Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Jason Parker (Rp Puanı Yükseltme)

2 posters
YazarMesaj
Jason Parker
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Jason Parker

Jason Parker (Rp Puanı Yükseltme) Empty
MesajKonu: Jason Parker (Rp Puanı Yükseltme)   Jason Parker (Rp Puanı Yükseltme) Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 8:32 am

Her zaman olduğu gibi yine kabus görüyordum.Rüyamda bir taht odasındaydım.Taht altın renginde parıltılar saçıyordu.Tahtta oturan bir adam vardı.Yüzü endişeli görünüyordu.Ve bana:
Beni bul ,diyordu.Sonra birden yatağımdan sıçradım.Evde kimse yoktu.fakat salonda birisi oturuyordu.Bu benim tek arkadaşım Michael'di.Fakat ayaklarının yerinde keçi toynakları vardı.Dehşete düşmüştüm.Fakat beni görür görmez bana gülümsedi.

Bana bir satir olduğunu söyledi.Hani şu tarih derslerinde anlatılan satirlerden!O anda donup kaldım.Ve benim bir melez olduğumu söyledi.Hemen bilgisayarımın başına geçip melezin anlamına baktım.Önüme ilk çıkan yere tıkladım ve okumaya başladım.Fakat Michael beni tuttuğu gibi yerimden kaldırdı ve taksiye atladık.Ona nereye gideceğimizi sordum fakat yanıt vermedi.Ardından beni hiç görmediğim bir yere götürdü.Bir adam bizi bekliyordu Adam:Merhaba benim adım Jacksus,dedi.Ve bana bir sentor olduğunu söyledi.

Son 1 saat içinde olanlara inanamıyordum.Jacksus bana:
-Sen bir melezsin,dedi.Bunu zaten biliyordum.'Seninle melez kampına gideceğiz annenin bayadır haberi vardı zaten senin annen bir tanrıyla evliydi ve sen bir yarı-tanrısın, şimdi hemen kampa doğru yola koyulmamız gerek'dedi.Ve yola koyulduk.Orada ne olacağından haberim yoktu.Fakat bu iş hoşuma gitmeye başlamıştı....
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Jason Parker (Rp Puanı Yükseltme) Empty
MesajKonu: Geri: Jason Parker (Rp Puanı Yükseltme)   Jason Parker (Rp Puanı Yükseltme) Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 8:50 am

(Üzgünüm, bu rp ile puanını yükseltemem.)

Yeni rp puanı: 55.

/Admin.
http://olimpos.my-rpg.com

Jason Parker (Rp Puanı Yükseltme)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jason Parker
» Jason Parker
» Jason Parker [#3]
» Hector Sentius [3] (Rp Puanı Yükseltme)
» Jason Parker-Görevler #