Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni kardeşlerim

+17
Samwise Gamgee
Amanda Sylise
Leo Zack Lamartine
Apollon
Tom Hex Johnson
Ange Morgan Lamartine
Edward J. F. Newgate
Caleste L. Wideen
Tiffany Trully
Artius GreyWarden
Maximillian J. Trully
Felix Zenger
Theodor Aquila
Fenix Blume
Mark William Trully
Edward Kevin Hawke
Julia Fackrell
21 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Sonraki
YazarMesaj
Ange Morgan Lamartine
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Denetleyicisi
Ange Morgan Lamartine

Yeni kardeşlerim - Sayfa 9 Empty
MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 9 Icon_minitimeÇarş. Tem. 06, 2011 7:43 pm

SBS açıklandı Sad kendimi arabadan atılmış sonra üstünden kamyonla geçilmiş bir kedi gibi hissediyorum Black Eye
http://yadigarlarrpg.yetkin-forum.com/forum.htm
Leo Zack Lamartine
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Leo Zack Lamartine

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 9 Icon_minitimeÇarş. Tem. 06, 2011 10:19 pm

Geçmiş olsun. Bu arada puan kaç?
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 9 Icon_minitimeÇarş. Tem. 06, 2011 10:43 pm

429 Surprised
Leo Zack Lamartine
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Leo Zack Lamartine

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 9 Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 2:20 am

İyiymiş.
Leo Zack Lamartine
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Leo Zack Lamartine

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 9 Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 3:49 am

Apollon Kulübesi sakinleri derslere hücum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Theodor Aquila
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Theodor Aquila

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 9 Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 11:46 am

Leo'yu çok pis destekliyorum Very Happy her bir statü kulübemize 10 puan kazandırıyor! Kaç görev yapar bu haberiniz var mı Razz
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 9 Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 8:38 pm

PEki peki Very Happy Gidip katılsam mı lan harbi ? Razz
Amanda Sylise
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Amanda Sylise

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 9 Icon_minitimeCuma Tem. 08, 2011 3:50 am

Selam scratch
Edward J. F. Newgate
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Edward J. F. Newgate

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 9 Icon_minitimeCuma Tem. 08, 2011 4:08 am

Garip ifade yapma kızım Very Happy

Hoş geldin Smile
Theodor Aquila
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Theodor Aquila

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 9 Icon_minitimeCuma Tem. 08, 2011 4:25 am

Aa Serap gelmiş! Very Happy Hoşgeldin kardeşim Smile yine kardeş olduk görüyo musun Razz
Amanda Sylise
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Amanda Sylise

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 9 Icon_minitimeCuma Tem. 08, 2011 4:40 am

Ozan kaderimiz bu sanırım Very Happy Ahmet şey edince buraya geldim işte. Hoş buldum Razz
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 9 Icon_minitimeCuma Tem. 08, 2011 5:17 am

Harbi garip oldu haa Very Happy Yinede selam kardeşim Razz
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 9 Icon_minitimeCuma Tem. 08, 2011 8:32 am

harbi katıl Kev Very Happy Dövüş Sanatlarına gidebilirsin sanırım bugün sondu lol!

Amanda! Seni bizim kulübede görmek ne güzeel Very Happy Hoşgeldin Very Happy
Amanda Sylise
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Amanda Sylise

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 9 Icon_minitimeCuma Tem. 08, 2011 11:17 pm

Hoş buldum Very Happy
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 9 Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 12:34 am

Bu Hecker'larda bayağı gıcıklaşmaya başladı haa Razz En azından biraz mizah ruhunuz olsun yani hep aynı şeyi görüyoruz Razz

En son Edward Kevin Knıght tarafından C.tesi Tem. 09, 2011 12:41 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Amanda Sylise
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Amanda Sylise

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 9 Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 12:35 am

Heh. Merak etmeyin. Mesaj attığına göre ıp adreslerinden karşılaştırılabilirler. Yani bu forumdan başka biriyse ortaya çıkar Very Happy
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 9 Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 12:37 am

Bari azcık mizah ruhları olsun yani kardeşim Razz Hep aynı şeyi görmekten sıkıldım ya Razz
Amanda Sylise
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Amanda Sylise

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 9 Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 12:38 am

Afasdaf İlkön şu kardeşinden nefret ediyorum. Faceden adam siliyor. Çocuk rpye sızdı Very Happy
Amanda Sylise
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Amanda Sylise

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 9 Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 5:52 am

-flood-
Geldiğim gibi baskı yapmak istemiyorum. Ama bu temizlik denetlemesi için bazı koşullar getirmeliyiz ki birinci olabilelim. Mesela atıyorum en az 20 satırlık size 11 boyutunda olucak gibi. Rpye yazabilecekler burda belirtsin ki ona göre davranalım. Ve şimdiden başlasak hani Rolling Eyes
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 9 Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 7:09 am

Ange sana rakip çıktı Very Happy

Beni say ben bu denetlemede varım Very Happy Bu arada yaratıcı bir kurgu bulsak iyi olur... Mesela biri benim gizli silah cephaneliğimi falan bulsun Razz
Edward J. F. Newgate
Edward J. F. Newgate

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 9 Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 7:46 am

Silah cepaneliği, Kev'in kopyaları, Athena ile atışma, Kulübe içi kavga ile beraber temizlik, Kaçanı kovalama tarzı Rp'lerin sonunu getirdiğimi varsayarak kurguyu açıklıyorum.

