Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yara Bakımı

YazarMesaj
Luke Winchester
Hermes'in Çocuğu/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Hermes'in Çocuğu/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Luke Winchester

Yara Bakımı Empty
MesajKonu: Yara Bakımı   Yara Bakımı Icon_minitimeSalı Mayıs 31, 2011 2:17 am

Duvardan düşerek kafamı yarmıştım ve şu anda acıdan ölmek üzereydim. Kafamdan on litre kan boşalıyordu... Hemen revire doğru koşmaya başladım. Fakat bu normal bir koşuştan daha yavaştı. Normalde çok hızlı olduğum halde şimdi iki metreyi bile zor gidiyordum. Sağlıklı düşünemiyordum. Tek amacım büyük eve kadar ulaşabilmekti. Yolda sürekli bir şeylere takılıyor ve yere düşüyordum. Her yanım çizik içinde kalmıştı. Fakat en sonunda kapıya kadar varabildim. Kapı açıldı ve iki satir beni omuzlayarak içeri götürdü. Bayılmışım.
Gözlerimi açtığımda bir koltukta oturuyordum. Doğrulmaya çalıştım. Fakat yanımdaki atir beni engelleyerek :

''Lütfen, hareket etme. Biraz nektar ye lütfen.'' , diyerek bana bir miktar nektar uzattı. Yedim. Tadı her zamanki gibi annemin bana on üçüncü yaş günümde yaptığı pastanın ki gibiydi. Satire teşekkür ettim. Biraz dinlenmem gerekliydi.

Yara Bakımı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yara alıyorum!
» Medusa'nın kardeşini yok ediyorum, Zeus'a kafa tutuyorum ve saç bakımı yaptırıyorum!
» Yine revir, yine yara... Ama bu sefer yanımda bir arkadaş