Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Jason Parker [#3]

2 posters
YazarMesaj
Jason Parker
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Jason Parker

Jason Parker [#3] Empty
MesajKonu: Jason Parker [#3]   Jason Parker [#3] Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 5:45 am

Her zaman olduğu gibi yine kabus görüyordum.Rüyamda bir taht odasındaydım.Taht altın renginde parıltılar saçıyordu.Tahtta oturan bir adam vardı.Yüzü endişeli görünüyordu.Ve bana:
Beni bul ,diyordu.Sonra birden yatağımdan sıçradım.Evde kimse yoktu.fakat salonda birisi oturuyordu.Bu benim tek arkadaşım Michael'di.Fakat ayaklarının yerinde keçi toynakları vardı.Dehşete düşmüştüm.Fakat beni görür görmez bana gülümsedi.

Bana bir satir olduğunu söyledi.Hani şu tarih derslerinde anlatılan satirlerden!O anda donup kaldım.Ve benim bir melez olduğumu söyledi.Hemen bilgisayarımın başına geçip melezin anlamına baktım.Önüme ilk çıkan yere tıkladım ve okumaya başladım.Fakat Michael beni tuttuğu gibi yerimden kaldırdı ve taksiye atladık.Ona nereye gideceğimizi sordum fakat yanıt vermedi.Ardından beni hiç görmediğim bir yere götürdü.Bir adam bizi bekliyordu Adam:Merhaba benim adım Jacksus,dedi.Ve bana bir sentor olduğunu söyledi.

Son 1 saat içinde olanlara inanamıyordum.Jacksus bana:
-Sen bir melezsin,dedi.Bunu zaten biliyordum.'Seninle melez kampına gideceğiz annenin bayadır haberi vardı zaten senin annen bir tanrıyla evliydi ve sen bir yarı-tanrısın, şimdi hemen kampa doğru yola koyulmamız gerek'dedi.Ve yola koyulduk.Orada ne olacağından haberim yoktu.Fakat bu iş hoşuma gitmeye başlamıştı.Kampa vardık kapıda kocaman harflerle MELEZ KAMPI yazıyordu.Yanımızdada bir ağaç vardı.Baya bir eskiye benziyordu.Kampın sınırlarından içeriye ilk adımımı attım.Şimdiden çok heyecanlanmıştım.İsmi Büyük Ev olan bir eve yürümeye başladık.Arenanın, okçuluk sahasının, voleybol sahasının ve araba yarışının yapıldığı yerlerden geçtik.Büyük evin verandasında oturduk.Jacksus bana herşeyi anlattı ve benim Hermes Klubesinde kalacağımı söyledi.Kampa yeni gelenler orada kalıyormuş.Klübeme gittim.Orda çok sıcak bir şekilde karşılandım.Bana gerekli olan malzemeleri getirdiler.Galiba bu malzemeleri çalmışlardı.Sonra bir duş aldım.Ve yemek yemeye gittik.

Yemeğe başlamadan önce Jacksus beni kampa tanıştırdı.Ve tanrılara adak sunduk.Ben kime adak suncağımı bilmiyordum.O yüzden kaldığım klubenin sahibine yani Hermes'e adağımı sundum.Yemekler çok güzeldi.En sevdiğim yemekler önümdeydi.Yemeğimi yedim ve kamp ateşinin etrafında toplanıp şarkılar söyledik.Sonra klübeme gidip yattım.Ama rüyamda bir ses duydum.2 kişi aralarında konuşuyorlardı.Bunlar Jacksus'la Michael'diler.Michael:

-Jason için endişeleniyorum hem babasını daha tenımıyor hem de burdan hiç hoşlanmışa benzemiyor,diyordu.Aslında çok hoşlanmıştım buradan.Jacksus bunu benim için açıkladı:

-Hiç endişelenme evlat bence Jason burayı çok sevdi.Ve babasını en kısa zamanda öğrenecektir,diyordu.Acaba babam benim karşıma ne zaman çıkacaktı.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bugün bayrak kapmaca olacağı söylendi.Kılıç ve ok kullanmayı bugün öğrenecektim.Arenaya doğru ilerledim.Kılıç eğitmeni bana bir kaç taktik öğretti.Fakat hala çömezdim.ARdından Okçuluk alanına ilerledim.Orda Jacksus bir kaç meleze ok kullanmayı gösteriyordu.Heralde onlarda benim gibi acemiydiler.Bende Jacksus'un yanına gittim Jacksus:

-Hoşgeldin evlat sana ok kullanmayı öğretmek için sabırsızlanıyorum ,dedi.

