Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Heyecanlı Arayış

2 posters
YazarMesaj
Andrea Grace Harvey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Andrea Grace Harvey

Heyecanlı Arayış Empty
MesajKonu: Heyecanlı Arayış   Heyecanlı Arayış Icon_minitimePaz Haz. 12, 2011 3:42 am

Yatağımda dönüp dururken kapıların çarpma sesleriyle uyandım.Odadaki bunaltıcı sıcaklık beni pencerenin önüne sürüklemişti sanki.Dışarıdaki temiz havayı ciğerlerime doldurmaya çalışırken kulübenin sessizliği tüyler ürperticiydi.Büyük bir çeviklikle üzerimi değiştirerek mutfağa doğru yürümeye başladım.Helen ve Summer mutfak masasının başında sohbet ederlerken içeri girerek ''Günaydın.'' dedim yüzüme tatlı bir gülümseme yerleştirmeye çalışarak.Kısa bir süreliğine onlarla sohbet ettikten sonra tekrar odama döndüm.Çalışma masamın üzerindeki kitapları toplamaya çalışarak odamı düzenlemeye karar verdim.Tanrım, hava gerçekten sıcaktı ! Elimle terleyen alnımı silerken odamı düzenlemek için yanlış günü seçtiğime karar vererek tekrar odamdan çıktım.Ortak salonda oturmayı planlamama rağmen dışarı çıkmanın da iyi bir seçim olacağını düşünerek ayakkabılarımı giymeye başladım.''Ben çıkıyorum !'' diye bağırdıktan sonra kulübeden dışarı çıkarak yürümeye başladım.Saat sabahın sekiziydi.Ortalıkta dolaşan birkaç melez dışında kimse yoktu.Tabi bir de benim dışımda.Nereye gideceğimi düşünmeye çalışırken karşıdan gelen melezin Sere olduğunu fark etmem uzun sürmedi.Beni görünce adımlarını hızlandırmaya başlayan Sere'ye el salladım.Sere nefes nefese elini omzuma koyarak ''Bir sorunum var.'' dedi.Sanırım heyecan başlıyordu.
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

Heyecanlı Arayış Empty
MesajKonu: Geri: Heyecanlı Arayış   Heyecanlı Arayış Icon_minitimePaz Haz. 12, 2011 3:56 am

Bu kolye neredeydi? Ah lanet ki ne lanet! Sabah boynumda göremeyince yatağımdan aniden kalktığımı hatırlıyorum. Tek uyanık olan ikizim Lori’ydi. Ne olduğunu sorunca ise boynumu gösterdim. Harika! Ne yapacaktım şimdi? Neredeydi bu kolye? Yatağıma oturup Lori ile biraz düşündükten sonra kafama dank etti. Tabi ya… Ormanda düşürmüş olma ihtimalim fazlaydı. Hemen kulübeden çıkıp ormana doğru koştum. Aramaya başlamıştım ancak bu sıcakta pekte mümkün olmuyordu. Neden her şey bana karşıydı ki? Uzun bir süre aradığımı düşünüyordum. Acaba biri mi çalmıştı? Saatime baktığımda uzun zaman geçtiğine karar verdim. Neredeyse ormanda bir saat zaman geçirmiştim. Üzüntü ile ormandan çıktım. Yardım edecek birini bulmalıydım ki bana doğru gülümseyerek gelen Andy’i gördüm. Adımlarımı hızlandırırken oda bana el sallıyordu. Sıkıntılı bir şekilde elimi omzuna koydum ve konuşmaya başladım. ‘‘Bir sorunum var.’’ Yüzünü buruşturdu ve cevap verdi. ‘‘Hey sakin ol. Şimdi, ne oluyor bana anlat.’’ Kafamı salladım ve derin bir nefes aldım. Bütün olan bitenleri anlattım. Dün akşam ormanda yürüdükten sonra kulübeye döndüğümü, sabah uyandığımda ‘Yeşil Baykuş’un boynumda olmadığını, ormanda aradığımı… Andy yavaşça başını salladı ve ormanı tekrar aramamız gerektiğini önerdi. Mecburen bunu yapmalıydık. Yoksa elimden hiçbir şey gelmezdi. Tanrım! Annem duysa bu kadar sorumsuz bir kız olduğum için beni buharlaştırırdı. Andy ile birlikte ormana yürürken dün akşam yaptıklarımı gözden geçirdim. Neredeydi kolyem?
Andrea Grace Harvey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Andrea Grace Harvey

