Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Jason Parker

2 posters
YazarMesaj
Jason Parker
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Jason Parker

Jason Parker Empty
MesajKonu: Jason Parker   Jason Parker Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 12:07 am

7. sınıftaydım o gün garip bir şeyler olacağını sezmiştim.okuldan çıkar çıkmaz peşime bir adam düştü kaçtım saklandım ama benim peşimi bırakmadı ardından bir kişi benim yanıma yaklaştı ve hemen kaçmamız gerektiğini söyledi.adam yine bizi takip ediyordu.yanımdaki kişi beni beklememi söyledi ve farketmediğim kılıcını kınından çıkarıp adama saldırdı.Biraz geçtikten sonra peşimizi bırakmayan adam birden patladı ve toza dönüştü.Adamı toza dönüştüren kişi yanıma gelip her şeyi açıkladı.Benim bir melez olduğumu ve hemen bir kampa gitmemiz gerektiğini söyledi.Kendisinin bir satir olduğunu duyunca çok şaşırmıştım.Çünkü satirler benim için gerçek olmayan ve sıkıcı tarih derslerinde anlatılan bir hayvandı.Satir bir taksi çağırdı ve beni Melez Kampı adlı bir yere götürdü.Orda Kersus adlı bir sentor bizi karşıladı.Bana benim gerçekte kim olduğumu hatırlattı ve beni Hermes Klubesine yolladı.

Hermes klubesinde hiç de hoş karşılanmadım.Bende onlardan pek hoşlanmadım çünkü onların hırsızlığı sevdiğini biliyordum.Ertesi gün bir arkadaş edindim ismi Helenus tu.Bana kılıç kullanmanın tekniklerini öğretti.Fakat kendimde bir şey fark ettim savaş reflekslerim süperdi.Heralde melez olduğum içindir dedim kendi kendime.Sonra Kersus bize araba yarışlarının olacağını duyurdu.Hermes'in oğulları arabalarını yapabilmek için etraftan birşeyler çalıp getirdiler.Birlikte araba yaptık.Arabalarımızı yarış alanına getirdik.Başla işareti gelince tüm arabalar yarışa başladı.Hephaistos klübesinin arabasının başını çeken atlar demirdendiler.Gözlerinden ateşler çıkıyordu.Ares klübesi tekerleğimize bir mızrak fırlattı ve yarış pistinin dışına fırladık.Hermes klubesinden birisi sınırların dışına çıktığımızı söyledi.
Bir cehennem tazısı önümüzde belirdi.Birisi gidip Kersusu çağırdı ve herkes onun arkasından geldi.Tazının karşısında tek kalmıştım.Kersus bana bir kılıç fırlattı.Birden içime bir güç doğdu ve kılıcımı havaya kaldırdım ardından kılıcı canavara doğrulttum birden gökten bir şimşek indi ve canavara gitti.Canavar gözümün önünde tuzla buz oldu.Ardından başımın üstünde bir simge belirdi.Kersus bu simgenin zeus'un simgesi olduğunu söyleyince herkes şaşırıp kaldı.O anda Zeus'un beni oğlu olarak kabul ettiğini anladım.
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Jason Parker Empty
MesajKonu: Geri: Jason Parker   Jason Parker Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 7:33 am

Rp puanı: 50.

/Admin.
http://olimpos.my-rpg.com

Jason Parker
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jason Parker
» Jason Parker [#3]
» Jason Parker-Görevler #
» Jason Parker--##Levent'
» Jason Parker (Rp Puanı Yükseltme)