-Bende ok kullanmayı sizden öğreneceğim için sabırsızlanıyorum Bay Jacksus ,dedim ve bana sırıttı.Ardından bir kaç atış yaptım.Atışlarım Pekde kötü değildi ama kendimi geliştirmem lazımdı.Akşam bayrak kapmaca oyunu başlayacaktı.Ben Mavi Takımdaydım.Saldırı hattında yer alacaktım.

Bizim tarafımızda Athena,Hermes,Apollon ve Ares klubesi yer alıyordu.Oyun başladı ve ileriye doğru koşmaya başladım.Köprünün üstünden onların tarafına geçtim.Birden 6 kişi önüme çıktı.Onlarla savaşmak zorundaydım.SAvaşmaya başladık aniden savaş reflekslerimin olduğunu hissettim.Ve 2 kişiyi yere devirdim , diğer 3 kişinin kılıcını düşürdüm ve son kalan kişi benim gibi iyiydi.Ona doğru bir hamle yaptım ama savuşturdu. Ardından o bana bir hamle yaptı.Ve ben kendimi yerde buldum.Sonra içime bir güç doğduğunu hissettim ve son gücümle ona bir hamle yaptım ve kılıcı yere düştü.Bir anda kılıcım onun boğazına dayalıydı.Jacksus ağaçların arasından çıktı.Bizi dövüşürken izlemiş olmalıydı ki beni alkışladı:

-Aferin evlat bize kendi gücünü...derken birden donakaldı.Başımın üstünde bir simge oluşmuştu.O simgeyi göremiyordum.Ama herkes hayretler içerisinde başımın üstündeki simgeye bakıyordu.Jacksus:

-Zeus'un oğlu aramıza hoşgeldin , dediği anda donakalmıştım.Ve bana bir kılıç uzattı.Kılıç çok güzel görünüyordu.Ve bu kılıçla bir çok macera yaşayacağımı hissettim...

Ertesi gün klübelerle tanıştım.Kampta dolaşırken voleybol sahasını gördüm takım kuruyorlardı.1 kişi eksikti.Bende gidip:

- Bende oynayabilirmiyim dedim.Herkes 'evet tabiiki oynayabilirsin' diye cevap verdi.Oyuna katıldım, voleybol oynamayı biliyordum babamla bazen birlikte oynardık.Okulda da arkadaşlarımla oynardım.Maç bitti ve biz kazandık.Karşı takımı tebrik ettik ve arkadaşım Michael ile dolaşmaya başladık.Yüzünde çok mutlu bir ifade vardı.Sanki bütün gün en sevdiği şeyleri yapmıştı.Ona Arena'ya gideceğimi söyledim.Oda benimle gelmek istedi.Biraz alıştırma yaptıktan sonra Michael bana:

-Sanırım bugün formundasın ve kendini geliştirmişsin, dedi ve ona hafifçe gülümsedim.

Arena'da harcadığım zamanın farkında değildim.Hemen Michael ile vedalaştık ve duş almaya gittim.Duştan sonra klübeme gittim ve üstüme giyecek bir şeyler aradım.Üstümüde giydikten sonra yemek yemeye gittim.Yemekte babam Zeus'a adak sundum.Ardından yemeye koyuldum.Karşımda en sevdiğim yemekler vardı.Etler mi desem, tavuklar mı desem, patates kızartması mı desem sevdiğim her şey vardı.Yemekten sonra Kamp Ateşi'nin başına toplandık.Gün içinde yorulanlar ve yemeklerini biraz fazla yiyenler klübelerine uyumaya gittiler.Bende kamp ateşinin başında biraz oturduktan sonra klübeme doğru yola koyuldum.Klübeme vardığımda kendimi hemen yatağımın üstüne attım ve o anda bugün nasılda yorulduğumu hissettim.Biraz düşündümde bu kamp çok hoşuma gitmeye başlamıştı.Belki görevlere filan çıkacaktım ama şu anki halimden memnundum...

What a Face What a Face Arrow Idea cyclops cyclops bounce Basketball affraid sunny cheers albino lol! afro santa
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Jason Parker [#3] Empty
MesajKonu: Geri: Jason Parker [#3]   Jason Parker [#3] Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 7:35 am

Rp puanı: 80.

/Admin.

(Başka giriş rp'si yazarsan kabul etmeyeceğim artık.)
http://olimpos.my-rpg.com

Jason Parker [#3]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jason Parker
» Jason Parker
» Jason Parker--##Levent'
» Nero Parker
» Jason Parker (Rp Puanı Yükseltme)