Temizlik gününün sabahında Ange'ın tiz sesini duymaya alışmış olan kulübemiz sakinleri uyanamaz ve temizliğe geç başlar. Bunun nedeni Ange ortalıklar da yoktur. Ange olmayınca beni Kheiron'un görev bahanesiyle dışarı gönderirsiniz. Böylece temizlik yapmanız adına size engel olacak hiç bir şey kalmaz. Kısa bir parti havası oluşan kulübemizi toparlamak ise Ozan ve Serap'a kalır. Serap kulübenin üzerinde kasırga misali eserken kısa bir göreve çıkmış olan Ange geri döner ve temizliğe katılır. Böylece kulübede ki herkes temizliğe katılmak zorunda kalır. Ve ben bu Rp'de en az 3 post yazacağım. Ancak araba yarışı olduğundan, heveslenmeme rağmen bu akşam başlatamıyorum. Rp'nin başlangıcını Kev'den veya Teo'dan istiyorum. Onların başlaması kurgu için en hayırlı olanı. Smile

Not: Fazla abartmadan ve özellikle söylüyorum uzun sürecek atışmalar başlatmadan kendi kişisel kurgularınızı ekleyebilirsiniz. Ama ben atışma çok istiyorum diyorsanız uzun bir post yazıp o atışmayı o post içinde başlatıp bitireceksiniz. Kopukluklar istemiyorum. Herkes önce ki Rp'yi okuyacak ona göre yazacak. Kalktım, özel gücümü kullandım, odamı topladım tarzı basit şeyler istemiyorum ona göre. Bu nedenle Rp'yi başlatacak olan Kev veya Teo'dan ricam herkesin nerede bulunduğunu belirtmeleri. Bir görev vermenize gerek yok. Sadece tek cümle ile "Yon hala odasında uyuyordu" şeklinde kişilere bir yer verin. Rp'yi okumayanları anlayayım. Sonra onları ben pataklıyayım Smile

Neden böyle bir roman yazdığım kısmına da kısa bir şekilde değinirsem bu ay oturduğumuz yerden doğrulmak istemem yeterli bir cevaptır. Smile

Aylak lideriniz bendeniz size bir nutuk daha çektim. Hadi kolay gelsin Smile
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 9 Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 8:15 am

Fikrin güzel kanka Very Happy Biraz daha ekşın eklesek ? Very Happy
Edward J. F. Newgate
Edward J. F. Newgate

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 9 Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 8:17 am

Kendi postuna eklersen daha iyi olur. Ama senden sonra yazacak anlaştığın birini bulursan uzatabilirsin tabi. Birde senin yazdığın ve kurguladığın bu ekşından diğer yazacak kişiler de kısaca bahsetmek zorunda. Ancak kısaca. Rp'de bu sefer kopukluk istemiyorum. Smile

Ama ekşın'ın dozunu kaçırmadıkça zararı olmaz Very Happy
Amanda Sylise
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Amanda Sylise

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 9 Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 10:20 am

Hey Ahmet konuştu ayık olun Razz İyi demişsin valla. Bende demek istemiştim de şimdi liderde değilim yeni geldim, ezik sayılırım daha kulübede Suspect Ama sana özelden dediklerimi de ekle Razz
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 9 Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 8:07 pm

Beni bilirsin kanka Very Happy Time to clean our house then kick some ass and chew bubble gum... and I'm alll outa gum !
Theodor Aquila
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Theodor Aquila

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 9 Icon_minitimePaz Tem. 10, 2011 6:56 am

Dediklerinizi dikkate alarak 15. Temizlik Denetlemesi'sini başlatmış bulunuyorum, hepimize hayırlı uğurlu olsun Razz
Ben Amanda'yla konuştuğumu yazdım, ama ondan önce biri yazarsa filan değiştirebilirim adını, sorun değil. Ayrıca başlığın adını da değiştirebilirim beğenmediyseniz.
Bir de kullandığım renklerin kodlarını yazayım, olur da kullanmak istersiniz diye:

Gri renk: [color=#CBCBCB*][*/color]
Konuşma rengim: [color=#FDFA83*][*/color]

Bildiğiniz gibi yıldızları kaldırıp kullanacaksınız. Bir de konuşma rengimde bunu kullanırsanız iyi olur.
Bu denetleme bizim olacak!
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 9 Icon_minitimePaz Tem. 10, 2011 7:04 am

Baba herşey tamam da ''isis mesajı'' ne lan ? Razz
Amanda Sylise
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Amanda Sylise

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 9 Icon_minitimePaz Tem. 10, 2011 7:54 am

Sisle iletişim. Ihm, havaya drahmi atıyorsun, İsis'e dua ediyorsun. Ve görüşmek istediğin kişiyle kısa süre için iletişim kurabiliyorsun. Yani ben böyle biliyorum Very Happy
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 9 Icon_minitimePaz Tem. 10, 2011 7:55 am

Tamam da onun adı ''İris mesajı'' değil miydi ? Razz
Amanda Sylise
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Amanda Sylise

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 9 Icon_minitimePaz Tem. 10, 2011 8:09 am

Ben okumadım kitapları valla. Harfler karışmış olabilir Razz

Yeni kardeşlerim
9 sayfadaki 15 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Sonraki
 Similar topics
-
» Yeni kardeşlerim
» Yeni Kardeşlerim(Görev 2)
» Kardeşlerim.
» Kardeşlerim!
» Merhaba Kardeşlerim :)