Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni kardeşlerim

+17
Samwise Gamgee
Amanda Sylise
Leo Zack Lamartine
Apollon
Tom Hex Johnson
Ange Morgan Lamartine
Edward J. F. Newgate
Caleste L. Wideen
Tiffany Trully
Artius GreyWarden
Maximillian J. Trully
Felix Zenger
Theodor Aquila
Fenix Blume
Mark William Trully
Edward Kevin Hawke
Julia Fackrell
21 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 9 ... 13, 14, 15
YazarMesaj
Natalie Moore
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Natalie Moore

Yeni kardeşlerim - Sayfa 15 Empty
MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 15 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 7:08 am

Hoşbulduk Smile
Samwise Gamgee
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Samwise Gamgee

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 15 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 8:06 am

Selam herkese!
Mark William Trully
Apollon'un Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Apollon'un Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Mark William Trully

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 15 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 10:18 am

Selam:D
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 15 Icon_minitimePerş. Ağus. 11, 2011 12:02 am

Selam hepinize Very Happy
Adreanna B. von Dorff
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Adreanna B. von Dorff

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 15 Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 8:09 am

Başka bir kulübeye normalde yazılmaz, ama bu durumda şartlar mecbur bıraktı beni diyebilirim.

Bildiğiniz gibi site kapanıyor, başlılar kilitlenmeye başladı. Geç kalmadan yazmam gerek.

Edward Kevin Hawke, keşke daha erken tanışmış olsaydık, bu çok geç başladı ve erken bitti. Ama site kapanıyor, elden bir şey gelmez. Sadece, şu an açık olmadığın için emin olamıyorum bunu görüp göremeyeceğine. Eğer başlıklar hala görünür durumda olursa, bil ki, Adreanna sevi gerçekten sevdi ve çok özleyecek. Sadece sana korkup söyleyemediğim bir şey var, o Afrodit hesabı benimdi, ama ayrılacağımızdan korkup söyleyemedim, umarım beni affedersin. Seni seviyorum.
Bütün Apollon Kulübesine veda etmek istiyorum, Adreanna ve Natalie adına. Arkadaşımın hesabıydı, o da açamadı ama onun adına da veda ediyorum. Tanıdığım tanımadığım, hepinizi özleyeceğim, kendinize iyi bakın.
http://melezkampirpg.forumup.web.tr
Leo Zack Lamartine
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Leo Zack Lamartine

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 15 Icon_minitimeSalı Ağus. 16, 2011 1:12 am

Kardeşlerim hiç birinizi unutmayacağım.
Theodor Aquila
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Theodor Aquila

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 15 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 7:59 am

Bu kulübede hayatımın en eğlenceli anlarını yaşadım.
Christ'le kısa bir süre de olsa görüştüm ve eğlenceli kişiliğiyle onu çok sevdim.
Kev ilk geldiğim günden beri ilginç bir ilişkimiz oldu. Belki birlikte takılsak eğlenebilirdik, ama pek fırsatımız olmadı sanırım.
Leo temizlikte en çok sana yüklendim, seni üzdüysem üzgünüm...
Julia en eğlenceli kardeşlerimden biri sendin. Bana lakap takan nadir insanlardandın ayrıca Very Happy
Tiff buraya girmiyor olsa da -diğerlerinden özür dilerim ama- en sevdiğim kardeşim oydu...
Mark, senle de iyi anlaştık ama fazla vakit geçiremedik. Güzel kurgular çıkarabilirdik...
Yon, sen, sen... Seni nasıl tabir etsem bilemiyorum, kulübemizi kurtaran kişiydin sen. Aylak lider olarak nitelensen de en harika liderdin. Son kez rp yapabilmek isterdim, ne güzel kurgu bulmuştuk hem de... Fakat burada bitmeyecek dostluğumuz, ilerde de devam edecek, benden kurtulamazsın Very Happy
Ange, kulübede ilk tanıdığım kardeşimsin. Devrik kulübe liderim, sen olmasaydın kulübe hiçbir zaman birinci olamazdı. Harika günler geçirdik, uzun uzun rpler yaptık. Seni de hiçbir zaman unutmayacağım.

Msn'imi eklemenizi isterim, bu sayede bağlantımızı hiç koparmayız. bilge-_-ozan-_-cicek@hotmail.com

Başka bir hayatta görüşmek üzere kardeşlerim Smile

Yeni kardeşlerim
15 sayfadaki 15 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 9 ... 13, 14, 15
 Similar topics
-
» Yeni kardeşlerim
» Yeni Kardeşlerim(Görev 2)
» Kardeşlerim.
» Kardeşlerim!
» Merhaba Kardeşlerim :)