Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Şihirli markette kitap bulunur mu?

YazarMesaj
Eryx von Dorff
Dionysos'un Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Dionysos'un Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Eryx von Dorff

Şihirli markette kitap bulunur mu? Empty
MesajKonu: Şihirli markette kitap bulunur mu?   Şihirli markette kitap bulunur mu? Icon_minitimePtsi Mayıs 23, 2011 5:39 am

Bu gün çok sıkılmıştım. Kitap okumayı çok severim. Kamp marketi kitap satın almak için çok uygundu! Bir saniye! Burası sihirli bir marketti burada benim param geçmez. Yirmi civarı drahmim vardı. Kulübemden çıktım ağır adımlarla markete ilerledim. İçeri girdim. Bir iki Hermes çocuğu eşya çalıyorlardı. Kimse bir şey diyemiyordu bu onların yaradılışında vardı. Etrafa bakındım. Kitap reyonuna girdim. Gerçekten hoş kitaplar vardı. Klasikler, kişisel gelişim, gezi. Ben daha çok bilim kurgu romanları tercih ederim. Muhteşem bir tane buldum tozlu rafların arasından. Kasadaki duran meleze " Ne kadar? " diye sordum. Aldığım cevap şok ediciydi " Otuz beş drahmi! " olamaz. Paramın olmadığını herkes anlayacaktı. Aniden kendimi geliştirmek için arenada kapıştığımız Hermes çocuğu geldi. " Benden olsun! " dedi tam tamına otuz beş drahmiyi bıraktı ve göz kırptı bana. Sırtına vurdum. " Teşekkürler dostum! " bir arkadaş ve bir roman edinmiştim artık. Acaba yazarın anlatımı güzelmiydi? Bu düşüncelerle kulübeme geri döndüm...

Şihirli markette kitap bulunur mu?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» En son okuduğun kitap :D
» New York'taki Kitap
» Sihirli Eşya
» Sihirli Toplar
» Sihirli Eşya mı ?