Tanrıça'yı nefretle süzdü.
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com
Hera
Tanrıça
Tanrıça
Hera

MesajKonu: Geri: İstenmeyen kişiyle karşılaşmak   İstenmeyen kişiyle karşılaşmak Icon_minitimePtsi Haz. 13, 2011 9:08 pm

"Afrodit melezi..." dedim kinle.Kızıma yaptıklarını unutmamıştım.Annesinin kızı işte.Kendini beğenmiş,küstahlar.

Yanıma geldi kız önümde eğildikten sonra "Merhaba Hera." diue fısıldadı benimle aynı kin derecesinde. "Bana tanrıçam diyeceksin,melez!" diye kükredim,birden.Ancak Lara hiçbirşey yapmadı,böyle birşey yapacağımı tahmin etmiş olmalıydı. "Kızımdan özür dileyeceksin." Lara'nın küstah bakışları,kendini beğenmişliğe döndü.Bunlara saygı öğretilmemişti,ben öğretmesini bilirdim ama kendimi tutuyordum.

"Böyle bir zorunluluk hissetmiyorum,Hera." dedi Lara.Hera kısmını vurgulayarak.Bu kız haddini aşıyordu ve ben ona kesinlikle gösterecektim.
Lara Adams
Lara Adams

MesajKonu: Geri: İstenmeyen kişiyle karşılaşmak   İstenmeyen kişiyle karşılaşmak Icon_minitimePtsi Haz. 20, 2011 8:36 pm

Ah,bir Tanrıça'yı,özellikle bu nefret ettiği biriyse,sinir etmek gibisi yok!Lara da bunu çok net biliyordu.

"Kızımdan özür dileyeceksin." Diyen Hera,Afrodit melezini çok fena kızdırmıştı.Yine de bozuntuya vermeyen Lara,kendini beğenmiş bir şekilde gülümsemeye başladı.O bir Afrodit kızıydı,böyle yapması gerekmiyormuydu? Özellikle de karşısındaki Tanrıça'ya büyük bir kin besliyorsa."Böyle bir zorunluluk hissetmiyorum,Hera." Dedi,Hera isimini vurgulayarak.Onun dediklerini asla yapacayacaktı,böyle bir zorunlulukta hissetmiyordu ayrıca.Hera'yı çok sinirlendirdiğinin farkındaydı elbette.Amacı bu değilmiydi? Aslında amacı annesine sıkıca sarılıp yanağından öpmekti.Yapmak istediği şeyi yapamayacaktı heralde.Hera,yüzünü buruşturdu. "Afrodit melezinin terbiyesine bak sen.Nasıl öğrenecekler ki? Makyaj yaparak mı?" Gerçekten şansını zorluyordu bu Tanrıça.En iyisi buradan yok olmak,sinirlerini belki otları yolarak ya da kardeşlerinden çıkarabilirdi.Başka bir ihtimal,her zamanki gibi sinirini içinde besleyerek daha büyütmekti.Evet,evet.Böyle yapmalıydı,her zaman ki gibi.Lara,bu sözlerlerle iyice sinirlenmişti.Gözlerinden ateş saçıyordu adeta.Gitmeliydi,evet buradan yok olmalıydı.Arkasını döndü,Hera'ya omuzdan bakış atarak sesli bir iç çekti. "Evlenerekte yapılacağını sanmıyorum Hera.Terbiyeyi bende arayacağına çocuklarında bulmaya çalışmalısın,ki hiç yok." diye tısladıktan sonra asansöre doğru ilerlemeye başladı.Sinirleri bozulmuştu.Şansını zorluyordu,evet.Ama bu umrunda bile değildi.Asansör kapanmadan önce tek gördüğü,Hera'nın sinir krizi geçirdiğiydi...

Gülümsedi.Ardından pegasusuna binerek Kamp'a doğru yöneldiler...
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com

İstenmeyen kişiyle karşılaşmak
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Poseidon ile Karşılaşmak.
» Küçük Tanrıyla Karşılaşmak..
» Morpheus'u Ararken Atropos'la Karşılaşmak