Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni Kardeşlerim(Görev 2)

2 posters
YazarMesaj
London Williams

London Williams

Yeni Kardeşlerim(Görev 2) Empty
MesajKonu: Yeni Kardeşlerim(Görev 2)   Yeni Kardeşlerim(Görev 2) Icon_minitimeÇarş. Ocak 26, 2011 5:31 am

Melez kampına ilk girdiğimde özel biri olduğumu anlamıştım sonra annemin Afrodit olduğunu öğrenince iş çığrından çıktı o Akşam zaten sahiplenmiştim kamp ateşinden sonra Kherionla kamp içi bir gezinti yaptık ve en sonunda kulübeme geldik kulübe beyaz taşlarla süslenmiş pembe perdeli bir kulübeydi kherion beni içeri soktu içerisi çok lüks ve çok güzeldi herkes birbirleriyle konuşuyor makyaj yapıyor yada kıyafet savaşı yapıyorlardı hemen içeri girdim herkes sus pus oldu ben ise herhalde kulaklarıma kadar kızarmıştım aralarından bir kız hemen yanıma geldi ve beni içeri aldı Bu kız çok güzeldi ve Kardeşimdi.Kulubedeki tüm kardeşlerim bana tip tip bakıyor ve benden bir açıklama bekliyorlardı ama benim o ana dilim tutulmuştu çünkü bu kadar çok kardeşimi bir arada görmek çok garipti.
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: Yeni Kardeşlerim(Görev 2)   Yeni Kardeşlerim(Görev 2) Icon_minitimeÇarş. Ocak 26, 2011 5:46 am

Kıyafet savaşı... Bizim için asla vaz geçilemez bir şeydi. Siz daha önce bunu yastık savaşı olarak duydunuz büyük ihtimalle ama bizimki farklı. Bizimki kıyafet savaşı. O akşamda kardeşlerimle kıyafet savaşı yapıyordum. Lara'yı kıyafetlerle boğarken kapı açıldı ve içeri sarı saçlı çok güzel bir kız girdi. Kendisini şöyle bir süzdüm. Çok şık ve güzel giyinmişti. Anlaşılan giyinmeyi ve makyaj yapmayı gerçekten bilen biriydi. Umarım bizm kardeşimizdir diye yanına gittim. İçeri girdiğimizde sadece öyle bakıyordu. Anlaşılan şaşırmıştı. Bende ilk geldiğimde çok şaşkındım. Zamanla alışacaktı nasılsa. Herkes ondan bir açıklama bekliyordu ama onun dili tutulmuştu sanki. Hiç değilse adını söyleseydi diye baktım ama yok. Önüne geçip " Selam. Sanrım sen bizim yeni kardeşimizsin. Hoşgeldin kulübemize. Ben Claire. " dedim. Dili yavaş yavaş çözüldü ama sadece " Evet yeni kardeşinizim. Bende London " diyerek uzattığım elimi sıktı.

Gülümseyerek
" Eeee nasıl buldun kulübemizi? " dedim. Birlikte koltuğa oturduk ve anlatmaya başladı.
London Williams

London Williams

MesajKonu: Geri: Yeni Kardeşlerim(Görev 2)   Yeni Kardeşlerim(Görev 2) Icon_minitimeÇarş. Ocak 26, 2011 6:10 am

Kız önüme geçip " Selam. Sanrım sen bizim yeni kardeşimizsin. Hoşgeldin kulübemize. Ben Claire. " dedi ve elini uzattı bende " Evet yeni kardeşinizim. Bende London " diyerek uzattığı eli sıktım.Odaya hayran hayran bakarken Claire gülümseyerek " Eeee nasıl buldun kulübemizi? " diye sordu bende anlatmak üzere koltuğa geçtim kulübeyi zaten çok beğenmiştim tam bana göre bir kulübeydi Claire'ye doğruyu söyledim ''Çok güzel bir kulübeniz var bide şu Kıyafet savaşıda neyin nesi?''Claire gülerek ''O bizim en çok sevdiğimiz oyundur biz uydurduk Sende oynamak istermisin?'' diye sordu ben tam evet ama sonra diyecekken Lara denilen kardeşimLe Claire beni kıyafetlere boğdu.BU KULÜBEYİ ÇOK SEVDİM!. Very Happy

Yeni Kardeşlerim(Görev 2)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni kardeşlerim
» Yeni Bir Görev.
» Yine yeni bir görev
» Yeni Bir Dost ile Sohbet [Görev]
» Yeni Kankam:DİANA(5.Görev)