Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sihirli Toplar

YazarMesaj
Rosemarie Hathaway
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Rosemarie Hathaway

Sihirli Toplar Empty
MesajKonu: Sihirli Toplar   Sihirli Toplar Icon_minitimePtsi Mart 07, 2011 5:35 am

Gece yarısı tuhaf bir rüya gördüm.Daha doğrusu duydum da denebilir.Rüyamda hiç görüntü yoktu.Sadece sesten ibaretti.Rüyanın ilginç olduğunu söylemiştim.Rüyamda bir kadın sesi duydum.Aynen şöyle diyordu:"Uyanmalısın Rose.Seni bekliyorum.Bir an önce yanıma gel."Sonra aniden uyandım.Buda neydi şimdi?"Yanıma gel "diyordu ama nerede olduğunu söylememişti ki!Neyse bunları düşünmeyi bırakıp biraz hava almak istedim.Sessizce montumu giyip kardeşlerimi uyandırmadan kulübeden dışarı çıktım.Temiz hava iyi gelmişti ama aklım hala gördüğüm garip rüyadaydı.Birden bir güç beni ele geçirip Long Island kıyısına doğru sürüklemeye başladı.Daha doğrusu yürütmeye...Bacaklarım istemsiz olarak Long Island kıyısına ilerliyordu.Neler oluyordu?Direnmeye çalıştım ama hala kıyıya doğru yürüyordum.

Kıyıya vardığımda beni zorla sürükleyen güç gitmişti.Geri dönmeye çalıştım ama ne zaman arkaya bir adım atmaya kalksam hareket edemiyordum.O sırada bir şey dikkatimi çekti.Hemen önümde çok güzel-hatta büyüleyici-bir kadın bana sevecen bir şekilde bakıyordu.Sonra konuşmaya başladı."Özür dilerim Rose.Senin uyandırdım ama artık seni görmem gerekiyordu.Sana bir şey verip hemen gitmem gerek."Ben hala kadının kim olduğunu çıkaramamıştım.Hala üzerimde tatlı bir uyku sersemliği vardı.Daha dikkatli bakınca kim olduğunu anladım.Annem...Kendime inanamıyordum!Bu kadar güzel başka hangi kadın olabilirdi?Anneme"Bana ne vermen gerekiyor anne?Hem bu kadar önemli ne olabilir ki?"deyince güldü."Sana bir kolye vermem gerekiyordu."deyince sinirli bir şekilde "Beni bir kolye için mi uyandırdın yani?"dedim.Yine güldü.Sanırım benim yarı şaşkın yarı sinirli halimi komik bulmuştu."Sıradan bir kolye değil.Bak işte bu kolye...Bu kolyedeki topları görüyor musun?İşte bu topları ayağının altına koyup ezince istediğin şeye dönüşüyorlar."dedi.Ben de"Bunu gerçekten de bana mı vereceksin?Bu çok güzel..."dedim."Al.Şimdi baştaki pembe topu çıkar ve ayağının altına koy.Pembe renk top karşındakine istediğin ilizyonu göstermeni sağlar.Ortadaki mor top karşındakini zayıflatır.Sondaki mavi topsa karşındakini sözlerinle etkilemeni sağlar.Bu topları ayağının altınca ezince görevini yerine getirir.Ayrıca topları kullandıkça yerine yenileri gelir."dedi."Bu muhteşem bir şey.Teşekkürler annecim."deyince"Bunu hakettiğini düşündüm.Bu kolyeyi boynundan hiç çıkarma.Birgün çok işine yarıyacak.O gün gelince anlayacaksın.Şimdi gitmem gerek.Sen de kulübene git.Kardeşlerin senin yokluğunu fark etmesin."dedi."Tamam ama bir daha ne zaman görüşeceğiz?""En yakın zamanda.Hoşçakal..."dedi ve ortadan kayboldu.Ben de kolyemi hemen boynuma taktım.Şimdiden onu çok sevmiştim.Esneyince uykum olduğunu hatırladım ve kulübemin yolunu tuttum...

Sihirli Toplar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sihirli Eşya mı ?
» Sihirli Eşya
» Sihirli eşyamı dediniz ?
» Sihirli eşyamı dediniz ? 2
» Babam,Ben ve Sihirli Kılıcım