Heyecanlı Arayış Empty
MesajKonu: Geri: Heyecanlı Arayış   Heyecanlı Arayış Icon_minitimePaz Haz. 12, 2011 6:41 am

Serena yanıma gelip olan bitenleri anlattığında onun için endişelenmeye başlamıştım.Bu kolye onun için çok önemliydi.Kolyeyi bulamazsak Sere'nin ne kadar üzüleceğini düşününce içime bir sıkıntı çökmüştü.Ne olursa olsun o kolyeyi bulmalıydık.Gerekirse kampın altını üstüne getirirdik.Şimdilik elimizden gelen tek şey kolyenin olabileceği her yere bakmak ve umudumuzu kaybetmeyip iyimser kalmaktı.Serena biraz daha soluklandıktan sonra tekrar ormana doğru yürümeye başladık.Ormanın girişinden itibaren her ağacın kenarlarını, ağacın görünen kısımlarını aramaya başladık.Ağaçları yoklamaktan ellerine bulaşan reçineyi bile dert etmeyen Serena işi iyice karamsarlığa bırakmış görünüyordu.''Biliyor musun Andy, sanırım vazgeçsek iyi olacak.'' dediği anda onu nasıl motive edebileceğimi düşünüyordum.Umutsuzlukla bir ağacın kenarına çökmüş olan Sere'yi teselli etmeye çalışarak ''Eminim buralarda bir yerdedir.Sadece biraz daha dikkatli bakmamız gerekiyor.'' dedim.Serena başını iki yana sallayarak ''Kaybettim işte.Ah ne kadar dikkatsizim !'' diye yakınarak başını iki elinin arasına aldı.Bense cevap vermeden çimlerin aralarını kontrol ediyordum.Ellerimi çimlerin arasında gezdirmekten yemyeşil olmuştu.Belki de ormanda değildi.Ellerimi ovuşturarak üzerindeki ot kalıntılarını temizlerken ''Belki de ormanda değildir Sere ?'' dedim.Serena başını dizlerinin arasından kaldırarak ''Eğer ormanda değilse bu bizim için daha kötü.Daha nereyi arayacağımızı bile bilemezsek nasıl bulabiliriz ki ? Ah, neden hep ben !'' diye söylenmeye başladı.Ne yapacağımı bilemez halde bir ağaca yaslandım.Gözlerim hala çimlerin arasında parıldayan bir kolye arıyordu.Ama Sere haklı olmalıydı, sanırım burada değildi.Yerinden doğrularak saçlarındaki yaprakları temizleyen Sere sakin ve solgun bir sesle ''Sanırım kulübeye dönmeliyiz.Yeterince aradık zaten.'' dedi.Elimi Serena'nın omzuna atarak ''Eminim onu bulacağız, umudunu kaybetme.'' diyerek Polyanna kılığıma büründüm.Onun üzülmesini istemiyordum elbette ama sanırım kolyeyi bulamayacaktık.Yavaş adımlarla ormanın dışına doğru yürümeye başlamıştık.Uzun bir süredir ormandaydık ve güneş iyice yükselmeye başlamıştı.Terden üzerime yapışan tişörtümü havalandırmaya çalışırken havanın bu kadar sıcak olmasına lanet ediyordum.Ormandan çıkıp biraz yürüdükten sonra Sere ''Aslında bakarsan kulübeye dönmek istemiyorum.İçerisinin ne kadar bunaltıcı olduğunu tahmin bile edemiyorum.'' dedi.Başımı evet anlamında sallayarak ''Haklısın, biraz dolansak iyi olur.'' dedim.Kampın sınırlarına doğru ilerlemeye başladık.

Heyecanlı Arayış
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Erosu arayış....
» Depoyu Arayış
» Afroditi Arayis (Gorev 1)