Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

jason (3)

2 posters
YazarMesaj
Jason Loper Dom

jason (3) Empty
MesajKonu: jason (3)   jason (3) Icon_minitimePaz Mayıs 29, 2011 6:32 am

Bugün günlerden pazar.Saat 7.30 hemen uyumam gerek yarın okul var ...
kapı çalar ve içeri annesi girer .
-yarın okula gitmiyorsun genç.yarın senin ile new york a gideceğiz.bir kampa adı melez kampı umarım duymamısınır boyle bir kampı .
-hayır baba duymadım ama okul var iste yazılılara calısacağız... hem müdür Skayts bu seylere cok kızar biliyorsun ya
-onu ben hallederim tatlım . hadi uyu pardon git dişlerini fırcala esyalarını yanına al 1 yıl orda kalacaksın.
-1 yıl mı aman tanrımm.ama anne ben arkadaslarımı özlerim yani özellikle kankam yani en iyi dostum Kaflags yani ondan ayrılamam ben.
-ama gitmelisin tatlımm. hem sen benimi daha çok seviyorsun arkadaşınımı
-tabiki seni anne eşyalarımı yanıma alcam .ilk eşyaları hazırlasam olurmu ?
-tamam olur jason.ama dikkat et orası senin gibiler için
-neden ben salak filanmıyım yoksa
-bak jason bu baban ile ilgili tamam mı?hadi uyu
eşyalaramı hazırlamıstım tam yatacaktım ki kapı çalındı hemen uyurmus gibi yaptım annem telefonumu almış çöpe atmıştı o telefon 1 milyardı bunu nasıl yapabilirdi aklım almıyordu
rüyamda bir adam gördüm kim bilmiyorum ama çok yakışıklıydı ve 6 7 tane insanla konusuyordu o da ne birden bir uçan at çıktı neydi bu ya çok merak ediyordum.sonra birden uyandım..

bugünlerde hayat çok zor annemin arabası olmadığı için otobüsten otobüse koştuk durduk .sonunda kampa vardık. ama bir dakka burda neydi çocuklar bir ejderhayla savaşıyordular.ilk önce kendini tokatladı ama dogruydu. kenarda duran yeşil ince güzel kızın yanına gitti ve sordu ?
-burdakileri sizde görüyormusunuz güzel hanımefendi
Prest tokadı bascaktı ama yeni bir melez olduğunu gördü ve
-evet bunlar gerçek bu arada benim adım Prest
-benim de Jason
evet Jason aşık olmuştu ...
oda neydi atlı insan geldi bu neydi oyle Prest Jason un hem ejderhalara hem de Kheriona baktığını gördü ve söyledi
-bu bir sentor hemde en güçlüsü onlarda orda talim yapıyorlar buraya annen giremez seni birinin sahiplenmesi gerekecek.erkek tanrılardan biri
Khreion:
-bu yeni melezmi ?
Prest evet efendim dedi Khreion ise Prest e onu kampta sen gezdireceksin dedi.ve birlikte kampı gezdiler sonunda akşam yemeği geldi ve bütün herkes azat ediyordu
Prest bunu Jasona öğretti ve Jason tüm tanrı ve tanrıçalara dedi. o aksam kimse onu sahiplenmediğinden Hermes kulübesinde yattı ve bugün yaşadıklarını düşünüp gözlerini yumdu...
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

jason (3) Empty
MesajKonu: Geri: jason (3)   jason (3) Icon_minitimePaz Mayıs 29, 2011 8:54 am

Rp puanı: 50.

/Admin.
http://olimpos.my-rpg.com

jason (3)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics