Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Silahlarım mahvoluyor

YazarMesaj
David Tyler
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
David Tyler

Silahlarım mahvoluyor Empty
MesajKonu: Silahlarım mahvoluyor   Silahlarım mahvoluyor Icon_minitimePerş. Mayıs 26, 2011 1:13 am

Carrionite'ı gezmek için dışarı çıkarmıştım.Silahlarımın yanımda olup olmadığına bakıyordum.Biri kolumda biri de cebimdeydi.Sonsuz boşluksa bir kolye halinde boynumda duruyordu.Aslında tek bir zincirde 2 farklı kolye vardı.Biri de hephaistos'un verdiği eşyaları tamir eden kolye.Nereye gidiceğimizi düşünüyordum.Havadayken aklıma pek bir yer gelmiyordu.Sonra bulmuştum.Carrionite'ı daha da hızlandırdım.Harika gidiyordu.Vardığımızda ise yavaşlamasını istedim.İşte gelmiştik.Hoover barajı.Burayı çok duymuştum ama gelememiştim.Aslında pek çok şeyi değil hepsini öğrenmiştim çünkü.Gücüm direk devreye girdi bazen kontrol edemiyordum bu gücü.Büyü tekniklerine tekrar gitmem gerekicekti.Aslında istediğim de bilgileri öğrenmesem de oluyordu ama o zaman da çok kötü bir kafa ağrısı geliyordu.Carrionite'dan indim ve yürümeye başladım.Onu da yakın bir yere bıraktım.Black kanyon harika bir yerdi.Ama illa bir sorun çıkmak zorundaydı değilmi.Kikloplar her zaman baş belası olmak zorundaydılar değilmi.Barajın kenarlarına geçmişlerdi ve tahminimce burayı yıkıcaklardı.Yanlarına gittim ve "Başka bir zaman başka bir melez olduğunda yapmazsanız olmuyor değilmi illa ben olunca." birden kükrediler hemen geri kaçtım.Geri zekalılar.Burayı yıktıklarında kendilerine ne olucağını bilmiyorlar gibiydiler.Tam vurucakları sırada rassilonu çıkartıp saldırdım.İyi haber artık barajı yıkmıyorlardı.Kötü haber artık beni yıkmaya çalışıyorlardı.Kaçıyordum.Ama hızlılardı.Carrionite'ın olduğu bölgeyi aklıma getirdim.Sonra da oraya gittim.Yukarı çıktım ve aşşağı bakıp carrionite'ı gördüm.O da beni görmüştü ve atlicağımı fark etmiş gibiydi.O yüzden hazırlandı.Kollarımı açıp kendimi aşşağıya bıraktım.Ve carrionite beni tuttu.Kikloplar daha ne olduğunu anlayamadan yukarı çıktım ve saldırmaya başladım.Tepeden saldırıp kaçıyordum vuramıyorlardı.Sonun da onları öldürebilmiştim.ama biri rassilon'u parçalamıştı.Needle'ı ise savaş sırasında çıkarmıştım ve savaş biterken biri onu alıp aşşağı fırlattı ama o sıra zaten ölüyordu.Hemen rassilonu aldım.Ve carrionite ile barajın altına indim.Yoktu bulamıyordum.Neredeydi needle.Bulamıyordum çok kötü olmuştum onu çok seviyordum.Sonunda onu da bulmuştum saat haline dönüşmüştü düşerken ve saat kırılmıştı.Bu kötü olmuştu saat kırılırsa needle'da kırılırdı.Açıp baktım ve tahminin doğru çıktı.Needle da mahvolmuştı.

Silahlarım mahvoluyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Silahlarım mahvoluyor 2
» Buluşmamız mahvoluyor
» Günüm Mahvoluyor