Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Anita Nora Bloom

2 posters
YazarMesaj
Bastet Cane

Bastet Cane

Anita Nora Bloom Empty
MesajKonu: Anita Nora Bloom   Anita Nora Bloom Icon_minitimePtsi Mayıs 30, 2011 4:56 am

Geçen seneydi.Ok parkurunundan yeni çıkmıştım.Üstümde kısa kamuflaj şort ve atlet vardı.Hasır terliklerim artık aşınmıştı.Elim annemin bana verdiği ona da babamın verdiği bir kolyeye uzandı.Lazuli deden ve denizin her rengini üstünde taşıyan ,at şeklindeki kolyeye dokununca rahatladım.Fark etmeden eve gelmiştim.Denizin üstünde olan evimiz çok moderndi.Evin kapısını açıp kendimi odama attım.Tavandan yere kadar olan pencerelerden denize baktım.Sanki deniz beni hasretle çağrıyordu.Kedimi yatağa atıp 'Acaba babam nerede? ' diye düşündüm.O ben doğmadan önce gitmişti...Yanağımın ısladığını fark edince elimle sildim.Akşam annem eve geldiğinde bayağı sıkıntılıydı.Annemle hiç benzemezdik.Annem beyaz tenli sarı saçlı kahve rengi gözlüydü çok çevikti zaten tek ortak özelliğimiz buydu .Ben yeşil gözlü,yanık tenli,açık kahverengi saçlı bir kızdım.Annem "Nora sana bir şey söyleyinceğim.dedi.Hızlı hızlı konuşuyordu.Baban yaşıyor ve seni ölmemen için bir yere götüreceğim.Hemen kendine bir çanta hazırla e yayını ve oklarını unutma"dedi.Elim ayağım boşanmıştı.Babam yaşıyordu!Ve ölmemek için bir yere gitmek için hazırlanıtorduk.Hemen hazırlandım.Long Island 'da doğru gidiyorduk.Okumu elimle tartıyordum.Araba durunca annemin bana zorla öğrettiği bir dil olan Antik Yunanca olan dille bir şey yazıyordu...

...MELEZ KAMPI...
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Anita Nora Bloom Empty
MesajKonu: Geri: Anita Nora Bloom   Anita Nora Bloom Icon_minitimePtsi Mayıs 30, 2011 4:37 pm

Rp puanı: 40.

/Admin.
http://olimpos.my-rpg.com

Anita Nora Bloom
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sofie Jenna Bloom
» Sofie Jenna Bloom -2-
» Anita akaaaaar.
» Anita&Esme&Leo&Severus
» Sofie Jenna Bloom 2